Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Witam! Niedawno trafiłam na forum bo od niedawna temat mnie interesuje. Po przeczytaniu postów mam co prawda mętlik w głowie ale jestem Wam wdzięczna za wpisy. Wiele można się dowiedzieć. Mam pytanie czy Turek, pracujący zawowdowo może przyjechać do Polski bez zaproszenia, czy jest możliwość żeby dostał wizę? Czy zaproszenie od nas jest niezbędne? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana588 kolejna
naiwna... jemu zależy tylko na bezproblemowym wejściu do strefy krajów UE, a ty będziesz jego przepustką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Safiii, czyli mam rozumieć, że Turek mógł przyjechać do Polski bez zaproszenia? Bedę wdzięczna za podzielenie się doświadcznieniami przez inne uczestniczki forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli on tam normalnie zyje tzn. ma stale zatrudnienie i np. dom,to nie powinno byc problemu z przyjazdem w odwiedziny... jesli chodzi o mojego narzeczonego,to zupelnie inna bajka,on ma podwojne obywatelstwo i panstwowa posade,wiec my nie mielismy nigdy problemow z podrozami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do safiii
Niby jesteś taka otwarta na ten islam, a moim zdaniem po prostu wstydzisz się tego swojego Turka, bo gdyby było inaczej to nie zatajałabyś jego pochodzenia. Ciekawe czy by mu się to spodobało, że jego narzeczona unika tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowokuj sobie kogos innego... tak Cie interesuje zycie innych...odbij ode mnie psycholu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do safiii
To chyba ty masz coś z psychiką skoro zaręczyłaś się z kimś kogo się wstydzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytasz w ogole co piszesz?A przede wszystkim,co pisalam ja ?! przestan z siebie robic durnia,bo w tym momencie to juz mi jest Ciebie zal... to,ze nie mam ochoty podac obcej osobie informacji znaczy ,ze sie wstydze ?! mowisz,ze mnie nie szanujesz, to po co wnikasz w szczegoly....... My jestesmy najgorsze ,przynosimy wstyd narodowi, nienawidzisz muzulmanow i islamu to co tu robisz calymi dniami,co?! powiedzialam Ci do psychiatry i to szybko,bo normalna osoba z uprzedzeniami trzyma sie z daleka od tego,czego tak niecierpi... a jak masz tyle empati w sobie to zapisz sie do jakiegos stowarzyszenia i tam wylewaj swoje gorzkie zale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do safiii
Napisałaś że boisz się opinii innych dlatego nie chcesz powiedzieć co to za miks, ale ok, w sumie to się tobie nie dziwię, wszakże twój ekhem "narzeczony" nie jest kimś kim można by było się pochwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, no popatrz,a jakos Ciebie to bardzo interesuje,co-jak-gdzie... :) kolejny raz sie blaznisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do safiii
Mylisz się mnie to tak bardzo nie interesuje jak ci się wydaje. Po prostu śmieszy mnie fakt, że chcesz wyjść za kogoś kogo się wstydzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty przecież wiesz wszystko najlepiej......hmmm...wiec jesli ja sie wstydze mojej milosci,to pewnie wiesz tez,dlaczego chce zostac jego zona.....pewnie dla pieniedzy ,prawda? haha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do safiii
Moim zdaniem on nawet nie ma żadnej kasy, typowy gołodupiec, który chce się ustawić przy jakiejś Europejce, nie jesteś zbyt inteligentna safiii, pewnie też ci nakłamał, że musisz zmienić wiarę żeby mieć "zaszczyt" zostania jego żoną???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMG... z Toba jest gorzej niz myslalam :).... przez szesc lat nawet taki ograniczony czlowiek,jak Ty by sie zorientowal,ze cos nie gra. A przez dwa lata zwiazku chyba jestem faszerowana psychotropami,co???????????? wlasnie pokazujesz po raz n-ty,ze nawet nie potrafisz przyswoic tresci,ktore czytasz...skad ta info,ze musze zmienic wiare?:)...i ze w ogole cos musze...:) ... Askim Ci wytlumaczyla bardzo dokladnie,jak to jest,a Ty wyjezdzasz kilka postow dalej na temat jej ubioru w Pl....moje przyszle szwagierki zamykasz w domu owiniete w szmaty....?...na jakim Ty swiecie zyjesz ?...teraz do mnie o zmianie wiary,gdzie kilka osob wyjasnilo,ze nie ma takiej koniecznosci..... podajesz jakies skrajne przypadki dotyczace fanatycznych wyznawcow,ktorzy sa i bede w kazdej religii baranku! a na temat inteligencji to najlepiej zamilcz,bo skoro to ja mam pusta makowke i taki geniusz jak Ty zaszczycil mnie polemika, to wyjasnij mi prosze, dlaczego nazywasz mojego narzeczonego Turkiem( skoro pisalam,ze jego mama jest Turczynka),wiec jest tylko w polowie Turkiem,zgadza sie? ... nastepnie sugerujesz,ze to pewnie arab,tak?! .... i dalej sie madrzysz, mowiac o obywatelstwie etc.( gdzie tez wspomnialam,ze ma dwa).... a teraz do sedna zakuta palo!!!!!!!!!!!!!!! o inteligencji to Ty mozesz pomarzyc o bystrosci nie wspomne! bo gdybys mial choc troche polotu,to bys wiedzial,ze to zaden arab,skoro nie potrzebuje wiz i zaproszen i podrozuje po calym swiecie, dodalam,ze ma panstwowa posade i dwa obywatelstwa ,wiec mojego tez mu nie trzeba:) i jesli mowilam ZAITERESOWANEJ,ze ma panstwowa prace,to musi byc wyksztalcony,niekarany i zintegrowany ... i co najmniej wazne,ale tez o tym powiem:)... budzetowka,sluzby mundurowe etc. to etaty,ktore raczej ciezko stracic ... i nie musze dodawac,bo taki swiatowiec,jak Ty wie, ile zarabia sie za granica na takich stanowiskach... i bardzo przeprasz wszystkich i Ciebie rowniez za jezyk,ale wprost nie znosze ciemnogrodu! Ty myslisz,ze ja albo Ty jestesmy anonimowi? ja sie bardzo chetnie spotkam z Toba w realu,ale zapewne odwagi brak i zaraz odpyszczysz,ze z kims takim sie nie spotkasz haha:)...... stac Cie tylko na to,zeby sie podszywac pod kogos... masz urojenia dzieciaku,a najsmutniejsze jest to,ze Ty jestes swiecie przekonany o swojej racji i nawet jesli ktos udowadnia Ci zdanie po zdaniu,ze sam sobie przeczysz, to Twoja jedyna odp...TAKI BYL MOJ ZAMIAR :)..... czlowieku,jestes choryyyyyyyyyyyyy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki
Czy juz zamalo wam Polakow po co wam brudas i smierdzioch Islamista co chcecie byc podwladnymi jakiegos Ali co powie to swiete, puknijcie sie w glowy po co wam to i w Polsce zyja wspaniali Faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie,ze sa wspaniali mezczyzni i nikt tego nie neguje ... sa tez nasi rodacy,praktykujacy muzulmanie i to tez ich indywidualna sprawa..... pomijajac wszystko...istnieja jeszcze uczucia...po prostu cos iskrzy i koniec,nie jest istotny kolor skory czy narodowosc...i zeby byla jasnosc,nie mam na mysli faceta,ktory od razu kocha,wielbi i obiecuje zlote gory...bo to banaly i nikt,kto ma choc troche zdrowego rozsadku w to nie uwierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do safiii
20:57 [zgłoś do usunięcia] safiii "to wyjasnij mi prosze, dlaczego nazywasz mojego narzeczonego Turkiem( skoro pisalam,ze jego mama jest Turczynka),wiec jest tylko w polowie Turkiem,zgadza sie? ... " wyjaśniam. dlatego pisze o nim "turek", bo wstydziłaś się przyznać cóż co za tajemniczy mix. i możesz dalej marzyć o spotkaniu z taką personą jak ja, ale mi nie potrzeba takich znajomości. pewnie przyjdziesz z koranem i będziesz mnie "nawracać", niedoczekanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do safiii
21:08 [zgłoś do usunięcia] safiii "i zeby byla jasnosc,nie mam na mysli faceta,ktory od razu kocha,wielbi i obiecuje zlote gory...bo to banaly i nikt,kto ma choc troche zdrowego rozsadku w to nie uwierzy" buhahaha jasne:D poleciałaś na jego ciapate geny, o tu jest dowód: "heh Usmiecham sie na samo wspomnienie,kiedy go pierwszy raz zobaczylam .... nigdy mu nie powiem,co sobie wtedy pomyslalam..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj az tak prawda zabolala? myslales,ze tu siedza osoby,ktore pozwola sie bezkarnie obrazac? ja tylko zacytowalam Twoje wypowiedzi i to Ty miej resztki klasy i wracaj do swoich zabawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki
Jesli mysle o Polaku to oczywiscie Katoliku, jakie mialby ktos Swieta Bozego Narodzenia z Islamista, albo Swieta Wielkanocne, co z Polska kultura,Polskim pysznym jedzonkiem przeciez oni Mieska wieprzowego nie jedza, pozatym malo ktory Polak jest Islamista.My Polacy nie pasujemy z Islamista ani tradycjami ani Kultura ani kuchnia, a jezeli niczym nie pasujemy to po co na sile sie dopasowywac, a potem zalowac po diabla sie tak zrobilo,dajcie szanse Polakowi jest taki sam jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do safiii
21:20 [zgłoś do usunięcia] polki Jesli mysle o Polaku to oczywiscie Katoliku, jakie mialby ktos Swieta Bozego Narodzenia z Islamista, albo Swieta Wielkanocne, co z Polska kultura,Polskim pysznym jedzonkiem przeciez oni Mieska wieprzowego nie jedza, pozatym malo ktory Polak jest Islamista." ale to już nie problem tych ciapatych, bo oni przecież się nie będą dostosowywać do polskich tradycji, tylko ich europejskie żony będą pielęgnować ich islamską tradycję, muzułmanie gardzą chrześcijanami, taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki
Do poprzedniczki masz 100% racji tak jest jak piszesz. Oni chcieliby zone sluzaca i tak najlepiej zone Polke lub inna Europejke to jego przepustka na Swiat, czy ogladalyscie Ewke ROZMOWY W TOKU nie pamietam daty w tamtym jak sie nie myle tygodniu, jak to Turek chcial zabic dzieci Polki i jego jezeli nie dostanie 8 tysiakow co miesiac, ona poszla do Burdelu zeby zarobic te pieniadze, a i tak zabito Polke.Wezcie palce od tych ludzi nie pasuja do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do safiii
do polki taa znam te historie :/ masakra, no ale tak to jest jak się wyjeżdża poza granicę egzotyki. my i oni to są zupełnie inne kultury, oni nie powinni mieć w ogóle wstępu do europy, bo są jeszcze mentalnie w średniowieczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki
Swieta Racja, i jeszcze raz w Polsce sa tez wspaniali super Faceci i to ta sama krew co wasza , jak myslicie o tych ze Sredniowiecza to bedziecie zalowac i plakac, i kiedys wspomnicie moje slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do safiii
do polki mi takich nie żal, skoro same chcą skończyć tak jak p. Agnieszka z Łodzi ( http://wiadomosci.wp.pl/kat,9922,title,Pakistanczyk-zmusil-Polke-do-prostytucji-potem-ja-zabil,wid,12188816,wiadomosc.html?ticaid=1ef9d&_ticrsn=3 ) to droga wolna, ale najlepiej niech już do Polski nie wracają. One są zajebiście naiwne, bo myślą, że jak teraz jest dla nich dobry to znaczy, że Pana Boga za nogi złapały, buahaha, niedoczekanie. A później będą siedzieć uwięzione w jakiejś wiosce z poobcinanymi nosami, albo zdeformowane os kwasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o wieprzowine to jest ona rownież zabroniona katolikom. Tylko różnica miedzy muzulmanami a katolikami jest taka, ze muzułmanie szanują swoją religie. A Polacy wielcy katolicy najpierw lecą w niedziele do kościółka a pózniej wpierdzielaja schabowego ot cała różnica. Tacy z was katolicy jak z koziej dupy trąba. Safiii Odezwę się na dniach bo teraz nie mam za bardzo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turek może przyjechać do Polski bez zaproszenia ale musi udowodnić ze go na to stać. Musi mieć zaświadczenie z pracy o zatrudnieniu, wyciąg z banku z ostatnich kilku miesięcy, saglik sigortasi czyli ubezpieczenie zdrowotne, 8 zdjęć biometrycznych, paszport ważny o ile się nie mylę 10 lat. Chyba o niczym nie zapomniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będąc w Turcji widziałam to i owo i niestety większość Turków nie nadawała by się do życia w Europie. Jak dla mnie oni maja swój świat i dobrze im jest tam gdzie są. Są oczywiście ciekawi zachodu ale będąc w Europie w większości przypadków nie potrafią się przystosować. Różnice są tak duże że czasem nie do przeskoczenia. Nie mówię ze niemożliwe ale naprawdę jest trudno. Moje pierwsze skojarzenie po przyjeździe do Stambulu było "dzicz". Wszystko mnie denerwowalo, przeszkadzało i szokowalo. Mentalność, sposób bycia, zachowanie to nie dla mnie stwierdzilam. Turcja jest fajna ale tylko na wakacje, to tylko moje zdanie oczywiście. I mimo iż jestem z turkiem jak najbardziej młodym dziewczyną odradzam tego typu związki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×