Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość klklkojkjk
Ja też czekam... Jeszcze dwa dni do @. Test kusi strasznie, ale popołudniu przed @ to bezsensu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Ja mam mieć @ jutro, przez moje nałogowe testowanie dziś testu nie kupiłam. Ale wczoraj wieczorem miałam taki ból podbrzusza jakbym miała za moment tą małpę dostać. Więc nie nastawiam się na powodzenie. A jak Wam mija majowy wekeend? Bo mi osobiście w pracy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
Puszniek super jesteś w ciąży:))Test to tylko formalność:)Mnie też strasznie bolały piersi,że myślałam,że nie dam rady z nimi,,chodzić jakby Ktoś kamieni mi tam powsadzał.Teraz jest lepiej brodawki pobolewają,i po bokach,mam je większe,ale już jest o wiele lepiej:) Puszniek to w styczniu rodzimy?:)) Cieszę się bardzo:)) Tylko Szara bura coś się nie odzywa??Wiecie Coś o Niej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Och Och Och Gratuluje Wam Stycznióweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam wszystkim, witam nowe starczki i gratuluje tym nowo zaciazonym!!!!!! My juz po urlopie, wypoczeci i z nowymi nadziejami ;), @ przyszla jak w zegarku, wiec za chwilke zmieniam tabelke, nie nastawiam sie jakos specjalnie na ten cykl, po prostu bede uzywala zycia, kochala sie z mezem, rozpieszczala corunie i korzystala z urokow juz wielkimi krokami nadchodzacego lata;)...no i mam nadzieje, ze moj M. i tym razem zapomni wyskoczyc na czas...hihihihihi Welna co u Ciebie? Silu, poczekaj i zatestuj w odpowiednim momencie, sama mi zawsze doradzasz, aby nie za wczesnie testowac, bo sie niepotrzebnie oglada jedna kreche! Zycze powodzenia kochana i zgadzam sie z Toba w 100 %, ze fajnie jest miec dziecko, moja corcia jest totalnie zachwycona urlopem, kilka dni w gorach i spanie w namiocie a potem wypad do Czech i hotel, przezywala wszytsko ogromniascie, wszytsko nowe, inne i po raz pierwszy!! Zajefajne uczucie, jak sie patrzy, ze ona taka zachwycona... Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..................wiek..........cykl starań..................@ Muna..................33..............18................. .......19.04 agnieszzka..........27...............1................... .......28.04 exe...................33...............1................. .........30.04 Misiaczek2507.....20...............4..................... .....04.05 gosiak666 ..........26...............6..........................09.05< br /> Majeczka_83.......28...............7..................... .....09.05 taka j................30..............25......................... .13.05 puszeknieokruszek..25...........4........................ ..01.05 magduniaa...........25...............4................... ..... 22-23.05 teacher26...........26...............5................... ... .. 24. 05. lidka33 ..............33...............16........................28.05 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... .. 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. 19 sierpień wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................21..................3........... .......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ....10 listopad preggers ...............23..................4...................5 grudzień loco99...................23..................1........... .......20 grudzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Dziewczyny, mam problem. Mianowicie termin @ jak wiecie mam na jutro a dzis mam taki bardzo gesty sluz bialego koloru. Wiecie co to moze byc? Zdazalo mi sie przed @ miec taki ale zazwyczaj zabarwiony na brazowo a tu niespodzianka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Lidka super ze urlop sie udal a szczegolnie ze coreczce sie podobalo:D oby wiecej takich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
A no i zapomnialam dodac ze do tego sluzu dochodzi bol jak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka833
no to fasolka czemu sie nie testujesz?? a tak apropos, jak mierzyc tempke??? pod paszka czy w pochwie, kurcze stara a glupia jestem, bo tam na dole mam 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Testowalam wczoraj czulym testem, negatyw, wiec sie wstrzymuje. Z tego co czytalam to tam na dole sie mierzy przez chyba caly cykl o tej samej porze i tego nie jestem pewna ale chyba rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka833
dzieki Fasolka ;)) ja juz swiruje powoli, boje sie zrobic testa bo boje sie rozczarowania, chociaz bardzo sie niecierpliwie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Rozczarowanie, dobrze powiedziane, znajac mnie to bede miec jutro krwawe rozczarownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka833
nie zycze Tobie tego:) a jak chlopak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Szczerze? To nie gadam z nim na ten temat za duze nerwy mam, jeszcze powiedzialabym o kilka zdan za duzo i by dopiero bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka833
ja wczoraj powiedzialam;))chyba za duzo;)) ale co tam;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Ja to mam niekiedy wrazenie ze faceci to po naszemu nie rozumieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka833
łącze sie z Toba w bólu:) to nie wrazenie!!! to fakt;)) no ale ktos musi dziecko zrobic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was! puszku to ja czekam na teścior i fotę potem! a teraz widzę wiele dziewczyn czeka na efekt działań :) ja na 99% na nie i byłoby nawet lepiej bo zamówiliśmy sobie wczasy na za 4 miesiące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Ja dzielnie zgłaszam że @ na razie brak, ale nie ma się co cieszyć ostatnio była popołudniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż mi kupił inny test i jest kreska jeszcze bledsza niż ostatnio!!! Ale na pink teście i bobo teście kontrolna kreska była mocno różowa a testowa blada jak widziałyście na zdjęciu a dzisiaj kontrolna kreska jest bardzo blada a testowa dużo bledsza. niestety nie mam jak zrobić zdjęcia bo aparat popsułam :) więc myślę że muszę wkońcu kupić ten bobo test , przetrząsnę jutro wszystkie apteki w mieście:))) na betę narazie nie pójdę dopiero po wizycie u lekarza mam zrobić, zresztą nienawidzę badania krw wrrr więc dopóki nie muszę to nie robię :) Pozdrawiam was gorąco i idę sie troszeczke poopalać SILUUU odezwij się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Puszku Gratuluje Ci serdecznie u mnie @ nadal brak i zadnych objawow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
Puszniek Gratulacje:) Miłego popołudnia Wam życzę Kobietki;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka, a Ty nie testujesz? Skoro nie masz jeszcze okresu?? A ja tesknie za moja Welna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Wczoraj bylam na miescie, ale testu nie kupilam bo pewnie juz wczoraj poszedlby w ruch a tak jesli dzis okres nie przyjdzie to test kupie jutro. Chociaz przedwczoraj robilam ten czuly co ma 10 mlU czy jak to sie zwie i byl negatywny wiec chyba nie mam sie na co nastawiac niestety... A reszte dziewczyn chyba na majowke wywialo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,dawno mnie nie bylo,ale czytam Wasze wpisy regularnie. Lidka wypoczelas? Silu czego sie nie odzywasz? Daj znac jak test! U mnie jeszcze 6 dni do @.Ale oczywiscie nie nastawiam sie na ten miesiac.Zadnych objawow:) Puszek gratuluje!na pewno jestes w ciazy!!!!!! Gosiak a co u Ciebie?niedlugo testujesz co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka, czy wypoczelam to trudno to tak nazwac, codzienne wedrowki po gorach byly raczej wyczerpujace, ale dobrze nam wszytskim zrobily>;), wypoczelam na pewno od komputera, pracy i domu;);) A Ty jak myslisz, udalo sie tym razem u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:) ja też Was czytam ale w sumie to nie mam co pisać. Majeczko ja postaram się nie testować, chyba że @ nie przyjdzie to wtedy.chociaż wątpię, że nie przyjdzie bo niby czemu akurat teraz miałoby się udać, zawsze przychodziła więc teraz pewnie też. Piersi mnie bolą przeokrutnie więc tylko czekam aż tempka poleci w dół. A jak u Ciebie?będziesz testowała? Masz jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×