Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość safiii
Simit w moim przypadku to moja rodzina miala spory problem. A przyznam szczerze,bylam pewna,ze to ja zostane chlodno przyjeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safiii
Ciekawe jak moja rodzina zareaguje na wiesc o moim przejsciu na islam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safiii
hey, kto sie podszywa pod moj nick?:) ja na chwile obecna nie mysle o przejsciu na islam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safiii
Na razie nie myślę o przejściu na islam, ale po pierwszym okazaniu "dowodu muzułmańskiej miłości" czyli zlania mnie jak psa na pewno zastanowię się nad nową religią oraz nowych ciuszkach, takich jak hijab bądź burka, jeszcze się nie zdecydowałam na odpowiednią kreację, gdyż obie będą świetnie maskować moje sińce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safiii
hej, nie podszywaj się pod kogos! widze komus bardzo sie nudzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się glupimi podszywami, wogole nie reaguj. Szkoda czasu na rozmowy z debilami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safiiii
Mi w sumie tez sie nudzi, chyba pojde postudiować koran, w koncu to wedlug tej religii bede musiala zyc, bo moj ciapek nawet nie chce slyszec katolicyzmie, no nic zycie, nie ja pierwsza naiwna i jak widac nie ostatnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ćwierć inteligent może napisać takie rzeczy. Niby mamy XXI wiek a ciemnota i zacofanie większe niz w buszu. Przede wszystkim nie rozumiem jak można dyskutować nie mając podstawowej wiedzy. Już wcześniej pisałam i powtórzę raz jeszcze- jeżeli ktoś przeczyta cały Koran i cała Biblię chętnie wejdę w polemikę słowną. Chętnie podyskutuje i nawet pospieram się jak będzie potrzeba ale najpierw zachęcam do lektury:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Simit,ale naprawde dzwie sie,ze komus sie chce.....w sumie nie nalezy sie denerwowac,tylko wspolczuc takiej osobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiesz ile mądrych rzeczy mógłbyś się dowiedzieć podszywie czytając Koran:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana juz zarejstrowalam nick, niech sie teraz ten ktos podszywa pod kogos innego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ci powiem kto to taki Każdy jeden post pisze jedna i ta sama osoba a mianowicie wertyp:-) Próbuje walczyć ale coś cieniutko mu idzie bo jak widać coraz wiecej nas tutaj, nas jak i muzułmanów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safiiii
Simit naprawde uwazasz, ze te wszystkie kretynki zwiazane z ciapatymi przeczytaly caly koran i biblie??? daja im dupy i maja nadzieje na wieczne wakacje przy nich, w sumie to takich nie zal, widocznie zasłuzyly na wpierdol ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spać bo jutro muszę wstać. Iyi geceler ve tatli ruyalar, sanada wertyp:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simit ,ale wiesz ile to czytania :) , skupic sie trzeba :) o przemysleniach nie wspomne ;)... czego Ty wymagasz? Lepiej wypisywac brednie i komentarze na poziomie......wiadomo JAKIM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ,ze znikasz... ja mam dzisiaj nocny dyzur i myslalam,ze troche podyskutujemy. Cos tam pamietam o wertypie,ale o co walczy nie pamietam,wiec pewnie byly to malo istotne posty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to po dyżurze pospisz:-) W sumie spać mi się nie chce możemy co nie co podyskutowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safiiii
zmiana religii dla faceta tylko pokazuje jak słaba i głupia jest kobieta, bo przecież zmienia wiare żeby się przypodobac swojemu gachowi, robi to ze strachu zeby jej nie opuscil, bo jak wiadomo ciapate scierwa czesto groża swoim europejskim partnerkom zerwaniem jesli ta sie nie przystosuje :D a te naiwniaczki robia wszystko na jego skinienie, hahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj,ale sie usmialam z ostatniego postu mojego podszywacza haha nie ma,jak to czytac tekst ze zrozumieniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safiiii
e tam, ja mam z was lepsze jajca :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wertyp Jeżeli kobieta zmienia wiarę ze względu na faceta oczywiście ze robi zle, i pózniej ma pretensje to całego swiata jaka to ona nieszczęśliwa. Poza tym nawet w Koranie pisze ze nie ma przymusu w religii. Jest tylko napisane ze dzieci z takiego związku muszą być muzulmanami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safiiii
Simit akurat nie zgadlas nie jestem wertyp 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego piszesz o nich "ciapate scierwa"? Możesz wyjaśnić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz za wyszukane slownictwo podszywaczu :) jestem pod wrazeniem :) po co tu siedzisz..... nawet nie jestes w stanie zrozumiec,co Simit Ci przekazuje w poscie, a co za tym idzie jestes (delikatnie mowiac) prosta osobka i jedyne na co Cie stac,to podszyc sie pod kogos i wypowiadac sie nie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safiiii
safiii ja zawsze pisze na temat, ale widocznie moj geniusz nie dociera do twojej pustej makowki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safiiii
a ty Simit idz juz spac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Safiii Nie czytałam wszystkich Twoich postów ale wnioskuje ze rownież jesteś w związku z turkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rownież uważam ze brak Twojej odpowiedzi jest najlepszym rozwiązaniem podszywaczu jakbys się nie zwał. Rozmowę z tobą uznaje za zakończoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Simit, jestem w szczesliwym zwiazku z "ciapatym" haha i to zmixowanym,wiec podszywacz moze sobie teraz pouzywac :). Jestesmy 2 lata ze soba a znamy sie od szesciu, poznalismy swoje rodziny, nikt mnie nie bije, do niczego nie zmusza i wyobraz sobie,ze oboje jestesmy po studiach :). Tak jak wczesniej pisalam, posluchalam serca i codziennie przekonuje sie o slusznosci swojego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safiiii
Simit a czemu mam szanowac tych zdradliwych czlowieczkow? gardze nimi i europejskimi kobietami ktore wchodza z nimi w takie zwiazki. Poza tym padl rozkaz, masz isc spac, lepiej zebys przyzwyczajala sie do poddanstwa bo jak po slubie okazesz nieposluszenstwo wobec meza to zrobi z ciebie miazge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×