Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smoczka

Wolicie dziewice czy panny z doświadczeniem?

Polecane posty

a ja jestem - i masz rację, skoro dobrze Ci z tym to tak trzymaj. Nic na siłe. A czytelniczkami bravo girl itp. prasy wysokich lotów się nie przejmuj, bo to w końcu ich problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło się z Wami dyskutowało i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś do tego wrócimy. Póki co mykam spać. Spokojnej nocy życzę. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewica jeszcze
Moim zdaniem w takim "zwiazku" spłyca się pewna dosyc ważną sferę. Jeśli chodzi o zabezpieczenie to nie ma skutecznego na 100% . A jesli chodzi o choroby to jesli każda z tych osób tak traktuje seks to nie wierzę, że są sobie wierni ( pary ktore ja znam i znałam nie były), a jak były to przez bardzo krótki czas a potem kolejna osoba i "związek" i tak dalej) Z tego co ja zauważyłam takie zachowanie wiąże sie z problemami osobowościowymi, emocjonalnymi. Tyle że niczego nie rozwiazuje, a pomaga może tylko na chwilę. Jestem w stanie jakos zaakceptować to tylko w przypadku osób które nie maja szansy na małżenstwo, zwiazek ( sa takie skrajne przypadki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem
ja tam sie nie przejmuje tylko to jest po prostu smutne jak takie dzieci nie umieją siebie szanować,swojej godności jakiejkolwiek. co jeszcze chcę powiedzieć to to że dla mnie facet który tak kategoryzuje "ja wolę doświadczoną bo coś tam; a ja wole dziewice bo coś tam" jest.... no nie wiem jak to nawet nazwać....w moich oczach traci bardzo dużo:O myśle że nie to jest najważniejsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewica jeszcze
Ja tez idę spac. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Ciebie no nie
jestem żalosny, bo nie to chcialaś uslyszec , ale dla mojej żony jestem ukochanym mężem, z którym miała swój pierwszy raz , dla prawie dorosłych dzieci wspaniałym ojcem , to są słowa żony i dzieci oraz , jej rodziny i naszych znajomych. Ja , się z tego śmieję , ale mimo licznych pokus nie zawiodę jej nigdy , a na pewno gdybym trafił i związal się z kobieta przelecianą przez innego gościa / bo przeciez tak tez się w życiu zdarza/ moje życie wygladało by może bardziej rozrywkowo /robił bym to co na studiach/, ale jednak dopiero wtey było by żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do przedmówcy - A ja myślę, że gdybyś trafił na kobietę, która by nie była dziewicą, ale miała taki charakter jak Twoja żona, to wcale nie było by żadnej różnicy. Bo wydaje mi się, że to, czy kobieta jest dziewicą czy nie wcale nie wpływa jakoś istotnie na psychikę \"pozaseksualną\", zresztą na tą \"seksualną\" też tylko na początku i wiąże się zapewnie z obawą, trochę lękiem, ale i ciekawością. Myślę, że po kilku latach małżeństwa, to że kobieta była czy nie była dziewica, nie wpływa w żaden sposób - oczywiście o ile nie wyszło na jaw, że oboje nie pasują do siebie seksualnie i seks tylko ich frustruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewica jeszcze
Do "dla ciebie no nie": ]"...a na pewno gdybym trafił i związal się z kobietą przelecianą przez innego gościa / bo przeciez tak tez się w życiu zdarza/ moje życie wyglądało by może bardziej rozrywkowo /robił bym to co na studiach/" Ty też jesteś takim "przelecianym" przez inne gościem....i ciekawe czy ona Cie nie zawiedzie nigdy... PO drugie , jesli Ty uzależniasz swoje wartości i zasady od tego czy ktos był dziewicą czy nie, to...szkoda gadać... Ja np. nie chciałabym być z facetem , kóry "przelatywał" panienki i był przez nie "przelatywany" ( na studiach to człowiek jest już dorosły i wie co robi, ma wybór i nie powinna nim kierować fizjologia) i jeszcze sie tym chwalił. Bo to według mnie świadczy poniekąd o braku wartości i zasad oraz o słabym charakterze. PS. Jeśli kobieta nie jest dziewicą to jeszcze nie oznacza,że się puszczała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr1985
Do zabawy doświadczone, na żonę dziewice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcecie
dziewice to sami przestańcie się najpierw puszczać hipokryci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr1985
No nie na żonę to musi być porządna dziewczyna. W końcu ma być matką moich dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr1985
To żeś dowaliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp
jak widzę takie topiki to mam ochotę pawia walnąć...ze wszystkich kobiet ,które nie są dziewicami robi się dziwki ...a topik:dziewica i inteligencja-okazało się ,że dziewice wieku 23-...w dal, sa owiele kumate od wszystkich innych -co za debilizm ...i faceci którzy pragną dziewcę litości..twoj wybor ale nie obrarzaj normalnych kobiet..-same prawiczki i dziewicę siedzą na tym f.erotycznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr1985
Dobrze wiesz że tak wygląda rzeczywistośćJak się kurwiłaś to nie powinnaś mieć pretensji do mężczyzn że nie chcą takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp
owiele bardziej kumate-sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp
do mężczyz chyba do chłopców ..a za to kurwienie powinnaś dostać w ryj-ja cię nie obrażam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp
rocznik 1985-co się dziwić ....żeby tak pisał facet-przykre ...mam męza więc sie nie kurwie chłopcze...i przed tem też tego nie robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety, nie przejmujcie się niektórymi osobnikami - co wolą to oczywiście ich sprawa, a że pletą obraźliwe bzdury i nie wiedzą co to kultura - to tylko należy im współczuć. Wystarczy ich ignorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr1985
Też się jeszcze kurwię z takimi jak wy ale kiedyś znajdę porządną dziewczynę na żonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp
ty sie kurwisz przeciesz jesteś jeszcze prawiczkiem ..ciekawe ile tych dziewic ,które stracą błone wyjdzie za swojego jedynego wybrańca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp
no może te co trzymają dziewictwo do 30-40 -bo nie mają wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp
na forum erotycznym przeczytałam o zjawisku ,,dziewica doświadczona" :D DOBRE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubie ostre suczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×