Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość Marianna xxp
A ja mam faceta Turka, i mam gdzieś krytykę osób trzecich. Kocham swego księcia, całym sercem. W sierpniu wyjeżdzamy razem do Turcji. A ludzie którzy obrażają Obcokrajowców, i kobiety z nimi związane, mają deficyt kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja proponuje wszystkim ktorzy tak jezdza po muzulmanskich mezczyznach obejzenie dzsiejszej Uwagi na TVN o 19:40.... o zyciu z sadysta Polakiem i mysle,ze chrzescijaninem.... a jezeli ktos nie zdazy to mouna obejzec online na stronie Uwagi... wiec przestancie pisac glupoty,ze jak facet muzulmanin,to musi kobiete bic..Moj maz przez te ponad 12 lat ani razu nawet nie podniosl glosu,a nie wspomne zeby podniosl reke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna xxp
Nie podniesie na mnie ręki. Ufam mu i wiem że tego nie zrobi:) Znamy się już 3 lata, nigdy mnie nie udeżył, czasem się tylko kłucimy, w każdym związku to się zdarza przecież. Dodzia nie każdy facet to damski bokser:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marianna,sluchaj swojego serca,a nie ludzi... Gdybym ja sluchala co inni mowia,to nigdy bym nie byla tak szczesliwa jak teraz jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Inzyniera Nocnego
Muszę zerwać "związek" z Turkiem tylko on tak łatwo nie daje za wygraną. Dla mnie to i tak bez różnicy bo znajdzie sobie inną, ale dla mnie to najlepsze rozwiązanie tylko nie takie proste bo go kocham. Jak to zrobić bo on nie daje mi odejść. Jesteś Turkiem to może będziesz wiedział co mam na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Inzyniera Nocnego
dla niego bez różnicy-pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, Wiesz, od czytanie Twoje postu, trudno doradzic cos. Bo najwazniejszy czesc nie napisane, powod... Dlaczego \"musisz\" zerwac. Tak jak \"Pan lekarza daj mi tabletki ale ja nie powiem moja choroba\" :) W jednym rece piszesz ze po koncyc on znajdje inna, po 2. strony piszesz ze on nie pozwoli. Jesli on ma wiele opcje i decyduje o Tobie w pierwszym widok, wyglada ze on Ciebie kocha. Nie wiem sczegoly wsrod wam ale jesli jest mozliwosc aby kontinuowac ten zwiazek, moze probujecie. Jesli cos innego jest ktory ja nie wiem... inna situacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość al-amira
InzynierNocny z jakiego miasta w turkolandii pochodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość al-amira
znasz to: Gülü seven dikenine katlanir :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość al-amira
wiem co to oznacza....i nie chodzilo mi o obrazenie ciebie czy twojego kraju...apropos studiowalam troche turecki w niemczech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość al-amira
ale ostatecznie poszlam w innym kierunku;)....islamwissenschaft ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość al-amira
hmm trudno przetlumaczyc...ale ma to cos wspolnego z islamem..to jest nauka o islamie...dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość al-amira
ahhh nie trzeba....straczy to co mam..a ty co robisz w polance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Inzyniera
On jest evli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Inżynier
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęsliwa od niedawna
Do dziewczyny o nicku ' do inzyniera' Byłam kiedyś w podobnej sytuacji, poznałam fajnego faceta, ale za nim się dowiedziałam że ma żone byłam już zakochana. Oczywiście o żonie mi nie powiedział, dowiedziałam się przypadkiem. Było mi ciężko, ale wiedziałam że muszę to zakończyć. I zakończyłam. Bardzo ci współczuję bo wiem co przeżywasz, nie zależnie od tego jaką decyzję podejmiesz życzę ci powodzenia. Trudno mi cokolwiek doradzić, bo nie wiem do końca jaka jest twoja sytuacja, musisz zadać sobie pytanie, co jest dla ciebie naprawdę ważne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Galatarasay, \"Tak, w kazdym momencie moze dotykac oczy, wiec narazie czy chyba jestesmy bardzo widoczny co?\" Cos takiego... Mam nadzieje wiesz co to znaczy \"nazar\" (dotykac oczy) Bardzo prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Inzyniera
Szczęsliwa od niedawna - podobna do twojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inżynier dzięki. Mniej więcej wiem o co chodzi. To napisał mi kolega pod zdjęciem. Najpierw ja dałam mu komentarz, bo zobaczyłam go po dwóch latach na zdjęciu z innym kolegą i on mi tak odpisał po turecku. Może to bedzie bardziej tak co? : Może dotknął nas znak czasu ale jestesmy wciaz tacy sami i dobrze wyglądamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×