Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość katelka25
kalcia to było łatwe :-) kubatek ucałowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Okruch serdeczne gratylacje córuni.Dlugo to trwalo ale juz wszystko za toba i teraz ciesz sie swoim malenstwem i wygajaj sie szybciutko.Pozdrawiam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katelka25
okruch serdeczne gratulacje .Ty sie tam goj i nacieszaj sie malenstwem najwiecej jak mozna bo szybko szkraby rosna :-)serdeczne gratulacje mamusiu dla CIE i tatusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okruch- gratuluje tak wyczekiwanego sloneczka no i pierwszej dziewczynki na liscie szczesliwych mamus.❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 zycze szybkiego powrotu do domku i dojscia do siebie po tak wyczerpujacym porodzie- o bolu za pare dni zapomnisz :):) A dla coreczki milion calusow [ usta] 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 Ale maluszek dal ci popalic tak dlugim porodem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinia
Okróch, hura hura niech zyje dzielna mamusia!!!!! gratuluje córeczki :-) najważniejsze że wszystko masz już za sobą i że wszystko jest ok. napewno teraz bedziesz bardzo zajeta wiem to po sobie. moc pozdrowień i całusków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinia
miało być OKRUCH SORY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawka tabelki
NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMIĘ duila...........13/06.....39.......londyn............syn ek ............Filip iwtek29......22/06......36.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23.....cearka 25/06 36...Manchester...dziewczynka .. Julia gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......31....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744.....26/08...... 28........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......28.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....26......Wolverhampton....syne k..........?.... kaska0110....16/09.....26.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....24........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .22........Leicester..............?.............? Justyna M........03/10....23....London...synulek.........Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier laboszek.........14/10....23....Swindon......dziewczynk a.....Natasza migotka_bober..15/10...22...Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel Skorpionka81..19/10......21....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....19....chichester..........?... ......julia/antoś Ania Grimsby...11/11.....18....Grimsby.............?............. .?/Aaron anagro..........15/11.....17.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....15.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... .................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?...................? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01......8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....8/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka0629
Okruch-Moje gratulacje.Jestes dzielna i wytrzymala.Wracajcie szybko do domku. Pozdrowionka i calusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okruszku, duzo zdrowka, najwazniejsze ze wszystko jest oki, 3maj sie cieplutko i gorace buziaki dla ciebie i dzidzi. wiec chlopiec czy dziewczynka?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena- kiedy jakas fotke ze slubu wkleisz?????? Bo mu tu czekamy tez z niecierpliwoscia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okruch serdeczne gratulacje nareszcie pierwsz dziewczynka sie pojawiła, także jest szansa że nasi chłopcy nie będą musieli wybierać angielek i mam nadizeję że ja będędruga dołącze z dziewczynka:-) jeszcze raz serdeczne ❤️ ❤️ gratulacje i szybciutko wracaj do zdrowia i do nas. Czekamy ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ to dla ciebie i twojej córci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okruszku-serdeczny gratulacje z okazji narodzin Coreczki. Niech sie dobrze chowa na pocieche rodzicom w pelnym zdrowku. I ty tez wracaj szybko do formy. DUZY BUZIAK DLA HANI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okruch! OGROMNE GRATULACJE!!!! ciezko bylo, ale odwazna bylas :) Regeneruj swoje sily i wracaj do nas. buziaki dla was obu!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy mamuski i ich dzieciaczki. Jestem ostatnio taka wypoluta ze nawet mi sie pisac nie chce. Mada a jak twoje samopoczucie na tym etapie ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalcia- jak sloneczko wyszlo to i humor mi sie poprawil:):):) ale tak ogolnie to na razie ok. Brzuchol rosnie choc troszke wolniej niez ostatnio bo teraz wiecej owocow jem niz np miesa i lepsza przemiane mam:) Jak cos robie i dluzej stoje to sie dziwnie mecze. Ale tak samo mialam z Ola. A poza tym to Dzidzia sobie kopie no moze bardziej wierci sie ale mozna wytrzynac:):):) Przy Oli to jak narazie to maly jest powolniaczek bo Olcia szalala w brzuchu o wiele bardziej:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogole to czas tak szybko leci. Dopiero bylam w 5 mies a to juz siodmy zapokal:):):):) Zaraz musimy z mezem ogladac sie za wozkiem aby na jakis sie w koncu zdecydowac. Tez zmykam spac 😴 , papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry. Witam Was dziewczęta z ranka :) OKRUCH skarbie - gratuluję córeńki !!! Niech Ci się Haniulka zdrowo chowa, a Ty odpoczywaj i dochodź do siebie. Całusy dla Ciebie i dla Twojego serduszka 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katelka25
witamj śpioszki i bobaski i jak dzis wasze samopoczucia???mi sie dzis nie chce robic ta pogoda mnie wykonczy :-) milusiego dzionusia dla WAS kobitki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Witam wszystkie mamuski i dzieciaczki!Dziewczyny piszecie ze macie złe samopoczucie a ja tak dobrze jak teraz nie czulam sie bardzo dawno,poprostu ciaza mi sluzy no moze potrzebuje nieco wiecej snu ale to chyba normalne.W przyszlym miesiacu mam spotkanie a połozna,tak ma marinesie to moje kochanie mi ja wczoraj załatwilo bo akurat mial wolne a ja pracowalam.Wiecie moj facet codziennie rano caluje moj brzuszek no i mnie przy okazji i mowi KOCHAM WAS a pozniej jedzie do pracy.To cudowne rozpoczecie dzionka. Dzis weekend w Hilton Hotel i bedzie superowo. Pozdrawiam serdecznie i zycze milego dzionka i miejmy nadzieje ze pogoda sie poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okruszku GRATULUJE narodzin coreczki i zycze szybkiego powrotu do sil i oczywiscie do domu. Buziaki dla malej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka0629
Musze Wam sie pochwalic.Wlasnie mam pierwsze 4 tygodnie za soba.Niestety tak jak przy pierwszej ciazy moj zoladek juz daje o sobie znac.Za wasza rada kupilam kwas foliowy i zaczynam go jesc.Podaja,ze 1xdziennie.Ale chcialam powiedziec,ze dzis z mezem powiedzielismy synowi.Mikolaj jest taki szczesliwy.Wiedzielismy,ze bardzo chce miec rodzenstwo..no i sie udalo. Pozdrawiam wszystkie ciezarowki i chodzmy na spacer bo jest pieknie(w Leicester). Moj tata przyslal mi dzis SMS-a,ze jedzie na wies na TRUSKAWKI.Strasznie mi brakuje tych polskich klimatow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okruch - 🌼OGROMNE i SZCZERE GRATULACJE! 🌼 :D Dzielna jesteś kobita - córunia na pewno Ci wynagrodzi te bóle mnóstwem usmiechów już niebawem ;) Ależ musisz być już szczęśliwa - widzisz ją, czujesz, możesz dotknąć kiedy chcesz! Cieszę się ogromnie, że Hania zdrowa i wcale nie jest źle że taka mała - mój brat mial dokladnie taką wagą jak Twoja panna, a dziś? Kawał 23-letniego chłopa :P Dochodź do siebie, odpoczywaj, pogłaskaj od nas czasem maleńką i jak najszbciej pokaż nam zdjęcia!!! ❤️ Gratuluję jeszcze raz - well done :D 🌼 Czas dziewczynek na forum się zaczął!!! Koronę jej na główke!!! Pozdrawiam wszystkie dziewczyny - mam nadzieję, że spędzicie miły weekend, mimo, że upał, że nie da sie wytrzymać :) Ja przedwczoraj pierwszy raz zobaczylam ruszający się brzuch :) Lekko, ale baaardzo wyraźnie, w kilku miejscach pod rząd. Mimo to - nadal - od kilku tygodni, czuję tylko smyranie w brzuchu, pukanie, stukanie - zero kopniaków :( Nie wiem czy tak powinno być. Zaczął się przeciez 22 tydzień... Witam nową mamusię - nie zdążyłam sie jeszcze przywitać - katelkę25 :):):) - pisz jak Ci maluszek rośnie i wklej fotki :) NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMIĘ duila...........13/06.....39.......londyn............syn ek ............Filip iwtek29......22/06......36.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23.....cearka 25/06 36...Manchester...dziewczynka .. Julia gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......31....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744.....26/08...... 28........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......28.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....26......Wolverhampton....syne k..........?.... kaska0110....16/09.....26.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....24........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .22........Leicester..............?.............? Justyna M........03/10....23....London...synulek.........Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier laboszek.........14/10....23....Swindon......dziewczynk a.....Natasza migotka_bober..15/10...22...Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel Skorpionka81..19/10......22....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....19....chichester..........?... ......julia/antoś Ania Grimsby...11/11.....18....Grimsby.............?............. .?/Aaron anagro..........15/11.....17.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....15.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... .................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?...................? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01......8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : 🌼 sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....8/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
dzien dobry mamusienki. no nareszcie jakies wiesci o okruch okruszku bardzo ci gratuluje napewno przepieknej coreczki ciesze sie ze zdrowa,tylko ty troche poobolala ale widzac takiego skarba napewno szybko wrocisz do siebie. czekamy na zdjecia twojej perelki buziaczki dla Ciebie i Hani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katelka25
skorpionka81 witam Cie rowniez goraco mały daje mi dzis mocno popalic nie mam juz siły marudzi i płacze a do tego wszystkiego ma katar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja jak zwylke nie ostatnia!!! Okruch nareszczie GRATULACJE :] ucaluj Hanie od ciotek z forum.... wracaj szybko do formy i pokaz nam to swoje cudo :] Buziaki dla Ciebie i Hani :] No to teraz sie nasi chlopcy beda musieli wdziecyc i podlizywac.... jedna dziewucha na tylu chlopa :D ale bedzie miala wziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katelka25
chyba sie uda wysłac fotke robie to poraz pierwszy file://localhost/D:/Moje%20zdjęcia/kochany%20Kubuś/100_1592.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katelka25
i pupa nie umie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×