Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Super gratulacje. Może podasz mi swojego maila albo jakieś gg to porozmawiamy na spokojnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safiiii
" jestem w szczesliwym zwiazku z "ciapatym" haha i to zmixowanym" nie rozumiem, jak to zmiksowanym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale Simit ,ja mam pusta makowke i moze nie zauwazam siniakow i jestem tak omotana,ze nie slysze gozb i wyzwisk :). I to zapewne moj klon pracuje, rozwija sie i ma wsparcie w swoim partnerze:) a na moje obywatelstwo pewnie tez czyha za rogiem,bo jego dwa mu nie wystarcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simit podaj mi prosze maila i tam Ci wysle nr gadu, zaloz na biegu jakiegos,zeby podszywacz nie umoralnial Cie na gruncie prywatnym. Tylko zapytaj swojego Pana,czy mozesz ze mna rozmawiac ;) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo podaj mi jakiegoś skypea albo innego komunikatów jak używasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safiiii
Po ślubie będziecie mogly sobie urządzać pogaduchy najwyżej przez dziurkę od klucza :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno tak będzie, ba już tak jest bo od tygodnia jestem po ślubie. Tylko czekam na rozkazy z góry. Aha w grudniu lecimy do Arabii saudyjskiej szkolić się -:) Nauka to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bita jestem regularnie tak dla zasady jak nie ma powodu. Jak będę nieposluszna to mój pan odetnie mi nos i uszy!!!!! Strach się bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Safiii Bardzo Cię przepraszam ale naprawdę uciekam. Do usłyszenia. Miłej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecial mail do Ciebie :) nie martw sie, ja mam dobry podklad, doskanale siniaki maskuje ;) musimy byc grzeczne to moze nie bedzie tak bolalo :) ale jest tu nasza pomocna dlon na forum,wiec jakby co, poprosimy o ratunek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, spij slodko i nie rozpychaj sie za bardzo,bo rano z podbitym okiem wstaniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podszywaczu, napisalam z MIXEM ,bo jest w polowie turkiem... ale Twoja opinia mnie nie interesuje,odpowiadam z grzecznosci...podszyj sie teraz pod kolejna osobe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz nic nie przyszło Wyślij jeszcze raz anna.wisniewska@vip.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje gadu 44225306 , napisz mi na forum pierwsza i ostatnia cyfre swojego nr zebym wiedziala,ze to Ty :) potem wlacze z powrotem funkcje,zeby nie dostawac wiadomosci z nieznanych nr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj mail zaczyna sie na X i tam masz jeszcze jeden nr :) pod tamtym jestem caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł88
Mógłbym powtórzyć to samo co poprzednio, jednak Askim zdaje się jednostronnie podchodzić do tematu, szkoda gadać. Wniosek jeden - dyskredytowanie skompresowanej do paru artykułów wiedzy z prac naukowych i doświadczenia życiowego można według niej obalić hasełkiem- "pierdoły z neta". Zwyczajny beton, szkoda na takich mędrców netowych klikania w klawisze. Do tego wyczuwam zacietrzewienie religijne.. Nie mam żadnego Turka, nawiązałem tylko do dwóch motywów tu poruszanych. Racja, to trochę odeszło od tematu, więc daje sobie siana, zwłaszcza jak się zejdzie sporo kobiet, to trudno coś sensownego przekazać, a z ich niemal powszechnie stosowanej erystyki trudno wybrnąć i przełamać. Rzeczywiście trzeba was "kochać", nie rozumieć. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksim
Dziewczyny ale mialam ubaw, ladnie rozwalilyscie podszywacza, którym też twierdzę jest wertyp, bo któż inny ma poziom inteligencji tak wielkiej aby nie zrozumieć co znaczy "mix". Paweł z Toba nadal brak dyskusji, nie podałeś żadnych źrodeł skąd te brednie pisales a ja chcę sobie je przeczytać w calosci abym się odniosla do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksim
Paweł może przejdziesz na islam tak jak ja? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebegim
Ja swojej rodzinie powiedziałam tylko tak ogólnie o tym że hmm mam chłopaka Turka :D oczywiście ze strachu - wiadomo te stereotypy itd. Chyba nie do końca mi uwierzyli :D Ale, o dziwo, nie zabraniają mi niczego, ba, nawet każą mi go zaprosić tutaj aby go poznać :D nad czym oczywiście rozmyślamy z moim facetem :) Nie chcę o tym pisać za dużo, generalnie strasznie bałam się ( i nadal się boję) reakcji rodziców i rodziny gdyby to przybrało jeszcze bardziej poważny rozmiar, ale nie taki diabeł straszny jak go malują - rodzice nie okazali się 'skamieniali' i nie uprzedzili się z góry do tej znajomości, tylko sami chcą poznać mojego 'delikwenta' i ocenić :) A no i oczywiście on też leje mnie codziennie i zmusza do wszystkiego :D Ale co prawda to prawda, nadal zdarza się to w WIEEEELU rodzinach tureckich i nie ma co tego ukrywać.. tylko starać się reagować, gdy widzimy przemoc wokół siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebegim
aksim ja też chce przejść na islam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor... moje drogie ja zostalam zaszczycona przez mojego podszywacza wiadomoscia na gadu :) tresci nie bede komentowala... Co tam u Was? Pewnie weekendowe szalenstwo :)... ja niestety musze siedziec w domu,bo Pan tak kazal :P... buziaki moje towarzyszki niedoli :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebegim
Ja niestety też nie szaleństwo, bo Pan i władca również kazał siedzieć w domu hahahaha :D Swoją drogą nudzi mi się, zapodajcie jakiś fajny temat? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebegim to ja najpierw poprosze i cos na obudzenie ... chodze dzisiaj ,jak snieta rybka, prawie nie spalam. Mam tylko nadzieje,ze podszywacz da juz spokoj,bo "jak to on pieknie ujal" moja makowka nie jest w stanie zrozumiec jego geniuszu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebegim
hmmm no ja właśnie nie wiem, też nie mam pomysłu na temat :D ale w ogóle zawsze jestem ciekawa, jak to jest z Waszymi facetami, jak wyglądają, jacy są? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już troche pisalam na ten temat,ale powtorze :)......to ,ze mix,to wiesz i rozumiesz...;). Znamy sie 6 l at ,para jestesmy od dwoch. Nie bede tutaj teraz wyglaszala monologu,jak jest wspaniale i jaki on jest idealny :). Moge z reka na sercu powiedziec,ze jestem szczesliwa, mam przy sobie mezczyzne,ktory daje mi poczucie bezpieczenstwa, wspiera i wiem,ze baaaardzo kocha. Owszem czasami leca iskry,ale takie ostre dyskusje bardzo oczyszczaja atmosfere( co do niektorych- podkreslam DYSKUSJE ;)) jakas godzine tez poszla mala iskra i to pewnie ja wzniece ogien,bo nie wyspana jestem:) . Coz ja moge wiecej powiedziec,skoro ani nie jestem obiektywna i nie oceniam tez ksiazki po okladce. heh Usmiecham sie na samo wspomnienie,kiedy go pierwszy raz zobaczylam .... nigdy mu nie powiem,co sobie wtedy pomyslalam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksim
wertyp zaszczycił mnie podszyciem się tym razem pode mnie, więc te durne posty typu "czy przejdziesz na islam jak ja" i pewnie kolejne inne możecie olać, delikatnie rzecz ujmując :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×