Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość fan anitki
jak da sie wize do europy to dasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan anitki
vanila mieszkam od 30 lat w niemczech i wlasnie pogardza sie turkami jak najwiekszym gownem ze ty z gownem masz do czynienia nie znaczy ze my stracilismy powonienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On teskni za Turcja, za rodzina, tak samo jak ja za Polska. Postanowilismy jednak ze nasze miejsce jest tutaj. Tutaj mamy jedna dzialalnosc, w niedlugim czasie otwieramy druga, wiec wyjazd do innego kraju i zaczynanie wszystkiego od poczatku nie byloby nalepszym rozwiazaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tegoco ja zauwazyloam to Polakami gardza jak gownem. Bo jak oni to mowia: Polacy to zlodzieje i pijaki' a Polsie kobiety tylko sie kur*c na imprezach potrafia. Kiedy mnie poznali to zdziwieni byli ze dziewczyna pracowita, zachowac sie potrafi i jezyk niemiecki (poza tym angielski) zna. Bo te co tu z Polski siedza to tylko sex potrafia powiedziec, a chlopaczki bez szkoly pracuja na budowach i za wszystko co zarobia alkoholu nakupia i tak im zycie mija. Wiec mi tu nie pitol glupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mimo ze takie zdanie o Polakach maja wypracowane (pewnie podczas dlugich lat obserwacji tego co sie dzieje, gdy nasi rodacy tam pracuja)nie gardzanami na wstepie. Zawsze starajasie poznac czlowieka a potem oceniaja. Nie raz sie nasluchalam opowiesci o 'polaczkach', jednak jako postepowy narod wiedza ze wszystkich sie jedna miara nie mierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan anitki
narkotyki lenistwo kebaby kurestwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan anitki
nie zmienisz tego chocbys tu ksiazki pisala a najlepiej to uda rozsadz daj sobie wsadzic i muzulow zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do vanilaa
tylko zwroc uwage,duszko,ze jak ty piszesz o tym negatywnym zdaniu "wypracowanym na podstawie obserwacji" jakie oni maja o Polakach-to jest to i vice-versa...Jak najbardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan anitki
oni z gowna przyjezdzaja duszko wiec i w gowno moga calowac duszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuheri
Vannilaaa - nie wdawaj się z nimi w dyskusję, bo to są prowokacje i cokolwiek byś nie napisała i tak Ci pojadą, także nie warto nawet odpisywać na takie komentarze;) Vannilaaa - a w jakim jesteście wieku?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan anitki
to nie sa prowokacje to zycie turas to ostatni dreck dla kazdego to juz lepiej z murzynem sie pokazac na miescie mniejszy wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh swoje lata mamy :D Nie chce tu dokladnych liczb podawac bo za chwile sie sepy zleca i ile bym nie podal to powiedza ze albo mloda i glupia siksa, albo stare babsko ktore innego dorwac nie moglo to sie za Turasa wzielo :D Ale dla ulatwienia nie mam 18 lat ani 35 :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Vannilaaa
Cześć, dziewczyny które są z Turkami, pomimo deklaracji , abym opisała mój problem , niczego mi nie doradziły, nic nie napisały. Może ty mi pomożesz, dlaczego on i jego rodzina zachowali się wobec mnie, ale o to mniejsza, ale wobec mojej mamy, w taki sposób. Ali twierdzi, że nic się nie stało. Z tego co ty piszesz, rodzina twojego chłopaka czy męża zachowuje się zupełnie inaczej. Co to znaczy, czy tak normalnie oni traktują kobiety, czy ja nie zostałam zaakceptowana, a Ali nie chce mi o tym powiedzieć, on po prostu twierdzi,że wszystko jest w porządku i nic się nie stało, nie widzi tematu do rozmowy, ja nie potrafię nad tym przejść do porządu dziennego, moi rodzice też nie, nie chcą o moim chłopaku teraz nawet słyszeć. Nie wiem, co mam robić, koleżanka zasugerowała, że on nie ma odwagi powiedzieć mi prawdy i dlatego tak się zachowuje, czeka, abym ja podjęła decyzję i tę znajomość zakończyła. Ja poza nim nie znam żadnych Turków, spotkanie z jego rodziną było zarazem moim pierwszym pobytem w Turcji i w ogóle w kraju muzułmańskim, jestem całkowicie zdezorientowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam twoj post i ciezko mi cos na ten temat powiedziec bo sie z takim podejsciem nie spotkalam... Bylismy zaproszeni raz na wesele typowo arabskie, gdzie wlasnie wiekszosc kobiet chodzi w chuscie i sieda przy osobnym stole czy osobnym pomieszczeniu, ale ze ani ja, ani moj facet nie bylismy zachwyceni taka perspektywa na wesele nie poszlismy... Twierdzisz jednak ze chlopak dobrze Cie traktuje... Moze po prostu nadal praktykuja niektore zwyczaje. A jak mezczyzni tam obecni odnosili sie do Ciebie, Twojej mamy i do swoich wlasnych zon czy corek? Z takich wlasnie obserwacji najwiecej informacji mozesz wyciagnac i zasanowic sie czy to po prostu ich tradycja i z brakiem szacunku do kobiety to nie ma nic wspolnego. Przed chwila pytalam mojego pieknego czy ma znajomych lub kogokolwiek z rodziny, ktorzy praktykuja taki zwyczaj. Ewentualnie kobiety siedza w innym pomieszczeniu jezeli w domu jest imprezka, przyjecie czy cos podobnego z mieszanym towarzystwem a kobietki chca o zakupach i pierdolach pogadac, mezczyzni natomiast o swoich tematach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakol/kebap maly..lolala
Darling.I Lowe.Ju... http:// youtu.be/Ah8dhqQvZ8E . Obca / Die Fremde (2010) http:// youtu.be/WPzYmxz6Ga0 "Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki. "exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym" http://pokazywarka.pl/ru8tt5/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan anitki
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13272482,_Muzulmanski_patrol__terroryzuje_londynczykow___Prowadzicie.html mam nadzieje ze zrobia porzadek z muzulami, u siebie niech wielblady ganiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do vanlllaa i co
tymi postami o zlym zdaniu o Polakach i wyjatku,jakim niby ty dla nich jestes to sie kompromitujesz.I ta co sie dopisuje pokazuje,ze tez niekumata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashkymm
padam ze zmeczenia ,moze w niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrz powyżej:
oto esencja szczęśliwego życia kobiety Turka, ale co tam, ważna jest przecież miłość. A ja- dzisiaj fryzjer, kosmetyczka, ostatnie pakowanie i jutro z moim obleśmym, brzydkim 190- centymetrowym polskim brzydalem ruszamy do Tajlandii. Jakoś muszę sobie zrekompensować brak Turka, cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Droga Przeczytałam dokładnie Twój post. Zachowanie rodziny Twojego znajomego/chłopaka w Turcji - w rzeczywistości nie było czymś dziwnym. Dziwny był natomiast sposób w jaki potraktowana została żeńska cześć Twojej rodziny. Według mnie na ta sprawę spojrzeć trzeba z dwóch stron. Po pierwsze tradycja, kultura, obyczaje, religia. Z nich wynikło osobne biesiadowanie kobiet i mężczyzn U nich jest to czymś normalnym i powszechnie stosowanym. Warto tez zauważyć ze zazwyczaj taka forma " odwiedzin" ( kobiety osobno faceci osobno) wynika z religii. I z tego co ja zaobserwowalam będąc i żyjąc trochę w Turcji to dotyczy to głownie ludzi niespokrewnionych. Najbliższa rodzina jak najbardziej biesiaduje razem. Ty ze swoją rodzina pojechałas do nich - nie będąc w związku małżeńskim więc spotkanie potraktowano tradycyjnie i przebiegało w sposób zgodny z obyczajami. Nienormalne z kolei było to jak potraktowana została żeńska cześć Twojej rodziny. Ewidentnie dano Ci do zrozumienia ze nigdy nie pogodzą sie z faktem ze ich syn spotyka sie z europejka. Przykro mi to mówić ale oni Cie nieakceptowali nieakceptuja i akceptować nie bedą . Zachowanie ich NIE BYŁO zgodne z ich religia. Oni poprostu zachowali sie skandalicznie o prostacko. Na Twoim miejscu zakonczylabym ta znajomość. Przepaść pomiędzy wami jest tak ogromna ze słowami " jakoś to będzie " załatwić nie mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomimo tego ze katolicy i muzułmanie różnią sie miedzy sobą nie usprawiedliwia to tego w jaki sposób was potraktowano. Muzułmanie rownież są goscinni i serdeczni w stosunku do katolików. Jeżeli Twój post jest prawdziwy - to swoim zachowaniem dali Ci do zrozumienia ze nie masz czego szukać u boku ich syna. A ojciec Twój został potraktowany przyzwoicie dlatego ze Turcy lubią sie pokazać - jacy to oni nie są macho. Niemniej jednak - być moze sie mylę , uważam ze Twój post to kolejna prowokacja dokonana w celu wywołania dyskusji. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I proszę nie wypisywać bzdur ze u nich kobieta nic nie znaczy etc i ze autorka posta zobaczyła na własne oczy jak wyglada życie w Turcji. Owszem - takie przypadki rownież bywają ale nie mozna generalizowac . Znam masę rodzin tureckich których nagminnie odwiedzają Polacy i zarówno jedni jak i drudzy są dla siebie mili goscinni i serdeczni. Więc jak widać da sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciapolka kebap hyhy
http://pokazywarka.pl/ru8tt5/ Darling.I Lowe.Ju... http://youtu.be/Ah8dhqQvZ8E . Obca / Die Fremde (2010) http://youtu.be/WPzYmxz6Ga0 "Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki. "exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciapolka kebap hyhy
"smithh?to tureckie imie buuhaha?ze katolicy i muzułmanie różnią sie miedzy sobą"a co jesli ktos jest ateista i nienawidzi brudasow i zdzir z brudasami? http://pokazywarka.pl/ru8tt5/ Darling.I Lowe.Ju... http://youtu.be/Ah8dhqQvZ8E . Obca / Die Fremde (2010) http://youtu.be/WPzYmxz6Ga0 "Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki. "exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym? dlaczego elokwentne i niewygodne odpowiedzi sa usuwane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zam sie znam na ludziach
haha tych turków się doczepili akurat turkowie muzuzlmanie są normalniejści niż polacy katolicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakolka ciapata
dobra gnido,tlumaczysz brudasow,ale co jesli ktos jest ateista? brak slow normalnie,ze twoja mama i tata sa katolo-mocherami to ujdzie,ale u brudasow fuj smierdza i te ich chore wyznania.zaden z nich tu z forum nie dostal ani jednej dziewicy a pedofil obiecywal72 hehe.co dostaja szkaradne polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simit-
dziekuję za twoją odpowiedź. Mój wpis nie jest prowokacja.Kiedy to wczoraj, a właściwie dzisiaj przeczytałam, to nie mogę dojść do siebie, za dużo wypiłam i jestem za bardzo zryczana. łatwo ci powiedzieć, zakończyć znajomość, ja go kocham, idiotyzm, co.Powiedz mi, dlaczego, mnie nie chcą, nie jestem głupsza, gorzej wykształcona od ich syna, cholera jestem ciągle dziewicą, moi rodzice to inteligencja, nie sa tez gorzej finanosowo sytuowani nież jego rodzice. Co, przeszkadzaja im moje niebieskie oczy i jasne włosy. Moja przyjaciólka powiedziała mi, żebym nie dochodziła przyczyn, bo do niczego nie dojdę, ona tez twiedzi, że oni mnie niechcą, a dlaczego -bo nie i tyle. W domu mam piekło, mój ojciec zupełnie zgłupiał,chyba do jakieśc organizacji rasitowskiej się zapisał, mama lepiej, ale oni oboje są zgodni, z moim narzeczonym mam natychmiast skończyc codzienneie słysze od nichtyle głupot o nim ,ze żyć mi się nie chcę. Ja go kocham, to jest mój problem. Simit, dlaczego on mówi że wszytsko jest o'key, dlaczego nie powie mi prawdy, chociaż już spisał mnie na straty, nie ma odwagi! ,. Czy może nie wie, co zrobić, czy to mozliwe, żeby zostawił, tę swoją cholerna rodzinę, jesteśmy młodzi, przecież mozemy zamieszkać w każdym kraju na swiceie.Do diabła, dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white woman
00:06 [zgłoś do usunięcia] Simit ­ "Muzułmanie rownież są goscinni i serdeczni w stosunku do katolików." ­ to dlatego ucinają im głowy, krzyżują, burzą kościoły i katolickie szkoły, prześladują katolików. wymieniać tak można w nieskończoność. ­ musliny to ścierwa i ścierwami pozostaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white woman
15:00 [zgłoś do usunięcia] Simit- "czy to mozliwe, żeby zostawił, tę swoją cholerna rodzinę" ­ ha ha ha chyba sobie kpisz. on nigdy nie wypnie się na swoją rodzinę dla jakiejś nic nie znaczącej katolickiej polki. zresztą on i jego rodzina już zdecydowali, a ty dalej pchając się do nich tylko pokażesz, że nie masz szacunku do samej siebie, bo mimo dosadnego poniżenia ciebie i twojej rodziny dalej chcesz mieć z nimi coś wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×