Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

I tam kobieta niestety jest "wynies, przynies, pozamiataj" ale im to odpowiada. To robiły ich babki i matki i jest to wliczone w kulture i tradycje. Tam nikogo to nie dziwi ze facet w domu nawet palcem nie kiwnie. To dla niego dyshonor i zle o nim świadczy jeżeli stara się coś zrobić. Warto o tym wiedzieć wcześniej. A hijab? Tam nikt nikogo nie zmusza do zakładania zasłony na włosy. Jest to świadomy wybór kobiety. Jeżeli jest religijna to owszem chodzi zakryta. Turcja to nie Afganistan ze kobiety do wszystkiego są zmuszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Simit, myslalam,ze uda mi sie wczesniej wskoczyc,ale dzisiaj jakby sie wszyscy wsciekli, dopiero mam chwile na kawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona :)
ja chciała bym się dowiedzieć na jakiej podstawie nazywa się Turków brudasami???? wydaje mi się, że te wszystkie negatywne opinie na ich temat wystawiają albo nastolatki, które narobiły sobie nadziei a wakacyjna miłość zakończyła się szybciej niż zaczęła, albo zazdrosne chłopy, które nie potrafią oczarować kobiety. Ręce mi opadają jak czytam niektóre wypowiedzi. Patologie typu "zmuszał żonę do prostytucji potem ją zabił" zdarzają się i u Nas. Na psychola można trafić wszędzie. Forum powstało aby dziewczyny mogły się wymienić doświadczeniami, wyżalić się po nieudanym związku albo podzielić swoim szczęściem. Obrażanie ludzi, których się nie zna jest co najmniej niestosowne. Ja niestety moją znajomość z kolega Turkiem zmuszona byłam zakończyć, co nie zmienia faktu, że nadal ich lubię i nie zmieniłam zdania na ich temat :) dziewczyny w tych związkach podziwiam za odwagę, bo w Naszym nietolerancyjnym kraju naprawdę musi być Wam ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgtrdtdde
"I mimo iż jestem z turkiem jak najbardziej młodym dziewczyną odradzam tego typu związki." nie chcesz żeby dziewczyny popełniały tego błędu co Ty? skoro tak, to czemu nie odejdziesz od swojego turka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiąc islam mamy na myśli religię a w rzeczywistości islam to nie religia lecz walka religijna. To ewidentna różnica. Gdyby to była religia z wiarą w Jednego Boga, to istniałoby pragnienie wejścia w duchowy kontakt z tym Bogiem, a muzułmanie takiej możliwości nie szukają. Tak jak już powiedziałem, muzułmanin w shahada wypowiada jedno zdanie Nie ma innych bogów niż Allah, co oznacza, że muzułmanin jest gotowy zwalczyć wszystkich, którzy uważają inaczej i to jest właśnie dżihad. Często słyszymy, że istnieje islam nastawiony pokojowo i islam walczący. Islam to dżihad . Nie można mówić, że są muzułmanie, którzy popierają dżihad i muzułmanie, którzy za nim nie są. Islam to dżihad. Islam to święta wojna. Islam przeciwstawia się wszystkim, którzy go nie wyznają, a w szczególności chrześcijanom wierzącym w Boga Trójjedynego! Muzułmanie podczas swych modłów wewnętrznie przygotowują się do walki. Są w stanie ekscytacji wewnętrznej i to od najmłodszych lat. Rozumiemy teraz, że muzułmanie skłaniając się w swoich codziennych modłach akceptują walkę, świętą wojnę i gotowi są poświęcić życie dla walki z chrześcijaństwem. Trzeba to zrozumieć aby pojąć sedno islamu. Dziś, jak oglądamy na stronach internetowych obrazy ataków na chrześcijan to słyszymy komentarze, że dokonała tego grupa jakiś ekstremistów, fundamentalistów, islamistów. Mówi się wtedy nie o islamie ale o islamizmie. Ale islam jest jeden i opiera się on na jednym źródle - Koranie. http://www.fronda.pl/news/czytaj/tytul/jean_alcader_islam_nie_jest_religia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merkaba - masz rację
muzułmanie są bardzo groźni i nie można pozwolić na tolerowanie ich występków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I mimo iż jestem z turkiem jak najbardziej młodym dziewczyną odradzam tego typu związki." nie chcesz żeby dziewczyny popełniały tego błędu co Ty? skoro tak, to czemu nie odejdziesz od swojego turka? Mój związek z turkiem nie jest błędem. Odradzam młodym dziewczyna ponieważ nie wiedza nic na temat islamu, zasad jakie u nich panują. Szaleją na punkcie boskiego Alego zapoznanego w jednym z kurortów a późnej płaczą bo straciły swoją love. Ja wiem bardzo dużo na temat islamu, odpowiada mi ta takie życie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhjbhjhj
Nisanur - jasne :D pewnie jakaś stała bywalczyni założyła se kolejny nick żeby zachęcać do związków z muslimami, trochę to żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ona :) Tu odwaga nie ma nic do rzeczy,jezeli kochasz i jestes szczesliwa to ludzie moga sobie mowic,co chca... W naszym kraju ludzie boja sie wszystkiego ,co inne,nieznane,z gory wiekszosc zaklada,ze jest zle... Pozdrawiam i zycze milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nisanur = Simit
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trotsky_
Ta Safii i Simit to takie są "szczęśliwe" ze swoimi bożyszczami, że siedzą tutaj non-stop całymi dobami lejąc litry jadu z ust, zamiast spędzać czas ze swoimi ukochanymi misiaczkami :) Z ich wypowiedzi można wysnuć oczywiste wnioski między wierszami. Przykro mi, że żaden ogarnięty Polak was nigdy nie chciał, ale macie przynajmniej towar zastępczy i swoje iluzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta Safii i Simit to takie są "szczęśliwe" ze swoimi bożyszczami, że siedzą tutaj non-stop całymi dobami lejąc litry jadu z ust, zamiast spędzać czas ze swoimi ukochanymi misiaczkami Z ich wypowiedzi można wysnuć oczywiste wnioski między wierszami. Przykro mi, że żaden ogarnięty Polak was nigdy nie chciał, ale macie przynajmniej towar zastępczy i swoje iluzje. Tu nawet psychiatra nie pomoże. Skończyłam z tobą gadke szmatke wer trepie. A tak na marginesie nie wstydzisz się taką furmanką jeździć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to napisz na maila,co potrzebujesz... a wieczorem pogadamy na priv... ja o 7 mej rano wrocilam i spalam tylko 3 h, bo mnie sasiadka ogorkami obdarowala ... echhh a trepem musisz sie ze mna podzielic,bo ja go bez walki nie oddam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebegim
do Simit - gdzie jest napisane że katolicy nie mogą jeść wieprzowiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebegim
I nawet gdyby teraz nagle okazało się, że katolicy również nie mogą jeść wieprzowiny to i tak nie przestałabym jej jeść bo po pierwsze to niedorzeczne, aby zabraniać komuś jedzenia tego co lubi, a po drugi wieprzowinka jest taka pyszna... :) I to własnie NA TYM polega różnica między katolikami a muzułmanami - muzułmanie to trochę taki tłum podążający za nawet najbardziej niedorzecznymi kwestiami (chociażby dżihad), a katolicy czasem coś przemyślą.. ;) ... i między innymi o to czasem kłócę się z chłopakiem. I nie wiem czy będę w stanie wytrzymać z nim, bo w mojej naturze mam własnie chętkę doporuszania takich drażliwych tematów itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebegim
w Biblii, gdzie konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W starym testamencie. Znajdę wieczorem to ci napisze gdzie dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję Simit za odpowiedź na moje pytanie, które niestety zaginęło trochę w tej bzdurnej dyskusji. Zastanawiam się po co tutaj jest ktoś kto nas przekonuje,że źle robimy. Co to jakaś akcja charytatywna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kbr-21 lat
witam ZAINWESTUJ W SIEBIE!!! zapraszam na strone www.niemczewska.pl szkolenia,kursy,edukacja,doradztwo ZAPRASZAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie może, Koran pozwala mieć cztery żony. Jednak po pierwsze Ty musisz się zgodzić na tą drugą a po drugie musi zapewnić każdej takie same warunki bytowe. Dzisiaj mało kogo na to stać. Jeżeli chodzi o kwestię formalną w Polsce. W świetle naszego prawa będziesz jedyną formalną żoną. Jeśli zaitnieje sytuacja,że jeśli Ty sie zgodzisz na drugą a on ją poślubi w meczecie to i tak prawnie,tylko Ty się będziesz liczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×