Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

ja slyszlam duzo dobrego o butelkach avent, niektore produkty z tej firmy sa taniej na allegro, a niektore drozsze. jesli chodzi o wanienke to ja chyba kuie te wiesza, bo jest bardziej praktyczna, a wyglada na dostosowana i dla malucha :) skorpionka gdzie mozna dostac twoja tajna liste z wyprawka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
czesc kobitki nie bylo mnie wczoraj i tyle zdazylscie napisac ze musialam wszystko nadrobic z tego czytania mnie oczy pieka ale juz jestem na rowno z wami a teraz sie zmieniam w tabelce NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMI bebka_k......21/06.....38.......londyn............chlopc zyk .......Ryan iwtek29......22/06......38.......Colchester.........dzie wczynka ....? gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......33....london/richmond...synek.. .......? Mada744.....26/08...... 30........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......30.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....28......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....28.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....26........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .24....Leicester....dziewczynka..........? Justyna M........03/10....25....London...synulek.........Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?........ Izabela26.......12/10.....23...Kidderminster....córcia.. ...OLIWIA laboszek.........14/10....24....Swindon......dziewczynka .....Natasza migotka_bober..15/10...24..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel Skorpionka81..19/10......23....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....21....Chichester.....chłopczys ko ..........? Ania Grimsby...11/11.....20....Grimsby......synulek........... /Aaron anagro..........15/11.....17.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....18.....Bristol............? ......Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes.....?...................? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01......8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytrwały
Dzień dobry. Wygoniłem dziś żonę do kuchni ma zrobić pyzy z mięskiem. Po porodzie już doszła do siebie. Wczoraj zjadła pół pomidora sparzonego i bez ziarenek i dziś Mały długo płakał i miał jakby delikatną biegunkę. Ciekawe czy to od tego? Położna przychodzi w miarę regularnie. Fajna babka 120kg żywej wagi- murzynka. My też mamy butelki aventu choć na razie nie używamy. gdy podczas karmienia dzidziuś pogryzie mamusi sutki polecam maść Kamillosan pomaga od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomidorki tez czasem moga dzidzi zaszkodzic: Wogole karmiac maluszka cycem to trzeba uwazac co sie samemu je bo pozniej dzidzia ma bole brzuszka i inne dolegliwosci:(:(( Super, ze Duila juz doszla do siebie po porodzie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka_250
Czesc dziewczyny.. Doradzcie, jakie tutaj mozna dostac witaminy dla ciezarnej?Pytam bo wlasnie skonczyly mi sie zapasy z polski i nie bardzo wiem jakie tu moge kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada tez myslałam ze trzeba uwazac co sie je gdy sie karmi malenstwo piersia . pytałam sie poloznej co moge a czego nie moge jesc ,a ona mio na to ze moge wszystko jesc bez problemu. moje zdziwinie bylo ogromne,ale i tak na wszelki wypadek ciut patrzyłam na to bo w domku blam na wieczor przed wielkanoca.chyba same rozumiecie barszczyk jajka kiełbaska polska. i reszta smakołykow przygotowanych przez mame ach serducho bolało ale na szczescie najadłam sie oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka_250
dziekuje Katelka 25 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrwały masz racje do do kremu a raczej masci ;-) pomaga odrazu ,choc krotko karmiłam małego1\")był strasznie leniwy 2)miałam drobne problemy. i armiłam go ino 1 miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co migotka ;-). Laboszek ja kapałam mojego smyka na drugi dzien po porodzie chciałam juz pierwzego aloe moja mamcia chciała wiec czemu nie?!? szczerze mowiac wcale sie nie bałam ,ale za to moj maz odwazył sie małego wykapac po ra pierwsz 24.04.07r. i tak jest do dzis :-),niech chłopaki zblizakja sie do siebie i łapia ten kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laboszek masz całkowita racje jesli chodzi o te butelki.np.moj dzidzius niechce jesc z innych (wypluwa i jedzenie i picie ).a co do kapieli to sprawa indywidualna zalezy od kobiety jak chce i czy boi sie kapac malenstwo .jesli sie boisz i czy brak Ci rak ;-) to Cie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane!! wytrwaly ty nie sciemniaj ze zonka doszla do siebie :P wmowiles sobie zeby sie juz nia wyslugiwac ;) a mrozonych zjesc nie laska??? :D hihi kochane powiedzcie mi czy jest jakis limit przebywania w uk zeby sie nalezal MA? mam tam dzwonic ale juz babka kubel zimnej wody wylala na mnie ze mozliwe ze 2 lata trzeba byc a ja jestem tylko 1,5 od poczatku legalnie :D no i nie wiem jesli cos wiecie to piszta piszta :) zebym miala argumenty jak mi odmowia :D buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cammille - daj maila to wysle listę. Umiescilam ją tez kilka stron wczesniej, tu na tym topiku. Moje dziecko ma wyrodną matke, bo matka ma dzis doła i na pewno dziecko to czuje :-0 To tyle na teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
skorpionka ja tez bylabym zainteresowana ta lista!!!! moglabys mi tez wyslac prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovka
czesc dziewczynki,chcialam sie przywitac,bylam pare miesiecy temu,ale przeprowadzka,potem padl mi komputerek,teraz jestem wreszcie w Londynie,czekam na trzeciego maluszka,ktory pojawi sie ok. 10 padziernika,mialam juz dwie cesarki,teraz mam dwojke fajnych dzieciakow-10 lat cjlopaczek i 8 dziewuszka, ciekawi mnie ,jak tu jest prowadzona ciaza,slyszalam troche pozytywow,troche negatywow, teraz ide dopiero na spotkanie z pielegniarka,dopiero sie zapisalam,wiec zanim dotre doginekologa pewnominie troche czasu, calusy dla wszystkich mamus,przyszlych i obecnych!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jovka :) 🖐️ Co czlowiek, to opinia - jedni mają pozytywne, inni negatywne doświadczenia - trudno i chyba nie warto sie sugerowac niczyimi opiniami, bo potem niepotrzebnie sie nastawiamy na coś... Zobaczysz sama jak bedzie w Twoim przypadku. :) Jedno czego mozesz byc pewna, to to, że nie bedą nad Tobą skakać - z badań bedziesz miec tylko krew, mocz i ciśnienie, zero badań ginekologicznych, a wizyty rzadko. Z lekarzem sie nie zobaczysz - tylko położna bedzie sie z Tobą spotykac, (tylko po to, by gadac) :) Warto będąc tutaj, zapomniec o tym, co wiemy o opiece nad ciezarnymi w Polsce, bo tu jest caaaalkiem inaczej i trzeba sie przyzwyczaić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovka
jestem pielegniarka,wiec mam wystarczajaco sporo wiedzy co i jak,jedno mnie tylko interesuje,wiem ze musze miec planowo cesarke,wiec spotaknie z lekarzem jest raczej nieuniknione,mialam przez dlugi czas zagrozenie ciazy,teraz jest ok,ale i tak obecny moj lekarz sprawdza to i owo,badania mam zrobione na full,razem z odczynem coombsa,ale to prawda,co kraj to obyczaj,zobaczymy jak bedzie :) a polozna ze mna sie nie nagada,bo moj angielski jest jeszcze dosc slaby :) :) :) ostatnio szukalam odpowiednika no-spy, bo zapomnialam zabrac z polski,i uslyszalam ze moge sobie wziac paracetamol albo goroca kapiel hihihi,zwlaszcza w ciazy jest to niezle rozwiazanie,pani w aptece byla bardzo mila.ale szalenie reklamowala wlasnie paracetamol :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni tu paracetamol dają na wszystko, chyba nie mają innych leków, powaga :P Jeszcze nieraz zobaczysz ile sie ten paracetamol przewinie w roznych sytuacjach. O ile jeszcze nie bylas tego świadkiem. :) To po prostu lek na cale zło :D ja ide spać, chcę żeby ten dzien juz sie skonczyl, bo nic mnie dzis dobrego nie spotkalo... jakis taki ten dzien... ee bylejaki :-0 Dobranoc, do jutra! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovka
dobranoc skorpionka! Slodkich snow :* i dzieki za odpowiedzi,pozdrawiam, duzo zdrowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
skorpionka to jest moj e mail aneczka1550@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
jak bedziesz miala czas to przeslij mi ta liste dziekuje z gory zycze milej nocy pa kochane do jutra buziaczki dla was i bobaskow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytrwały
Nie ściemniam a i tak sam musiałem zrobić te pyzy. żona ugotowała żiemniaczki a reszta już należała do mnie. Na razie mam jeszcze jeden tydzień wolnego w pracy, a potem będzie musiała te kilka godzin dziennie jakoś sobie poradzić. Mam nadzieję, że Mały nie będzie miał kolki bo jak na razie bardzo ładnie śpi i prawie nie płacze. odnośnie zapachów w ciąży to u mojej żony było identycznie.Węch jak u owczarka niemieckiego. Co do porodu to się nie martwcie Wszystko będzie w porządku. W razie problemów przy porodzie, wzywany jest lekarz, który naprawdę wie co trzeba robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!!! Mój synuś tak się od rana wierci, że mnie obudził :) Rusza się coraz mocniej i to jest przeżycie najcudowniejsze na świecie :):):) SKORPIONKA - 😘 dziękuję Ci ślicznie. Powiedz mi moja droga jeszcze (z tego co pamiętam to dobrze znasz angielski) czy potrafiłabyś mi przetłumaczyć nazwy tych rzeczy - zwłaszcza ciuszków dla malca - na angielski?? Bo ja nie bardzo wiem co jest co. Byłabym Ci bardzo wdzięczna!!! No a co do Twojego spotkania z \"położną\" to zgroza. Szczerze??? Złożyłabym skargę w przychodni (jeśli miałaś tą wizytę w przychodni) lub w szpitalu. To nie jest normalne. Ja już dawno bym tak zrobiła w moim przypadku, ale język mi nie pozwalał, i w sumie muszę przyznać, że moja położna tfuuu tfuuu ostatnio się sprawuje. Myślę, że oni nas nie zawsze traktują poważnie...a na to sobie nie możemy pozwolić. Ich czasami trzeba trochę nastraszyć. Przemyśl to. WYTRWAŁY - gdzieś Ty się uchował?? Facet, który robi pyzy?!?!?!?!?! Podziwiam :) Mam pytanko do Ciebie. Piszesz, że jesteś na urlopie - czy chodzi o ten \"okolicznościowy\", trwający dwa tygodnie?? Jeżeli tak, to czy płacili Ci normalną stwakę w tym czasie?? Jeżeli nie, to rozumiem, że musiałeś wziąść normalny urlop... Z góry dziękuję za info. Całusy dla żonki 😘 ANUSIA - ucałowania dla Ciebie i dla córci!!! S_DAGA byłaś w job centre?? Załatwiłaś paiery na WTC?? ANECZKA a Ty co się nic nie odzywasz?? Daj znać czy wszystko jest ok. Ja mam jeszcze pytanko do moich doradczyń (czytaj: Mada i Laboszek) :D Może Wy napisałybyście nam co potrzebuje kobieta do szpitala?? Doświadczone już jesteście :) Co do sterylizatora dziewczyny, to może uznacie to za bzdurę, ale ponoć tutaj położne wymagają sterylizatora w domu. Czepiają się strasznie. One nie tylko pomagają, ale sprawdzają ogólne warunki w domu (po porodzie). Jeśli w domu brakuje podstawowych rzeczy, jeśli dziecku brakuje czegoś - one to gdzieś dalej zgłaszają. To coś jak u nas pracownik socjalny. Moja znajoma musiała kupić bo tak jej położna pieprzyła co wizytę i krzyczała na nią. Mówi, że jest zadowolona, bo ponoć po gotowaniu butelki całe i z zewnątrz i w środku były w osadzie i kamieniu, a sterylizator kupiła używany za 5 F i nie zamieniłaby go na nic innego. No ale to tak tylko jako ciekawostka. My z mężusiem byliśmy wczoraj na zakupkach. Namówiłam go żeby kupił sobie pare koszulek i spodni krótkich. Nie chciał, bo nienawidzi zakupów i przymierzalni :P No ale obiecałam mu, że jak weźmie to wszystko co wziął do przymierzenia to przez rok nie będę mu marudziła...i poskutkowało :) Wyobraźcie sobie jak ja mu musiałam marudzić skoro się zdecydował :):) :P:P Aż mnie samą to zastanowiło :) Mnie tam nikt nie musi namawiać na zakupy. Nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ze mnie gapa - zapomniałam przywitać się z nową koleżanką!!! Jovka 🌼 witaj wśród najszczęśliwszych (i najfajniejszych :P) kobiet na świecie :) Zaglądaj kiedy tylko możesz. Skorpionka wszystko ładnie Ci napisała, więc nie będę papugować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska moze niejestem twoja doradczynia ale z tego co wiem do szpitala jest potrzebne: dla kobiety; 2 pizamy (jedna doporodu a druga po porodzie). pasta do zebow szcztoteczka, wkładki laktacyjne, a dla dzidzi : body 2-3, spiochy i kaftanik ze 2 szt. , mozesz wziasc tez rekawiczki,pampersy,i kosmetyki dla bobaska ( wazelina,chusteczki do pupci, itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od rana i witam nowa mamuske :) skorpionko, podaje maila :) gargamel11@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
dzien dobry mamusienki stare i nowe dzionek bardzo brzydki przynajmniej u mnie ja mam jedno pytanie odnoscie poloznej ktora przychodzi do domu jak juz dzidzi sie urodzi to wiecie jak dlugo ona bedzie przychodzic i pomagac czy uczyc ???? bo ja slyszalam ze przyjdzie tylko raz do dzidzi a drugi raz do mnie ale ktos inny mi mowil ze ona przychodzi codziennie iprzez jakis tam okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×