Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

skad ja to znam!moja przyjaciolka i jej brat zapuszczaja włosy i chodzą własnie z tego powodu w opaskach:P mowią, że to moment przejściowy i nau=jtrydniej go przetrzymać:D tak ja mam dlugie hery wiec nie mam takich problemów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha!no ten czub zmienia postać rzeczy:P ale jakiego skleou nie ma Novenko?tego bronxa?ja go jakos nie kojarze... ej dziewczyna z Bronxa bedziesz teraz!;) joł joł czarnuchu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a je se ostatnio kupiłam takie sportowe buty czarno-różowe, w CCC bo nie stac mie było na nic lepszego, mi musze powiedzieć że bardzo mi sie narazie podobają, robie sie na sportowo teraz. Ale sportu nie zamiezram zacząć uprawiać:P juz za pózno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arbait, work, praca, rabota - co kto woli. chciałem jeszcze powrócić do zasad ortografii, ponieważ nie mogę przez to zasnąć: absurdalność zapisu jest, moim zdaniem, wystarczająco widoczna. nie narzekajcie, drogie panie, że same, bez płci brzydkiej i podobne żale. jest ksiądz, wąż i ja (kolejność przypadkowa) i to musi na razie wystarczyć. w końcu nikt nie obiecywał, że będzie lekko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć cipencje :-P jestem, no w robocie ... - chwilowo tyle. 😘 ps. zaczynam ostrożnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema:) i wreszcie nie mowie tego tylko do Novenny:) Jakie posty kto kasował, co Ty gadasz Novenna, miałaś nie pić od rana:P Co do nowinek technicznych to są okrótnie nudne, co do piłki noznej jestem w szoku, bo ja osobiście, ją uwielbiam:D (L) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, my z Novenna gadamy o przepaskach i butach właśnie dlatego, że nikt sie nie udziela!;) wbrew pozorom jestesmy zdolne rozmawiac o innych rzeczach:P:D co nie Novenka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory, że się nie włączyłam do tematu, ale siostry N. i K. znają moje nastawienie co do \"babskich wypadów na zakupy i podniecania się pierdołami typu butki, botki, opaseczki, spódniczki, garsonki tfuuj!\" :P aha, jedyne, co mnie łączy z damską płcią mózgu, jest biżuteria - ooo tak, w tym mogę się babrać długo i namiętnie :D P.S. czyżbym przeczytała hasło \"piłka nożna\"? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialbym kasować ? a niby po co ? nie wstydzę się niczego co napisałem ... - może roman giertych ? obiecał jakiemuś administratorowi forum że zda maturę jak mnie wytnie ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra. ze sportów możemy o żużlu pogadać, albo o długości przesiadywania non stop przed monitorem. albo o Plutonie albo o czymkolwiek. byle z sensem. PODANIE Proszę o wydanie zezwolenia na pisanie, od czasu do czasu, z zamierzonymi błędami ortograficznymi i o wyrażenie zgody na pseudofonetyczny zapis niektórych wyrazów. Prośbę swoją motywuję chęcią kontynuowania mojej pracy, której celem jest poszukiwanie nowych form językowych. Formy te zostaną najprawdopodobniej użyte w niedalekiej przyszłości jako tworzywo. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowny Panie, W odpowiedzi na Pana uprzejmo prosbe, informuje, iz mie osobiście, zasady ortografii na forum bynajmniej (i jest to jedyny wlasciwy sposob uzywania tego slowa) nie interesujo. Pozdrawiam,najlepszego, sukcesów w slowotwórstwie, Krwawa Mery :P:) o żużlu z sensem?nie da się:P (choć wiem kto to Tomasz Golob;) ) Wołga jak dla mnie może być i biżuteria(też nosze). Może być też na temat trudów egzystencji 30 latków tudzież 23 latków, o problemach gospodarczych Niemiec, metafizycznym bełkocie Shellinga i co sobie tam życzysz;) z informacją o mojej nowej kurtce poczekam na Novenne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wołga ale chyba nie wyglądasz jak Maria Janion???:D:P:) pozdro dla wszystkich, których tu nie ma!:) miłej soboty itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waż boa
stachurski ... fuuu ... "facet" powinien nazywać się stachyrskA. to jakś CIOTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokazywałam jak byłam mała :P ale za zdjęcie topless węża to muszę se przemyśleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×