Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smoczka

Wolicie dziewice czy panny z doświadczeniem?

Polecane posty

Gość smoczka

tu pytanie do panów aha, i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szto ty gawarisz
dziewice, bo: -niemechaniczna, ciekawa, spontaniczna -świeżutka, -ciaśniutkie ciepełko, -przyjemne uczucie, że wcześniej nie miała w sobie członka innego kolesia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak świat swiatem
kazdy facet na żone szuka sobie dziewicy :-D, a nie babki przegnanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się nie zgadzam ze stwierdzeniem, że każdy facet szuka dziewicy. Może wolę to zbyt mocne słowo, ale bardziej pociągają mnie kobiety z doświadczeniem. Chociaż to być może kwestia tego, że sam nie jestem jakoś nadzwyczajnie doświadczony i wydaje mi się, że doświadczonej kobiecie łatwiej jest to zaakceptować (oczywiście pomijam panie zorientowane tylko na seks, bo ona pewnie inaczej na to patrzą). Zresztą kobiety doświadczone wiedzą już bardziej czego chcą i co im sprawia przyjemność. I chyba z dziewicami trzeba bardziej uważać, żeby czymś, nieświadomie, nie skrzywdzić ich \"psychicznie\", bo jednak pierwsze stosunku są przecież bardzo ważne dla kobiety (zresztą nie tylko kobiety).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szto ty gawarisz
hehe, jeśli chcesz sprawdzić swoje umiejętności to spróbuj z dziewicą!!!!!!!! taką doświadczoną to dotkniesz i już jest mokra! dziewica to wyzwanie i sądzę pragnienie każdego faceta:P. No ale zrozumiesz to jak trochę podrośniesz DREAMER;) Ponadto mam za sobą 2 dziewice i to co mogę powiedzieć. Nie czuły się skrzywdzone, ale to trzeba przeżyć:D p.s. mam 28 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no może i masz rację \"gawarisz\", że z czasem i doświadczeniem będę inaczej na to patrzył. Też \"mam za sobą\" dziewicę i nie czuła się skrzywdzona. A co w tym złego, że kobieta jest szybko mokra, wcale to nie zmienia faktu że mogę jej nadal na różne sposoby sprawiać przyjemność itd. Cóż, potrzeby sprawdzania się i udowadniania jaki to jestem super facet nigdy nie miałem. Bo i po co? Wolę żeby było nam obojgu ze sobą po prostu dobrze, żebyśmy mieli z tego satysfakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szto ty gawarisz
dobrz dobra wszystko się zgadza:D, ale ty masz cykora, sory, no jesteś jeszcze niedoświadnoczy najk sam piszesz, że przy dziewicy sie nie sprawdzisz:P, tak, mokro u pani to jak najbardziej, u dziewicy troszke wiecej trzeba nad tym popracować;) wypadasz trochę na samogbura, bo doświadczona to ci od razu obciągnie, nie:P, a w dziewicę trzeba trochę zainwestować:D ale się opłaca-zawsze, masz tą satysfakcję, ponadto pierwszy raz widzisz jak mr€zy ocy od orgazmu, no i ta nieskrępowana ciekawośc. Ale gusta się ma, ja wolę ciasniutkie a ty mniej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondeooo
" jeśli chcesz sprawdzić swoje umiejetności to spróbuj z dziewicą " a jakie to umiejetności chcesz sprawdzać z dziewicą ???? wkladania ??? chyba tylko takie ;) doświadczona kobieta wcale od tego że ją tylko dotkniesz nie robi sie mokra , jest dokladnie odwrotnie ;) przypuszczam , że nie bardzo wiesz o czym piszesz a chcesz komuś radzić :) ps ... jestem kobietą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zgadzam się, że każdy ma swoje gusta i zdanie, i bynajmniej nie mam zamiaru Cię do moich racji przekonywać. Bo po jaką cholerę? Każdy lubi co lubi i tyle, niech tak pozostanie. Może i jestem jakimś \"samogburem\", ale zupełnie się nie zgadzam, że jeśli doświadczona, to od razu jest gotowa do obciągania. Owszem jakbym szukał pani trudniącej się tym zawodowo to pewnie by tak było, ale nie szukam, bo nie mam takiej potrzeby. A z czystej ciekawości zapytam jeszcze, co jak zainwestujesz i sprawisz, że dziewica nie jest już dziewicą? Szukasz innej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mondeooo ma sporo racji. Bo w jaki sposób \"gawarisz\" stwierdzasz, że \"sprawdziłeś się\"? Bo ja myślę, że dziewica do końca nie wie na ile jej się podobało, a na ile tak jej się tylko wydaje. Owszem przy dłuższym związku odkrywa to z czasem, ale przy pierwszym razie pewnie nawet jak nie wszystko jest do końca ok to myśli sobie \"pewnie tak ma być, bo on się na tym ponoć zna\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szto ty gawarisz
ło matko!!!! UMIEJĘTNOŚCI!!!!!!! bo taką tego, z doświadczeniem to do oragazmu łatwo albo co najmniej łatwiej doprowadzić, nawet gawędząc robi się okra, dotkniesz tam tu:P... a dziewicę to trzeba pobudzić rozbudzić wykazać więcej, sądzę a raczej jestem tego pewnien-dziewice są wymagającymi kochankami:D ale ja takie lubię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka12
do.szto ty gawarisz!!!! zal mi cie jestes moim rowiesnikiem a idziesz na latwizne!!!! widac nie miales nigdy pozadnego i spontanicznego sexu z kobieta ktora moze ci pokazac wspaniale przyjemnosci!!! powodzenia w dalszej nauce.Moze skonczysz edukacje przed 50tka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szto ty gawarisz
hehe, ponadto, takie ten trochę używane to raczej traktują faceta jak maszynę do orgazmu:P z dziewicą to jest seks, bo...ona jest ciekawa i niesrępowana no i się stara:D, nieokiełzana, wciąż chcąca więcej, szukającego tego co lubi, więc chętna na nowości a później ja:D się odwdzięczam, i na tym polega seks a te po przejsciach, to o tak nie lubię, tak chcę tak tylko dochodzę:O a ić ty w pizdu z takim seksem:P no sory, dla mnie tylko dziewice to wymagaace swieżutkie kochaneczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, a co jeśli trafisz \"gawarisz\" na taką kobietę, której nie dasz rady doprowadzić do orgazmu. Czyżby totalna porażka, stracony dla obojga czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondeooo
hahahahahaha no poprawiłeś mi nastrój niesamowicie !!!! ;) zdanie .... " dziewice są wymagającymi kochankami " .... wymiekam hehe zaczynam powoli wierzyć w to że twoje kontakty z kobietami są wirtualne hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantazmatka
witam. korzystając z okazji że są tu (ponoć) panowie ;) chcialam o cos zapytac. czy dla mezczyzny to wielka ujma jesli nie moze partnerki doprowadzic do orgazmu w czasie stosunku a tylko oralnie? dzieki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantazmatka
i manulanie tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondeooo
tu tylko wirtualni kochankowie hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szto ty gawarisz
dziewice poprowadzoną umiejętnie zwłaszcza przez petting raczej można nauczyć przeżywać orgazm, wiem to w 100%, kwestia podejścia no i uczucia też:), a jak dostaję taką z odrzutu, i jak inny się nie sprawdził, "nie nauczył" to ja nie mam ochoty poprawiać tym bardziej, że jest już (ta niedziewica) mechaniczna, pozbawiona ciekawości i fantazji no i jakby nie patrzeć taka trochę szersza:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka12
dreamer2006 masz racje gdy ja tracilam dziewictwo to nawet nie wiedzialam czy to oto chodzilo!przyjemnosc zadna troche bolu,i zadnych glepszych doznan.szto ty gawarisz nie ma racji!!!! poprostu sie boi takich kobiet!!!wiem to z doswiadczeni swojego zreszta oni sie boja ze moga nie sprostac a dla dziewicy sa najlepsi prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki to bardzo proste.Kobieta która jeszcze nigdy się nie kochała nie zna swojego ciała ani swoich reakcji.To przychodzi z czasem.Przy pierwszym razie nawet jeśli mężczyzna jest czuły i delikatny ona co tu ukrywać ...boi się jak to będzie im obojgu.Nie umie dawać i brać rozkoszy i nie łatwo ją podniecić.Z kolei doświadczona laska wie już wiele o swoim ciele.Wie co ją kręci a co nie i w brew pozorom nie jest z nią tak łatwo.To fakt że łatwiej niz z dziewicą ale to nie są zawody.W seksie o pzryjemnośc obojga chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zalewaj gawarisz, że generalnie dziewica jest mniej skrępowana niż kobieta bardziej doświadczona i wiedząca co lubi. Może powiedz od razu że jest bardziej bezkrytycznie nastawiona do Twoich propozycji, bo ich po prostu jeszcze nie zna i nie wie czy lubi czy nie, a Ty wydajesz się dla niej doświadczony, znający się na rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szto ty gawarisz
boję, hehe no boję się szerokich pochw tych co tylko na orgazm liczą:D ja mówię o dziewicy na dłuższą metę-nie tylko na I ten pierwszy raz. Później to dopiero frajda z taką moją dziewicą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantazmatka
zostałam zignorowana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty tu wypisujesz
świadczy o tym że kompletnie nie wiesz nic o fizjologii i budowie kobiety to jaką ma pochwe nie zależy od tego czy jest dziewicą czy nie polecam literature fachową, w necie też znajdziesz i nie udawaj znawcy, którym nie jesteś bo sie tylko ośmieszasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fantazmatko - IMHO to żadna ujma, przecież nie kochamy się żeby podbudować nasze ego i udowodnić sobie jacy jesteśmy super. Fakt, że trochę głupio jeśli się wie, że partnerka akurat tego oczekiwała (tzn. w czasie stosunku). Ale jeśli kobieta jest zadowolona, sprawia jej przyjemność doprowadzenie do orgazmu oralnie, to dlaczego ma to dla nas być ujma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantazmatka
to dobrze :) bardzo lubię seks i sprawia mi on wileka przyjemnośc ale jak na razie nie udało mi się osiągnąć orgazmu pochwowego :( nie wiem...moze serio trzeba sie tego nauczyc ;) mam taka nadzieje ;) partner nie wyglada na przybitego tym faktem ale bylam ciekawa meskiego punktu widzenia bo moze nic mi nie mowi zeby nie sprawic przykrości ;) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny facet 40
Na to pytanie odpowiadam z perspektywy moich i nie tylko doświadczeń , dla dorażnego seksu preferowałem wyłącznie kobiety , które pierwszy raz mialy za sobą, gdy okazywało się , że trafiam na dziewicę , wycofywałem się mając świadomość, że dla kogos innego moze być skarbem , a na mnie trafiła za wcześnie i pozostawię ją jako przechodzoną. Gdy dojrzalem do ostatniego związku w życiu wybrałem dziewicę bo nie chciałem żenic się z kimś dla kogo była ona tylko laską do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×