Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Hey hey:) Ja tez sie melduje.dopiero wtalam bo noc mialam okropna...Raz na czas zdaza mi sie taka @-wreda.Dobrze ze M zasnał w duzym pokoju bo ja pol nocy przełazilam do toalety ...a jak juz mi sie przysneło fajnie to obudzilo mnie male jeziorko podemna i o 6 byla zmiana przescieradla itp....:(koszmar.Zasnelam jak kamien kolo 7 dopiero a o 9 moj M budzi i pyta czy chce sniadanie:D...ja zamiast dziekuje to wrrrrr........;);)Ale wyrozumiały chlop ...:D No teraz cos zjem i za sprzatanie sie biore ....Bede tutaj zagladac do was co jakis czas .. Izao-->to nie ja twuerdzulam ze nam top[ik zdycha tylko Oolka!!:D Dziekuje Moniu ,Batlanku-->za słowa wsparcia.....Wiem ze czekac musze.Czekam .Coz zostaje....tylko czasem łatwo a czasem bardzo bardzo ciezko mi z tym czekaniem.Wczoraj to chyba tez przez @ -hormony i wogole.Trzeba sobie czasem poryczec i dac ujsc emocjom a nie gromadzic je niepotrzebnie .Prawda Mychy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek......... przepraszam za pomyłkę , to chyba dlatego że późna pora była ,obiecuję też ,że niebawem zmienię okularki. A z tym upuszczaniem emocji w pełni się zgadzam, myślę ,że wszystkie Mychy się zgadzają.Ale łatwiej poryczeć i zmoczyć czyjeś ramię a ja dzisiaj jestem sama. ewka.wkp.............. ale taniec to wspaniała rechabilitacja na kręgosłup.Mój ma wrzody ,więc mu mówię ,że ja oprócz jego wrzodów mam jeszcze jego.I kto tu jest w gorszej sytuacji? pepper........... baaaaaaaaardzo mnie boli. Nie mogę chodzić ,dlatego chyba dzisiaj polatam po necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! :-) Pewnie dzis i jutro bedzie mnie tu malo albo wcale. Przed chwila moj maz rzucil propozycje by pojechac do Belfastu. Zastanawiamy sie. W kazdym razie dzisiaj chyba gdzies sie wybierzemy. izao --> Nie ma tego zlego, co by na dobre nie wyszlo! Zaliczycie kurs i bedziecie umieli pieknie tanczyc! :-) Czasem trzeba pocierpiec, ale przeciez sie zagoi. Mimo wszystko przykro mi. A tak w ogole to jak Wam idzie? Twoj fota tez by sie przydala. ;-) ewka --> Jak tam syn? Jak przebiegla rozmowa w szkole? Kara byla? olinek --> Baby maja przekichane. Ja tak mam co miesiac. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia ------pewnie ,że się zagoi. Taka drobnostka napewno mnie nie zniechęci .Nauczę słonia poruszać się z gracją i już. A z tą fotą to o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi.. Jakis czas temu wymienialysmy sie zdjeciami (tzn. te, ktore sa tu na stale). Pomyslalam, ze NOWE STALE tez beda mialy na to ochote. Jesli nie chcecie to ok. Nic na sile. Ale to mile wiedziec z kim sie klika. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówicie o sobie
dziewczyny??? toż wy stare baby, pewnie w więszości stare pann jesteście, buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izao-->rany wojenne to wiesz....;)jak ordery;);)....potem bedzie fajnie i miło na jakiejs imprezce sie pobawic a nie dreptac niekoniecznie w tkt muzyki.Mysle glownie o naszych połowach bo to meska domena brak wyczucia rytmu;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia-->ah nie masz pojecia jak ja Ci zazdroszcze tego morza na wyciagniecie dłoni.Ja tu na południu mam jakies 10 godz. do tego zeby je zobaczyc:D:DDlatego chyba czesciej widze obce morza niz nasz piekny Bałtyk:) ]I masz racje w te dni to tez mnie wkurza moja kobiecosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia---------absolutnie nie mam nic przeciwko pokazać swoją facjatę ( chociaż jestem mało fotogeniczna ) dlatego się jak najbardziej zgadzam ,tylko wtajemnicz mnie jak to robiłyście. olinek-----> tak się czuję jak by mi ktoś ten order przypiął na gołą skórę. hi-hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka jak najedziesz na nick kazdej z nas wyswietli cis ie okno z adresem meilowym:) Choc ja gdybys mogłe to wolalabym Twoja podobizne na mamibecia@interia.pl Bo z tlenowego konta zadko korzystam:) Oczuwiscie wysle Ci siebie.I tak sie to odbywa:Dtak ze dawaj dawaj:D:D Aha moze do naszej tabeleczki chce sie ktos dopisac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK.......URODZ........IMENI........MIASTO........DZIECI Olinek.......30..........26.11.........08.03(D.K)....Krakow.......1 Oolka........32 ..........03.11........01.07....okolice Warszawy..-.. Ewka wlkp.. 36........ .12.02.........24.12....okolice Poznania..4 Moncia...... 28..........06.11.......... .....Irlandia-Drogheda....1 Rojka........32 ..........20.10.........26.07.........Rzeszów......(w drodze) Batlan........31 ..........20.03............-............Pszczyna.....1 izao......... Pepper .................................................................................. Czarnao.....31..........29.07 .........29.07 .....USA-Chicago....1 bergamotka.34 .........10.01 ..........08.03(D.K) ...Wrocław...2 Rojka........32 ..........20.10.........26.07.........Rzeszów......(w drodze) Aha z wiadomych przyczyn usunełam Age....jesli ktos ma cos przeciw prosze piszcie i Rojeczke narazie dałam na doł -nie wiem co sie stało?:( i czy wogole jeszce tu wroci... Pepper Ciebie tylko wpisuje z imienia ;) Izka albo skopuj i jak chcesz dopisz dane albo podaj to wpisze Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek już się melduję izao lat 35 ur.16.11 im. 03.09 30km.na zachód od wa-wy dziecko 1 szt.płci żeńskiej zdjęcie wyślę później jak podpytam się mężusia jak się to robi ( bo zmienił program i jakoś nie mogę się połapać co do czego )a nie jestem biegła w obsłudze kompa. Lepiej mi idzie z mikserem i garami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu gwarno dzisiaj a podobno sobota olinek jak srogonow ja właśnie barszcz zrobiłam i krokiety na impreze ale jestem zalatana ale przeczytałam wszystko!!!!!!!!!! a oolka w pracy śmiga????? ale fajnie trzymam kciuki ewka wpadła się tylko zameldować moncia --ale fajna wycieczka może twojego M na romantyzm weźmie co??? izao -- kurs tańca to fajna sprawa też chodziłam ale było super pepper --a jaką masz teraz fryzurke???? dziewczyny właśnie dawajcie foto do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK.......URODZ........IMENI........MIASTO........DZIECI Olinek.......30..........26.11.........08.03(D.K)....Krakow.......1 Oolka........32 ..........03.11........01.07....okolice Warszawy..-.. Ewka wlkp.. 36........ .12.02.........24.12....okolice Poznania..4 Moncia...... 28..........06.11.......... .....Irlandia-Drogheda....1 Batlan........31 ..........20.03............-............Pszczyna.....1 izao..........35...........16.11.........03.09....okolice Warszawy.1 Pepper .................................................................................. Czarnao.....31..........29.07 .........29.07 .....USA-Chicago....1 bergamotka.34 .........10.01 ..........08.03(D.K) ...Wrocław...2 Rojka........32 ..........20.10.........26.07.........Rzeszów......(w drodze) Tak tak wyslij pierwsza bo Twojego meila w preferencjach niestety nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówicie o sobie
olinek ---> nie, mnie to nie czeka, bo mam 25 lat i żyję w trwałym związku i nie siedzę w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh no wyobraz sobie ze my tu tez w trwalych zwazkach.Mały Twoj blad no ale coz....zdaza sie kazdemu:) O cos ci chodzi tak konkretnie dziewczyno ? czy tak tylko chcesz troche nakwasic bo juz tak znudzona tym trwałym zwiazkiem jestes kobita ktora wpycha sie tam gdzie ja nikt bynajmniej nie zapraszal ze swoimi uwagami ktorych nikt nie oczekuje. Skoro nie siedzisz to ok.Przeczytaj sobie jeszce raz tytuł topiku bo chyba nie zauwazyłas gdzie weszlas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestes po 30 nie siedzisz w domu...Wiec ja sie pytam ZGUBIŁAS SIE ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek -----> wybacz dziewczynie,błądzić ludzka rzecz. Może chciała pogadać tylko źle zaczęła. To tyle usprawiedliwienia a teraz kilka słów do młodej damy co nie siedzi w domu i ma tylko 25lat.----->Otóż kochana zanim się obejrzysz 25 lat stanie się tylko wspomnieniem i ciekawa jestem jak zareagujesz na stwierdzenie ,że jesteś starą babą.No cóż nastką też już nie jesteś.( A szkoda co? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dodałam już swój e-mall.Już nie jestem taka cicho-tajna.Później postaram się przesłać jakieś zdjątka a na wasze już teraz oczekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!!!!!ja też siedzę w domu bo akutat mam wolne ale to nie zmienia faktu że przeważnie siedzę w domu:( lubię buszować po kafeterii i oto znalazlam coś dla siebie pozdrawiam milutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ------>majkaMa------< witam i mam nadzieję,że zostaniesz.Ja dołączyłam niedawno i bardzo mi się tu podoba. Kliknij coś o sobie np. ile masz lat ,w jakim miejscu na ziemi mieszkasz i czy masz jakieś bobasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek-----> a jak się ujawniłaś? Acha wiadomość dla wszystkich---> coś mi się pokićkało z pocztą,że nawet mężuś nie może dojść. Także nie mogę ani wysłać ,ani przyjąć.Kurczę pewnie coś poklikałam nie tak ( jak zwykle) dać głupiemu pióro to atrament wypije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak sie ujawniłam ze na ten Twij adres pusciła fote;)....no ale skoro pani atramentu juz popila to....;);)......daj zanc jaby doszlo a jak nie to jak juz poczte poprostujecie:D Witaj Maja:D U nas dzis weekednowe puchy.Jak zawsze .Od poniedzialku zawrze znow jak w ulu. Ja narazie po obiadku i po kawusi.Włoski zrobione,Za chwile jakis make up musze strzelic imprezowy.O 18 czekam na gosci.No a potem idziemy poszalec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek ----> nie ma się z czego śmiać.Jestem zniesmaczona swoją ....hm nawet nie wiem jak to nazwać.Zaraz mężusia posadzę przy kompie i niech coś zrobi. Koniecznie muszę zobaczyć pierwszą ujawnioną i jak się uda to się pokarzę i ja. No . właśnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie cos wynalazlam...po sasiedzku. Madre to słowa i napweno nam sie tez przydadza .Bo u nas tu czesto ma ktos doła .Czasem nieslusznie.... To jest stara, indyjska TANTRA, która zawiera wiele ciekawych rad dotyczących naszego życia. Mój przyjaciel otworzył szufladkę w komodzie swojej żony i wyjął z niej mały pakiecik owinięty w bibułkę. To - powiedział - nie jest zwykłe zawiniątko - to jest bielizna osobista. Wyrzucił opakowanie ukrywjaące zawartość i przyjrzał się jedwanej, wykończonej koronką bieliźnie. Kupiłem to jej, kiedy pierwszy raz pojechaliśmy do Nowego Yorku 9 lat temu, nigdy jej nie założyła czekała z tym na jakąś specjalną okazje! Więc dobrze - pomyślał dzisiaj zdarzyła się ta odpowiednia okazja. Zbliżył się do łóżka i ułożył bieliznę przy jej głowie, obok innych rzeczy. Niedługo będzie ją ubierać do trumny. Po krótkiej chorobie wczoraj zmarła. Potem patrząc się w moją stronę powiedział: Każdy dzień, który przeżywasz jest ta specjalna okazja! Nasze okazje już minęły. Nie warto było zostawiać wszystkiego na potem. Te słowa zapadły mi w pamięć, mam je ciągle na myśli - one zmieniły moje życie Teraz więcej czytam a mniej sprzątam. Siadam na tarasie i rozkoszuje się urodą okolicy bez poczucia winy, że nie wypieliłem ogródka. Spędzam więcej czasu z moimi bliskimi i przyjaciółmi, a mniej pracując. Zrozumiałem, że życie to ciągłość doświadczeń, które trzeba przeżywać w radości, a nie próbować je przetrwać lub ścierpieć. Już niczego nie odkładam na potem, piję codziennie z moich antycznych , kryształowych kieliszków. Zakładam nowe ubranie na zakupy w supersamie, jeżeli tylko zdecyduję, że mam na to ochotę. Nie zachowuję moich najlepszych perfum na specjalne imprezy tylko używam ich codziennie, kiedy pragnę poczuć je na sobie. Zdania zaczynające się od \"pewnego dnia\", \"kiedyś\" znikają z mojego słownika. Jeżeli coś jest warte zobaczenia, usłyszenia lub przeżycia, chcę to zobaczyć, usłyszeć i przeżyć teraz. Nie wiem co zrobiłaby żona mojego przyjaciela, gdyby wiedziała, że nie będzie jej tu dzisiaj między nami i przyjmujemy to z taką nieświadomą lekkością, mam nadzieję, że poszłaby zjeść do restauracji chińskiej - jej ulubionej. To te malutkie nie zrobione rzeczy najbardziej by mnie bolały gdybym wiedział, że moje godziny są już policzone. Byłbym niepocieszony i smutny, że nie mówiłem wystarczająco często moim braciom i dzieciom jak bardzo ich kocham. Od już i teraz nie staram się opóźnić, przeczekać ani wstrzymać niczego co mogłoby wprowadzić mnie w dobry humor, dać powód do radości i śmiechu, i każdego dnia powtarzam sobie, że dzień dzisiejszy jest wyjątkowy. Każdy dzień, każda godzina, każda minuta - nią jest!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie dziewczyny !!! Miałam dzisiaj częściej wpadać, ale... Już piszę o co chodzi. Jak Wam na początku mojego pojawienia się na kafe wspominałam wkrótce przeprowadzam się do mojego N. I dzisiaj okazało się, że mogę się już przeprowadzać. Bo N wcześniej wrócił z delegacji i w ogóle pewne sprawy udało się wyprostować i wyjeżdżam dzisiaj. N właśnie do mnie przyjechał, a ja cały dzień pakowałam resztki rzeczy i dzisiaj wieczorem wyjeżdżamy. Ja w zasadzie będąc u rodziców cały czas jestem na walizkach i nie ukrywam, że nie mogłam się doczekać wyjazdu.Chociaż nie sądziłam,że tak szybko to wypadnie. Tak więc od jutra zaczynam NOWY ROZDZIAł żYCIA. Problem w tym, że w naszym nowym mieszkaniu nie ma internetu i na razie z różnych nie będziemy go mieć. Mam nadzieję,że tylko na pewien czas muszę się z Wami pożegnać:( Obiecuję, że jeśli tylko będę miała swobodniejszy dostęp do netu to będę się odzywała co u mnie słychać i jednocześnie będę czytać co słychać u Was. Było mi naprawdę bardzo,bardzo, bardzo miło gościć tutaj. Topik jest naprawdę super.Wy jesteście fajne. BęDę SIę ODZYWAć!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuu......:( Pepper ale wiadomosc z jednej strony wspaniała ale z drugiej smutna tez troche -tutaj dla nas.. Ale oczywiscie rozumiemy i bedziemy czekac na jakikolwiek znak zycia z Twojej strony. Tylko nie zapomnij o nas i kiedys do nas wroc!!!!! A swoja droga to bardzo ładnie z Twojej strony ze nas informujesz i nie musimy zachodzic w glowe co sie stało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w takim razie miłego urzadzanka miłego gniazdeczka zakochanych i walcz o tego neta:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×