Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość Rut.
Czy oglądaliście może, świetny film dokumentalny, produkcji HBO "Darling i lowe ju" (tak się pisze :-P) Jest to opowieść o Polkach w Egipcie, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rut.
To jest oryginalny tytuł dokumentu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie z innej beczki pracuje na czas okrślony a chce wziąźć kredyt na mieszkanie czy pracodawca może zmienić mi umowe na czas nieokreślony i od czego to zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umowe mam do 31.12.2012 1) umowa na 3 miesiące na próbe 2) na rok 3) dostałam wczoraj właśnie na 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dać może??? to zależy od dobrej woli pracodawcy? dobrze cie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli pogadam i zrozumie sprawe może iść na ręke? prawo tego nie zabrania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSA super pomysł, dzięki za wskazówki, napewno sama bym na nie nie wpadła:D jsteś wielki... jeszcze dzisiaj zrobie długiego lodzika szefowi ale wiesz takiego z połykiem i będzie cacy:D ty to masz łeb nie od parady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka skakanka 32
matko co tu sie wyrabia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSA tak mam zamiar go tu sprowadzić i żyć długo i szczęśliwie.... a ty jak masz z tym problem to proponuję weź sznurek i się powieś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
Yakamoz, nie masz się czego bać. Te niedowartościowne małe kut.... z posteci BSE i trepa poprostu boją się każdego kolejnego Turka czy Araba. BSE, gdzieś Ty chłopie słyszał takie brednie, że wszyscy Turcy, czy Arabowie są w Polsce pobici? W moim i ościennych miastach żyje duża liczba tych ludzi i ani oni nie żyją w gettach, ani ich dzieci nie są prześladowane, ani żony, ani oni sami. Może trzeba przejrzeć na oczka wreszcie, wyjść ze swojej małej mieścinki i zobaczyć jak się sprawy mają w dużych miastach. Choć i znam przypadek małego miasteczka, w innej części Polski, gdzie wieeele lat temu Murzyn skończył w mieście (celowo nie wymieniam nazw) medycynę i poznał z ościennego miasteczka Polkę. Są małżeństwem już ze 40 lat. Mają 3 dorosłych dzieci, mulatów i nie było żadnego rasizmu ani w stosunku do niego (oczywiściena początku wszyscy szeptali, z czasem im się znudziło), dzieciaki też nigdy dyskryminowane nie były. Dwoje z nich założyło już swoje rodziny z Polkami a dziewczyna ma chłopaka, niestety Polaka. Ps. trepku wiem, że miałeś nadzieję, że zmarłam i już tu nie wrócę, jednak muszę Cię zmartwić w CKI gdzie jest też Meczet w poniedziałki jest j.arabski na który chodzę z muzułmankami, więc to był powód mojej nieobecności :D Ps. Jako, że nie była to moje pierwsze lekcja arabskiego oraz, że znam osobiście oprócz normalnych Arabów samego Imama i jego żonę, wczoraj rozmawiałam tez na tematy osobiste z nimi, jakoś są bardziej otwarci, tolerancyjni i chętni aby pomóc choćby radą, dobrym słowem czy swoją wiedzą niż Polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yakuza02
wiecie ze wertep i BSA to jest jedna osoba tylko robi podszyw bo nikt inny sie z jego opiniami nie zgadzal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yakuza02
oh oh jaki zbieg okolicznosci jednoczesnie pojawily sie wpisy wertypa i BSA oh oh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yakuza02
nawet "obydwaj" wklejaja linki ohhhhh zbieg okolicznosci ;) ZALOSNE !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wertyp, no to masz zyciowe zadanie :-) :-) ale mysle, ze jest niewykonalne ! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yakuza02
wow widze ze wyrokowcy doszli tu do glosu no coz mozna sie bylo spodziewac z kim mamy do czynienia rynsztok i tyle wertyp troszeczke ci sie na mozdzek rzucilo bo jakos widze ze ze wszystkimi walczysz a popiera cie tylko twoj klon :) idz z bogiem ! (to takie pozdro a raczej zyczenie moze bedzie cie mozna kiedys nazwac czlowiekiem poki co jestes smieciem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolek28
DO WERTYP CZLOWIEKU CO TY PISZESZ ? WJAZD NA PSYCHE TO TOBIE KTOS ZROBIL DAWNO TEMU BO NORMALNY NIE JESTES.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
No i zburzyliście złudny świat trepa, że wjechał komuś na psychikę :D Hehehe, ale on ma naprawdę problemy z sobą. Ciekawe, może jak siedział zrobili z niego dziewczynkę współtowarzysze i dlatego teraz musi się wyżyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
Jak już trepie pisałam od ladacznic i innych epitetów, których uzywasz tutaj względem kobiet proponuję powyzywać swoja matkę (jak pisałam wcześniej, nie wiem z kim się ... , że wyszło takie coś jak ty), siostry czy koleżanki, o ile ci któraś w czerep nie przyłoży. Ode mnie proponuję trzymać się z daleka, choć im więcej będę na ciebie miała "tym okażesz się mniej inteligentny". Zapewniam. A teraz w swej rozpaczy i bólu z lat młodości (bo albo się urodziłeś z porażeniem mózgowym, albo to nabyte poprzez jakieś traumatyczne wydarzenie w twym życiu ulżyj sobie i poobrażaj ludzi z forum. Tyle ci zostało, bo nikomu ani na psychę nie siądziesz (jesteś za cienki na to) ani nic innego jak tylko popisać sobie nie zrobisz. Ave

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta, juz chyba bardziej zblaznic i ponizyc sie nie mozesz, niz poprzez obrazanie ludzi uposledzonych... Strasznie zalosny jest ten topic, i te wypowiedzi ... obrzucajcie sie dalej gownem, milej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka skakanka 32
Dziewczyny, jest nowy temat gdzie mozemy na spokojnie rozmawiac o naszych doswiadczeniach zwiazanych z Turcja Turkami itp nie podam jego nazwy z wiadomych wzgledow natomiast wierze ze znajdziecie ... niektore dziewczeta juz tam dolaczyly :) czekamy na reszte zapraszamy "to cos" tam nie spamuje wiec mozemy normalnie porozmawiac :) ZAPRASZAMY :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefiss
podaj adres tegol forum strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka skakanka 32
nie podam na pewno poniewaz "niewlasciwe osoby" moga tam zawitac a mysle ze kobitki pomysla i trafia... :) zegnam ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefiss
to chociaz napisz czy nowy temet jest na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
IDŹ TREPIE WAL SIĘ NA RYJ. SKORO MNIE OBRAŻASZ I PISZESZ SZMATO TO SAM JESTEŚ CH..JEM ITP. GÓW..M. AUFWIEDERSEHEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta48
To się w końcu przestań szma..to flustrować. Teraz ja się trochę pobawię :D Ch...u pier...ny. Pol.a krea...ro podgatunku z ilorazem inteligencji pantofelka lub ameby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×