Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

migotka bober tak myslalam zeby na noc sobie posmarowac wiem ze to tylko tym czasowo mi nie szumi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa, dziewczynki, samochodziki kupujecie, no no no :) dobrze dobrze:) pokonsultujcie, potem ja sie co nieco dopytam :) No i jeszcze raz sie witam, bo widze,ze zaangazowanie w te motoryzacje,ze olezanki zesta niezauwazyli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoras z was wie moze jak przeslac zdjecie z komorki na komputer przez podczerwien bo ja probuje i cos mi nie wychodzi, a wiem ze sie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka no wg niego duzo lepszy renault niz vaxuel :D wiec smialo szukajcie jakiejs furki oba wymienione modele mi ise podobaja :D Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek27 ciekawe czy juz wybraliscie autko:) Jezeli chodzi o Renault Laguna to bardzo komfortowy samochod duzy ale super sie go prowadzi:) A tak na marginesie to ja mam taki wlasnie i chce go sprzedac (450funtow) jakby cio;) Mamy z mezem dwa ale ja przynajmniej przez pol roku nie bede jezdzic wiec chcemy go sprzedac :) pozdrawiam cieplutko Ciebie i wszystkie mamuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim ona jest
przepraszam że was obraziłam dziewczyny ale jestem taka zazdrosna że wy tam macie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim ona jest
hahahha ale podszyw ponizej psa ja wam wspolczuje ze jestescie tak dziwkami od czarnej roboty i wcale wam nie zazdroszcze bo zarabiam w polsce tyle ze wam nawet to trudno sobie wyobrazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIUNIA my tu mowimy o tanich autach :P audi A 6 to moj maz by sie poslinil gdyby mial :P masz racje ze bagaznik to ma konkretny :P my na start jako pierwsze auto tutaj kupilismy rocznik 99(Peugeot) tez sie psuja ale sa z jakiejs blachy (nazwy nie wiem) ze nie rdzewieja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak to \"wszystko\' wyglada jak te wasze stare pełnoletnie złomy tz dla was auta to dziekuje za takie \"luksy\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no straszny zlom ,wogole zamiast jecac to go pchamy,mowie ci masakra :D... ale ty fana jestes-czesciej do nas zagladaj :D pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak moge wkleic zdjecie do forum mam wejsc na fotosik.pl i co dalej mam zrobic zeby to zdjecie sie ukazalo na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz zarabiasz tam tak mało ze chodzisz po benefity wiec ciesz sie ze masz tego złoma choc popchac go mozesz nie bede do was zagladac bo nie gadaam z byle kim z reguly O czym ja mam z wami gadacco? o starych autach czy o zapomogach?:D wpadne tu czasem by sie z was posmiac nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka dzieki tylko czy wszyscy beda mogli ogladac moje zdjecie????? ja bym chciala zeby sie tylko ukazalo na forum da sie tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kim ona jest -ty nie wpadaj tylko zaplanuj ciaze :D zagladaj kiedy masz ochote, chyba ze ci nie odpowiada srodowisko kobiet w ciazy,dziwne ze akurat nas wybralas, jesli smieje sie ktos z ciezarnej to wszelkie zlo obraca sie przeciw niemu,, czujemy sie wiec zaszczycone! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli wkleisz linka to my bedziemy ogladac ale rowniez inni w sieci bo bedzie ono zaladowane na fotosiku, my widzialybysmy tylko gdybys wkleila obraz jako taki z dysku z kompa ale tego chyba tu nie mozna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kim ona jest chcesz zobaczyć moje audi A6 mogę pokazać ci zdjęcia żebyś zobaczyła jak tu się żyje i ty wtedy sie napatrzysz i odczepisz się zazdrośnico :D tak się składa że na wiele nas stać a to jakie auta kupujemy to nasza sprawa ty pewnie nawet złomem nie jeździsz bo cię nie stać przy polskich zarobkach pewnie masz 800zł albo siedzisz na zasiłku dla bezrobotnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kim ona jest to ja współczuje twojemu dziecku jak uczysz je takiej zawziętości juz w ciąży ale i tak życze ci aby urodziło sie zdrowe, silne i śliczniutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×