Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

heeh..to musicie ja wczensiej ułozyć spac..i smai tez zawędrowac do sypialni ciut wczensiej niz zwykle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VaLL no musze wykorzystac to okresowe spozienie z pozytkiem :) a mala i tak chodzi spac w miare wczesniej bo ok 20tej juz spi :D dobra to ktora teraz odlicza dni i godziny to TYCH dni co??? chyba pierwsza w kolejce bedzie Ola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dni wzmożonych działań - gwoli wyjaśnień dla nieuświadomionych to będzie tylko wypełnianie ślubnych obowiązków małżeńskich ;) - zaczyna się od piątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka tylko pamietaj ze co drugi dzien ale intwnsywnie :) trza popracowac nad wzmocnieniem robaczkow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzieś przeczytałam, że na godzinę przed partner powinien wypić colę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego akurat Cole????? no i ile ma tego wypic litr szklanke?? chyba stane sie dobra zona i bede mezowi kupowala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w coli jest duża dawka kofeiny - dopalacza, który faceci uwielbiają pić - mój nie narzeka na ten rodzaj konsumpcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cola na zwiekszenie potencji - dobre!! Mój tez duzo jej wypija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam to w jakimś artykule pani dr ginekolog z Warszawy - chyba nie kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj tez czasami popija cole ale chyba mu musze czestotliwosc zmienic ;) ciekawe co powinna jesc lub pic kobieta zeby wspomoc matke nature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie też chcę to wiedzieć czy twój mąż łyka kwas foliowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powinien? w prawdzie szwagier poczytawszy polska prase lykal ale lekarka (w stanach) stwierdzila ze to nie ma nic wspolnego i ze to jest taki \'europejski kaprys\' , na staraniach bylo napisane ze facet tez powinien lykac ale jakos z mezem o tym nie gadalam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie też nie wiem tyle jest wersji, ja łykam 1 t. rano, a mój nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka jak dokłandie tak jak ty - 1 rano, mój pan nic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lykam codziennie o 20tej :) smieja sie ze ja ten folik traktuje ciut nie jak tabletke anty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka ja biore weiczorem bo wtedy nie zapomne :P wiekszosc lekow tak przyjmowalam zawsze ze wzglegu na niejedzenie sniadan i problemy z przyswajaniem sie roznych substancji (zwlasxzcza zelaza) i zczerze mowiac mam nadzieje ze to nic strasznego te wieczornbe lykanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zbliża się 10 godzina mej udręki i katorgi - czyt. praca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola mam nadzieje ze wytrwalas 🌻 Vall no i jak dotrzymalas do konca dnia? ze mna sie po tym winku caly swiat kreci :) a tak w ogole @ dalej ani sladu, eeeeh jutro tyle roboty i nie mam ochoty na niespodzianke, w weekend tez nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane moje koleżanki z Topiku :-) Wróciłam dzisiaj już z moich stron jeziornych :-) Opalona jestem na mahoń- a woda grzana w jeziorze- poprostu EKSTRA !!! Ale nie będę was denerwować- a zreszta juz jestem w warszawie i wdycham asfalt który się topi jak masło ! :-( Ja chciałabym zaczac staranka od mniej więcej 30.07- zobaczymy czy nam się teraz poszczęści :-) eraz zmykam spać !!!! do juterka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Ameretat i Agna fajnie ze wrocilyscie :) Vall nie krzycz tak glosno ;) Agna gdzie bylas dokladniej? blizej Suwalk czy moze troche inne strony? bylo uprzedzic kiedy bedziesz wracala to bym ci przy znaku wjazdu machala :D czuje ze juz tylko godziny dziela mnie od spotkania z UKOCHANYM gosciem @, niech sobie przychodzi jak chce tylko czemu ta cholera tak tupie i juz mnie wszystko boli??? ja sie tak nie bawie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boż ejaki gorąć...ja już nie mogę!! A o tych komputerów, drukarek i ksera...jeszcze goręcej!!!!!! bryyyyyyy.... ja juz chce chłodu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i przylezla niezapraszana @, zdycham, zezarlam nospa forte i nurofen forte a na dodatek ciagnie mnie do czekoladek ale co to to nie diety nie zlame :) Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data okresu 1) Ania20.............Ania............Wawa............20.............02.07 2) Mozolinka.........Ewa............Szczecin........ 26.............13.08 3) chce miec Karolinke....Ela.....Aachen............29.............08.08. 4) hb.................Hania...........Lębork............26..............brak 5) Jade...............Asia.............Winnipeg........23..............????? 6) Olka78 ............Ola..............Tczew...........27........17.08.2006 7) Ania75.............Ania............W-wa.............31........2.07.2006 8) myszulka06......magda...........k-ow..............27.......29.05.2006 9) Maja_26.........Maja.......Wawa/Sok.Podl.......26..........ok.27.06 10) Rosa............Bozena.........Rybnik.............28............07.08 11) Anika79.........ania............Wawa..............27...........18.07 12) agna29.......Agnieszka........Wawa..............29............17.08 14) Vall................................Kraków............27............ 1.07 15)oczekująca........Marta..........W-wa...........28........21.06.2007 16)AniaM................. Ania...........L-za..........27........26.07.2006 Lp. Nick ...........Imię ............Miejscowość....Wiek.....Data porodu 1)kasia_79..........Kasia..........Wrocław...........27........29.01.2007 2)Mazowszanka.......Ania..........Wawa.............28........07 02 2007 3)nai..................Aga.............WaWA ...........25........17.01.2007 4)Jonka...............Asia...........Wrocław..........28........22.02.2007 5)Ewapit............Ewa..........Częstochowa........27...... 08.03.2007 6)mathylda.............................Opole............29........04-03-2007 7)Agunia33..........Agnieszka....Leszno.............33........15.03.2007 8)Ameretat.........Judyta.........Wawa.............24........12.03.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vall w prognozach mowia ze do konca lipca upal a z sierpniem ma przyjsc troche chlodu to sie jeszcze okaze... oby!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Dla wszystkich ANECZEK!!!!!!!!!!!!!! Duzo usmiechu, spelnienia marzen, wspanialych przyjaciol, mniejszych upałów, ewentualnie spedzanych w lesie nad wodą, spelnienia sie w roli mam...... I w ogóle.... ANIA ;-) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie dopiero teraz udało mi ssię wejść na forum, tyle pracy mój 2 szefuncio wykazuje się dziśn takim \"intelektem\" , że niewiem gdzie uciekać , aby się nie zarazić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×