Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

krem na dzien bambino, oliwka po kapaniu bambino , krem na noc johnsons ,gdy jest mocne słonce krem z filtrem 30 ziajka a wrazie wypadku na odpazenia mam sudocream i kamillosan a gdy dzidzius ma tak sucha skore ze oliwka niepomaga to podobno tobry jest płyn do kapieli oiliatum (tylko niewolno uzywaz innych kosmetykow przytym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
dzieki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak mi juz strzelil 30 tydzien:D:D:D NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMIĘ bebka_k......21/06.....38.......londyn............chlopczyk .......Ryan iwtek29......22/06......38.......Colchester.........dziewczynka ....? anusia23...cesarka 25/06 37...Manchester...dziewczynka .... Julia gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......32....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744.....26/08...... 30........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......30.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....26......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....27.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....25........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .22........Leicester..............?.............? Justyna M........03/10....23....London...synulek.........Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier laboszek.........14/10....24....Swindon......dziewczynka .....Natasza migotka_bober..15/10...23..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel Skorpionka81..19/10......22....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....20....chichester.....chłopczysko ..i tu jest problem bo nie wiem jakie imie Ania Grimsby...11/11.....19....Grimsby.........?.......Veronika /Aaron anagro..........15/11.....17.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....15.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes.....?...................? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01......8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopczyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....7,755.........Londyn........synek ............Filip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela26
Dzięki dziewczyny za wszystkie odpowiedzi.pozdrawiam was serdecznie.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela26
........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMIĘ bebka_k......21/06.....38.......londyn............chlopc zyk .......Ryan iwtek29......22/06......38.......Colchester.........dzie wczynka ....? anusia23...cesarka 25/06 37...Manchester...dziewczynka .... Julia gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......32....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744.....26/08...... 30........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......30.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....26......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....27.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....25........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .22........Leicester..............?.............? Justyna M........03/10....23....London...synulek.........Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Izabela26........12/10...23.......Kidderminster..córcia.......OLIWIA laboszek.........14/10....24....Swindon......dziewczynka .....Natasza migotka_bober..15/10...23..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel Skorpionka81..19/10......22....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....20....chichester.....chłopczys ko ..i tu jest problem bo nie wiem jakie imie Ania Grimsby...11/11.....19....Grimsby.........?.......Veronika /Aaron anagro..........15/11.....17.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....15.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes.....?...................? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01......8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela26
K.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMIĘ bebka_k......21/06.....38.......londyn............chlopc zyk .......Ryan iwtek29......22/06......38.......Colchester.........dzie wczynka ....? anusia23...cesarka 25/06 37...Manchester...dziewczynka .... Julia gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......32....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744.....26/08...... 30........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......30.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....26......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....27.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....25........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .22........Leicester..............?.............? Justyna M........03/10....23....London...synulek.........Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Izabela26.......12/10.....23...Kidderminster....córcia.....OLIWIA laboszek.........14/10....24....Swindon......dziewczynka .....Natasza migotka_bober..15/10...23..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel Skorpionka81..19/10......22....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....20....chichester.....chłopczys ko ..i tu jest problem bo nie wiem jakie imie Ania Grimsby...11/11.....19....Grimsby.........?.......Veronika /Aaron anagro..........15/11.....17.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....15.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes.....?...................? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01......8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....7,755.........Londyn........syne k ............Filip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela26
sorry dziewczyny za te tabelki ale pierwszy raz wpisywałam się do tabelki.mam nadzieję,że nie macie mi tego za złe. jak będę umiała wam w czymś pomóc to na pewno napiszę. wiem,że często mnie nie ma,ale to dlatego,że pracuję na nocki,a potem odsypiam pół dnia. Postaram się odpisywać wieczorem lub póżnym wieczorem,bo w weekendy gdy nie pracuję nie mogę zasnąć i siedzę wtedy na kompie. Wiem,przynudzam trochę więc pozdrawiam was wszystkie i dbajcie o siebie.buziaczki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela26
hej Mada.Ja nie mam synka,bo to moja pierwsza ciąża. Może mieszkasz nie daleko Kidderminster?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Kiddermister mam 3godz wiec to kawalek drogi. Ale prawdopodobnie bede tam za tydzien:):):) Jesteam z Harrogate kolo Leeds:) Uciekam juz spac😴 bo to juz pozno a troche sie zasiedzialam przy kompie :D:D a rano bedzie ciezko wstac:) Papapap 😴 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela26
ok,ja też chyba już idę do łózia.faktycznie już póżno.dobranoc papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim mamusiom. Witam równiez nowo wpisaną mamuśke.Mam nadzieje iż żadna z Was niegniewa się na mnie gdy czasami piszę że witam mamuśki,lecz dla mnie każda z Was jest już mamcią. Jaka pogoda u Was? U mnie coś kiepsko zapowiada się dzionek,a za parę godzinek zostanę sama ,bo mój mąż leci do Polski na tydzień :-(. No i przedewszystkim jak wasze samopoczucie??? Mam ogromną nadzieję że wszystko jest wporządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielę :) Pogoda rzeczywiscie taka sobie - jakby za chwile miala zacząć padać. Mam nadzieję, że duila, ani nikt inny nie bedzie mi mial za zle, że poprawiam wagę dzidziusia duili w tabelce. Sprawdzilam, ile to jest dokladnie w kilogramach i wpisuję - co by było u wszystkich wedlug jednej miary. :) bebka_k......21/06.....38.......londyn............chlopc zyk .......Ryan iwtek29......22/06......38.......Colchester.........dzie wczynka ....? anusia23...cesarka 25/06 37...Manchester...dziewczynka .... Julia gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......32....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744.....26/08...... 30........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......30.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....26......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....27.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....25........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .22........Leicester..............?.............? Justyna M........03/10....23....London...synulek.........Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Izabela26.......12/10.....23...Kidderminster....córcia.. ...OLIWIA laboszek.........14/10....24....Swindon......dziewczynka .....Natasza migotka_bober..15/10...23..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel Skorpionka81..19/10......23....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....20....Chichester.....chłopczys ko ..........? Ania Grimsby...11/11.....19....Grimsby.........?.......Veronika /Aaron anagro..........15/11.....17.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....15.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes.....?...................? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01......8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3517.........Londyn........syne k ............Filip Sprawdźcie dziewczyny, czy macie dobre tygodnie w tabelce, bo ktoś znowu skopiował nieaktualną tabelkę (ja musialam swoje poprawić) :) Jeszcze parę dni i wysypią nam się 3 dzieciaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
czesc mamusienki dzisiaj mamy piekny dzionek sloneczko swieci az chce sie zyc dzisiaj mam zamiar poezdzic i poogladac wozeczki dla mojego malenstwa mam nadzieje ze wypatrze jakis fajny acha i nie jade do polski. tyle sie opisalam ze jade a teraz niestety nie jedziemy a moze i dobrze bilet niestety mi przepadnie i tez nie potrzebnie przelozylam wizyte z polozna ale kto wiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem to ja zle skopiowalam ze strony 227 bo nie zwrocilam uwagi ze na nastepnej ty skorpionko zmienialas swoj tydzien w tabelce. SORKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼 Anka00- ale ci fajnie, ze masz ladna pogode. U mnie pochmurno, juz padalo ale na razie przestalo:):) Szkoda, ze ci wyjazd nie wypalil mozesz sobie termin przesujac aby bilety nie przepadly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka00 - a nie da rady jechac i przesunąć wizyty z polożną? Lepiej chyba jechac, bo tam do lekarza mozesz isc normalnego; a co Ci tutaj po jakiejs gadaninie położnej? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
mada744 z biletem niestety nie da sie nic zrobic bo to byla jakas promocja i niestety bilet nadaje sie tylko do wyrzucenia skorpionka81 ja wlasnie przesunelam wizyte bo myslalm ze pojade do polski a nie potrzebnie bo nie jade ale kto wiedzial tak naprawde wizyte mialam na 28 czerwca i bylam i zmienila mi na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
ale tu dzisiaj cichutko to pewnie tylko mi sie nudzi moj facet spi i nie mam co robic w telewizorze nic nie ma i co tu robic chcialabym juz jechac ogladac wozek ale kiedy on wstanie to nie mam pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) czy bedac w ciazy mozna sie zwolnic z pracy?bo jak bede wyjezdzala do UK to musze zrezygnowac z pracy w Polsce,teraz jestem na zwolnieniu lekarskim.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia- z parcy zawsze mozesz sie sama zwolnic. Ide robic pierozki bo mnie Olcia juz tak meczy, ze chce je zjesc, :):):) i przy okazji chce mi pomagac:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga B
Hello wszystkim:))) ciezarnym i mamusiom :))))odwazylam sie w koncu cos napisac, zawsze z wielka uwaga czytalam kolejne strony zapisane przez Was i szukalam czegos dla siebie. Naprwde super ze tak wiele osob i to z roznych miast Anglii tu na tym forum jednoczy sie i pomaga sobie na wzajem. Ja jestem w 34 tyg ciazy i mieszkam w Londynie na Shepherd Bush i szczerze mowiac jestem przerazona tym porodem... ktory sie zbliza wielimi krokami :) dziewczyny moze wiecie czy jak sie chce znieczulenie podczas porodu to najpierw trzeba zaplacic za to ( dodam ze mam przepracowane pol roku legalnie a moj maz 3 lata tutaj) mam obawy gdyz kolezanka rodzila w moim szpitalu tu w Londku i nie dtrzymala znieczulenia a blagala o nie, podczas porodu. Z gory dziekuje za odp i serdecznie Was wszystkie pozdrawiam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ze wstydem przyznam, że siedze caly dzien w domu, na kompie. Pozmywalam tylko, zrobilam cos do jedzenia i siedzę. :P Pogoda taka sobie, ale nie bede na nią wszystkiego zwalać. Mam dzis leniwą niedzielę. Prawie kazda niedziela u mnie leniwa. :P Wczorak caly dzien leżalam, bo mnie bolał brzuch, a dzis siedze, bo nic mi sie nie chce. Reszta domowników dokladnie to samo :P Bilet na samolot do Polski juz kupiony. Jednak lecę. Liczę na to, że nic mi sie nie stanie, tak jak wiekszosci kobiet latających 2 mies. przed porodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga b ja mieszkam niedaleko londynu,i rodziłam 2,5 miesiaca temu.gdy byłam w szkołce rodzenia to polozna pokazywała rozne zniecZulenia i szczerze mowiac zrezygnowałam z nich.gdy przyszsdł ten wieczor gdy wszystko sie zaczeło byłam przerazona (to moj pierwszy porod) bole złapały mnie o 22;50 maz zadzwonił do szpitala gdy bole sie zaczeły dosc regularnie o godzinie 24;30 byłam juz w szpitalu, przyrzekam bol był potworny ale niechciałam zadnych znieczulen zgodziłam sie tylko na gaz rozweselajacy i szczerze mowiac jest bardzo pomocny rozluznia i bol szybko mija a malutki przyszedłna swiat o 4;21 takze niełam sie dasz rade.mow sobie NIE JA PIERWSZA I NIE OSTATNIA .mowiłam sobie tak cała ciaze i przeszło a teraz mało pamietam ten bol ,patrzac na nasze małe szczescie a za znieczulenia z tego co wiem to sie nie płaci SERDECZNIE POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKORPIONKA POLKI SA TWARDE NIC SIE NIE STANIE NIEDŁUGO ZNOW BEDZIESZ Z NAMI I OPOWIESZ NAM WRAZENIA (NO MAM TAKA NADZIEJE) ZYCZE CI SZCZESLIWEGO LOTU I UDANEGO URLOPU W KRAJU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionka-ja tez bede leciala tylko ze 28 albo 29tc,no i ja lece w jedna strone bo tylko do Anglii no i tam juz zostaje,tez mam obawy co do lotu ale damy rade.milego urlopu:)a kiedy ty lecisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lecę 3 sierpnia. Wolałabym wcześniej, ale dopiero wtedy mam wolne :-0 Lecimy żeby zobaczyc sie z rodzicami (ostatni raz się widzielismy w lutym), chcielibysmy też, by zobaczyli mnie z brzuchem, bo to co innego niz ogladanie fotek :). Poza tym chcę isc do normalnego lekarza, zbadac sie ginekologicznie, nie moge na to liczyc tutaj. Ponad to - kupilismy troche rzeczy dla dziecka w Polsce na Allegro i trzeba je odebrać. :) Już sie nie moge doczekac. Podczas tego pobytu bedzie mi leciał 30-ty tydzien. A Ty? Kiedy przyjezdzasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpionka-ja lece za jakies 2/3 tygodnie,dam ci znac jak dolece jak mi minela podroz i jak to znioslam,moze bede ci mogla wtedy cos doradzic:) masz racje ze lepiej zobaczyc brzuszek na zywo,moj chlopak widzial mnie ostatnio jak bylam w 2 miesiacu ciazy wiec brzuszka wtedy jeszcze nie mialam a teraz zobaczy mnie dopiero w 7 miesiacu,troche to smutne no ale trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×