Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość Askim89
Turek jest obrzezany a polak nie - he he to ta różnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashkym
turkowi mozna zrobic loda a polakowi spagetti .bingo.prawie zgadlas.a tak poza tym niczym sie nie roznia,takie same typy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashkym
jestem europejka ale nie potrzebuje takiej wolnosci jaka mam.po pracy mam trzy godziny na to by zrobic zakupy,ugotowac ,posprzatac pozmywac,wyprac.a ta turecka ksiezniczka ma na to caly dzien.to co zarobie i maz jest wspolne.chce kupic nowa bluzke on mowi ze nie bo mam juz wystarczajaco duzo i musimy oszczedzac.turek potrafi sam utrzymac rodzine.mam nadzieje ze to prawda ze turcy bija swoje ksiezniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jezu, co za naiwne idiotki!
Jezu, co za naiwne idiotki! Niektórych komentarzy po prostu nie da się czytać! Co wy myślicie? Że jakiś turas czy inny ciapaty weźmie was za żony i będziecie wiodły cudowny żywot z gromadką ciapatych dzieciaczków? A te panny co wypisują o znajomości przez internet to już śmiech na sali. Wiecie ile ja dostaje zaproszeń na FB od jakichś Muzułmanów? Całą masę! Ale mam te ich zaloty w dupie, nie ja to inna, prawdę powiedziawszy ja nawet nie spodziewałam się, że któraś może okazać jakieś zainteresowane, a tu proszę! Jednak głupich nie sieją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashkym
aaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashkym
rozumie ze polacy sa zazdrosni bo turcy maja ladniejszy interes niz oni , ale wy dziewczyny, z czego jestescie dumne ze jestescie polkami, chyba nie z naszych pilkarzy.dla polki prawie taki turek czy jugol. znam niemca co jego rodzina nie jest zadowolona ze jest z polka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebegim
o tak, mnóstwo zaproszeń na skype czy facebooku od muzułmanów także dostaje.. ehhhh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś coś potrzebuje z Turcji ? Lecę w przyszłym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebegim
co jest powodem do dumy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashkym
simit ,ja chcialabym z turcji torebki louis vuitton,w jakim miescie bedziesz.moja kolezanka tez chce ale ona nie lubi turkow wiec jej nie kupoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashkym
simit ,ja chcialabym z turcji torebki louis vuitton,w jakim miescie bedziesz.moja kolezanka tez chce ale ona nie lubi turkow wiec jej nie kupoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashkym
simit ,ja chcialabym z turcji torebki louis vuitton,w jakim miescie bedziesz.moja kolezanka tez chce ale ona nie lubi turkow wiec jej nie kupoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashkym
trzy razy napisalam to znaczy zebys mi kupila trzy torebki w roznych kolorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebegim
'branie' wśród muzułmanów na Skype wzbudza we mnie raczej historyczny śmiech (przez łzy?), a nie dumę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebegim
* histeryczny śmiech oczywiście :P choć historyczny też pasuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashkym
byc w niemczech i z turkiem sie nie przespac, to tak jak byc w rzymie i papieza nie widziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona :)
Ło matko!! przebrnęłam do końca choć sporo tego było :) na razie chciałam się tylko przywitać bo w moim przypadku nie ma mowy o niczym poważnym. Owszem są plany aby odwiedził mnie poznany w kurorcie (tu zaraz mnie wszyscy pewnie zaatakują :P) kolega, tylko kolega Turek, który jakoś jeszcze nigdy poza tym, że brakuje mu mojego towarzystwa nie powiedział nic czarującego typu kocham, jesteś jedyną w swoim rodzaju i takie tam. Nie jest to pierwszy poznany na wakacjach Turek bo jeżdżę tam od 4 lat i jest właściwie pierwszym, który mi nie słodził a po prostu fajnie mi się z nim o życiu gadało. Generalnie darzę sympatia Turków Gratuluje dziewczyny udanych związków. W każdym konieczne są wyżeczenia jak mniemam w związkach różnych narodowości tym bardziej. Tym, którym się nie udało współczuję, ale nie należy mówić, że to tylko i wyłącznie wina tego, że to Turek. Tragedie sercowe zdarzają się i w niemieszanych związkach. Pozdrawiam serdecznie i poproszę o wysłanie z Turcji trochę słońca Simit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona :)
może jednak bardziej kompromisy niż wyżeczenia będą tu odpowiednie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebegim
Witamy Cię "ona :)" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safiii
A ja jestem szczesliwa i mimo ostrzezen zaufalam swojej intuicji i sercu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela88
woow kolejna nowa osóbka :) hej "ona" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum salam
Super forum prywatne dla kobiet w zwiazkach mieszanych. Sa same kobiety I nie ma wyzwysk tak jak tutaj. Zapraszam salam.gromader.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotki, muzułmanom zależy
tylko na europejskich paszportach a nie na was 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odratować przyjaciółkę
Z regionu, w którym mieszkam, bardzo dużo młodych ludzi wyjeżdża za granicę, aby sobie dorobić. Jest to bardzo smutne, gdyż ta młodzież najczęściej już stamtąd nie wraca. I z tym właśnie jest związana moja prośba do Was. Mianowicie moja przyjaciółka, która 5 lat temu również wyjechała do Holandii za pracą, poznała tam chłopaka muzułmanina. Dopóki byli parą, wszystko było w porządku, ale gdy zawarła związek małżeński (cywilny) z tym człowiekiem i urodziła mu syna, jej życie bardzo się odmieniło. Jest bita, wyśmiewana, a co najgorsze mąż ją straszy, że gdy go opuści, to już nigdy nie zobaczy swojego syna Przyjaciółka często dzwoni do mnie i przez łzy opowiada mi, co przeżywa. Ja jednak zupełnie nie wiem, jak jej pomóc, choć tak bardzo bym chciała jej coś sensownego doradzić, bo sama mam dzieci i wiem, co to jest za ból (gdyby wróciła do kraju, z pewnością mogłaby liczyć na pomoc rodziców, którzy mają duży dom). Bardzo Was proszę o radę pomóżcie!!! Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prześle dużo słońca :-) Już nie mogę się doczekać mimo iż czeka mnie dlugaaaaaa podróż najpierw do Stambulu a potem do Ankary. Kończy się ramadan więc będzie ci świętować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mam pytanie jak wasze rodziny zareagowały na nowinę o waszym wybranku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safiii
Jak mnie draznia takie plytkie osady,to wiem tylko ja! Czy naprawde trzeba byc niemilym i uzyc kolokwialnego jezyka co do niektorych? Po pierwsze, co religia ma do checi zdobycia chocby stalego pobytu?:) Po drugie, czy naszym rodakom nie zalezy na pobycie w "X" kraju? Mozna wypowiedziec swoje zdanie,nie ublizajac nikomu. Po to jest ,to forum! Jeden zwiazek jest szczesliwy,drugi to katastrofa,ale mysle,ze osoba zakladajaca to forum,miala zupelnie inne przeslanie. My tu mamy dzielic sie doswiadczeniami(wszystkim!),poradzic sie, w miare mozliwosci wesprzec. Plytkie teksty na temat wyksztalcenia,urody czy kompleksow sa smieszne i swiadcza o poziomie osoby,ktora cos takiego pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×