Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość aksim
safiii a ten Twoj jest mixem Turka i kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksim
Daj spokoj, nie przejmuj sie nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co,podawalam Simit nr gadu, to wczoraj podszywacz mnie nawiedzil... czlowiek ma powazne problemy z glowa i jeszcze smie mi ublizac... zaprosilam go do gabinetu,bo terapia w jego przypadku jest bardzo wskazana!... mysle ,ze narodowosc ma niewielkie znaczenie... nie rozumiem tylko,po jaka cholere takie osoby tu siedza ? wypowiedzial swoje zdanie na ten temat, madrzy to uszanowali to tez zle,trzeba co kilka postow ziac nienawiscia! tylko pogratulowac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksim
Narodowosc nie ma zadnego znaczenia, ale bylam po prostu ciekawa. A na podszywaczy nie ma co sie ogladac, bo jak nie do narodowosci Twojego faceta to przyczepia sie do czegos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj z moim rozkrecilam afere, a ze bylam niewyspana to powiedzialam trzy slowa za duzo....echhh popatrzyl na mnie,jak na wariatke i sam usiadl do tego forum... ale mi bylo wstyd.... i to jest taki tyran,ze dzisiaj on rano przeprosil pierwszy,uznal,zeniepotrzebnie mnie sprowokal.... a Ty kolezanko dlugo juz jestes w mieszanym zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do safiii
to pewno jakas mieszanka turasa i afgana, albo turasa i arabusa, fuu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do safiii
ja to mimo, że wiem jacy niektórzy potrafią być przystojni to i tak bym się brzydziła związać z muslinem :O mają paskudne wnętrze, są cwani i nie szanują kobiet, zresztą nie raz nie dwa wulgarnie odniosłam się do jakiegoś ciapatego który próbował mnie podrywać i myślał, że coś ugra. Przynajmniej bronię honoru Polek, bo jak widać po tym forum idiotek nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz,ale osoba,ktora wypowiada sie w ten sposob raczej hanbi niz proni honoru... nic nie wiesz o mnie a tym bardziej o moim mezczyznie...paskudne wnetrze? a coz to za okreslenie? mowiace wszystko i nic,czyli.......plytkie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę wertyp, że masz porządne rozdwojenien jaźni. Jak tam konsultacja u psychiatry? Chyba jeszcze nie byłeś bo inaczej by Cie tu nie było, bo byś raczej miał długą darmową opiekę i bezplatną kwaterę na wiele lat, zanim by Cie wyleczyli. Chyba 4-5 postów niby ode mnie są od podszywacza, ubawił mnie z rana rozdwojeniem czy nawet roztrojeniem jaźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko podziwiam,ze ten ludek ma w ogole ochote i czas bawic sie w takie bzdury ... jakos nie byl chetny na wizyte... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
safiii, wybacz ale 5 postów wzwyż to dałaś się wertypkowi sprowokować. Ja słodko spałam już. Co do Twojego pytania to ja nie jestem w związku ani a Arabem ani z innym muzulmaninem, jestem muzułmanką, bywałam i w Turcji i w innych krajach. Moje znajome (siostry w Islamie) to kobiety wyksztalcone, część mieszka tutaj część jest Arabkami czy Turczynkami, wiem ile wiem o Islamie, nie przeszlam dla kogoś czy nagle na Islam, no to chyba tyle narazie a co do postów jak widac z powyższego będę odpowiadała tylko zaczernionym nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aksim
pewnie jeździsz do turcji zeby sobie szukać ciapatego faceta, żenua, a jak siedzisz w Polsce to nosisz burki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z tego powodu tez zarezerwowalam swoj nick,jako staly... a podszywacz musi sie czuc bardzo samotny, skoro siedzi tu od rana i nawet grzecznie potrafil zapytac( w Twoim imieniu ;)... A jesli chodzi o religie,to ja szanuje kazda, dla mnie wazny jest czlowiek....jesli czegos nie wiem,to po prostu pytam,staram sie poznac i zrozumiec..... akurat ja jestem bardzo daleka od wydawania takich "zaslyszanych" opini i wstydzilabym sie nawet powtarzac wszystkie brednie,ktorych sie nasluchalam przez te lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safiii a gdzie mieszkasz ze
swoim turkiem? w jakim kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safiii no ta na marsie
w sumie mnie nie dziwi taka odpowiedź w końcu te muzułmańskie gówna wszędzie chcą stawiać te swoje meczety i minarety, ktoś powinien w końcu zrobić z tym porządek i to zburzyć, przynajmniej w Polsce. Ja osobiście nie chcę aby mój kraj przypominał drugie Niemcy czy Anglię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co , jesli jestes z okolic Warszawy badz Szczecina to chetnie umowie Cie na konsultacje... potrzebujesz pomocy i to nie jest zart a tym bardziej prowokacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safiii ale po co mam się
umawiać na konsultacje z kimś kogo nie szanuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim zacznij szanować siebie a dopiero potem postaraj sie nauczyć szacunku dla innych ludzi,pogladow czy wyznan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safiii ja siebie szanuję,
i nie wiem skąd ten pomysł, że tego nie robię. I właśnie dlatego nie chcę aby Polska była gościnna dla tych beżowych ścierw. Oni mają inną kulturę, a co więcej nie chcą się asymilować. To oni chcą abyśmy my, Europejczycy przystosowali się do nich. Szkoda safiii, że nie wiesz co się dzieje w krajach islamskich, tam wyznawców Chrystusa się krzyżuje, odcina się im głowy jak zwierzętom, no ale co cię to może obchodzić, przecież twój turas "jest inny", a nie taki jak reszta, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede sie licytowala,kto jaki jest... to moj wybor i ja moge wypowiadac sie w swoim imieniu, ja nie odczulam zadnej dyskryminacji mojej wiary ze strony rodziny mojego narzeczonego czy tez znajomych,ktorzy sa innego wyznania... w Polsce owszem docieraly do mnie rozne opinie ,zlote rady etc. moze to jest spowodowane tym,ze sa to ludzie wyksztalceni, jego matka i siostry rowniez(zaznaczam to,zeby nie bylo,ze kobietom zabrania sie ksztalcic)... i nie zamierzam tu kogos bronic czy udowadniac swoich racji...jestem w szczesliwym zwiazku a co bedzie tego nie wie nikt...nad kazdym zwiazkiem(bez wyjatku) trzeba caly czas pracowac i o niego dbac... temat uwazam za zakonczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
safiii mądre przyslowie "nie wdawaj się w polemikę z id... bo wpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem". Więc może poprostu zignorujemy czerwone wpisy, niech się flustraci jeszcze bardziej sflustrują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safiii a po co jego matce
i siostrom wykształcenie jak i tak będą siedzieć w domu, owinięte jakimiś szmatami typu hijab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje,ale w takich momentach naprawde mi wstyd za naszych rodakow ... staralam sie to zignorowac,ale wiesz... robilysmy sobie takie babskie spotkanie i pomyslalam sobie wlasnie o Twoich siostrach ,ja nigdy nie uslyszam od nich zadnego negujacego komentarza wobec innej wiary czy pochodzenia... nie wspomne juz o poziomie wypowiedzi... i ktos taki mi wmawia,ze broni honoru?! najpierw trzeba wiedziec co to slowo w ogole oznacza... zenada to za malo powiedziane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do safiii
ja akurat mam godność i w życiu nie związałabym się z takim brudasem. i wcale nie jestem jakąś nacjonalistką! nie mam nic przeciwko związkom z obcokrajowcami, no ale na poziomie! po co mi jakiś głąb z afganistanu czy turcji? przecież to zupełnie inna mentalność, oni są zbyt porywczy, zbyt szybko wyznają miłość, liczą się ze słowami kobiety dopóki jej nie zdobędą wtedy pokazują prawdziwą naturę. a przed? cały czas nachalnie adorują, nie wiem komu może się podobać takie nadskakiwanie? chyba faktycznie dziewczyna musi mieć niemałe kompleksy, że podnieca się takim czyś. kobieta atrakcyjna i przyzwyczajona do komplementów nie pójdzie do pierwszego lepszego islamskiego żigolo. toteż ja nie mam skrupułów traktować muzułmańskich zalotników o wiele gorzej niż wyznawców innych religii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aksim w tym momencie przyznaje CI 100% racji.....kilkanascie postow wczesniej tlumaczylas bardzo dokladnie,jak to wszystko wyglada i jak grochem o sciane .... oj moje przyszle szwagierki sie usmieja :)... musze biedulki pozbawic zludzen... moge sie tylko smiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×