Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

Gość brudne rece konspiracji
ty to se najpierw rece umyj za nim sie wezmiesz za leczenie :P i se szpony obetnij zebys nikogo nie podrapała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde , coś dziś cafe wariuje , nabazgrałam tyle i ani śladu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgłaszam swą trądzikową twarz do przemiany u Dr Konspi, której fachowe dłonie uczynią mnie piękną brzoskiwnką ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nasza pomarańczka to po jakiejś kosmetycznej traumie? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam na godzinkę - będę w socjalnym manicur poprawiać :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yo yo
stare ,niedopieszczone czarnule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!!! Zaraz wyjeżdzam, ale jeszcze na chwilę wpadłam, bo centra handlowe i wszelkie galerie, które z prawdziwymi galeriami maja tyle wspólnego co ja ze starą niedopieszczoną czarnula - wciąż jeszcze zamknięte :-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że piękni 30 letni mają dzis majówkę ;-) :-P Wobec tego ja też się przyłączam do grona wybywających :-) Do poniedziałku, przyjemności na weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza mowi
czesc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza mowi
cos zaniedbujecie ten topik zleksza :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza mowi
papapaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie piękna prawie 30-stka
Novenna i Konspiracja wracajcie, bo to normalnie z nudów idzie umrzeć...Kiedyś czytałam Was na fatalnym, ale teraz wielka żenada tam nastała i czekam na Waszą twórczość tutaj:D:D:D Więc......może jutro....I hope:D Tymczasem miłego dzionka dla wszystkich czytających i czekających:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konspira jak zwykle
Założyła topik i ma w dupie wszystko:P Ona i Novenna to już nie są w stanie bez siebie nawet posta napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie piękna prawie 30-stka
A ciebie ktoś o zdanie pytał? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konspira jak zwykle
Nikt mnie nie pytał ale one zawsze były totalnie bezczelne, więc się nie obrażą. Dwa małpiszony nieznośne:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie piękna prawie 30-stka
Pewnie, że się nie obrażą, bo wiesz co...są normalne, a nie "totalnie bezczelne". A że dwa Małpiszony nieznośne to by się zgadzało:p:D Myślę, że jutro wsio wróci do normy:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko i córko! Myśłałam, że mam halucynacje:D Witam:D moja dupa wszystkiego nie pomieści pomarańczko totalnie bezczelna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie piękna prawie 30-stka
A tak nawiasem, to ile tych tpoików założyła ta mająca wszystko w dupie Konspiracja?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden założyłam i już po mnie jadą :P co za ludzie do Pucia mi daleko w każdym razie, ale kto wie, jak ten topik nie wypali, to będę próbować do skutku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie piękna prawie 30-stka
Hej Konspirka:D Przyznaj się ile topików założyłaś i bezlitośnie porzuciłaś?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie piękna prawie 30-stka
Uderz w klawiaturkę to i Konspirka i Novenka się odezwą:D:D:D Czołem czołem kuski pod stołem:D a ja musze już lecieć papapapa Jutro to dopiero będzie się działo:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie piękna prawie 30-stka
No mówię, że kluski:) paaaaaaaaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze, że sie tu dziś dzieje!nie powiem:P szleństwo:) czuje sie jakbym pozostawiała wiadomośc w kosmosie;) no ale w sumie jak mi sie nie podoba to moge iśc gdzie indziej, np na fatalne:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu mówi ksiądz boa :-D wrócilem z niedalekiej podroży ... do obcego minimocarstwa. relacja wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tylko zastanawiało co facet może widzieć w takim maszkaronie.. może mi Wąż odpowie na to pytanie, dlaczego faceci zdradzają żony z brzydkimi i prymitywnymi babami ? wójek wąż odpowiada: faceci zdradzają żony z cyt. \" brzydkimi i prymitywnymi babami \" ponieawż jedzenie kawioru i ostryg, oraz popijanie tego wszystkiego szampanem przez 365 (366) dni w roku nie mialo by sensu gdyby człowiek od czasu do czasu tak dla sportu, albo towarzystwa - gdzieś dyskretnie na uboczu, w przytulnym gniazdku albo zepsutej windzie nie zjadł sobie kanapeczki z CZERSTWEGO CHLEBA POSMAROWANEGO PASZTETEM ... dopiero wtedy przeciętny mężczyzna jest w stanie docenić głębię doznań związanych z konsumpcją wykwintnych potraw podsuwanych mu pod nos z fałszywie pojmowanego poczucia obowiązku przez (niegdyś) sympatyczną, miłą, wyrozumiałą kobietę która połknęła ustawiony na cały regulator magnetofon z autorewersem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- NO I JAK TU NIE KOCHAĆ WUJKA :D !!!! pisnęła cieniutko Konspirka, poprawiła kokardy we włosach i wskoczyła wujkowi na kolanko:P - a lizaka wujek da???????????? Kochane dziecko - nie zdawała sobie jeszcze sprawy z tego co przyniesie życie. Jeszcze parę lat, które miną jak z bicza trzasnął i stanie się nieświeżą ostrygą z wadliwym autorewersem " zawsze rzucasz te skarpety gdzie popadnie - w ogóle mnie nie szanujesz....". W najbardziej szalonej chwili swojego marnego życia miała zaś stać się niczym innym jak zjadanym ukradkiem czerstwym chlebem z pasztetową. - aaaaaa lizaka to zawsze mam albo gumę jak wolisz - wujek Boa był szalenie przewidujący..... :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przekonuje mnie to co mówisz wuju, chyba mamy inna psychikę:P W zyciu nie zjadłabym kanapki z pasztetem mając ostrygi, innymi słowy po co pić Tatre jesli moge pić Żywca?? Tatre mogłam pic zanim poznałam żywca!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×