Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Kamila-black festiwal jeśli można to tak nazwać (bo według mnie to średniej wielkości impreza) dzieje się głównie w Alban Arena, koło Barclays bank. http://www.hertsale.org.uk/beerfest/ Dziś już chyba ostatni dzień tego festiwalu, wczoraj widziałam, że dużo ludków się kręciło wieczorem w stanie zakręcenia piwnego. Kamila ja też tak mam jak Ty rano, czyli duszno mi bardzo i słabo, po jakimś czasie przechodzi, ale bardzo nie lubię tego stanu. W ciąży jest mi ogólnie bardzo ciepło, jak nigdy, bo jak dotąd byłam zmarzluchem, spałam cały rok w skarpetkach, a teraz całymi nockami się odkrywam! Ale pewnie po ciąży znów wrócę do swojego zmarzlustwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj..coś ciśnie mnie do dołu coraz bardziej, kroki ledwo stawiam... no i brzuchol boli, tak jakby kłuł mnie teraz już... kurcze może to się jeszcze dzisiaj zacznie... a mój mąż pojechał właśnie do sklepu i na liście zakupów ma herbatę z lisci malin...:) ciekawe czy zdążę przetestować...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleniga trzymaj sie,wez zegarek na wrazie czego,poloz sie na boczku,mi kazaly tak lezec,wtedy mocniej skurcze czuc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze minac,ale wiesz mnie jak zaczelo to po 4godz juz dzieciaczki byly na swiecie,takze lepiej mierzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jeszcze cieżko mierzyć te skurcze, poleżałam chwilę ale nie da się uchwycić... czuję tylko masakryczne parcie na dół brzucha jak stoję czy idę no i coraz silniejsze bóle jak na okres, ból w podbrzuszu i kręgosłup... a ten brzuch to jakby był cały czas napięty... poczekam na męża i idę do wanny... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj mąż szuka w tesco tej herbaty i nie może znaleźć, wiecie gdzie ona tam jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloooou :) widze ze chwalicie sie brzuszkami to ja tez wam cos pokaze :) aaa i do Pan bojacych sie rozstepow male pocieszenie-gorzej ode mnie miec nie bedziecie-dodam tylko ze wszystkie sa z poprzedniej ciazy, w tej byloby fizycznie niemozliwe miec wiecej :) fotki byly robione na tydzien przed porodem (widac jaka mam szczesliwa mine heheh), ahaa przytylam 24 kilo :O http://picasaweb.google.com/lollibelly/Ciaza?authkey=uxnpMzSu_Bs#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz juz mniej wiecej odzyskalam swoja twarz bo bylam bardzo spuchnieta ale mam okropne problemy ze zrzuceniem tych kilogramow :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny brzusio Lollibelly... taki dość spory :) Ładnie wyglądasz :) tzn. wyglądałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Oleniga :) myslisz ze moge startowac o Puchar Mega Bebola? w dniu porodu mialam w pasie 128 cm, ktoras mnie przebije?heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze no to chylę czoła, bo ja jak w obwodzie się zmierzę to mam około 120cm :D ...możesz startować! :) spokojnie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, postanowilam przestac sie uzalac jaka ze mnie wielka szafa i ide na rower.po raz pierwszy od chyba 5 lat!!!! az wstyd sie przyznac hehe.nie jestem wielka fanka sportow ( wyjatek-jazda konna i snowboard) i od porodu dopiero 2 razy po kilkanascie brzuszkow zrobilam i ciagle narzekam ze nie chudne :o ale dosc tego! ide, moze sie nie wywale bo wstyd bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no no lolli... nie powiem, spory brzuszek !! Ja mam 6 tygodni do porodu i mam 121 w pasie, wiec moze.. moze cie przebije, nie to zebym chciala. Plus taki, ze rozstepow na brzuszku nie mam, ale wlasnie mama Eli mnie NIE pocieszyla mowiac, ze jej wyszly na 2 tygodnie przed porodem najwieksze, wiec wszystko przede mna. Tyle, ze ja nie mam takiego duzego odstajacego brzusia tylko jestem cala taka mieciutka...i okragla wiec tez modle sie o pozytywne zgubienie tych wszystkich kilosow, ktorch poki co jest ze 24!!! auuuu Z mama Eli w ogole nacieszylysmy zoladki tiramisu i mandarin cheese cake, polecamy dla lasuchow :) Mój niedzwiedz wstal wiec pojedziemy zaraz po jakies papu do sklepu. Do uslyszonka babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mój mąż kupił wagę ... wcześniej ważyłam się tylko u położnej jak jeszcze do niej chodziłam i tak mniej więcej myślałam, że przytyłam w sumie jakieś 25kg... wiecie ile przytyłam...33kg!!!matko kochana a ważyłam 55kg na początku ciąży! :o zaczyna mnie coraz bardziej brzuch boleć i kręgosłup... idę do wanny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga kochanie, to mnie pocieszylas teraz... bo nie jestem jedyna z duzym przyrostem wagi.. u mnie gorsze jest to, ze moja wyjscowa byla sporo wieksza od twojej.... za miesiac to ja chyba w ogole sie nie bede ruszac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wrocilam z roweru-popedalowalam 20 minut i myslalm ze wyzione ducha :D jak zeszlam to uda odmowily posluszenstwa\'.jedyny minus to ze jutro bede miala takie zakwasy ze...:O ale na car boot i tak pojade chocby mi nogi mialy odpasc i nie odrosnac :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Lollibelly powiem Ci że sobie pojeździłaś :)... ale na dobry początek to wystarczy, jutro i pojutrze to powtórzysz a potem to już pójdzie łatwo... :D a ja posiedziałam chwilę w wannie i trochę mniej boli brzuchol... tylko dalej bardzo ciśnie do dołu i plecy bolą... zobaczymy na ile ta kąpiel mnie odprężyła...coś czuję, że chyba nie na długo... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ile procent 'raspberry leaves' jest w waszej herbacie??? bo mój mąż biedny nie mógł znaleźć i kupił malinową z jakmś hibiskusem i czymś tam, no i jest tam tylko 2% 'raspberry leaves'... chyba będę musiała z 10 herbat wypić żeby sprawdzić czy działa...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowite jak troche ruchu od razu poprawia samopoczucie! ale napreawde dla mnie to juz osatni dzwonek bo szanowny malzonek zaczal sie do mnie zwracac per \' moj kochny sausage \' :O wieczorem troche cwiczen i za 4 lata powinnam byc juz nice and fit :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga na bolace plery jest takie fajne cwiczenie ze w pozycji na czworaka wyginasz kregoslup w luk do gory (tzw koci grzbiet), brode ciagniesz do klatki piersiowei, potem prostujesz plecy(nie pozwol brzuchowi wygiac plecow w dol!) i tak kilka razy powtarzasz.drugi wariant to stoisz przed krzeslem w rozkroku, rekami trzymasz za oparcie i tez robisz koci grzbiet.powtarzane kilka razy dziennie mi bardzo pomoglo bo tez mi juz kregoslup wysiadal.mam nadzieje ze Tobie tez to sie przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki:) po dzisiejszej super nocce zrobiłam sobie drzemkę i to taką porządną 2,5 godzinki więc teraz mogę funkcjonować dalej. i czas pomyśleć o jakimś obiadku. ale nie bardzo mam pomysła. lollibelly fajnego miałaś brzusia:D wiecie co z ciekawości poszłam sobie zmierzyć mój brzusio w pasie i ja przy was to wysiadam, do żadnych zawodów by mnie nie zakwalifikowali 103 cm w 35 tygodniu:( lollibelly na pewno byś wygrała chyba że cie jeszcze kamila_b wyprzedzi. ja to po porodzie nie będę miała na tyle siły w sobie żeby na cokolwiek wsiąść. lollibelly podziwiam. ja pójdę na łatwiznę i te elektryczne napinacze mięśni będę codziennie sobie przyklejać żeby wyglądać jak przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Lollibelly... znam te cwiczenia :) popróbuje jeszcze... ale ja powinnam dzisiaj rodzić i zdaję relacje czy coś postępuje... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakersik81
czesc dziewczyny,a ja dopiero wstalam cala noc nie spalam czytalam do 6 nad ranem ksiazke,ale dobrze ze nie mam zadnych obowiaskow to se moglam pospac dziewczyna macie fajne brzuszki:) lollibelly..fajny ten brzuszek mialas:) oleniga..a moze tak szybki sex i dzidza bedzie chcial wyjsc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lollibelly ten Twój maluszek to jest przeuroczy... ja też chcę takiego :) :D :D :D A Twój brzuszek Kamila_b no to jest zuuuupełnie innego kształtu niż mój... chyba będzie dziewczynka u Ciebie :) ...ale ładniutki taki zgrabny i okrąglutki :) Krakersik81 seks to odpada, ja jestem na anty w czasie ciąży...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj! ale pospaaaałam! dziewczyny znowu mam skurcze :) oleniga kto pierwszy? :D w herbatce z lisci maliny powinno byc jej 100% ;):) nie martw sie, wypijesz tak czy siak chyba ze nie bedzie Ci odpowiadal smak. jak chcesz to Ci kupie i przesle, albo wyslij meza do holland&barrett, tam dostanie na pewno. wieczorkiem wstawie swoje aktualne zdjecie i znalazlam zdjecie z ok 24 tc dla Kamili26. moj menż przeniosl je na inny dysk ;). lollibelly rostepy mam podobne a wielkosc chyba identyczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem mamo***Eli kto pierwszy... możliwe że Ty :D a opisz troszkę te swoje skurcze albo bóle jakie masz... bo u mnie to cały czas tak samo, ból jak na okres ale napinanie brzucha nie jest za czeste, różnie... Dzięki za propozycję 🌼 ...zawsze mogę zamówić przez internet :) już znalazłam gdzie można kupić, nawet na ebayu jest :) ale mój mąż stwierdził, że jak do pon. nie urodzę to pojedzie poszukać tego sklepu i kupi herbatę... narazie piję to co mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×