Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość 132
nie nawidze islamu-mozesz chyba to zrozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 132
mało tego-nie jestem jedynym który islamu nienawidzi ,jest rzesza ludzi ktorzy maja podobne zdanie-i nie ograniczam sie tu do Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 132 : Nie widzę sensu dalszej dyskusji z kimś takim jak Ty...Nie podajesz argumentów tylko krzyczysz, oskarżasz. "Dramatem naszych czasów jest to, że głupota zabrała się do myślenia " Jean Cocteau "Głupota to więzienie , z którego nigdy się nie wychodzi. Nie ma zwolnień za dobre sprawowanie, każdy kibluje tam na dożywociu" Stephen Kong więc nie oszukuj się 132....Ty nie uwolnisz się ze swojej głupoty, nie pytaj i nie komentuj bo pogrążasz się jeszcze dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 132
glupota? dzieczyno to ze ja mam swoje poglady to ty nie oceniaj czy to glupta-dla ciebie glupota , inni zgodza sie ze mna , przejrzyj wszystkie posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 132 : A co do "nienawiści do Islamu na Świecie" , już Ci podawałam ostatnie informacje: "Liczba muzułmanów na świecie przekroczyła liczbę katolików - wynika z danych, ogłoszonych w najnowszym Roczniku Papieskim ("Annuario Pontificio"), wydawanym przez Watykan. Według najnowszych danych, muzułmanów na świecie jest 1,322 miliarda, a katolików 1,3 miliarda. Jak podkreślił największy włoski dziennik "Corriere della Sera", po raz pierwszy Watykan oficjalnie przyznał, że islam stał się największym wyznaniem na świecie. Już w zeszłym roku dane o liczebnej dominacji muzułmanów opublikował World Christian Database - amerykański instytut zajmujący się religiami. Stolica Apostolska, nie ufając tym danym, postanowiła sama je zweryfikować. Przeprowadzone przez nią szacunki potwierdziły wcześniejsze wyniki. wiec sam pomyśl więcej przeciwników, czy sojuszników a nawet wyznawców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 132
ale jakie to ma znaczenie ze islam wyznaje wiecej osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 132
jest ale nie sadzisz ze ,nagle kontynent europejski zmieni wyznanie i wyprze sie swich korzeni tak jak ty mniej wiecej , widzisz wiecej islamu wiecej wrogosci do islamu tak to chyba dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 132
dlatego np jest tyle przeciwnikow wejscia turcji do unii europejskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ide do polemiku. Jesli naprawde chce ktos dowiedziec o Islamu odpisujemy ale ty dajesz glos jak pusta skrzynka... Kto puka robi duzy glos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 132
a ja jestem antyislamista i juz narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turk
do132 i bardzodobrze ze turcja nie pcha sie do eu .przynajmniej zachowa niezaleznosc.poczekaj jeszcze pare lat jak powstanie unia krajow islamskich wtedy bedziesz narzekal jak za paliwa bedziesz musial placic jak za zboze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plees
dziadzia kocham cię 😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plees
Sama nie dam rady, pomożesz mi?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plees
dziadzia jakiś ty wulgarny jesteś boski:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ericzka
Po pierwsze może wyznawców islamu jst więcej niż wyznawców katolicyzmu, ale i tak religia chrzescijańska jest nr 1 na swiecie. Więc czym tutaj się podniecać?> Po drugie - islam już jest w Europie, owszem, ale to nie znaczy że szybko zdominuje Europę o chrześcijańskich korzeniach. Po trzecie - w zachodniej Europie wraz z przybywającą liczbą mułzumanów równolegle zwiększa się liczba osób, którzy nienawidzą islamu. Osoby te będą w przyszłości skutecznie hamować mułzumańską inwazję. Po czwarte pomyślcie przez chwilę dlaczego to islam jest najbardziej znienawidzoną religią na świecie? Dlaczego tak wielu ludzi z Polski i z innych krajów toleruje inne religie, tylko nienawidzą właśnie islamu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ericzka
najbardziej zadziwiają mnie zajadłe, agresywne wypowiedzi POLEK (o zgrozo), które broniąc mułzumanów , z taką zajadłością opluwają to co polskie. Przypominam: Nasza Polska - ojczyzna jest jak matka- może zmęczona, sponiewierana nie taka piękna i bogata jak inne kraje, ale NASZA matka - zawsze należy ją szanować, nasze tradycje, kulturę, zwłaszcza poza granicami kraju. Nieładnie jak dzieci zapominają z jakiego domu pochodzą ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję zgłosić ten topik do usunięcia. Dyskusja jest nie na temat, obrażana jest Religia moja , moich braci, i sióstr. Tłumaczenie wam, zasad Islamu, to jak walenie grochem o ścianę, bo wy i tak wiecie swoje. Moja religia to dla mnie, rzecz ŚWIĘTA. Ale co wy możecie o tym wiedzieć. Tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ericzka
A u Nas - siostro nie obrażamy was, poprzez ostre słowa wyrażamy naszą obowę i protest przeciwko temu co się dzieje niedobrego w Europie, musimy bronic naszego domu. Proszę otwórzcie oczy, zobaczcie co sie tak naprawdę dzeieje wokół nas. Skąd wiesz że nic nie wiemy o islamie, może czytaliśmy koran, opowieści uo życiu proroka i wyciąnęliśmy wnioski. :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ericzka
kiedy islam prwyjdzie ze swojego średniowiecza, mułzumanie będą TOLERANCYJNY i przyjaźnie nastawieni dla innych wyznań, kultur- to my was zaakceptujemy na równi z innymi wielkimi religiami na tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz co to jest szacunek dla innych wyznań? Wychowano mnie w Islamskiej wierze, Jestem Polką i mieszkam W Polsce z rodziną. Tu gdzie mieszkam jest zdecydowana większość Katolików, ale ani ja, ani moja rodzina nigdy się nie spotkaliśmy z nietolerancją. Więc chyba ty i pare jeszcze innych osób wypowiadających się na tym forum, jesteście mniejszością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ericzka... Jaki tefsir czytalas mozesz mi powiedziec? Co wiesz, moze mi powiesz o naszej Proroka (SAV)? Np. On (SAV) mial 4 znany imie, co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ericzka
Inżynier- czytałam opracowania naukowców - ateistów o islamie, prawdziwym zyciu proroka, a nie takim jakim wy go przedstawiacie. Nie będe pisac tego na forum bo obrażę wasze siostry i bracia. np. o pedofilstwie proroka. to wzbudzi niesmak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona nigdy na to pytanie nie odpowie, bo nie ma o tym zielonego pojęcia. Albo pewnie szuka teraz odpowiedzi. Załosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ericzka
zresztą twierdzę że Bóg jest taki sam a religie to różne drogi prowadzące do tego samego Boga. Żeby było lepiej wystarczyłoby parę rzeczy zmiennić: !. mułzumani mogły mieć męża niemułzumanina 2. dzieci z takich zwiazków mogłyby mieć możliwość wyboru wiary a nie tylko islam 3. tolerancja dla katolików w krajacjh islamskich 4 nie narzucanie swoich reguł i zasad krajom europejskim, w których jesteście mniejszością 5. szanujcie innych ludzi innych niż wy 6. nie traktujcie białych kobiet katoliczek jako dziwek na 1 noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×