Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Silu tak jak mówisz: test testowi nierówny. Ja tam wierzę w to, że Ci się udało :) A masz jeszcze te allegrowe testy? Żeby zrobić i zobaczyć czy jest ciemniejsza kreska. Cieszę się, że już wyzdrowieliście :) W pełni możecie korzystać z uroków majóweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
Witajcie dziewczyny:)U mnie po odbiorze bhcg dzisiejszym wzrosło z piątku 18,3 na równe 100:))Także ciąża jest,ale wczesna ale najważniejsze,że jest:)Coraz bardziej dochodzi to do mnie,że jestem w ciąży:)Mąż jest za granica bardzo przeżywa,gorzej niż ja,oby tylko wszystko było dobrze:)Zaraz dzwonię do lekarza z nowinkami:)Progesteron też wzrósł także pani powiedziała,że tak jest w ciąży,zastanawia mnie tylko,że jak progesteron się podnosi czy będę brać Luteinę??Kupiłam już ją i nie wiem czy będę ją brać??Dziewczyny jak myślicie czy będę ją brać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka, nawet jak progesteron wychodzi wysoki, to się bierze luteinę na wszelki wypadek jak lekarz zaleci. myślę, że będziesz ją brała na początku, może z miesiąc.ja w ciąży na samym pocz. też miałam b. wysoki progesteron bo ok.100, ale lekarz mimo to dał luteinę. na zimne trzeba dmuchać gosiak, zużyłam wszystkie te allegrowe, niestety. na pewno bym jeszcze zatestowała. pozostaje mi czekać. ale taka piękna pogoda, że wcale o tym nie myślę. mały mi zasnął po pierwszych wrażeniach z ranka, zakupy zrobione, ja wcinam pierogi i powoli zabieram się za obiad. jak mały wstanie to znowu na plac zabaw;) fajnie jest mieć dziecko:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
Siluete Dzięki:)Dzwoniłam do lekarza,ale ma pocztę załączona,nagrałam Mu się i pewnie oddzwoni.Fajnie mieć dziecko,ale z jeszcze jednym było by jeszcze fajniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Znając moje szczęście małpa przyjdzie jak z zegarkiem 3-ego ale jak nie to oczywiście 4-tego kolejny test :) ale nie nastawiam się na cud za pierwszym razem. Puszku jak pisałam test z jedną krechą... Silu lubię być na bierząco dlatego wpierw przeczytałam a dopiero potem się odezwałam hihi Bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki żeby Ci się udało i faktycznie żeby była to ciąża a tak całkiem szczerze, to jak przeczytałam że Pregg zaciążyła to mi łezki poleciały :) Ale cóż zrobić, bardzo uczuciowa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
Szara Bura coś się nie odzywa??A czekam od Niej na wiadomości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka dopoki @ sie nie pojawia jest nadzieja ale wiem ze ciezko wytrzymac. To czekanie jest strasznie trudne ale czasu przyspieszyc niestety nie mozemy ;-) A mnie ciagle boli dol brzucha na szczescie jest to inny bol niz na @ ale dokuczliwy no i biegunka mnie meczy okrutnie wrrrrr ale nic to jesli bede miala pewnosc ze wszystko jest ok to wytrzymam duzo wiecej niewygod :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny cieszę się, że wam tak wychodzi, na serio, fajnie jest dowiadywać się o ciążach :) 9 a właściwie 8 miesięcy szybko zleci i będą piękne bobaski :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
A ja się wlaśnie trochę załamałam ... Mój chłopak oznajmił mi że waha się co do tej decyzji o dziecku, że raz chce a potem dopadają go wątpliwości. No nic zostanie mi tylko śledzenie Was jeśli @ przyjdzie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka833
tak czytamm Wasze wypowiedzi..wiec jesli moge wlacze sie, ja ostatnio robilam testa i wyszla jedna kreska a drugiej kreski bylo doslownie 1/4 test powturzylam ale wyszla plama:/ moze za szybko zrobilam??? bo po 2 tyg. po ,,staraniach,, jak myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka833
Fasolka nie stresuj sie ;) jak sie okaze ze jestes w ciazy chlopak napewno sie ucieszy;)) narazie go to przeraza ;)) bedzie git;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolko nie martw się, może się troche boi ale myślę, że bardzo by się ucieszył jakby co, nawet jeśli nie od razu bo wiesz, dla faceta to abstrakcja troche, docera bardziej chyba na usg jak widać wyraźniej albo jak poczuje kopniaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka33
Ciotka spróbuj może jutro ponownie zrobić test albo za 2 dni?:)A ta 1|4 kreski to może coś znaczy???Trzymam kciuki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Tak wiem, tylko jak się rozmyślił tak już na bank i zechce się zabezpieczać (od paru miesięcy nie biorę tabletek anty więc pozostają nam prezerwatywy albo przerywaniec) to sama tego cudu nie zrobię sobie hehe ale nic, pocieszam się że mam jeszcze trochę czasu i "dzieciate" koleżanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
ciotka833 a kiedy masz mieć @ ? bo z tego co tu dziewczyny piszą to najlepiej w dzień spdziewanej a nawet już po ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka może tylko tak powiedział a jak przyjdzie co do czego to zapomni o tej gumce i już :) życzę ci tego w każdym razie, a wcześniej on był zdecydowany i widziałaś, że chce mieć dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka833
a no widzisz Fasolko;) ja mam ostatnio okresy co 3 miesiac, niby wszystko ok ale nia mam, ostatni mialam 22 lutego;) pozniej musialam sie wstrzymac z planowaniem bo dopadl mnie półpasiec i jakis czas temu na nowo staranko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka833
dzieki Natalka;)) ale poczekam jeszcze z tydzien chyba ze nie wytrzymam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Taka J. z tego co on mi mówi to chce dziecko cały czas ale raz jest że nie teraz że mamy czas ogólnie to moje zdanie jest takie: boi się jak sobie poradzimy, bo już raz o tym wspominał, moim zdaniem a jednak trochę go znam to jakby dziecko było to by sie cieszył mimo strachu. Po prostu chyba mam strachliwego chłopa hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Ciotka teraz przeczytałam Twój post, wie że słowa dużo nie dadzą ale współczuję CI bo w tym momencie nie wiesz kiedy co i jak ... ale wydaje mi sie tak zagnieżdżenie może być nawet do 7 dni po stosunku d tego doliczmy ładnych parę dni żeby wzroslo Bhcg więc tak po 14 dniach wynik powinien być pewny chyba, jeśli się mylę to niech ktoś mnie poprawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka833
kazdy jest strachliwy;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka833
Fasolka nalozyly sie nam prawi odpowiedzi i nie doczytalam:/ lekarz moj mowi ze to ze nie mam @ a raczej mam go rzadko nie oznacza ze nie mam owulacji wiec mam probowac, ale wlasnie nie wiem kiedy sie testowac wrazie co , w pt sprobuje moze cos sie okaze, dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..................wiek..........cykl starań..................@ Muna..................33..............18................. .......19.04 agnieszzka..........27...............1................... .......28.04 exe...................33...............1................. .........30.04 lidka33 ..............33...............15........................30. 04 Misiaczek2507.....20...............4..................... .....04.05 gosiak666 ..........26...............6..........................09.05< br /> Majeczka_83.......28...............7..................... .....09.05 taka j................30..............25......................... .13.05 puszeknieokruszek..25...........4........................ ..01.05 magduniaa...........25...............4................... ..... 22-23.05 teacher26...........26...............5................... ... .. 24. 05. Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... .. 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. 19 sierpień wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................21..................3........... .......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ....10 listopad preggers ...............23..................4...................5 grudzień loco99...................23..................1........... .......20 grudzień przypominam tylko tabelkę jakby się gdzieś zgubiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hytyuyt
Ja na trzy dni przed @ -negatywny. No i czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak666 robiłaś już teścik? czy czekasz do@? ja robiłam ale bezsensu :P bo w poniedziałek, wiedziałam że nie wyjdzie ale już mnie tak przycisnęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xgggfhrhrh
Znam to :) Ja też robię za wcześnie teściory :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś jest 1.05.2012 powinnam dostać @ ale na szczęście nie przyszła miałam zrobić test rano ale zapomniałam kupić i zrobię dopiero w czwartek myślę że już będą wtedy dwie wyraźne krechy :) sutki mnie tak bolą że nie mogę się dotknąć, serio po prostu masakra nawet jak się myłam to tylko strumieniem wody pod prysznicem bo chyba bym zwariowała! Spać muszę w biustonoszu, tak bardzo to jeszcze nigdy mnie nie bolały!!! Ale wytrzymam :) Nie mogę się prawie ruszać ani schylać bo mnie boli również podbrzusze ale dzwoniłam do ginekologa i twierdzi że to jest ok, kazał mi brać dalej duphaston i przyjść za kilka tygodni. Silu odezwij się miałaś testować dzisiaj czekam...... kto jeszcze testuje teraz odzywajcie sie dziewczyny!!! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karuska nie robiłam jeszcze bo na szczęście nie nam żadnego w domu ale pewnie jakbym miała to bym zrobiła tak jak Ty :) dopóki nie kupię to będzie ok, chociaż cholernie mnie kusi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek jesteś w ciąży na bank!:) Mi się dziś śniło ze robiłam test i wyszły dwie kreseczki i to takie piękne :) ehh chyba za dużo o tym myślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×