Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

oj kamila_b ja ci współczuję z tym zębem. ja miałam ból jak byłam w 6 miesiącu ale na szczęście sam przeszedł i nie musiałam nic robić. olenka na pewno wszystko się ułoży i maluszek będzie miał dziadków. głowa do góry teraz masz pod serduchem największy skarb na świecie a dla niego wszystko się ułoży:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenka2001- wierzę, ze jest Ci bardzo cięzko, ale najgorsze,co mozesz zrobić to załamac się. Nie wybiegaj myslami tak bardzo w przyszłosc..Moze wszystko się ułoży.. będziesz miała malenstwo i masz przy sobie kogos, kto cie kocha.. rodzice- to, na pewno boli, ale moze zmienia zdanie..Myśl o Dzidzi- o sobie.. czas pokaże.. \" Chmury, które z dala wyglądają czarno, nad nami okazuja się być szare(...)\" trzymaj się:) Kamila B. -wiem, co to za bol.. mnie zlapal prawie przed koncowką.. normalnie czulam jakby mi pol twarzy sparalizowalo.. w przychodni oczywiscie paracetamol.. dorzucili ibuprofen(bo razem jakos tam wspoldzialaja) i bralam chyba prze 3 dni..ale pomoglo..tylko, ze mi sie wyrzynał.. na szczescie teraz sie go pozbylam definitywnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenka wspolczuje ci ze tak masz ze swoja mamą,nie znam powodu dla ktorego twoja mama nie chce cie znac ale domyslam sie ze to przez twoją ciazę bądz przez twojego partnera.Piszesz ze chcialabys byc tak szczesliwa jak wszystkie dziewczyny z forum ale uwierz mi ze kazda z nas ma lub miala jakis problem.Czasem nie kazdy chce napisac na forum o swoich osobistych problemach.Nie zawsze jest tak kolorowo jak sie wydaje. Musisz wierzyc ze bedzie dobrze!!!tak jak mi to zawsze dziewczyny piszą i tlumaczą,bo ja rowniez ostatnio mam takie dni i pisze dziewczyną o swoich zmartwieniach gdyby nie one to juz bym sie dawno rozbeczala i wpadla w jakąś depresje.Zycze ci szybkiego rozwiazania swoich problemow i musisz wierzyc ze jest napewno jakies wyjscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila_b biedaku, ale z tym zebem to przegiecie...:( Olenka do porodu jeszcze daleko... zobaczysz wszystko sie ułozy, nie jestes sama przeciez... kurcze wybrudziłam się serkiem...ajajaj i znowu koszulka do zmiany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jezu mi samo nie przejdzie bo jutro juz będę dzwonic, żeby mnie ratowali!! Dobrze, że to wyszło po obiedzie bo spróbowałam banana zjeśc i buzi nawet nie moge otworzyc :( Dobijcie mnie Ja mogę dużo zniesc ale nie zęby. Ide się położyc i oglądac mój serial, może odejmie moją uwagę od zęba 3majcie sie dziewczyny a ty Olenka jak masz mega doła to nie podejmuj zadnych decyzji i nie smutaj się. Zawsze są lepsze i gorsze dni, czy jesteś w ciązy czy nie, więc głowa do góry i miej wiare, że się polepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za wspólczucie ja mam juz wszystkie cztery od 7 lat, wiec pewnie trzeba będzie ją wywalic. Ale pierwszy raz tak zaatakowało, nic nawet nie zapowiadało bólu. No zobaczymy co będzie jutro, wiecej mefacitu nie moge wziąc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila_b nie chciałabym żeby zabrzmiało to jakoś złośliwie albo niegrzecznie... ale propomuję Ci PARACETAMOL :) ... przepraszam :o aż mi głupio... ale co... podobno pomaga na wszystko... bardzo mi Ciebie szkoda... ja też nie znoszę bólu zęba :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenka pierwsze co moja mama powiedziala na wiesc o przyszlym wnuczku to \'USUNT TO!!!!!!!!!!!!\', a potem bardzo sie cieszyla :) co prawda teraz mnie tez nie chce znac ale to juz inna historia. jak masz hardcore finansiwy to idz do job centre i umow sie na spotkanie, powinni byc w stanie Ci pomoc.NIE DAJ SIE! buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwile powiedziec DOBRANOC !!! magdae myslalam ze moze Cie pozniej ruszylo (jak mnie). lipa troche,ze nic, ale wiecznie w ciazy nie bedziesz :D a to dla Ciebie 🌼 i glowa do gory! tu na wywolanie daja czopki a pecherz przebijaja bardzo chetnie ;):) Olenka glowa do gory! moze teraz w to nie wierzysz, ale wszystko sie ulozy, zobaczysz :) Kamila26 jestem z Ciebie dumna!!! wywalczylas cos czego szkocka sluzba zdrowia nie przewiduje bo ponoc jest za biedna :D:D:D dusigrosze cholerne !!! :D nie zamartwiaj sie na zapas! Ty to chyba spod ryb jestes co? teraz to serio ide spac bo padam na ryjek :) do rana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo mamo***Eli jestes... :) ja ide pod prysznic i jeszcze tutaj kuknę... cos mi energi na wieczór przybyło... no i spac mi sie nie chce...:) Magdae trzymam kciuki zeby ruszyło sie po tym drugim sweepie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki mamo Eli!!!ciesze sie ze udalo mi sie wywalczyc ten scan no i ze mialam to badanie.Choc nie jestem spod ryb!!:-D Musze wierzyc ze bedzie dobrze!!! Dobranoc wszystkim!!!milych snow!!!a jesli ktos zacznie rodzic dzis w nocy to szybkiego,bezbolesnego porodu wam zycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wędruję do łózia... może to ostatnia noc w dwupaku ;) ... kto wie... miłych snów :) i spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakersik81
dobry wieczor kobietki,ale sie dzisaj napisalyscie:)nie wiem jak wy to robicie ze macie sile siedziec przy tym komputerze:)mnie to krew zalewa jak jest powolny i jest mi strasznie nie wygodnie coraz bardziej Oleniga...cos ta twoja dzidzia uparta jest:)no ale jak minol dzien wyznaczony porodu to oni tzn.polozna nic z tym nie zrobi? Olenka...nie martw sie wszystko bedzie dobrze,najwazniejsze zeby dzidza sie dobrze rozwijala,a pozniej bedziesz sie martwic co z dziadkami trzymam kciuki zeby sie wszystko ulozylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocna zmiana wita - a tu wszystkie spać idą ;) Lollibelly - mam ten sam problem z karmieniem.HV radziła częściej małego przystawiać a za chwilę poradziła,żeby go rzadziej przystawiać, bo ma już 4 miesiące i powinien jeść co 4-5 h.Porażka.Odciągam i karmię ile się da.Rozmawiałam też z polską położną z Coventry i..pokarm zanika, bo dzidzia nie ssie tyle ile wcześnie,a to znowu wina tzw. odruchu ssania, który u jednych dzieci jest bardzo ilny a u innych nie.Odruch ten zanika całkowicie około 6 m-ca.W sumie to raczej cudu już nie zdziałasz, ale można więcej pić około 2l dziennie, jeść bardziej zdrowo i syto - rosołki, odciągać regularnie nie rzadziej niż co 3h i dużo karmić. W moim przypadku jej teoria ma sens i się sprawdza, bo Czarek nawet smoczka nie chce ssać.A wszystko zaczęło się kiedy HV powiedziała,że karmienie co 2h to za często, poleciła wydłużać ten czas, przetrzymywać małego na głodzie i zabawiać.A ja posłuchałam i teraz mam. Ostatecznie postanowiłam karmić tak długo jak się da, ale już się tak nie katuję z tego powodu.Może pokarm wróci jak się przestanę tak stresować ..?;) oleniga - chyba jeszcze zdążę z życzeniami - wszystkiego naj i dzidziaka we wrześniu! Agnieszka - wielkie gratulacje, zdrówka, zdrówka i zdrówka... Oleńka2001 - Nic chyba już nie można dodać do tego co dziewczyny napisały.głowa do góry, nie dołuj się, bo dzidzi zaszkodzisz.A na forum zawsze możesz się wyżalić do woli - to bardzo pomaga. Kamila-b - mnie też dopadła ósemka w ciąży,na szczęście dosyć wcześnie i udało się zorganizować usunięcie operacyjne w drugi trymestrze - jaka to była ulga. borówka - miło Cię widzieć Patinka26 - ja też Cię pamiętam, welcome back Witam również Gosiulka24 Życzę wszystkim dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) nie miałam zbyt spokojnej nocy... brzuch bolał mnie prawie całą noc a paracetamol zjadłam dopiero nad ranem bo czekałam, że przejdzie... ale dalej boli :( to chyba trochę dziwne, że ten brzuch tak pobolewa... ileż to tak może trwać, zaczęło by się już ... a to tak się ciągnie... :( pogoda u mnie też nieciekawa, jakoś pochmurnie... piję właśnie bawarkę :) ciekawe co położna dzisiaj mi opowie... ma być koło południa... a jak samopoczucie mamo***Eli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika2 dziękuję za życzenia... zdążyłaś :) na życzenia nigdy nie jest za późno :)... ja to życzę Ci duuuużo pokarmu :) Krakersik zobaczymy co zaproponuje położna, narazie pewnie sweepa a potem to indukcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje, w porząsiu :) jakis taki dobry humor mam dzisiaj na przekor pogodzie. mam tez przyplyw energii wiec pewnie bede cos zaraz robic w sypialni, bo tam nadal mam sajgon :D. kurcze najgorzej jest wydac 70 funtow na zelazko (generator pary), ktorym uwielbiam prasowac i nie moc stac przy desce dluzej niz 20 minut. chyba bede musiala w koncu przeszkolic tesciowke i schowac dume w kieszen ;) tylko ja tak strasznie nie lubie jak mi ktos prasuje, bo nigdy nie jest poskladane jak trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! mamo Eli u mnie tez pogoda do d...i strasznie juz sie zimno robi.Trawa to mi tak urosla na ogrodzie (a ogrod mam naprawde wielki) przez te ostatnie deszcze ze niedlugo zarosna mi nią okna,tesciu sie zadeklarowal ze skosi tą trawę w sobotę.Zobaczymy!!! Szykuje córcie do szkoły i chyba znow walne sie spac! Moj maz wczoraj jak wracalismy ze szpitala kupil sobie w polskim sklepie ketchup:-D smiac mi sie chcialo bo pierwsze co powiedzial to ze bierze ketchup dla siebie do pracy:-D Juz nie bedzie walki o ketchup!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki!!! ale sie rozpisalyscie juz nadrobilam!wczoraj was tez troszke poczytalam! witaj olenka 2001 fajnie,ze jestes!witaj gosiulka!i kto jeszcze?oj nie pamietam kto jeszcze byl.oleniga twoja dzidzia cos sie nie spieszy,no dzisiaj ostatni dzien wrzesnia!kamila26 super,ze badali cie w koncu no i to usg!!!bomba,no w koncu ciezarnej sie nie odmawia!ah wiem witaj patinka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleniga to juz tuz tuz,wytrzymasz!!w koncu dzidzi sie znudzi siedziec w tym brzuszku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwa***
Witam kobietki!! Oleniga a Ty jeszcze tutaj?? Mayslalam ze dzidizus zabierze Cie na przejazdzke;) Mam nadzieje ze mocno się nie meczysz!!! A jak urodzinki?? Kamila26 jesli Cie bedzie nadal bolalo najlepszym lekarstwem jest rozdrobnienie tabletki przeciwbolowej i wtarcie w zab bolacy,bezposrednio dziala na miejsce bolu...Radze nie tylko TObie!!! Mamo*Eli jak samopoczucie!! Krakersik-wiem o czym mowisz ja tez ledwo czasami siedze a jak szybko sie zloszcze;) mowia ze to przez to ze nosi sie dziewczynke-ponoc kobietki mocniej sie denerwuja! Mnie jakies przeziebienie dopada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha! z ketchupem to macie jazde! u nas w sumie pada poraz pierwszy od jakichs 2-3 tygodni :) w Szkocji jednak jakby tak non stop swiecilo slonce to mozna by pomyslec ze nadchodzi apokalipsa :D:D:D tam u Ciebie wiecznie leje! u nas tez chlodno, max 15 stopni ma byc dzisiaj. moja corcia jest najszczesliwsza na swiecie bo pojdzie ze mna do suszarni i sklepow w "kolofach" (czyt. kaloszach) i z pasolećką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwwa to chyba z tą tabletką powinno byc do Kamili Black bo ją biedna ten ząb boli mnie na szczescie jeszcze ząb nie dokucza choc nie raz juz zwijalam sie z bolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamoEli ja tez okropnie nie lubie jak ktos cos za mnie robi!ale nieraz trzeba...do mnie moja mama planuje przyleciec,ale juz jej powiedzialam,ze ma nic mi tu nie kombinowac,podejzewam,ze po 2dniach ja wysle z powrotem,bo juz na sama mysl mnie telepie!!!w dodatku jak sie dzidzia urodzi tto tez planuje przylot:(bleeeeee,a ja tak daleko zwialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) Alez pięknie dzisiaj za oknem, nie to co wczoraj, co? Monika2 widzisz jak to jest posluchac kogos mądrego, chodzi mi o HV. Nie ma jak dobre rady. chciaż co prawda dziwie sie Czarkowi ze on mial chec na mleko co 2 godz. Ola jak kartmilam ja nie patrzac na zegarek tylko wtedy jak marudzila to nie chciala jesc tylko sie denerwowala i nieraz placz byl z tego. dopiero jak zaczelam karmic regularnnie i rzadziej je ładnie. No nic, każde dziecko jest inne. Masz racje, wiecej relaksu i mnie stresowania sie tym ze nie masz mleka napewno wyjdzie na dobre. A tak wogule to olśnilas mnie ze Olenka to Oleńka. Olenka, Ty jesteś Oleńka? bo ja to ciągle mam w pamieci imie Olena ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwa***
Tak Kamilko 26 sorrki za pomylek wlasnie sie chcialam poprawic ale mnie ubiegłaś:) przepraszam za male zamieszanko ale to pewnie przez te przeziębienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha kamila26 fajnie bedziecie mieli swoje ketchupy!!!!!!mi wychodzi 4ta osemka i wczoraj jadlam slonecznik....kamila_b wspolczuje ci z tym zebem...niecierpie ich!!!u mnie pochmurno,w domu pizga!ale jak wlacze ogrzewanie to mi duszno sie robi,wiec polarek zakladam,a Adasko w pampersie i koszulce gania.na car boots kupilismy mu konika na biegunach,caluje go karmi chrupkami,jak ktos go dotknie to krzyk!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samopoczucie iwwwa jak juz napisalam super :) a z tym byciem nerwowym i niemoznoscia usiedzenia w jednym miejscu to w sumie prawda... nie moglam sobie znalezc miejsca. ale rekordy wiercipiectwa pobila moja kolezanka, ktora dojezdzala z Londynu bedac w ciazy i ... chodzila po wagonach metra bo nie dala rady usiedziec w miejscu :) tez urodzila dziewczynka :) hmmmm to by znaczylo ze tym razem jest szansa na chlopca, bo moglabym siedziec caly dzien, tylko nogi musze miec wyzej bo puchna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×