Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

bigosik zrobiony zaraz dziecko do kąpieli i spać.nareszcie wolny wieczór. aaa galaretka przepyszna :D:D do jutra papa albo do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo batlnku;)....taki wieczorek...kładz kładz mała a sama tes sie niedlugo kładz ...ale nie sama ;););) Pustawo tu .Wszystkie albo w rozjazdach albo zajete...a jeszce weekend przed nami....:) Wracajcie juz dziewoje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ostatnia, ale jednak i ja śpieszę z życzeniami. Oolka: radości z każdego drobiazgu, sukcesów w każdym poczynaniu i wiary, że to co najlepsze jest wciąż przed Tobą. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutko tu u was
dobranoc wszystkim,padam na r..ka.Trzymajcie się cieplutko i nie naróbcie za dużo dzieci;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest nie ma nikogo olinek wstałaś zaraz robie kawe a sprzątanie już zaczełam. wieczór był nad wyraz udany poszła cała butelka wina :D:D:D bardzo miło było (nie zapeszam) to ja lece do sprzątania ale zaglądne 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawać śpiochy ewka,rojka halo monci nie wołam bo ma wolne a oolka pewnie się szykuje do imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ewka wstałaś ja się zabieram za sprzątanie łazienki niezbyt to lubię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Laseczki! u mnie tez sprzatanko sobotnie na calego:)...ja tez to \"lubie\" no ale raz w tygodniu pasuje tak porzadniej chalupke ogarnac.. U mnie dzis wyskoczyla nagla imprezka knajpowa wiec sie troszke \"rozerwe\".. Boze popblogoslaw instytucje babci bo tak to by byla dupa a nie imprezka...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eehh widac ze weekend:) U mnie w Krakowie dzis pochmurno i tylko 3 st....tak nagle sie zrobila ta zima ze sie pozbierac nie moge... Jak tak dalej pojdzie to zaraz spadnie snieg.....Oby tylko nie chcialo byc tak jak rok temu.Jesien piekna przeciegla sie tez na pazdziernik a jak juz przyszla zima...to byla i byla...jeszce kwiecien był zimny bo odejsc nie chciala...a ile juz dosypałoooo..Wiem bo pamietam ile sie grazu naodkopywalam .Teraz na szcescie mam taki ktorego odkopywac nie musze bo nie ma podjazdu 10 metrowego jak tamten(nie mam swojego tylko wynajmuje)... Ale oponki to trzebaby zmienic...bo oczyswicie jak narazie bujam sie naletnich...Musze mojego M poprosic to mi moze to załatwi bo ja to do tych spraw samochodowych to raczej sie nie garne....oprocz jazdy natuaralnie -to akurat lubie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej!! U mnie zima. Pojechałam rano w odwiedziny do cioci i mamy i z trudem dotarłam do domu. Zamieć straszna i zaczynają robić się zaspy. Dobrze chociaż, że wczoraj po 3 godzinach w kolejce udało mi się zmienić opony. Czeka mnie weekend w domciu dla odmiany. Miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć właśnie wróciliśmy z zakupów niezbyt udanych ludzi wszędzie,że aż strach widać,że pogoda kiepska a ludzie nie mająco robić ze spodni dla M nici ma 193 wzrostu i kiepsko z rozmiarami ni wrangler ni lee ni levis za to szalik kupił w galerii a ja różowiutki śliczny golfik dla małej + zabawek kilka oczywiście znalazłyśmy małego muminka:) ale dziecko się cieszyło. potem byliśmy u siostry męża na kawce i zakupy lodówkowe po drodze a teraz dziecko do spania i święty spokój miłego wieczoru papa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,nie pisze bo mnie wku..... komp,caly czas wyskakuje strona startowa,wirusow niet,za cholere ktos jakies sterowniki wykasowal.... jutro neostrade odinstaluje i od nowa wklepie,dzis mi sie nie chce a najgorsze ze mija zaraze chyba malemu sprzedalam,ma lekka biegunke i na dodatek zaczyna kaszlec... czyli naprawde jak nie urok to sraczka... a tu weekend widac ,malo kto sie odzywa,ale to jkuz standard-w weekendy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo jeszcze nikogo nie było u nas pogoda pod psem,że z domu nie chce sie wychodzić a wybieramy się do moich rodziców. Ciasto w piekarniku aleee pachnie no i co jutro znowu poniedziałek. Mała chodzi z muminkiem i nie odstępuje go ani na krok.:):) niech się dziecko cieszy. w takim razie pozdrawiam i życze miłego leniuchowania. aaa ewka moja mała też miała rano biegunke i pokazuje na brzuszek,że ją boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🖐️ ja na moment bo obiad robie,u nas tez pogoda taka naprawde listopadowa,brrrr.... malemu niby lepiej,moze sie uda nie pochorowac:) ciekawe jak tam oolka,czy kaca po imprezie leczy..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Misiaki;) Oj ja dopiero wstalam ..niedawno.. Poimprezowalismy cuit ciut;).... u mnie tez deszcz i słota i wogole....brrrr...i bleeee..:( Dzis obiadu nie gotuje (bo bylby chyba na kolacje) tylko moj M mnie gdzies zabiera .No i super..... Jutro poniedzialek -to moze i to miejsce sie zyciem roztetni..bo weekendy to zawsze puste. IOho widze ze chorobska juz pełna para u Was-teraz tylko patrzec kiedy u mnie co wyskoczy...Narazie katar mi minal no to teraz kolej na Mała bo dawno nic jej nie bylo....Ehhh z tego powodu tez tego okresu nie lubie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u mnie tez niedziela nudna i deszczowa ,pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu...ale wpisow od poludnia hihiihih..... I juz po weekendzie... Teraz zostal tylko \"Taniec z ...\"i .....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co mroczek odpadl a lukas został nie lubię go w ogóle to jakiś dziwny gość mój M ogląda helikopter w ogniu i tak tylko co nieco widziałam,pozdrawiam do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze witam dzis wszystkich jako pierwsza:) Miło mi moje drogie ze mowie Wam pierwsza DZIEN DOBRY!!!:) Ale zanim sie tu jakos rozpisze to : DROGA NASZA MONCIU!!! Kwiatów nie dam, mimo szczerych chęci. Lecz słowa, które zostaną w pamięci, życzę szczęścia, dużo radości i długiej szczęśliwej przyszłości. Niech los Tobie z oczu łez nie wyciśnie, niechaj się wszystko wiedzie pomyślnie. Wszystko co piękne i wymarzone. W dniu Twych urodzin niech będzie spełnione **********❤️***********❤️***********❤️***********❤️******** Pewnie Cie jeszce tu z nami nie ma ale wiedz ze o Tobie tu pamietamy i szybko po powrocie tu do nas zagladnij bo brakuje tu Ciebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć olinek co tak wcześnie zaraz biore się za śniadanie dla małej a potem coś tu skrobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Monciu!!!!!! 🌼Daje Ci dzisiaj swoje życzenia,niech się Twe życie na lepsze zmienia,wielu przyjaciół mnóstwo miłości,ludzkiej przyjaźni i życzliwości🌼 ❤️@👄@❤️@👄@❤️@👄@serce]@👄@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6st i pochmurno...chyba juz nie powinnam byc zdziwiona rano.... Znow poniedzialek....ja nie wiem kiedy te tygodnie tak sie przekrecaja jeden za drugim.Czasem to dolujace.Czekam tylko na wiosne ..ona przychodzi raz dwa mija i zaraz znow jesien ..zima i juz minelo tak 31 lat...Chyba mnie jakas melancholia dopada ..ale ja mam zawsze takie \"rozwazania\" z bozej łaski przed kolejnymi urodzinami...a jakby nie patrzec to ten kolejny rok wcale wiele w tym zyciu nie zmienia... Ide choc jakie sniadanie sobie zrobic. Pranie w pralce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pranie to ja też mam w pralce a ze śniadaniem to u mnie kiepsko nie jadam za to kawe kończe. Z tym jedzeniem to mam 3 Swiaty mała ostatnio nic nie chce oprócz słodyczy oczywiście ręce opadają.......:( właśnie przebrałam pościel więc jeszcze jedno pranko w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie pranie w tym okresie wku....nie mam gdzie suszyc ot tak zwyczajnie..Na balkonie nie schnie bo wilgoc a w domu...suszarki w łazience nie moge zamontowac bo sufit jest podwieszany i zerwalby sie jak nic pod ciezarem ..do sciany chcialam....no to ku....rura spiro od pieca przeszkadza...o taka stojaca to sie zabic idzie bo wszedzie przeszkadza..wiec tak sobie wisi-na grzejnikach,drzwiach...i mnie wnerwia-wystawka cholerna....No ale co zrobic? Prac trzeba i suszyc tez.Tak to jest jak przestrzen jest ograniczona.....:) Jak tam po weekendzie? Czy batlanku oprocz ciebie i mnie tu jeszcze ktokolwiek zaglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do jedzenia to...pleas...moja mała to tak mi potrafi tym cisnienie podnosic jak niczym innym...Tylko Ona nawet nie to ze słodycze.Z tym ok.Nigdy nie byla łasuchem i juz chyba nie bedzie.Ale wogole warzyw i owocow:(....no jakie ja musze toczyc dyskuje,przekonywania a czasem wrecz krzyczec i straszyc jakimis chorobami wyimaginowanymi...I wiecie co.....to wszystko jak grochem o sciane:(Juz mi rece opadaja czasem bo pomysłow mi brakuje jak ja przekonac?...jak byla malutka to jadla wszystko.My z mezam przecierz jemy-to nie to ze my nie i Ona tez patrzy i nie.Owoce wciaz kupuje swierze .....a Ona ma gdzies.Jak dam do szkoły banan to banan wraca do domu...Teraz zima to Ona jak pytam o owoca to zjadlaby...truskawki...No nie wnerwiloby Was..ale to dlatego ze nie ma bo jak w lecie byly to myslicie ze az tak jadla?..... Ehhhh.. szkoda gadac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×