Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolka

Dziewczyny po 30-które siedzą w domku

Polecane posty

Ja dopiero sciaglam od rodzicow- alez sie wysiedzialam ale bede czestym gosciem az do niedzieli włacznie bo moj wyjezdza w interesach wiec mala musze jak kukulka do mamy podzucac bo codzien jakies zajecia mam popoludniu a jeszcze czas grobow wiec trzeba poobjezdzac wszystko... a u Was jak w tym temacie? duzo macie jazdy czy raczej na miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na miejscu mam babci i przyjaciolki grob,a tate 23 km. stad,jutro ide myc pomniki,dzis tak mi migrena dala popalic ze nie zrobilam prawie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Wreszcie dotarłam do domu po hucznym kończeniu kursu. Od dzisiaj gdzies tam w ogromnych przestrzeniach netu plącze sie moja strona. Pierwsza, ale nie ostatnia. Jest taka sobie, ale jest! Ja mam groby bliskich rozrzucone po całej Polsce więc co roku rodzinka się dzieli gdzie kto jedzie. W tym roku jestem tutaj blisko na grobie męża tej cioci co tutaj mieszka.Zreszta na dalsze wyjazdy nie ma szans kiedy 1 wypada w środę. Mam nadzieję, że pogoda dopisze. Może być tak jak dzisiaj u mnie. Słońce, ciepło i wiatr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey rojeczka:) No własnie zeby wytrzymalo jeszcze.U mnie tez dzis slonko swiecilo.Dosc wialo ale bylo cieplo:)Udalo mi sie z ta Warszawka bo dzis zdaje sie juz popadalo...\' Ja mam jednych dziadkow gdzie indziej drugich gdzie indziej.a maz swioch tez zupelnie gdzie indziej wiec jezdzimy juz od nedzieli i we srode tez:(...no ale coz choc raz na jakis czas trzeba odwiedzic i pamietac...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku! Nie pamietam kiedy ostatni raz bylam w kinie. Moze sie wybiore podczas wizyty w Polsce. A jak bylam mala to tez chodzilam na poranki i tez nie cierpialam \"Muminkow\". Ja na pewno pojde na grob tescia, to na miejscu, chyba pojade tez do Chorzowa, mam tam pochowana babcie i prababcie. Powinnam jeszcze zjawic sie na grobie mojej drugiej babci, ale to jest 600 km od mojej mamy - na mazurach. Pozostaje tylko pamietac. Juz mam stresa przed wylotem. Wyobrazcie sobie, ze znow dzwonili do nas z informacja o zmianie czasu odlotu. Te linie sa do dupy! Nastepnym razem zrobie wszystko, by leciec innymi. Wielu ma o nich koszmarne zdanie. Mowie Wam - unikajcie Centralwings!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🌼 niestety gips zdjęty ale założona szyna na tydzień uuuuuu mam dość napewno to wygodniejsze ale .....cóż w kinie dawno nie byłam ale moje dziecko jest zakochane w muminkach i dziennie to przerabiam nawet ściągłam z netu dla niej. Groby to mam akurat na miejscu dziadków,wujka brata siostre....odwiedzam często.za to mąż dosyć daleko ale jakoś specjalnie nie jeździ raczej przy okazji kiedyś tak ale teraz nie. jeseśmy zaproszeni w ten dzień do mamy na obiad więc rano załatwimy tutaj a potem na wsi u rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście jak by mogło być inaczej bez małej sprzeczki znowu czepianie się wszystkiego a zwłaszcza,że siedze w domu super nie!!!mam ochote walnąć tym wszystkim w........cholere. mam nadzieję,że napijemy się jutro kawki z rana. Rojka jak samopoczucie i waga-zadowolona. dobranoc papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myslalam, ze Wy juz wszystkie spicie. batlanku --> ta szyna to przeciez nie od parady, tylko dla Twojego dobra, wytrzymasz jeszcze tydzien. Nie przejmuj sie. Oni musza sobie pogadac i ponarzekac na nas. Moj tez ma pretensje o to, ze siedze w domu. Ale nie pomysli, zeby zalatwic nianke dla syna. Wtedy przeciez moglabym pracowac. Poza tym nie zdaje sobie sprawy z tego, ze jak pojde do pracy to obowiazki w domu beda podzielone bo przeciez sama nie dam rady. Teraz to on nawet smieci nie wynosi. Nio to do poklikania jutro przy porannej kawce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Spioszki;) ja juz latam.Zaraz pedzw zawiezc mała do szkoly.Zostalam na 2 dni sama bo chlop w delegacji. Batlanku-->w ubieglym marcu mialam taki \"lot\" na nartach ze tez mnie wsadzili w szyne wiec wiem o czym mowisz;)...sama nie wiem co lepsze reka czy noga...No ale chyba jednak noga bo rece wazniejsze -zwlaszcza prawica:D...ucierpialam sie ale nawet nie bolu tylko wlasnie ta nieporadnoasci uziemienie bllllleeee........ Monia-->o centralwingsie nawet nie wspominaj bo juz mi sie ciesnienie podnosi.Przez te linie ostatnio malo co nie dotralibysny na nasze wakacje.Mielismy przesiadke w Poznaniu i co? i odwolali nam lot.Czekalismy jak debile na lotmisku(nie wolno nam bylo go opuscic) 3 godz. Ale to nic bo odwolali rownoczesnie dwa samoloty tych lini.I tamci pasazerowie czekali az 12 godz. na lotnisku...byla telewizja i takie szopki.Wiec zgadzam sie z Twoja opinia ze przewoznik do dupy.a tak na marginesie centralwings to tanie linie Lot-u wiec nie ma to jak krajowy produkt;);)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek wyprzedziłas mnie :) ja musze zabierać si za sprzątanie i śniadani dziekucku za 1,5godziziny będzie tu moja mama mam jej pomóc z jakimś prezntem więcmusze się sprężyć to narak będe tu zaglądać miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! :-) olinek --> no to masz luz ma maxa! ;-) batlan --> dzis juz lepsze samopoczucie? U mnie nic nowego. Musze jeszcze troche prania zrobic. Kupilam sobie dzinsy i jak zwykle musze je skrocic, wszystkie spodnie sa na mnie za dlugie. Jestem niska i to sa \"uroki\" mojej niedoskonalosci. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amant --> Jak ktoregos dnia moj mezus mnie wk...wi i kopne go w dupe to sie zglosze. :-P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze jest to ,że wróciłam ze spaceru i zakręcili kurki z wodą więc nie wiem co z obiadkiem :( zaraz kłade mała do spania ,nawet prania nie zrobię ale .....mam to gdzieś Monia moje samopoczucie całkiem dobrze myślałam sobie o tym i nie będe się tym ani trochę przejmować,po co szarpac sobie nerwy i psuć dzień a kosz niech sam wyjdzie z domu ja go napewno nie będe wynosić.jeszcze tego brakowało.Jemu płacą za jego prace mi niestety nie więc nie będe się przejmować potraktuje to \"lajtowo\" i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batlan --> No i super! Osiwialybysmy gdybysmy czasem nie wyluzowaly. Te skurczybyki chyba uwielbiaja nam umilac zycie glupimi tekstami... Amant --> Cierpliwosc poplaca! ;-) Poza tym u mnie czesto sa \"burze\" i ktoras w koncu moze doprowadzic do tego, ze uciekne przed nia. Ale chyba jednak jestem za stara dla Ciebie. Swietowac bede za kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeu a coz to? chlop nam tu wlazl? Oj znamy my takich amantow znamy;) po jednym egzempalrzu mamy w domu i jak widac z topiku czasem ponawia sie pytanie \"do czego tak naprawde ci amanci sa nam potrzebni\":D Ale zapraszamy;)..moze bedzie weselej :D:D:D Duch sie odezwal i strasznie sie pozarlismy-wiec mzoe bedzie jakis czas obrazony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gosc ma takie teksty na innych topikach ze poprosty nie wdajcie sie z Nim w zadne dysputy. Na topiku dla przyszlych matek napisal ze\"Nie moze sie doczekas aborcji w polsce\".....:( Szkoda ze Jego mama nie wpadala na taki genialny pomysl kiedys....zaoszczedzilaby nam czytania Jego \"madrosci\" Gosc sie chyba wpisal na kazdym topiku-...idiota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duch mnie poprostu dzis tak wku....Trul mi i trul jakie to zycie ma do dupy a po co On z tej Anglii wracal jak tu wszystko takie porabane...takie smety.W pewnym momencie nie wytrzymalam i nagadalam mu do słuchu...ze sie tylko nad soba uzala,ze oczywiscie calego swaiat wina tylko nie Jego i ze tylko On ma w zyciu problemy jak zwykle a ja mam Go pocieszac ...chyba sie obrazil.Aaaaa.....mam to gdzies...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi... olinku, tak oni reaguja jak sie im prawde powie, najlepiej sie obrazic. Niespecjalnie lubia sie przyznawac do bledow i najlepiej wlasnie kiedy my nad nimi \"skaczemy\" bo oni maja takie ciezkie zycie, oj, biedaczyska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,tak właśnie z nimi jest mój non stop narzekakiedyś się go zapytałam czy pracuje po godzinach na kopalni,że ciągle zmęczony,chory niewyspany itd i też się obraził z nimi to jak z jajkiem albo gorzej.....straszni są takie deikatesy no nie? A z tym amantem to masz racje gdzieś go widziałam niezbyt błyskotliwy gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech mi poprostu da spokoj.Było mineło .A tu na to wychodzi ze On to ma straszne zycie a ja moze powinnam mu jeszcze nadskakiwac i starac sie hahahahah....taaak jasne.On sobie pojechal w sina dal.Zeby udowodnic cos sobie i swojejmu ojcu-ktoremu notabene wiecznie cos chce udowadniac .Wrocil sobie jakby nigdy nic i teraz żale do wszystkich.Do mnie ze Go nie traktuje jak kiedys i nie chce z Nim byc.Do ojca ze to go wogole nie interesowalo ze pojechal ze wrocil...do calego swiata.A co mnie to obchodzi?Kazdy jest kowalem własnego losu jak chcial tak zrobil a konsekwencje teraz ponisi.No tak to w zyciu juz jest.Jak mu cos tam staralam sie wytlumaczyc zeby spojrzal na to tez z innej strony.Ze ojcu ten wyjazd sie wcale od poczatku nie podobal,ze przerwal studia....to uslyszlam ze prawie mu kazanie.....No jak mi sie cisnienie nie podnioslo w tym momencie..Dosc ze slucham jego biadolenia to jeszcze jak chce cos poradzic bezstronnie to mi sie obrywa....szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takk jestm pewna ze to jest słuszna decyzja.:) Tak teraz to jak na to patrze to zrobilabym chyba najglupsza zamiane w zyciu. Jesli Was spotka kiedys taka \"przygoda\" to naprawde sie dobrze zastanowcie.Czsem na poczatku jest cudownie i staramy sie jak mozemy czyis wad nie dostrzegac ale wszystcy je maja wiec ten potencjalny lovelas takze.Wazne zeby nie wpasc z deszu pod rynne... Ale licze ze madre z Was laski;)...oprocz tego ze ładne;);) A ja jestem wysoka i czasem mam Moniu problem w druga strone bo jak kupije spodnie to jak zakladam wysoki buty to portki przykrotkie:D A jak tam Twoj M???Przeszlo mu narazie???? A gdzie Oolcia????????????????????? w pacanowie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×