Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

ty Mery nie przeciągaj postów, tylko wal jak najwięcej...to już sprawdzone, liczy się ilość postów na stronie a nie ich długość ;) plan ambitny, a do północy kupa czasu :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie mam dwa kompy, to nie muszę czekać minutę, tylko walić posty z obu, pójdzie szybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszlo mi ze mam 23 pary butow i nie mam co nalozyc a jutro musze wygladac lepiej niz dobrze bo spotykam sie z kobietami a wiecie jak to jest:) rewelacyjnie trzeba wygladac,zeby uniknac pytan co tam u ciebie??kiedy wychodzisz za maz:)???no i uslyszec jak najwiecej komplememntow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boższszs, 23 pary?!?! ja mam koło 7 :O ale masz rację - kobieta w sumie nie ubiera się dla faceta, tylko dla innych kobiet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ \"zobacz jak, każdy mój dzień, na skinienie twoich rąk znów w pozytywny zmienia sie...hej..\" gdzie jest Ulla? bym se pośpiewała :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, no, morfocipki, może byście tak pomogły kumpeli po przejściach*** w pobijaniu rekordu? :D *** tak, chodzi o mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż mój promotor mówi: nie ma głupich pytań, są tylko nieodpowiednio sformułowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co, mam jakiś wiersz wkleić? Może ś.p. Edka Stachurę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no weź tu im dogódź - nie piszę, źle, piszę - jeszcze gorzej...zwariować idzie :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
+++++++++++++++++++++ Ala, to teraz twoja kolej - a więc weź i go sikiem prostym jednokierunkowym olej ++++++++++++++++++++ ten wiersz dedykuję wszystkim olanym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu Novenna będzie liczyć buty...może weź kalkulator, taki z funkcjami trygonometrycznymi i rachunkiem prawdopodobieństwa, bo się pogubisz :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawaj:) ja mam wlasnie 3 znioslam do smieci:) moze powinnam na lyso sie obciac ponoc, kazda zmiane w zyciu trzeba jakos zaakcentowac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leży w dole ch.. olany opryskany, osikany suszy teraz członki w słońcu- -ma nauczke ch.. na końcu :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolga, ja nie wiem, ale ty jesteś strrasznie wulgarna... :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Novenna to pewnie tworzy dalszą część poematu \"O olanej\" :P :D P.S. przypomniały mi się nasze wiejskie przyśpiewki z wiadomgo topiku...ale się wtedy obśmiałam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszła seta, druga trzecia 4 razy siekłam ch... wbiłam jeszcze 3 dębowe a ten ch.. to niech się buja oj dana dana przyśpiewko kochana ch.. załatwiłam pół litra wtryniłam, hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×