Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Syndi

Profesjonalne Kursy Fryzjerskie!

Polecane posty

Gość modliszkkka
Ja kończyłam własnie w Cosinusie Fryzjerstwo, ja teraz zapisałam sie na kosmetykę, bo jestem tak zadowolona, ze postanowiłam jednak kontynuowac swoją naukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katka2,5
Witam dziewczyny:) Szukam informacji a wlasciwie opinii ktora akademie fryzjerstwa wybrac? Gabriel czy Berendowicz? Kozystalyscie z ich ofert pracujecie w zawodzie? roznią sie cenowo...ale moze warto zaplacic wiecej bo ich oferta jest mniej wiecej taka sama..bardzo podobna.. Napiszcie prosze swoje opinie. interesuje mnie okolica Wroclawia Świdnica Wałbrzych... kilka lat temu zrobilam kurs we wroclawiu ktory okazal sie porazka totalna.kase wzieli i owszem nie nauczyli praktycznie nic.Papier ktory od nich dostalam pokazalam przy rozmowach o prace tylko 2razy...nikt nie chcial ze mna rozmawiac o pracy jak zobaczyl ten ichniejszy swistek. nie pamietam jak sie nazywali ,zreszta to nie istotne,nie chciala bym popelnic tego samego bledu. Powiedzcie prosze jak to jest z dofinansowaniem z UP? oni dofinansuja ale ja musze znalezc sobie przed pracodawce ktory mnie zatrudni? Mysle o swoim zakladzie ale na poczatek jednak po akademi chciala bym nabrac pewnosci i praktyki pod okiem fachowca. No i jak to wogole jest z tym dofinansowaniem..raczej kazdy dostaje?oczywiscie bezrobotny . czy sa jakies "kruczki" jeszcze? No w tym roku juz wiem ze nie ma juz szans ale ja myse o wiosnie - lecie przyszlego roku. z gory dziekuje za wszystkie wskazowki opinie i odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zastanawiam się nad Akademią Fortunata z Koszalina. Mają dużo kursów w ofercie, ale chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej. Ktos może coś o nich słyszał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam chce zaczac jakis sensowny i dobry kurs fryzjerski w przyszłym roku...czy ktos moze skonczyl kurs w placowce Gabriel w Kaliszu? mysle o tym kursie 3 tyg. bo mam roczne dziecko i ciezko bedzie je zostawic na 3 miesiace... prosze o odpowiedz ...pozdrawiam;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@miranda_a ja znam Fortunatę i mogę Ci śmiało polecić. Chodziłam do nich na kurs przedłużania włosów Cre Cap i jestem zadowolona, przede wszystkim dlatego, że to rzadka a bardzo fajna metoda. A jak się dobrze postarasz to można nawet dostać dofinansowanie z Urzedów pracy na każdy kurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość We fryzjerstwie ma już 23letni
staż. Na twoim miejscu wkręciłabym sie jako darmowa siła robocza do jakiegoś ruchliwego salonu po to by sprzątać muć głowy i zamiatać a jak będzie trzeba to pomagać zacząć coś robić-np czesać lub strzyć,nakładac farbę -no wiez tak jak to jest w przypadku praktykantów! Na praktykantkę jestes już za stara ale jakbyś dogadała sie z właścicielem takiego dającego ci perspektywy rozwoju salonu(praca non stop-stała klientela doświadczony personel)żeby cię przyjoł ewentualni mu będziesz coś tam placic miesięcznie na początku lub do końca trwania praktyki za drobe szkody których pewnie i tak nie uda ci sie uniknąć-będziesz się stresowac stres bardzo pomaga w zaliczaniu takich wpadek. Jeśli chodzi o to z czego będziesz żyła to powiem ci że jeśli będziesz się szybko rozwijać i na własna rękę doskonaloc po praktykach swoje umiejętności to jeśli tylko uda ci sie zdobyć zaufanie klientek w tym saloni i co lepsze zdobyć swoje pierwsze klientki-co oczywiście nie stanie się odrazu-będziesz dostawac napiwki-nawet za fajne umycie głowy możesz liczyć na napiwek. Ma cię kto utrzymywać przez trzy lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość We fryzjerstwie ma już 23letni
Myślę że mając takie początki zyskasz znacznie więcej jako profesjonalny fryzjer którego później będą cenic pracodawcy niż jak wybieżesz najbardziej prestiżowy kurs-który oczywiście nigdy nie przygotuje cię tak jak to o czym napisalam wyżej! Przepraszam za literówki Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość We fryzjerstwie ma już 23letni
Co do akademi HairXtend akademy w Warszawie to jest to amatorszczyzna jakich wiele Większośc tak jak oni mają możliwość więc wkorzystuja ją by zarabiać na tego typu szkoleniach i sprzedarzy środków bez atestów Co do HairXtend to mają szczęście albo dobrego ubezpieczyciela!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość We fryzjerstwie ma już 23letni
Co do zatrudnienia to liczy się to co macie później w ręku Jak potrafisz pracowac to cie przyjma jak nie to papierkiem możesz sobie tylek wytrzeć. A nauczysz się tylko obsługując około 1920 klientów Jaki kurs ci to zagwarantuje? żaden! Przyjmując że w pierwszym roku nie będziesz miała styczności z klientami za wiele a w drugim i trzecim juz tak i będąc w salonie codzień możesz liczyć na drugie tyle jeśli salon ma klientelę a ty zostaniesz dopuszczona do 5osób dziennie! Jest to możliwe i najlepsze rozwiązanie żeby sie nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olciaaaa9191
noo madre slowa... tylko ze ja np musze sie czegos nauczyc w krotkim czasie i liczyc ze ktosmnie moze po tym kursie zatrudni choc za grosze... bo z jednej pensji w moim przypadku nie wyzyjemy... chcialabym isc na kurs do szkoly gabriel w kaliszu koszt 9 tys... trwa on 3 miesiace i niby na nim mam zapewnieone 240 klientek i glowki... wiec mysle ze chociaz wstepnie sie czegos naucze... najgorsze jest to ze nie moge nigdzie znalezc informacji o nich ... bo w ciagu roku obnizyli koszt kursu az o 5 tys ponad wiec cos chyba z ta szkola jest nie tak....tyle ze w katach wczesniejszych byla prestizowa i naprawde uczyli ludzi zawodu.....sorry za pisownie pozdro!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bosska
wejdz saobie na strone SELECT, tez maja stala ofertę dla przyszłych fryzjerow i juz od samego poczatku masz praktykę. Mozesz zapłacić (o ile to ciagle aktualne) ratalnie. Jesli tylko moge od siebie dodac to ja bym robiła wszelkie kursy nie tylko weekendowo ale w bardziej intensywnym trybie. Odnośnie pracy, nawet zaczac mozesz od znajomych czy sasiadek, tez wpadnie ci grosz a bedzie mogła sie podszkolić praktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kbielak
Witam! Moja przyjaciółka była na szkoleniu w Akademii B&K w Katowicach. Fakt, ceny są dosyć wysokie, ale podobno dobrze szkolą. Ona odbyła Long Staż i jest naprawdę zadowolona. Teraz jest w trakcie szukania pracy jako fryzjerka. Niestety, jeżeli chodzi o Gabiela, to nikt z moich znajomych nie był na szkoleniu. Ale jak czytam na różnych forach internetowych np. (http://www.fryzjerzy.com/forum/forum-fryzjerskie/strefa-profesjonalistow/edukacja/gabriel-czy-berendowicz-kublin-2) to przewagę ma Berendowicz, a ceny różnią się minimalnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszkaaa
Ja robiłam szkolenie w Akademii Szkoleniowej. Naprawde fajna atmosfera i kadra naprawde profesjonalnie podchodziła do swoich obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia9191
wybieram się na kurs do gabriela w lutym napisze pare slow jak bylo jak wroce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od 5 lat fyrzjerka
Ja mam stażu 5 lat. Mam skończoną szkołę, studium i kurs. Z tego wszystkiego to jedynie kurs mogę polecić bo to praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka. Można się nasłuchać teorii, można ciąć główki, ale potem jak przyjdzie się ciąć klienta to się okazuje, że tą teorią to sobie można. Kurs i tylko kurs a najgorzej co może być to studium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia9191
popieram...skonczylam studium i nic nie potrafie dlatego zdecydoealam sie na kurs trwa prawie 3 miesiace 6 dni w tyg nauka po 10 h to kurs czeladniczy takze praktycznie musza uczyc innej opcji nie ma....ale wypowiem sie na ten temat jak wroce w maju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosyć ciekawa ta strona z kursami e-learningowymi. Oglądałam sobie takie zajawki na ich stronie i są całkiem, całkiem.. Jestem z zawodu fryzjerem i myślę, czy nie zakupić sobie jednorazowo szkolenia z nożem chińskim. W sumie.. to nie jest taki drogi ten filmik..jakieś 14 zł - a 48h można go oglądać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam wypowiedź koleżanki, również byłam zdziwiona z mega profesjonalizmu jaki mnie zaskoczył w Berendowiczu w Katowicach. Miałam zajęcia z Panią Beatą Berendowicz i Panem Sławkiem Kublinem. Ogólnie jestem na TAAAAAK i polecam! :) Teraz jeszcze mają podobno jakieś kursy przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooo
a ten www.step4hair.com to nie jest od Berendowicz i Kublin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka_89
a ja polecam szkołe Omega, fryzjerstwo trwa 2 lata i jest bardzo duzo zajec praktycznych. Nie uczysz sie suchej teorii tylko wykonywania zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariczkaa3678
W Koszalinie jest Europejska Akademia Szkoleniowa organizująca roczne szkolenia fryzjerskie i kosmetyczne. Nie są to takie typowe szkolenia tylko przede wszystkim stawiają na praktykę a w programie są wszystkie kursy oferowane przez tą szkołę. Myślę, że to fajna sprawa bo przez cały rok ostro uczysz się zawodu a nie tylko samej teorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciaaaa9191
jestem aktualnie na kursie w gabrielu... zaczelam 3 tyg temu .. kurs opierasiena samej praktyce oczywiscie troszke teorii co "wprowadzenie " jest ale zadna szkola nie gwarantuje tylu modeli co ten kurs.... codziennie przychodza klentki i robimy na glowach to co umiemy teraz czymy sie strzyzenia zaczelismy wponiedzialek na glowkach dzis juz obcinalam klientke oczywiscie wczesniej zrobilam balayage... jest wycisk bo zdarza sie ze zaczynamy zajecia od 9 i ostatnie klentki wychodza o 21 ale cos kosztem czegos co dzien wychodzi najedna osbe po2 klientki a jest nas 12 osob w grupie...niedziela wolna a tak to ciagle pocisk... jedzenie maja suuuuuper tylko w pokojach troche zimno ale ogolnie minely 2,5 tyg a ja juz umiem baardzo duzo kurs trwa 10 tyg konczysie egzaminem czeladniczym takze napewno doo tego czasu wiele sienaucze... polecam ta szkole ! napisze jeszce jak minie caly kurs czy w 100% sie oplaca tu przyjsc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EllaVie
Ja jestem po kursie w Goworku i mogę go spokojnie polecić! :D byłam na kilku kursach wcześniej i się zawiodłam. Dopiero po tym znalazłam pracę :) walcie jak w dym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dori35
Hejka:):). Jak Tęsknisz za fryzjerstewem to z mojej strony polecę Ci kursy fryzjerstwa zawodowe i profesjonalne w http://eck.edu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×