Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

kaska- to jest spacerowka razem z fotelikiem samochodowym. Ale mozna w nim polozyc dzidzie na plasko. Tam pod glownym zdjeciem mozna zobaczyc cala galerie fotek tego wozka i jego wyposarzenie. Acha jest tez mala torba na butelki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada - faktycznie, nie zauważyłam. Podoba mi się ten wózeczek. No ale ja już mam swój więc tak tylko z ciekawości się dopytuję :) Migotka sprawdziłam jeszcze u siebie w karcie - ja miałam w 28,3 tc wizytę i miałam wtedy 30 cm. Czyli różnica jest ale chyba nie taka duża... No ale nie znam się na tym. Może się okazać, że to dużo. Niech inne dziewczyny powiedzą ile mają, i porównasz sobie wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada bardzo mnie sie ten wozek podoba. Tez mi sie podobaja trzykolowe. Co prawda slyszalam jakies opinie na temat rownowagi, ale bez przesady, te wozki maja atesty. Ja juz po tescie.Teraz caly tydzien bede sie bala ze zadzwonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska tak samo mi mierzyla, co do wynikow to mialam krew pobierana 14tc i tyle...a krzywej cukrowej nie robia,chyba ze jest obciazenie genetyczne lub gruba mama :D polozna powiedziala ze jakby bylo 5cm roznicy to sie trzeba martwic... wlasnie kobitki,piszcie jak bylo u was to sobie porownam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale o jakie wymiary wzm chodzi na co mam patrzec w karcie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Koleżanki :) Karinella mam prośbe , czy moglabyś mi powiedzieć na czym dokladnie polega test potrójny , ja mam go miec w przyszlym tygodniu. Szukalam w necie informacji na jego temat , i z nich wynika, iz jest to jedynie pobranie krwi oraz przeprowadzenie szczegolowej rozmowy z przyszłą mamą na temat jej stanu zdrowia. Test ten ma wykluczyć ewentualny zespół downa u maluszka, rozszczepienie szpiku kostnego i zespół Taunera ( o ile dobrze zapamiętałam) . Mam jednak pewne wątpliwości czy aby napewno dobrze zrozumialam moją położną ponieważ ona kilkakrotnie zdawala mi pytanie czy aby napewno chce mieć wykonany ten test. Jeżeli nie sprawi ci to kłopotu będę wdzięczna za informacje Mada - super wózeczek bardzo mi się podoba 🌼 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka to sie w karcie nazywa: FUNDAL HEIGHT( jest pod nazwa glowna w tabeli: Gestation ,zaraz obok wieku twojej ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja podawalam link na sklep internetowy tutaj w Anglii mozna kupowac przez ebuy badz tez bezposrednio dzwoniac pod podany tam nr. Niestety w mojej okolicy nie ma sklepow z dzieciecymi wozkami czy innymi mebelkami wiec pozostaje mi tylko internet. Jesli chodzi o wozki 3kolowe to alyszalam pozytywna opinie kolezanki ktora takowym jezdzi,latwy w prowadzeniu tylko ostatnio pekla im opona i musieli jechan do wulkanizacji :-),ale generalnie bardzo funkcjonalny i latwy w prowadzeniu. http://stores.ebay.co.uk/Online4baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha no to ja w 26 tygodniu mialam 26 cm 26 lipca mam wizyte u GP i wtedy bede w 31 tygodniu to wtedy zobacze ile jest teraz cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tych pomiarow. To mnie polozna wogole nie mierzy:( Tylko w tej tabelce mam wpisamy tydzien ciazy i obok taki sam pomiar. Wiecie co , brzuch mi wydymalo do przodu przez ostatnie dni. :D:D Teraz wygladam jakabym pilke trzymala w srodku:D. A jutro ide do poloznej. Jestem ciekawa co powie:) Bo chce aby zrobili mi 3 usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak-centymetrem-acha i jeszcze ta poloszna macala mnie i w pewnym momencie sie mnie pyta gdzie jest kosc lonowa,,,no to jej mowie ze tu,hihi, sama tam dotykala ale jakas ciemna byla...i mowila ze jakas dluga jestem,cokolwiek to znaczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam troszke mnie nie bylo ale nic sie szczegolnego u mnie nie dzieje dzidzia kopie ja czuje sie dobrze .za kilka dni do midwife na badanie krwi.mam dylemat bo zastanawiam sie czy jechac do polski gdzies za 2 tygodnie autem bo samolotem nirechce ryzykowac boje sie a autokarem nie ma mowy/.ale boje sie autem a jak sie zle poczuje a jak cos sie stanie rozne rzeczy zdarzaja sie na drodze czy warto ryzykowac dla 2 tygodni fajnego pobytu w polsce zakupow dla dzidzi i jeszcz wesele przyjaciol.brzmi kuszaco ale czy warto?co sadzicie bede juz wtedy w 28 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie brzuszki niewiem czy mnie pamietacie jeszcz teraz zadko tu do was zaglądam same wiecie jak to jest przy dzidzi, jakoś czuję sentyment do tego topiku i czasem was czytam. U nas nie zaciekawie moja mała ma od kilku dni biegunke , boje sie zeby Julcia sie nie odwodniła, byłyśmy dziś u lekarza w środę mamy przyjść na ważenie jeśl mała spadła z wagi to bedziemy musiały iść do szpitala pod kroplówkę, jednak mam nadzieje że do tego nie dojdzie;_( Kasialud ja jestem z Manchesteru, rodziła 5 tygodni temu w North Manchester General, jestem zadowolona z tamtejszej opieki.Jeśli masz jakieś pytania to chetnie służę pomoca Pozdrawiamy wszystkie brzuszki i mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem kochane mnie polzne mierza na kazdej wizycie od 12 tygodnia i takie mialam wyniki 12tc- 13 cm 16tc-16cm 26,3tc- 27 cm 30.2tc- 31cm 34.5tc- 30cm 35.6 tc- 34cm 36.5 tc- 36 cm poza tym w 34 tygidniu mam wpisany ten wspolczynnik Relation to brim w 34.5 tc - 3/5 w 36.5 tc - 2/5 mnie polozna mierzy normalnie centymetrem krawieckim.Poniewazjak widzicie w pewnym momencie zaszla jakas nieprawidlowosc,spowodowana raczej tym iz kazda polozna mierzy inaczej,i nie wiadomo dlaczego stracilam 1 cm zamiast powiekszyc swoje wymiary,zostalam wyslana na usg. Do tego przykazdej wizycie badaja mi mocz i i mierza cisnienie Badania krwi robiono mi na poczatku ciazy w 7 tygodniu nastepne w 30 tc mysle ze jeslinie macie tych podstawowych badan to powinnyscie zwrocic uwage bo to jest wlasnie zaniedbaniez ich strony co wedlug mnie jest kategorycznie nie dopuszczalne.Slyszalam choc ciezko miw to uwierzyc o jakby to powiedziec zaniedbaniach w stosunku do obcokrajowcow Wiec kochane walczcie o swoje i nie dajcie sie zbyc buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina- ciaza ci jednym slowem słuzy. ❤️ ❤️ ❤️ Wygladasz naprawde ladniutko. Jadac do Polski na pewno moze byc ci niewygodnie. Ale lepiej jechac samochodem niz autobusem. Bo przynajmniej samochodem mozesz sie zatrzymac kiedy chcesz, przespac. Jesli ogolnie czujesz sie dobrze to raczej podroz nie powinna w niczym zaszkodzic- zawsze pozniej mozesz isc to lekarza sie skontrolowac. anusia23- teraz musisz dawac duzo plynow do picia corci. jesli karmisz samy mlekiem warto jej dac przegotowana wode lub herbatke rumiankowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinka ja jechalam do Polski samochodem okolo 25 tygodnia generalnie bylo wporzadku ale 19 godzin jazdy dalo sie odczuc pozniej w 27 tc lecialam do Polski samolotem na dwa tygodnie z lini lontniczych wizzair i musialam miec koniecznie zaswiadczenie od lekarza gp o tym zenie ma rzadnych przeciwskazan,wpuszczaja na poklad ciezarne do 32 tc.Od 28-32 konieczne jest t wspomniane juz zaswiadczenie. Jesli moge wyrazic swoja opinie uwazam ze samolot byl znacznie lepszym rozwiazaniem niz samochod i mimo iz wydawaloby sie ze samochodem mozesz sie zatrzymac kiedy chcesz,jadac autostrada nie jest to takie latwe,a poza tym kazdy ciagnie do domu jak najszybciej.Podczas podrozy smolotem nie odczuwalam zadnych dolegliwosci ani dyskomfortu wrecz przeciwnie przespalam cala podroz i obudzilam sie juz w warszawie.Jak wylatywalam nie musialam pokazywac zaswiadczenia,niktmnie o to nie pytal,lecialam z Luton.Jednak kiedy wracalam poproszono mnie o zaswiadczenie,ale generalnienie miala zadnych klopotow.Dodatkowo mile mnie zaskoczono bo wraz z osobami z dziecmi zostalismy w pierwszej kolejnosci podwiezieni do samolotu by uniknac tlumu dopiero jak kazdy zaja miejsce przywieziono reszte pasazerow.W anglii kazano mi czekac w kolejce do odprawy co mnie zezlilo i powiedzialam pani z obslugi co o tym sadze , i puscila mnie poza kolejnoscia. wniose dla mnie osobiscie lepszy samolot jednak decyzja nalezy do Ciebie buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loboszek- jak ilo cie tu widziec🌼 🌼 🌼 kalcia wyslalas ponownie ten druk SSMG? Ja akurat jutro daje do podpisania poloznej i odrazu go wysylam. Dzisiaj bylam Job Center aby sprawdzic czy wszystko jest ok. Mysle , ze zalapie sie na male co nieco:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki mada wiem dostałam do Julci jakieś prfoszki przeciw biegunce. A mam jej podawać samą przegotowana wode czy mam tam coś dodawać np.cukier czy cos innego.A oprócz tego podaje jej od czasu do czasu herbatke koperkową, karmię ją piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja po dziesiejszym usg :) trafilam na bardzo mila babeczke :) pokazywala mi wszystko co widziala, pluca nerki i inne, chociaz ja to akurat srednio widzialam ;) podczas usg dziecko mialo czkawke :) swietnie to wygldalo :) poznije dziecko otworzylo usta i machalo nam jezykiem :) az sie babeczka smiala :) zapytalam czy moze mi zwazyc i zmierzyc dziecko, bez zadnego ale to zrobila :) wiec dzieko wazy teraz 449g i ma 16cm :) a w tamtym tygodniu inna babka mi powiedziala ze juz mie mierza dzieci bo sa juz za duze :o no i bylo widac plec, ale ja nie chcialam wiedziec :) powiedziala tylko emzowi jak wyszlam z pokoju :) troche mnie korci, ale jeszcze sie zastanowie czy chce wiedziec czy miec niespodzianke ;) bede sie powoli zegnala, bo w srode jedziemy, wiec jutro wskocze tylko na moment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camillee- to mielisce ubaw z ta czkawka i jezorkiem:D:D musialo byc bardzo zabawnie. Widze, ze nalezysz do cierpliwych osob jesli nie chcesz znac plci tym bardziej , ze twoj maz juz wie co bedzie .🌼 🌼 Fajnie, ze wam podali wymiary maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusia23- dobrze by bylo podac herbatke rumiankowa bo ona lagodzi podraznienia. A do wody mozesz podac troszke cukru lub glukozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada, sama sobie sie troche dziwie :) gdybys tydzien temu sie mnie zapytala czy chce znac plec, to zdecydowanie bym powiedziala ze chce :) dzisiaj juz nie, ale zobaczymy za tydzien ;) dobrze ze maz wie, bo gdyby meza nie bylo na usg, to wtedy bym musiala ja sie dowiadywac, bo drugiej takiej okazji moze nie byc ;) mysle ze jeszcze zmiekne w sklepie z ubrankami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camillee- to ty chyba nie wytrzymasz do konca;););) przede wszystkim , ze bedziesz musiala zastanawiac sie nad wyborem ubrazek. Ale zycze ci silnej woli i moze zrobisz sobie wspaniala niespodzianke:)❤️ Ja zaraz uciekam 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz poczytam coscie tam pisaly a pozatym wkleilam znowu troche fotek na moj photoblog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada, zobczymy :) poki co wytrzymalam 6.5godz ;) cwicze silna wole ;) a ubranka, to i tak na samym poczatku duzo nie kupie, bo dziecko szybko wyrosnie :) a jak juz sie urodzi to moge zaczac kupowac :) ale nie wiem czy ja bede chciala tyle czekac, bo chcialabym juz jakos sie zwracac do brzucha :D uciekam spac! dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×