Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

w niczym...po prostu nie czuję, jak rymuję ;) :D ale w sumie jak już jesteś, to możemy ponabijać postów...zarzuć jakiś temat, byle nie o księżach :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łee papier toaletowy jest do dupy ;) :P :D:D może o muzyce...Novenna kocha Sandrusię, to już wiemy :P a reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nightwish? hmmm a to co za gatunek, bo coś kojarzę, ale słabo A Rodowicz to zależy, jaka piosenka...lubię te, które pisała dla niej Agnieszka Osiecka, \"Wielka Woda\" na przykład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to lubię taki light rock generalnie, czasem mam ochotę posłuchać coś ostrzejszego...na imprezach to wiadomo - dużo soulu, hip hopu, rapu (prym wiedzie na mojej liście Sean Paul i 50 Cent ;) ) Z polskich to lubię Urszulę, niektóre piosenki Budki Suflera, Lady Pank...no oczywiście Wilki i Gawliński..Myslovitz uwielbiam za mądre, głębokie teksty 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metal:) no ja nie mam wyrobionego gusty muzycznego zwykle albo mi sie podoba albo nie i nigdy nie jest tak ze strawiam cala tworczosc jakiegos osobnika zwykle to 2-3 utwory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dołączyć do listy mojego kochanego Xaviera Naidoo, który śpiewa również w Söhne Mannheims...ale oni po niemiecku, więc pewnie niewielu zna... ostatnio odkryłam takie fajne zespoły jak Lifehouse czy Snow Patrol - z gatunku rock - light rock...no i słucham oczywiście radia, czasem nawinie się jakiś stary, dobry, zapomniamy przebój, np. Queen (I was born to looove Youu :D) czy Elvis (You were always on my mind tam tamtamatam :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, Ala, ze mną też często tak jest, że ściagam głównie piosenki wybrane, a nie całe albumy... tzn. mam na kompie i albumy, np. grupa Reamonn jest cudowna i w zasadzie każdą ich piosenke lubię :) ale mam też album Lennego Kravitza pt. \"The greatest hits\" - czyli wiadomo, pozbierane hiciory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i często tak bywa ze mną, że na początku piosenka mi się wcale nie podoba, a po jakimś czasie, kiedy przestają już dawno ją puszczać, ja ją nagle \"odkrywam\" na nowo i potrafię się nią katować przez tydzień na okrągło :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wiem, skąd kojarze Nightwish...oni na Vivie jakiś czas tamu ich obsesyjnie puszczali...rzeczywiście, był to taki dark metal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radia nie mam:) wiec...nie slucham hmm to zalezy od nastroju, od potrzeby jak mam dola to nie wazne co byle glosno i w miare wesolo np. diana king, kiedys meczyłam Kazika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja sciagnełam niedawno Kiljańskiego i podoba mi sie ale nie jest muza najwyzszych lotów:) mialam kiedys odchył i sciagaam np. kawałki majace takie same tytuły:) a pozniej wcieło to wszystko przy przeinstalowywaniu systemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiljańskiego to ja mam tylko te piosenkę z Kayah...utworek fajny, ale przyznam się szczerze, że pozostałych nie znam w ogóle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo Prodigy to ja pamiętam, jaki to był szał :D Metallica - klasyka, ale nie wszystko mogę strawić The Doors - kolejna klasyka ;) Pink Floyd - patrz wyżej ogólnie widzę, że apsórdalny ostro jedzie ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. ten tekst ze smętami odnosił się oczywiście do Kiljańskiego, a nie do listy apsórdlanego nika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie teraz to molestuje Ive Mendes- wcale nie wiem co ta baba spiewa ale z sentymentu dla brazylizjsko-argentynsko- meksykanskich telenowel slucham:) bo tak mi sie ta babka kojarzy:) starsze rodzenstwo edukowalo mnie Dżemem, Stachurą, bratowa SDM i Madonna ale od kiedy zaspiewała Frozen to mam obrzydzenie do tej baby. w latacj LO to byl JON bon Jovi i MR BIG:) a i GUN`s and roses:) pozniej długo muzyka instrumentalna i Kenny G, Satriani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz, jak na mój gust już jest ostro..a jakie masz na myśli, mówiąc o NAPRAWDĘ ostrych?? P.S. Stinga też lubię, ale również nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo Bon Jovi i Guns\'n\'Roses podchodzi pod mój gust..SDM - uwielbiam i szanuję za to, że wykonują poezję Stachury, którą kocham ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kogo był twój post, apsórdalny, bo nie zajarzyłam ... ;) (ten o tym, że fanjnie, że mówisz..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa dzieki, widać czytasz w moich myślach, bo odpowiedziałeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×