Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

ASIU I JESZCZE JEDNO CO DO TWOJEGO ZWROTU CYTUJĘ \"poziom testosteronu- roktemu robilam badanie ale nie poszlam z wynikiem do lekarza. okropnie sie poce bola mnie stawy, nogi puchną. \" sKORO TAK SIĘ CZUJESZ I ZROBIŁAŚ BADANIA TO DLACZEGO NIE POSZŁAŚ Z WYNIKAMI DO LEKARZA- NA MIŁOŚĆ BOSKĄ DZIEWCZYNO- TYLKO NA PODSTAWIE WYNIKÓW A W TYM PRZYPADKU ZBADANIU POZIOMU I PRWIDŁOWOŚCI W FUNKCJONOWANIU HORMONÓW W TWOIM ORGANIŹMIE -LEKARZ MOZE COŚ STWIERDZIĆ A W SZCZEGÓLNOŚCI GINEKOLOG. PRZEMYŚL I RUSZAJ Z WYNIKAMI DO LEKARZA ! jEŻELI MYŚLISZ O DZIECKU ..... TO PRZY TAKICH ZABURZENIACH HORMONALNYCH KONIECZNE SA BADANIA !!!! POZDRAWIAM I DUŻO,DUZO ZDRÓWKA ZYCZĘ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu - nie ma na co czekac..jeste smłoda - nie mozesz tego tak zosatwić!!! Biegiem do lekarza, tam napenwo zleic ci cłay komplet badan, ajak juz poznasz dignoze to po elczneiu anpewno będzie dużoo lepiej..Tylko cierpliwości!!!! Nie rozumie TYLKO DLACZEGO DO TEJ PORY NEI BYŁAS U GINA, CZY ENDO?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ameretat Gratuluje:) Ja też dzisiaj byłam się upewnić po rocznym staraniu czas najwyższy:) 3 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kandida !!! czyli co 3 tydzien -gratuluje !!!! Ale dzisiaj mamy mocne wejścia -fifififiuuuuuuuu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehheh 3 tydzień potwierdzony przez lekarza:) dziękuje! Rok się starałam, więc cieszę się podwójnie to moje pierwsze dzidzi;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!Najpierw kilka słów do Asienka-z takimi problemami to ty już dawno powinnaś wylądować u endokrynologa,bo to mogą być problemy z tarczycą,a co za tym idzie możesz mieć problem z zajściem w ciążę,musisz się podleczyć,ale od razu ci radzę nie idź do pierwszego lepszego ale znajdź dobrego fachowca.To tyle.Dziękuję następnym gratulującym mi mojego stanu:D.Ja również gratuluję wszystkim którym się udało,z tego co widzę to większość z was jest pierwszy raz w ciąży,to jest dla was dodatkowe przeżycie.Ja z dnia na dzień zastanawiam się i boję się zarazem kiedy przyjdą wymioty bo tak miałam za każdym razem.Mam nadzieję że tym razem los się nade mną zlituje i mnie oszczędzi.:D Upał dzisiaj jest niemiłosierny,niespodziewałam się że tyle was będzie od rana przy kompie,bo przeważnie dziewczyny na innych topikach wchodzą wieczorem,ale fajnie że ktoś jest.Ja dziesiaj byłam na basenie,miło jest się zchłodzić w zimnej wodzie,ale teraz znów mi doskwiera skwar.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro idę do gina,boję się trochę a jednocześnie nie mogę się doczekać:D według mnie to 5 tydzień i tak sobie myślę że jak przez następny tydzień lub dwa nie będę miała objawów to chyba już nie będę mieć,ale trochę mnie to będzie niepokoić,bo w moim przypadku byłoby to dziwne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 3 tygodniu i jak do tej pory nic kompletnie nie było! Mam nadzieję, że taki błogi stan pozostanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULUJĘ wszystkim przyszłym mamusiom................ciekawa jestem kiedy ja będe się tak cieszyć?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam ze swiezego szaberku a tu znowu MOCNE WEJSCIE!!!:D:D na topik!!!! Kandida!!!!Gratulllaaaacje!!!!!Dla Ciebiei_meza__________________________#######__________________________ ___________________________########_________________________ __________________________##########________________________ __________________________##########________________________ __________________________##########________________________ __________________________##########________________________ _________________________############_______________________ _________________________#############______________________ ________________________##########__##______________________ _______________________###########___##_____________________ ______________________##_##########__###____________________ _____________________###_#########_____#____________________ _____________________##__#########_____##___________________ _____________________#___#########_____##___________________ ___________________###___#########______##__________________ ___________________###___###___##_______##__________________ ___________________#_____________________#__________________ ___________________#_____________________#__________________ __________________##_____________________##_________________ __________________#______________________###________________ _________________##__##____________###____##________________ _________________#___###___________###____##________________ ________________##__######_______#######__##________________ ________________##__########_____#######___#________________ ________######_##____#######____#####______##__#####________ ______###########________###_______________###########______ _____##________#_____#####________####_____###_______##_____ ____##___######____###___###_____###_###____##_###___###____ ___###_####_###____##_____##___###_____###__########__##____ ___#__##_____##___##_______#___#________##___#_____##__##___ ___#_##______##___##_####__#___#___###___#___#_____###_##___ ___#_##______#____#__####__#___#__####___#___#______##_##___ ___#_#______##____##_####__#___#__####___#___##_____##_##___ ___#_##_____#_____##_______#___##________#___##____###_##___ ___#_###___##______##_____##___###_____###____#____##_##____ ___##_#######______###############____###_____####_#_###____ ___###__####_________#######___#########______###__####_____ _____####__#____________##_______##___________##_#####______ ______######____________#_________#__________#######________ ___________#___________##_________#__________###____________ ___________##__________##_________##________####____________ ___________###_________##________###______#####_____________ ___________#####________##_______##______###_##_____________ ___________########_____###____###_____####__#______________ ___________##___####_____########____####___##______________ ____________##____######################___###______________ _____________#__________#########__________#________________ _____________##___________________________##________________ _____________##__________________________###________________ _______________#________________________###_________________ _______________##_______________________##__________________ _______________####________####______#####__________________ _______________#####_______####______#####__________________ ________________#####_______________###_##__________________ ________________##_###_____________##___##__________________ ________________##___#####_____#####____##__________________ _________________#_____###########______#___________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kandida, nai - ale super - witamy Was w naszych szeregactak sie ciesze ze powieksza sie nasza tabelka \"pod\" . Ja jeszcze nie byłam u gina choc testy + badania krwi wyszły mi ze jestem w ciązy - po prostu chce isc jak juz bedzie cosik (kwiat) na USG widac. na razie jest super- zero niemiłych objawów. Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce miec Karolinke ojej :D Hmm jakie badania?? podstawowe szzepienia, wizyty u stomatologa, kontrole u ginekologa, który przepisał mi witaminy, żelazo i kwas foliowy.. Chyba nic szzególnego! Starałam się od roku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wpiszcie sie w tabelke:) Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data okresu 1) Ania20.............Ania............Wawa............20.............02.07 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26.............7.08 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen............29.............08.08. 4) hb.................Hania...........Lębork............26..............brak 5) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..............????? 6) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27........16.06.2006 7) Ania75.............Ania............W-wa.............31........2.07.2006 8) myszulka06......magda...........k-ow..............27.......29.05.2006 9) Maja_26.........Maja.......Wawa/Sok.Podl......26..........ok.27.06 10) Rosa............Bozena.........Rybnik..............28...........10.07 11) Anika79.........ania............Wawa...............27...........18.07 12) agna29.......Agnieszka........Wawa...............29...........16.06 14) Vall................................Kraków.............27........... 1.07 15)oczekująca........Marta..........W-wa...........28........21.06.2007 16)AniaM...........Ania.......... Lomza.............27........23.06.06 Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu kasia_79............Kasia..........Wrocław...........27........29.01.2007 Mazowszanka.......Ania............Wawa.............28........07 02 2007 nai.....................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 Jonka.................Asia...........Wrocław...........28.........22.02. Ewapit...............Ewa..........Częstochowa........27...... 08.03.2007 mathylda..............................Opole...............29.............? Agunia33............Agnieszka....Leszno...............33........15.03.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobity, ale naskrobałyście, juz nie nadążam :-) Ewapit, ktory to tydzien???? Moze nie bedziesz miala przykrych objawow, mnie w wiekszoscitez omijaja, poza wyjatkami, gdzy cos tam mi nie za ciekawie jest ale ogolnie super czasami sie zastanawiam, czy ja na pewno w ciazy jestem.... Za tydzien idziemy na USG.... Malzonek powiedzial, ze tez chce byc przy tym, by sie przywitac z Karolinką... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela, od maja to jeszcze nie tak dlugo.... Przyjedziecie do polski, zmiana klimatu i emocje, zobaczysz ze zaskoczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) rozmawiaką 2 przyjaciółki : - mam wspaniałego męża : nie pije, nie pali, nie zdradza mnie, nie bije, nie lubi piłki nożnej i nigdy na mnie nie krzyczy. koleżanka patrzy podejrzliwie i mówi: - a od dawna jestb sparaliżowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żona wścieka się na męża : - ty mnie nigdzie nie zabierasz, ani do kina, ani na spacer, ani do restauracji - o wypraszam sobie - broni się mąż - a jak w zeszłym roku złamałaś nogę, to kto cię zabrał na pogotowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce miec karolinke - ja tez zaczelam sie zastanawiac dlaczego mi sie nie udaje...intensywnie probujemy a tu nic! zaczynam sie bac...mam jakis smutek w sobie.. chcialabym aby nam sie udalo ale jakos nie moge przelamac smutku... najwygodniej byloby gdybym powiedziala, ze pasuje i na chwile obecna odpadam bo zaczynam za bardzo emocjonalnie do tego podchodzic... ale chyba nie da sie inaczej! :( mimo wszystko ciesze sie ze szczescia innych kochany przyszlych mamusiek! ❤️ mam chyba jakiegos dolka - w pracy nudy siedze od rana na necie i nie wiem juz gdzie mam zagladac...upal niesamowity, kupa spraw do zalatwienia..ojjj ale ze mnie maruda... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozolinka, a masz jakies ciekawe towarzycho w pracy do pogadania???????????? Glowa do gory, fakt, ze przez pewien czas sie nie udaje nie oznacza, ze sa jakies powazne problemy i sie nie uda w ogole...... Mialas ostatnio duzo zmian w zyciu-slub, dom, wyjazd.... moze nie odczulas tego jako stres, ale twoj organizm mogl odebrac to inaczej........ i na pewno troche sie pobuntowal, przejdzie mu bardzo szybko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech w pracy - kolega z naprzeciwka ma dzisiaj focha...chyba dzisiaj taki dzien...wiec nie zaczynam nawet z nim dyskutowac bo jeszcze sie poklocimy....haha ;) wiem wiem, ze panikuje - ale tak juz mam ze lubie wszytsko dostawac od razu... a tu nic.. buuuu do 17 mi przejdzie moge sie zalozyc... buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoni blondynka do informacji PKP : - jak długo jedzie pociąg z Warszawy do gdańska? - chwileczkę... - a to wspaniale, dziękuję dowidzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola!!!:D:D Dobre kawaly,dziieeeki!:) Mozolinko!!! ja tez czasem mysle czy ze mna cos nie tak?!moze z mezulkiem?? widzialam mu tez bylo bardzo przykro jak powiedzialam,ze w tym miesiacu NICI ze staran:( Ale szybko sami siebie pocieszamy,bo moj maz mowi,ze Karolinka jest tam juz od zawsze w moim brzuszku ,tylko jest leniwa (tutaj sie klocimy czy po mamie czy po tacie) i nie chce jej sie wyjsc na swiat...:D Mazowszanko!tez rano przy sniadnku mowilismy ,ze jak pojedziemy do Polski,to Karolinka wreszcie poczuje \"swojskie klimaty\" i przelamie w sobie lenia;) do wyjscia na swiat;) Poki co ciesze sie z Dziewczyny z Wami ,z Waszego szczescia,bo wierze,ze ono spotka rowniez i mnie,inne Dziewczyny!!! Rola internetowej Ciotki w koncu tez to nie byle co?! :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D 5 tydzień o_O co mnie zszokowało muszę przyznać.. Rozwiązanie wyliczone na 10 luty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż niespodziewanie wraca do domu. Zaskoczona żona szybko otwiera okno sypialni i mówi do kochanka : - skacz, skacz! - przecież to 13. piętro. - skacz! To nie czas na przesądy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×