Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Nio to juz wszystko jasne:) poprawiam sie jeszcze raz z tygodniami i z data porodu Dziekuje Kasiu:) tak na marginesie wiedzialam ze cos mi nie tak wyliczyli za wszesnie czulam ruchy dzidzi a to moje pierwsze dziecko i teraz wiadomo ze sie kopneli na 2 tygodnie:) NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE.. ............PŁEĆ...........IMIĘ ivonka79......11/08.....38......Tonbridge.....coreczka.. .....Maya gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......37....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 35........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......35.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....33........Enfield............synu s.............? ***niunia***....14/09.....32......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....33.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....30........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .29....Leicester......dziewczynka..........? Justyna M........03/10....29........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...28..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 28....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....27....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...26...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...26.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....26....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...18.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... karinella.........05.01.....16.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....16.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka .........Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co dziewczyny :) AniaG - no to super niespodzianka...jak ja bym się teraz dowiedziała, że jestem dwa tygodnie do przodu to bym się baaaardzo ucieszyła :D No ale troszkę paniki też by było bo nie mam jeszcze wszystkiego ;) Z resztą w każdym chyba momencie jest to dobra nowina, bo krócej się czeka na dzidziulka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przepraszam za takie pytanie, ale jakie Wy lub Wasi mezowie macie dochody ze dostajecie taxy i benefity, bo mi powiedziano ze mnie sie nic nie nalezy i mysle ze cos tu nie w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinella niestety ja ci nie pomoge bo ja zadnych taxow nie pobieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinella ja nie pracuje mój maz jedynie i mamy jedno dziecko ... a kto Ci powiedzial ze Ci sie nie nalezy skladalas juz na jakies benefity...tax cerdit czy working tax credit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzior29
Flowerska gdzie ty sie podziewasz rodzilas na enfield ciekawa jestem czy tez w tym szpitalu co ja bede,chialam sie czegos dowiedziec.Pewnie zajeta jestes maluchem jakbys miala chwilke odezwij sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek to wszystko wyjasnia.Masz juz jednego Skarba!! Tak mi powiedzieli w CAB .Staralam sie o housing benefit, jak przestalam pracowac, poza tym nie dostalam tego zasilku dla bezrobotnych, bo mialam za duzo na koncie (ha ha 1000 funtow , zebym przypadkiem nie zwariowala z tego bogactwa). Teraz dzwonilam do naszego ksiegowego i mowi ze to smieszne. Pojade zobacze. Tyle lat placimy tu p[odatki ez uwazam ze to lekka przesada zeby nic nie dostac. Na wtc nie lapiemy sie na pewno, sprawdzalam na ich stronce. Dopiero jak sie dzidzia urodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzieli ze nie dostane benefitow na chatke bo mamy jeden pokoj za duzo na dwie osoby. Tylko ze u nas 1 bed kosztuje tyle samo co 2 bed , to co mam sie przeprowadzic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi przyznali potem wycofali,dzwonilam tam dwa razy dowiedzies sie dlaczegoto mipowiedzieli ze za duzo zarobilam w zeszlym roku i nie ma to znaczenia czy jestm w ciazy czy tez nie poprostu koniec.Poniewaz oni przyznaja wtc na podstawia zarobkow z zeszlego roku nie jest to dla nich istotne czy teraz pracuje czy tez jestem na maciezynskim,choc maciezynski rto zaledwie niecale 110 funtow na tydzien.Moge skladac wniosek w przyszlym roku bo wowczas przedstawie mniejsze zarobki za ten rok.Kretynizm przeciez w przyszlym rokubedzie milatwiej wrocic do pracy niez teraz.Nie wiem w zasadzie mam ochote pojsc jeszcze bezposrednio do biura IR i porozmawiac ale nie wiem czy to ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia jak zaplacilas za ta ksiazke na allegro. Wlasnie probuje ja kupic. Jak przeslalas pieniadze na ten rachunek. W banku??? w funtach?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to u mnie jest tak, że pracuje tylko mąż. Ja nie łapie się na macierzyńskie ani nic z tych rzeczy. Na razie staraliśmy się tylko o WTC i dostaliśmy. Karinella - nie ma znaczenia czy dzidziuś będzie - do WTC. Tam jest liczony albo ktoś samotny albo para. Przy powiększeniu się rodziny nie ma to ponoć znaczenia. Ivonka - zadzwoń do IR i tylko powiedz ile zarabiasz i że chcesz żeby Ci formularz wysłali. Z tego co wiem to oni biorą pod uwagę indywidualną sytuację każdej osoby. Jak nie to zapłać jakiemuś specjaliście za załatwienie tej sprawy, komuś kto się tym zajmuje, wie co i jak i nie da się zbyć! To nielogiczne co Ci powiedzieli, bo za ten rok w przyszłym roku nikt Ci nie wypłaci...a jak Ci przyznają to w kolejnym roku będzie rozliczenie i jeżeli zobaczą, że zarabiałaś więcej to będziesz musiała to zwracać...tak miał mój kolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinella kochanie - mam konto w Polsce jeszcze. No ale możesz poprosić kogoś z rodzinki żeby Ci zrobił przelew, bo stąd to się chyba nie opłaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie. 5 funciakow na przelew. Poprosze mamy. dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we wniosku ktory im wyslalam podalam rowniez dane swojego Michala,poniewaz razem zarobilismy zbyt duzo nie nalezy nam sie wtc.Nie ma to wiekszego znaczenia ze nie jestesmy malzenstwem poniewaz zwiazki partnerskie sa traktowane na rowni.Jedyna opcja pozostalo by mi tylko zadzwonic i powiedziec ze sie rozstalam z Michalem i jestem teraz samotnie wychowujaca matka.Jednakze rowniez slyszalam o wielu sytuacja w ktorych kazali zwracac wyplacona kase wiec poprostu dam sobie na luz. Jesli chodzi o zarobki to w tym roku podatkowym zarobie znacznei mniej niz w ubieglym wiec mogloby byc to logicze,ale zostawie to bez komentarza.Tak ja fakt iz urzad moze zmieniac decyzje po kilku miesiacach,skoro ktos to zatwierdzil to dlaczego rzada nagle od ludzi zwrotu.Coz co kraj to obyczaj widocznie wszedzie istnieja urzednicze paranoje nie tylko w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak nakrecilam w tamtym roku ze jestem sama i dostalam wtc. Ale teraz nie chce kombinowac, tym bardziej ze za dwa tyg. slub wiec byloby raczej ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki ale sie rozpisalyscie:D:D A ja kupilam dzisiaj wozek w Toys \'R\' Us - myslelismy o innym - 4 kołowym- a kupilismy 3 kołowy - bo nam sie najbardziej podobal. Pozniej wkleje linka jak znajde. Bo teraz ide zrobic cos do jedzenie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jade na test potrojny. Nie tyle ze sie boje wynikow, ale jakos tak sam fakt robienia tego testu jest przykry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada to szybko wcinaj to jedzenie bo czekam na fotki wozka niecierpliwie:D karinella-nic sie nie martw-kciuki zacisniete, badz dzielna :D bylam dzis u poloznej, i mam 28tc skonczony a dno macicy ma 31 cm ,wiec jest za duze,troche mam stresa,,,wiecie co to oznacza>?? a tak poza tym to kosci mi sie rozchodza...boli jak nie wiem,wstac,przekrecic sie i chodzic z bolem,nikomu nie zycze... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada bardzo ladny i cena kuszaca :D wiec zakup jak najbardziej udany :) my tez bylismy w tym sklepie ale tam nie mieli ani jednego trojkolowca a wlasnie takie mi sie zaczely podobac, i taki kupilam :D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam tez dzis w mamas&papas- ale ceny sa powalajace na wszystkie artykuly. Wozki to wogole ceny maja z kosmosu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Mada mi sie marzy dokladnie taki sam trzy kolowiec bo widzialam u jednej kobitki taki sam i mi sie spodobal.mam nadzieje ze jest wygodny i funkcyjny.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivona - racja...chyba szkoda nerwów na to wszystko. Karinella wszystko z pewnością będzie w porządku ❤️ Bądź dobrej myśli!!!! Migotka - czy ona to stwierdziła po mierzeniu centymetrem brzuszka?? Bo jeśli tak to oznaczałoby to poprostu, że dzidziuś jest duży jak na swój wiek. Camillee - czekamy na wieści po usg. Mada - fajowski wózeczek i cena mnie zaskoczyła!!! A powiedz czy on ma gondolkę lub nosidło czy coś w tym stylu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska no tak,zmierzyla mnie centymetrem,,,niech by byl duzy Daj Boze :D ale jesli jest dziecko za duze to chyba nie za dobrze? slyszalam ze diagnozuja w szpitalu jesli jest b duza rozbieznosc ... moze jest wtedy podejrzenie cukrzycy? nie wiem,,,jesli jeszcze cos wiecie to mowta kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pierwszy rzut oka widac, ze jest ok. Jest stabilny. Do tego ma ten spiworek na nogi i 5 paskowe zapiecie aby siedzaca dzidzia nie wypadla. Fotelik tez jest ok. Ale dopiero sie przekonam na 100% jak sie dzidzia urodzi i zaczne z niego kozystac. Powiem wam, ze w tym sklepie toys r us jest duzo przecen wiec warto sie wybrac:) Ale tez widzialam fajny zestaw poscieli, ochraniacze itp ale cena to 99f:(:( Wiec opalaca sie kupic ten zestaw(10 czesciowy lub 6 cz.) co ktoras z dziewczyn dawala linka na allegro:) razem z wysylka tutaj.:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka mi mierzyła centymetrem brzuch pod cycuszkami do kości łonowej (tak mniej więcej) - żebyśmy mówiły o tym samym to wyjaśniam :) Ja tydzień temu byłam u położnej (skończyłam wtedy 31 tydzień) i miałam 33 cm. Powiedziała mi, ze wszystko jest w porządku. Z tego co ja wiem to gdy jest naprawdę duże dziecko to może być podejrzenie cukrzycy, ale skoro wyniki wychodzą Ci dobre (a zakładam, że tak jest skoro o tym nie piszesz) to chyba nie masz się czym martwić na zapas. Może po prostu będziesz miała większego dzidziulka!!! Położna nic Ci konkretnego na ten temat nie powiedziała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×