Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

agi, na forum nie będę wypisywać takich rzeczy, więc podaj emaila to napiszę Ci krok po kroku jak zdobyć dyskografię Cohena ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z Wami :) slub dopiero za rok, jak porządnie wezmiemy sie za siebie juz teraz to efekty będa rewelacyjne :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielino ---- ja mam ten sam problem : papieroski .... Generalnie to ja lubię palić , więc chyba nie uda mi się rzucić :) ale co to będzie na weselu .... panna młoda będzie jarać . Fe , chyba przez tę noc się powstrzymam :) Poza tym ja do tej pory nie palę przy mamie , więc jakoś może wytzrymam :) Wiosno ----- po prostu mnie natchnęłaś :) Właśnie druknęłam sobie tę dietkę z plaż południowych i od jutra twardo będę ją stosować :) Dodatkow zakupiłam sobie tę sławetną odźywkę WAX i mam nadzieję , że moje włosy będą mi za to wdzięczne :classic_cool: Agi --- ja nie znam żadnej stronki , stosowałam natomiast program do ściągania Bear Share - coś w stylu Kaazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam Vaxa jakiegoś uniwersalnego, bez odniesienia do koloru włosów:) Wiecie, ślub to naprawdę dobra okazja do zrobienia \"porządków\" ze sobą - także tych generalnych. Ja np wreszcie zrobiłam ostateczny i pedantyczny porządek z zębami (potwornie boję sie dentysty) wykorzystując fakt, że i tak stresu nie brakowało:) Rzucenie palenia to świetny pomysł - zwłaszcza, jeśli chce się zostać mamą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielinko moze znajdziesz cos przydatnego na tej stronie: www.niepal.pl Aktualnie używam szamponu i odżywki Shauma, ale nie jestem z nich zadowolona wiec chyba przetestuje polecana serie Dove. Tylko prosze podpowiedzcie jakie kupic, czy sa do roznych rodzajow wlosow? Bo jak zwykle strace godzine na porownania produktow przy sklepowej polce :P W sumie to nie stosuje diety, ale np. przestałam jesc na duzych talerzach. Ta sama porcja na malym talerzu wydaje sie ogromna i dosłownie nie do zjedzenia. Poza tmy koniec z jedzeniem przy kompie lub tv. Jako przegryzke stosuje wafle ryzowe zmaiast chipsow. Tymi waflami to zarazilam mojego M. teraz on wcina je w pracy i ... nawet kilku kolegow juz przekonał do jedzenia wafelkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... nie wiem, czemu myślałam, że to sie pisze przez V.. mam Wax Natural Classic:) (hehe, brzmi jak nazwa podpasek;) ) mi Dove nic nie dało, ale może komuś da... ja mam niestety pzetłuszczające sie włosy i po Dove było gorzej, ale do suchych pewnie będzie w sam raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulino, coś w tym jest. Ja również unikam dentysty jak mogę, teraz coś mnie tchnęło i poszłam na kontrolę. Chyba te wszystkie przygotowania tak mnie nakręciły, by wprowadzić pozytywne zmiany w moim wyglądzie i życiu. W czwartek czeka mnie robienie ostatniej plomby (4 z kolei), generalnie co przeżyłam w ostatnich dniach to moje (przez kilka dni musiałam jechać na środkach przeciwbólowych, pani stomatolog nieco mi skancerowała usta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ashia --> racja, też słyszałam, że bardzo ważny jest efekt psychologiczny, żeby zlikwidować wrażenie \"pustego talerza\". Ja mojego nie potrafię namówić, żeby zaczął się racjonalnie żywić, chociaż sam widzi, że waży za dużo. Ostatnio wpadł na pomysł, że będzie się żywił grejfrutami, bo trawienie grejfruta zabiera więcej kalorii niż sam owoc ich dostarcza. A niech mu będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna---Dzięki za chęć pomocy. Dzisiaj zakupię sobie płytę Cohena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gdzies czytałam ze do płyt cohena powinny byc dołaczane zyletki:(:(: rzeczywiscie ma tak przenikający smutny głos.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosno, to się wylecz! :D Zachorowałam na nią wściekle przed własnym ślubem - okazało się, że nie ja jedna - przymierzyła ja moja koleżanka, też na nią zachorowała, pojechała aż do Warszawy z Krakowa żeby ją przymierzyć - i po przymierzeniu okazało się, że a) tylko na zdjęciu wygląda jak dopasowana - w realu jest odcięta pod biustem, a dalej idzie prosto w dół - jakbyś chciała zamaskować ciążę b) kiedy ją mierzyła, w salonie było kilka mam ze swoimi córkami - ich reakcja była identyczna - wszystkie szczerze odradziły, mówiąc, że wygląda jak przerośnięta uczestniczka Pierwszej Komunii Świętej.. ta sukienka wyglądała po prsotu jak komunijna. Materiał ponoć także był jak komunijny, a nie ślubny. Ja miałam fioła na jej punkcie!!! Wydawała mi się idealna - prosta, z całości (choć niestety wtedy kosztowała 4000) ale odpuściłam i dobrze zrobiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacz sama - moim zdaniem ta dziewczyna (realna, nie modelka) na zdjęciu ze swoim mężem naprawdę wygląda jak dziewczynka idąca do Pierwszej Komunii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no! :) hihi mi sie nie podoba ta sukienka, jak napisałas ile kosztuje to tym bardziej!!!! w zyciu bym za nią tyle nie dała! moja wyśniona i najcudowniejsza kosztuje 4.400 i juz jej nie kupie bo za droga a co dopiero ta... dla mnie mało kobieca- i jak napisałas- komunijna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do odzywki dove, to ja kupilam sobie takie nowe w saszetkach i są super! włosy mialam delikatne jak jedwab po nich! polecam! Zabulinko- tez mam przetłuszczające sie włosy, dlatego jak nakladam odzywkę to tylko od polowy włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulino, nie mierzyłam tej sukni, jedynie mogę oceniać zdjęcia. Wolałabym mieć skromną suknię ślubną, a ta na taką wygląda. Odcięcie pod biustem może bardzo sugerować ciążę, ale na tych zdjęciach na aukcji widać, że w talii jest to sukienka dopasowana do figury, więc o ukrywaniu ewentualnej ciąży nie ma mowy. Jedyny minus to te rękawy - w lipcu może być gorąco. No i narzeczonemu się nie podoba ;) PS. Nowa teraz kosztuje 2200 zł, a gdy wejdzie kolekcja 2007 może stanieje, więc cena jest znośna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie jeżeli chodzi o wyprzedaże na koniec roku sukien w salonach - to orientujecie się jak to wygląda ? Czy wyprzedają tylko te modele , które mają w salonie czy też można zamawiać ... Bo w wielu tak jest że mają po jednym rozmiarze ,a jak ktoś chce to specjalnie sprowadzają ... Jak ostatnio byłam w takim salonie to pani powiedziała , że najlepiej kupować w przerwie między Bożym Narodzeniem i Sylwestrem - albo po 10 stycznia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosno - ja wiem, że teraz kosztuje mniej i że na zdjęciu wygląda, jak wygląda - tylko Ania o figurze zblizonej do mojej (klepsydra, cienka talia, spory biust) powiedziała, że to zdjecie jest bezwstydnie sfabrykowane i nawet zwężanie na zamówienie niewiele zmieni - i zrezygnowała z niej mimo tarabanienia się do Warszawy i wpacenia zaliczki, więc mnie przekonała:) Ale Ty masz blisko do przymierzenia, więc możesz spokojnie zdecydować po osobisty sprawdzeniu wszystkiego i nic nie stracisz, a będziesz spokojna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem zainteresowana, jak monia, jak wyglądają takie wyprzedaże w salonach. zabulina, masz rację - pomierzymy, zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale myslę, że jak by bardzo się uprzeć, to może można ją w talii dopasować na własną rękę... może po prostu nie jest szyta na klepsydry... niemniej to guzik prawda, że to kolekcja 2006, bo ja ją oglądałam w 2004 :) A wiedz Wiosenko, że ja NPARAWDĘ oszalałam na jej punkcie. Moja mam co prawda od razu orzekła, że to sukienka komunijna (zadziwiająca jest ta zbieżność skojarzeń) mimo iż widziała ja tylko na modelce, a Ania rozwiała moje nadzieje potwierdzając to w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami, pytałaś wczoraj o lekką pkolację, ale nie miałam jak odpowiedzieć (a czy doszły do Ciebie przepisy na obiady piątkowe?) lekka i szybka kolacja z aktualnego asortymentu warzyw:) na 2 osoby (tzn na mnie i na M) 5 pomidorów 2 duże zielone ogórki ser feta light sparzyć pomidorki, obrać ze skóry, posiekać ogóry też ze skóry i na plasterki, na plasterki! fetę mniej więcej 2/3 skroić w drobniutką kostkę (jak się pokruszy albo \"pomazi\" to nic nie szkodzi) wszystko razem do jakiejś michy, posypać kolorowym pieprzem, solić już nie trzeba wymieszać smacznego:) kiedy się to wtanżoli w 2 osoby, naprawdę można się zapchać, a na osobę przypada około 200 kcal zaledwie.. :) pap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.... ja już po kolacji.... ale proponuje pycha sałatkę z pomidorów... pomidory pokroić w drobne cząstki i zalac je jogurtem naturalnym, do którego wczesniej wyciskamy czosnek... ilość czosnku zalezy od własnych upodobań smakowych... całośc wrzucamy do salaterki, a wierzch posypujemy startym żółtym serem.... pycha .... jesli ktos lubi czosnek oczywiście :) dobrze jest gdy taka sałatka posiedzi troche w lodówce przed spożyciem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brida, też ją lubię:D A spróbuj jeszcze do jogurtu dodać przyprawę sałatkową knorra \"sos sałatkowy paprykowo - ziołowy\" i już wtedy bez sera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jak udało się swiętowanie rocznicy slubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
supcio :classic_cool: :) Dostałam od M sznur bursztynów wielkości śliwek:) Był za długi, więc od razu przerobiłam go na krótszy, a z dwóch odjętych bursztynów zrobiłam kolczyki (hobbystycznie robię biżuterię;) ) Jak się okazało, w tych moich kolczykach pójdzie do ślubu Marcy z topiku obok:D będzie je mieć jako \"coś pożyczonego\":) nie ma przypadków na tej ziemi... A co tam u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo. Ja się melduję :) Ogladam sobie sukienki na allegro bo moj M. cos przy kompie kombinuje. Trafiłam na tą aukcje przypadkiem, ale bardzo się cieszę ze ja znalazlam bo mam teraz troche mniej obaw co do wlasnego slubu. Miałam wrazenie, ze takie niskie dziewczyny jak ja to zle wygladaja w kazdej sukience. A tu prosze, panna mniej wiecej z moim wzrostem i nawet sie fajnie prezentuje. Chociaz nie wszystkie zdjecia sa fajne, to pierwsze robione \"z góry\" wyglada nie ładnie, ale inne całkiem całkiem. http://www.allegro.pl/item113010329_suknia_slubna_agora_ecru_34_36_sliczna_.html http://www.bestbridalprices.com/georgina.php podoba mi sie tez ta sukienka, tylko ten dekolt na plecach cos nie za bardzo... Tak mi dobrze cały dzien szło z jedzonkiem, ale M. namowil mnie na lody i ciacho :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obie sukienki bardzo ładne. Ile masz wzrostu? Ja mam 160 i do wielkoludów nie należę, ale z wyborem na ten wzrost nie było wcale tak źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×