Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość iwwwa***
No Anecia ciekawe w kogo sie maluszek wdał z takimi pomysłami :) Ja mysle ze najlepszym prezentem dla mezczyzny bedzie tort zakupiony prezent nie zawsze pasuje a mezczyzni lubia slodkosci wiec to chyba najlepsze roawiazanie :) Oleniga-10dni to duzo wiec badz spokojna jeszcze zdarzysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEHE mam ubaw mam,widac,ze juz mu choroba przechodzi,bo dzisiaj weselszyi ruchliwy,wczoraj to na raczkach caly czas. Oleniga ty sie nie martw,ze cisza,bo ja z pierwszym to dzien przed porodem mnie brzuch wieczorem pobolewal,a o 8mej rano wody odeszly i sie zaczelo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 dni niby nie dużo... ale już mogłoby się coś dziać, ja poczekam...:) spokojnie, jak zechce to wyjdzie :D ... położna w pon. oświadczyła mi, że gdyby nic się nie działo to od 7 do 10 dni po terminie wywołają poród... ale ja chcę żeby samo się zaczęło... Anecia ja również polecam tort dla męża na urodziny :) ale nie powiem... mój mąż zawsze zagląda jeszcze za jakimś prezencikiem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zycze zeby samo sie zaczelo!!!Ja 1 urodzilam 2 tyg przed terminem,a drugie tydzien,tak sobie mysle,ze moze trzecie w terminie hehe,albo teraz przenosze:( Zrobie torta,bo na urodziny w sumie juz sobie pokupowal sam,sprzet do tenisa stolowego:)starczy mu,a ja prezentow nie umiem za bardzo wybierac.A torta kazdy chetnie zje,ja to nawet bardzo chetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż miał urodziny 4 września :) a że ja jestem zabyt ociężała żeby samej upiec torta (tyle dobrze że gotuję...;) ), zamówiłam tort przez internet :)...no i wieczorem ktoś puka do drzwi... ja mówię to do Ciebie... a znajomych już tutaj nie mamy, bo wszyscy wrócili do Polski... on patrzy na mnie zdziwiony, otwiera dzrzwi a tu gość daje mu pudełko z tortem, on w szoku...i zagląda za jakąś znajomą twarzą... wiecie jaką miał minę...:) :D :D :D jakie zaskoczenie i radość nie z tej ziemi... to była fajna niespodzianka :) polecam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacie jak super!!!Napisz jak tego torta zamowic!!!Moj angielski jest b.slaby ale chyba dam rade,a dobry byl ten tort,bo slyszalam,ze tu nie bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia polecam wybranie torta, na którego Ty będziesz miała ochotę ;) :D ... życzę Ci żebyś nie przenosiła :) ale tak sie u Ciebie układa, ze chyba ten maluch będzie w terminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie miałam zbyt wiele czasu, bo wpadłam na ten pomysł w dzień urodzin... jedyna opcja jaka mi wtedy została to zamówienie tortu w tesco i załapałam się jeszcze na ostatnią dostawę tego dnia (około 21.00), jak masz kartę do tesco to zaloguj się na stronie i zamów... chciałam mu zamówic jakiegoś wypaśnego ale takie zamówienie trzeba zrobić minimum dzień wcześniej... musisz na internecie, np. w google, wpisać np. "birthday cake + delivery" i poszukać stron gdzie możesz zamówić przez internet w swoim regionie najlepiej... można też telefonicznie z cukierni jakiejś ... ale ja nie lubię z nimi gadać, gdzie nie zadzwonię to jakiś pakistańczyk albo hindus odbiera a ja nie umiem z nimi gadac bo nie rozumię ich wymowy, rzadko trafiam na anglika... :( życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamierzam zrobic tak,piekarnik nawalil wiec kupie w polskim sklepie spod biszkoptowy i na jedna czesc dam mase karpatkowa,a na druga bita smietane zmieszana z cappucino waniliowym,bo lubimy bardzo torcik cappucino!!!Mozna jeszcze dac owoce np.brzoskwinie,zanim polozymy bita smietane:) Ale mozesz podac strone na ktorej mozna tego torta zamowic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie mam karty tesco.Ale wiem w razie czego to u nas niedawno polska cukiernie otworzyli i tam mozna zamowic torta,ale chyba bez dostawy...musze zapytac co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups temat zmienilysmy... mojemu synusiowi starszemu wyrosla kurzajka:(i byl z tym u lekarza,i oczywiscie bohater nie chcial reki pokazac...zeskrabala mu troche,skalpelem,ale maz mowil,ze trzeba bylo by tam byc zeby wiedziec co on tam wyprawial hehe mezczyzni... Kurcze brzuch mi tak urusl,z adaskiem to ja w 6tym miesiacu taki mialam...:(a przytylam 0,5kg..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniam... to będzie 'delicious' :) :D ...hmmm... już nie pisz więcej o takich pysznościach :( bo ja do polskiego sklepu mam 30min samochodem a jeszcze sama ledwo człapię i od prawie dwóch miesięcy nigdzie nie wychodzę :(... Ale jak Ty jesteś jeszcze na tyle sprawna, że wychodzisz z domu to podjedź do jakiejś cukierni i zamów osobiście torta na ten wyjątkowy dzień albo sama kup te pyszności, o których piszesz i zrób torta :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwa***
bardzo fajn ten pomysł z dostawa do domu :) naprawde superr ze sie udalo zaskoczyc meza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja do polskiego mam jakies pol godz na nogach.Widzialam ostanio,ze ma spody biszkoptowe:)zobacze co zrobie,bo w tej cukierni jeszcze nie bylam i nie wiem gdzie jest... Wiecie co ja wczoraj zapytalam poloznej czy moge cos oprocz hoolsow na to gardlo,bo boli,oczywiscie nic mi nie poradzila,wiec se zjadlam ogroooooooomnego loda i przeszlo,wszystko sie oderwalo!!!Takze tylko katar zostal Ide reszte prania sciagnac,bo coraz ciemniej sie u mnie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty masz termin dopiero na marzec, to masz jeszcze dużo siły ;) ...teraz popatrzyłam w tabelkę, nigdy nie wiem, która z Was kiedy rodzi, chyba że w stopce macie wpisane... a tak w ogóle może to niebyłby głupi pomysł, żeby każda z nas wpisała tam datę... taka moja mała propozycja :o ;) :) ps. polska cukiernia, kobieto gdzie Ty mieszkasz, ja się tam chyba przeprowadzę na te 10 dni ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dawaj do Melton Mowbray,samochodem 2minutki do tego sklepu,bo tu korki zadkosc,no i polska cukiernia pieka buleczki do tego polskiego sklepu pychooooota!!!!!!!!!!U mnie pokoj wolny:):):)Ja tez na tabelke patrzylam jaka plec u ciebie hehe bedzie Mikolaj?Moj maz jest z 27,bedzie fajny facio z twojego synka;)WAGA❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale szalejecie od rana, ale widzę, że większośc ma lepsze humory niż wczoraj :) Ja też o wiele lepiej się czuje, Obudziłam się w nocy tylko 1 raz na sisusiu i moje dziecko było b grzeczne :), a wstałam o 9!! Teraz własnie z koleżanka wcinamy croissanata z czekolada do kawy i herbaty, chociaż pogoda do d, to nastroje dobre. wy tu od rana o trocikach.. mniami. Co zabawne mój tata też ma urodziny 27 września, dobra dobra data... :) mamy Eli jeszcze nie ma, mam nadzieje, że nie leży jeszcze na porodówce bo mamy z nią dziś kawe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze,a ja jak zwykle kawusia w samotnosci,ale wcinalam sobie rurki kokosowe:P No to Oleniga postaraj sie na 27...hehe Zmienilam stopke dalam tam termin!!! MamoEli odezwij sie bo patrzylam na tabelke i mialam pisac zeby oleniga uwazala,bo ty ja jeszcze wyprzedzisz...ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja piję bawarkę i zajadam wczorajsze racuchy :D ... oglądam 'dzień dobry tvn' ... za oknem szaro i buro ... siedzę sama, jak zwykle, bo mąż w pracy, na lunch dopiero przyjdzie (tyle dobrze że pracuje 3min piechotką od domu :) ) szkoda że zadna a Was nie mieszka w okolicach Cambridge :(... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że 27 września to bardzo dobry termin :) ja mam urodziny 29 września i lepszego prezentu mi nie trzeba :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie i okolice Melton:( Moj maz samochodem 3minutki:(a tak to z 20minut.Kurcze jestem tu rok i mi tak dziwnie.brakuje najbardziej niektorych znajomych...tu to wszyscy wielkie panstwo udaja buuu!Przyjechali z wiochy,robia w fabrykach,a zachowuja sie jakby prezesikami byli ble!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreszta dupa w polsce bylam to kazdy nazekal,ze zarobki male a wszystko drogie....eh! Adas nurkuje w kartonie z zabawkami,a starszy 9lat jezdzie jego plastikowym rowerkiem spoko!Hehe zalozyl sobie na glowe reklamowke,stringi mama zabrala,lepiej mu zabiore bo zobie cos zrobi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia no taka mentalność Polaka :( nic nie zrobisz....prawie same buraki :(... to smutne, bardzo smutne... ja z mężem to przyjechałam tutaj żeby doświadczenie jakieś zdobyć po studiach, ale będziemy wracać... nie wiem kiedy.... moze jeszcze z rok...no bo teraz dzidzia a mieszkać w polsce jeszcze nie mamy gdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia ale musisz mieć wesoło ze swoimi chłopakami, teraz to pewnie córeczka sie urodzi :) Kamila zapraszam do siebie na TV...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam cyfrowy polsat,tez lubie dzien dobry tvn ogladac,a najbardziej jak prokop z welman prowadza:)angielska tv tez mamy,ale zadko ogladamy. My raczej nie wrocimy,starszy ma 9lat,a mlodszy 20miesiecy,takze jak jeden skonczy szkole to drugi jeszcze bedzie chodzil,a jeszcze ja 3cie bedzie,my w pl mamy mieszkanko 2pokoje,takze na nasza juz niedlugo 5tke,ciasne,zreszta za starzy bedziemy zeby wracac.Jejus zostalo pol roku...do swiat od wrzesnia mi zawsze szybko zleci,tym bardziej ze tu juz swiateczne ozdoby sa!!W styczniu Adas 2latka ja w lutym........i marzec aaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCH DZIEKI ZA TA CORECZKE NIE UKRYWAM,ZE PRZYDALABY SIE DZIEWUCHA!!!Kurcze i chyba wiekszy samochod...2 foteliki z tylu plus podkladka dla starszego,oj cienko to widze:(ma ktos vana do sprzedania???hihi,a moze lepiej nie kusic losu takim 7osobowym autem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi83 napisz gdzie mozna w Leicester fajny gleboki wozek kupic??? Ja tylko jezdze do kubusia na narborough i tam do tego centrum co primark jest,i nie wiem gdzie taki sklep jest,u mnie w melton niestety nie ma,chociaz kolezanka(jedyna normalana)juz mi wciskala wozek i hustaw3ke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×