Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

wrocilam :) nie wiem kiedy nadrobie te kilkadziesiat stron i czy w ogole nadrobie :) teraz poszukam najnowszej tabelki bo od 3 tygodni moje dane sa nieaktualne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka Mada744.....26/08...... 38........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......38.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....36.......Enfield............synu s .............? ***niunia***....14/09.....35......Wolverhampton....synek ......Bartek agata27......15/09......35......London........coreczka.. .......Lania kaska0110....16/09.....35.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....32........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....32........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...31..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......29.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 29....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....30....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...29...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....28....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....25.....Bristol......coreczka ...................? kurczaczek13...11/12...22.....Windsor.....córusia....Ana bela...... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....17.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....19.....Preston........?....... Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01.... 18.....Leeds......Księżniczka Mikal/król Dawid fasolka..........26/01.....16.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........10......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... .?............... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor ivonka79.... 05/08.... 3035... tonbridge..... coreczka...... Mayeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do NIEWYTRZYMAM ZE SMIECHU-JESTES PRYMITYWEM HAAAAAAAAAAAAAAAAA HAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda mi takich ..........nie daja sobie rady z wlasnymi slabosciami........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Karinella Po co dyskutujesz z wariatka jak ona uwaza ze jest najmadrzejsza na calym globie.Wlasnie otworzylam przez przypadek inny topik i widzialam jak ostrzegalas ludzi przed nia.Ignoruj ja to jest najwieksza kara jaka istnieje a niech se tamta pisze do bólu.Pozdrawiam. Ivonka To chyba wszedzie tak jest ze polakow uwazaja ze moga pracowac za dwoch trzech a i tak beda najgorsi a najgorsze jest praca z hindusami i pakolami tamci najlepiej wcale by nie pracowali a i tak nas by ponizali.Poprostu trafilas na malo mormalnych ludzi bo chyba kazdy jest w stanie zrozumiec ze w ciazy nalezy sie oszczedzac. Pozdrawiam. Akira Czyzby to nowe wcielenie pomaranczowej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, Kurczaczek dyskutowalam , bo troche sie dzisiaj nudzilam.jak nie mam czasu to je ignoruje. czasami jednak mam ochote napisac takiej, ze to jak na dloni widac, ze jej zle, bo jak to czyta to nerw jej skacze.W sumie nawet lubie czytac te ich wypociny, one nigdy nie podaja konkretnych argumentow, tylko tak skacza jak male pieski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akira -to nie wcielenie pomaranczowej dziewczyna jest juz na topiku od dawna tyle ze na Matkach Polkach w Wielkiej...........do nas zaglada czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalciu, a opuscil Ci sie juz brzuch? bo ja niby zaczelam dzis 36tydzien, (tzn zalezy jak kto liczy bo niektore twierdza ze 36+1 to juz 37tygodni) a nie czuje kompletnie nic! zadnych skurczy Braxton Hicksa czy cos takiego i wariuje ze przenosze... moze jestem nienormalna ale za 2 tyg to juz bym chciala miec corke przy sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Akira Serdecznie przepraszam za pomylke.Pomaranczowa tak atakuje ze nie wiadomo jak i co czasami. Sorki raz jeszcze. Karinella To widac ze jej nerw skacze.Ja tez lubie czytat te bzdury bo czsem sie zasmieje a czasem az mnie cos bieze ze ktos jest w stanie takie bzdury pisac i nas bezkarnie obrazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziarnko piachu nie denerwuj sie ja tez nie miala zadnych skurczy wczesniej,dopiero tydzien przed porodem w piatek mialam takie dziwne skurcze w dole brzuch i bolalo mnie wokolicy nerek,myslalam wtedy ze to juz.Jednak bole ustaly.W nastepnym tygodniu w sobote rano odeszly mi wody bole powrocily dopiero w nocy. Urodzilam swoje malenstwo w 39tyg +1 bedzie dobrze buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Ivonka nie moge otworzyc zdjec twojej Majeczki.Jak to zrobic.Otwiera mi sie tylko babyastrology.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ivonka za pocieszenie 👄 wiem ze jak sie tak bede nakrecac ze chce wczesniej to nic z tego... :O w piatek mam wizyte u poloznej, zobaczymy co ona powie na ulozenie dziecka... najwyzej zaczne gwalcic meza :P bo narazie to mam znieczulice :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opuscil mi sie brzuch przynajmniej tak twierdzili ludzie co po jakiejs przerwie mnie nie widzieli a dokladnie w poniedzialek bedzie rowne 4 tygodnie jak to zauwazyli. Po jakis 2 tygodniach sama juz to widzialam. A co do pierwszej ciazy brzuchol obnizyl mi sie 3 tygodnie przed terminem i dokladnie w dzien w ktory mialo byc planowe rozwiazanie dostalam boli i wyladowalam na porodowce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziarko piasku wedz sobie na STRONKE Edziecko.pl tam w u gory jest wypiasna opcja ciaza i porod i jak to otworzysz to masz kalendarz ciazy otworz to wpisz date 9 wrzesnia i bedziesz wiedziec co i jak wedlug tego jutro zaczniesz 37 tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie na edziecku nie moge wpisac dnia porodu (przypominam ze korzystam z internetu w telefonie a nie na kompie :O) ale jak bylam w ciazy z pierwsza corka to w paczce Bounty Pack ze szpitala byl taki kalendarzyk z pampersa Pragnancy Diary (wykorzystuje go dopiero teraz) i tam wpisalam dni (poczawszy od 28 dnia cyklu), dostaje maile z iVillagePragnancy i z pampersa i zawsze w niedziele zaczynam nowy tydzien, tak wiec dzis zaczelam 36tc, jutro bedzie 36+1, we wtorek 36+2 a w niedziele zaczne 37tc, taki jest moj sposob :) ale powoli mam dosyc, brzuch ogromny, ciezko mi sie przewrocic z boku na bok, zgage mam jak jasna cholera (ostatnio w nocy we snie az sie zakrztusilam bleee :O) no i na dodatek od paru dni puchna mi stopy... ja juz chce urodzic! wszystko mamy gotowe, gadam Julce codziennie ze ma sie szykowac bo do 40tyg to ja chyba pekne ale ona nic sobie z tego poki co nie robi... ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,nic sie nie stalo,rzadko sie udzielam wiec malo osob mnie zna,a co do pomaranczowych to ubarwiaja one topiki,naprawde,nie przejmujcie sie.milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamuski ale sie wnerwilam dzisiaj dostalam zwrot dokumetow z Maternity allowance poniewaz za wczesnie je zlozylam ok rozumiem ale najleprze ze mialam je odeslac po 1 czerwca czyli job center zamiast mi odeslac odrazu dokumenty to zrobili to teraz i czyli przetrzymali je ponad 2 miesiace a tak prawdopodobnie byly by juz pieniadze wyplacane.no i zmowu zasowac do poloznej po maternit certyfikat wyslac i czekac kolejne 11 tygodni.I nie trafil by cie szlak ale maja burdel:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny! Widze, że pomarańczowe złośnice znowu zaatakowały. Na takie okropne babska jest tylko jeden sposób: IGNOROWANIE!!! U nas w weekend jak zwykle lał deszcz, a u Was było słonecznie i nawet upalnie z tego co przeczytałam. Kurcze dziewczyny prześlijcie nam trochę słońca weekend. Wczoraj byłam z mężem na basenie i wypływałam się za wszystkie czasy i nareszcie nie boli mnie dziś kręgosłup. Ivonka - serdeczne gratulacje z okazji narodzin cudeńka. Mam nadzieję, że do Michała dotarło co teraz jest najważniejsze dla was. Kalcia64 - ja już się przyzwyczaiłam do tego ich bałaganu. W mojej pracy często mam kontakt z Inland Revenue. Normalką juz jest, że połowa dokumentów, które im zanosze (już nie wysyłam, bo 3/4 ginęlo) ginie. A co najlepsze kiedy chciałam żeby dawali mi potwiedzenie, że przyniosłam im takie dokumenty baba zrobiła na mnie oczy i powiedziała że oni żadnych potwierdzeń nie wydają. Niektóre druki wypełniam po 3 razy i zanosze. Już nieraz to mnie szlag trafia na ten IR. No ale cóż taka jest tu administracja i nic się nie poradzi. Pozdrawiam wszystkie brzucholki. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze poprawka w tabelce: NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka Mada744.....26/08...... 38........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......38.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....36.......Enfield............synu s .............? ***niunia***....14/09.....35......Wolverhampton....synek ......Bartek agata27......15/09......35......London........coreczka.. .......Lania kaska0110....16/09.....35.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....32........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....32........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...31..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......29.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 29....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....30....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...29...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....28....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....25.....Bristol......coreczka ...................? kurczaczek13...11/12...22.....Windsor.....córusia....Ana bela...... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....17.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....19.....Preston........?....... Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01.... 18.....Leeds......Księżniczka Mikal/król Dawid fasolka..........26/01.....17.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........10......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... .?............... Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor ivonka79.... 05/08.... 3035... tonbridge..... coreczka...... Mayeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam panie:) ivonka serdeczne gratulacje! suuuper ze masz juz dzidzi przy sobie:) moje malenstwo dostalo wczoraj czkawki, czkalo sobie z 10min, tak mi bylo go szkoda, biedulinek sie nameczyl❤️ ja coraz to bardziej boje sie porodu:O:O:O mam jakies chore sny itd, brrrr... bola mnie plecy i puchne, na szczescie mija rano ale jak wstaje siku w nocy to rece mam jak balony:O dziewczyny bylismy w weekend w tesco, wszystkie pieluchy sa w wyprzedazy, 1/3 ceny off!!! wszysciutkie rozmiary i rodzaje, pampersy, huggisy jakie sa... zycze wam milutkiego dnia, ja chyba sie drzemne bo nocka taka sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczymy wiecie cos moze na temat o ktorym moja mama przeczytala w poslkiej gazecie ze polakom w Londynie odebrali dziecko? ze niby cos tam mu robili i dostalo wylewu krwi do mozgu a na niekorzysc wplynelo to ze mieli zle warunki mieszkaniowe itp nie wiem nic wiecej a tutaj nie czytam angielksiej prasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):):) U mnie nadal bez zmian, nawet nie mam zadnych objawow - skurczy itp:(:( Melissa- ja o nieczym takim nie slyszalam. Justyna- moj maluszek tez mial wczoraj czkawke i tak smiesznie brzuch podskakiwal:) Olcia tez miala z tego ubaw- ze dzidzia skacze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziarenko ja tez rozmawialam i nic tonie daloMaj przyszla naswiat w momencie w ktorym sie tegonajmniej spodziewalam,tzn.z zaskoczenia chocmialam juz wszystko przygotowane.Jednak intuicyjnie moj organizm cos czol chocniezdawalam sobie z tego sprawy,kilka dni wczesniej cos mi mowilo najedz sie wszystkiego czego chcesz ijadlam swoje ulubione przysmaki ktorych teraz jesc nie moge,dzien wczesniej poprasowalam wszystkie ciuchy posprzatalam zrobilam pranie,zamrozilam kilka chlebkow co by moj M mial co jesc.Takie niby blachostki ale jednak bylowarto.Dzien wczesniej bylo jeszcze ostatnie zblizenie przed dluzsza przerwa i mozeto pomoglo. Kurczaczku juz powinno byc dobrze buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
cytuje-dla kogos kto zna jezyk w stopniu komunikatywnym jezyk jest niepotrzebny. koniec cytatu!!! karinella najpierw sie naucz cytowac bo umiesz to tak jak angielski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedna poprawka w tabelce: NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka Mada744.....26/08...... 38........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......38.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....36.......Enfield............synu s .............? ***niunia***....14/09.....35......Wolverhampton....synek ......Bartek agata27......15/09......35......London........coreczka.. .......Lania kaska0110....16/09.....35.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....32........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....32........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...31..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......29.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 29....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....30....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...29...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....28....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....25.....Bristol......coreczka ...................? kurczaczek13...11/12...22.....Windsor.....córusia....Ana bela...... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....17.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....19.....Preston........?....... Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01.... 18.....Leeds......Księżniczka Mikal/król Dawid fasolka..........26/01.....17.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........10......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... .?............... asiamaks.........14/02....15........Londyn............?...........? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor ivonka79.... 05/08.... 3035... tonbridge..... coreczka...... Mayeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane! 🌼 kalcia ja tez wyslalam MA i mi zwrocili! pisalo ze za wczesnie sie podpisalam :P 3 lipca a wg nich nie moze byc wczesniej niz 8lipca i jeszcze straszyli ze jak szybko nie odesle to kasy nie dostane! a w ich broszurce obliczylam ze 1 lipca juz moge, ale to jakas sciema byla,,,wiec zmienilam podpis i date na pozniejsza,,, reszta byla wszystko ok,,,a nie zwrocili ci formularza od poloznej? mi zwrocili ale w obawie ze znow sie do czegos przyczepia poszlam do GP ponowy(poprzedni mialam ze szpitala-a szpital wydaje tylko raz!) i wyslalam ten nowy,swiezy, z data taka zeby sie nie czepiali no i juz jest ok,nie bylo zadnych opuznien, dostalam list ze przyznali.. ja sie dzis do d***y czuje,plecy mnie bola, nic mialam przez ta beznadziejna,,,,a boli nadal :( Pozdrawiam i milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny 🖐️ ale dużo nasmarowałyście przez sobote i niedzielę. Buziaki oczywiście dla wszystkich. Mnie dzisiaj czeka prasowanie tych ciupeńkich ciuszków bo w weekend nie znalazłam czasu. Robiliśmy sobie wycieczki do innych miast a teraz mam robotę :( Na szczęście w sobote bedzie juz u mnie moja mama i bardzo mi pomoże, przylatuje na czas nieograniczony więc bardzo się cieszę bo przecież na początku bedzie mi ciężko a mój Patryk od września do 2 klasy idzie i ktoś musi z nim chodzić. Ale miałam sen drugi raz mi sie sniło że urodziłam 7 września - dziewczynke w dodatku. I juz sama nie wiem o co chodzi przeciez ma być Bartek ???!!!???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE. . ............PŁEĆ...........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka Mada744.....26/08...... 38........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......38.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....36.......Enfield............synu s .............? ***niunia***....14/09.....36.....Wolverhampton.....?...Bartek/Gabriela agata27......15/09......35......London........coreczka.. .......Lania kaska0110....16/09.....35.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....32........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....32........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...31..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......29.....Londyn........... ? ..........Olaf/Maya Skorpionka81..19/10.... 29....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....30....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...29...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...27.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....28....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....25.....Bristol......coreczka ...................? kurczaczek13...11/12...22.....Windsor.....córusia....Ana bela...... lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... SuleViae........24/12.....19?....Grimsby...?...Joshua, Marie Natalie? karinella.........05.01.....17.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....19.....Preston........?....... Judytka/Szymon leeds1977aga..8/01.... 18.....Leeds......Księżniczka Mikal/król Dawid fasolka..........26/01.....17.....Belfast.........?..... ...........?........... Jennny...........02.02.....14.....Stratford on Avon.........?.............? Kagimka ........15/02......6....Watford........?........Julian/Stefa nia juska27..........26/02...........10......nottingham..... ?... . ........? mamusia2.......15.03.....7.......Wellingborough......... .?............... asiamaks.........14/02....15........Londyn............?. ..........? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,740g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan s_daga.......28/07....3100....london/richmond...synek.. ......Victor ivonka79.... 05/08.... 3035... tonbridge..... coreczka...... Mayeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×