Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Kobietki tak się cieszę że suknia WAM sie podoba i nie skrytykowałyście że planuję jej zakup tak wcześnie (tak jak to zrobiła dziś moja koleżanka) to chyba prawda że nikt inny nie zrozumie tak przyszłej panny młodej , jak inna przyszła panna młoda :) AMI --> cieszę się że znów mam neta i mogę siedzieć na topiku, masz rację że prawdziwa gorączka przygotowań dopadnie nas pod koniec roku :) :) TRZY KROPKI --> a ja wciąż mam nadzieję że bedziesz odwiedzać nas częściej i zaczniesz powoli wczuwać sie w rolę oprzyszłęj panny młodej, kiedyś pisałaś że niie podobają Ci sie takie wyczajne suknie suknie slubne (długie), znalazłam trochę mniej zwyczajna a może niezwyczajną ;) przesyłam linka: http://www.suknie-slubne.pl/kolekcje.php?m=1&kol=4&gr=1&poz=315 http://www.suknie-slubne.pl/kolekcje.php?m=1&kol=4&gr=6&poz=193 Monia -> cieszę się bardzo że suknia Ci sie podoba, jestem pewna że MY WSZYSTKIE bedziemy cudnymi pannami młodymi :) :) :) Zabulina --> mój wyjazd do Krakowa był zupełnie w innym celu przez przypadek trafiłam na suknie... mam nadzieję że wszystkie zdjęcia które robiliscie w weekend sa fantastyczne jak zawsze :) Papierowe nożyczki  myślałam tak jak TY ale kiedy przymierzyłam suknie zmieniłam zdanie w 100%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki tak się cieszę że suknia WAM sie podoba i nie skrytykowałyście że planuję jej zakup tak wcześnie (tak jak to zrobiła dziś moja koleżanka) to chyba prawda że nikt inny nie zrozumie tak przyszłej panny młodej , jak inna przyszła panna młoda :) AMI --> cieszę się że znów mam neta i mogę siedzieć na topiku, masz rację że prawdziwa gorączka przygotowań dopadnie nas pod koniec roku :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki tak się cieszę że suknia WAM sie podoba i nie skrytykowałyście że planuję jej zakup tak wcześnie (tak jak to zrobiła dziś moja koleżanka) to chyba prawda że nikt inny nie zrozumie tak przyszłej panny młodej , jak inna przyszła panna młoda :) AMI --> cieszę się że znów mam neta i mogę siedzieć na topiku, masz rację że prawdziwa gorączka przygotowań dopadnie nas pod koniec roku :) :) TRZY KROPKI --> a ja wciąż mam nadzieję że bedziesz odwiedzać nas częściej i zaczniesz powoli wczuwać sie w rolę oprzyszłęj panny młodej, kiedyś pisałaś że niie podobają Ci sie takie wyczajne suknie suknie slubne (długie), znalazłam trochę mniej zwyczajna a może niezwyczajną ;) przesyłam linka: http://www.suknie-slubne.pl/kolekcje.php?m=1&kol=4&gr=1&poz=315 http://www.suknie-slubne.pl/kolekcje.php?m=1&kol=4&gr=6&poz=193 Monia -> cieszę się bardzo że suknia Ci sie podoba, jestem pewna że MY WSZYSTKIE bedziemy cudnymi pannami młodymi :) :) :) Zabulina --> mój wyjazd do Krakowa był zupełnie w innym celu przez przypadek trafiłam na suknie... mam nadzieję że wszystkie zdjęcia które robiliscie w weekend sa fantastyczne jak zawsze :) Papierowe nożyczki  myślałam tak jak TY ale kiedy przymierzyłam suknie zmieniłam zdanie w 100%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki tak się cieszę że suknia WAM sie podoba i nie skrytykowałyście że planuję jej zakup tak wcześnie (tak jak to zrobiła dziś moja koleżanka) to chyba prawda że nikt inny nie zrozumie tak przyszłej panny młodej , jak inna przyszła panna młoda :) AMI --> cieszę się że znów mam neta i mogę siedzieć na topiku, masz rację że prawdziwa gorączka przygotowań dopadnie nas pod koniec roku :) :) TRZY KROPKI --> a ja wciąż mam nadzieję że bedziesz odwiedzać nas częściej i zaczniesz powoli wczuwać sie w rolę oprzyszłęj panny młodej, kiedyś pisałaś że niie podobają Ci sie takie wyczajne suknie suknie slubne (długie), znalazłam trochę mniej zwyczajna a może niezwyczajną ;) przesyłam linka: http://www.suknie-slubne.pl/kolekcje.php?m=1&kol=4&gr=1&poz=315 http://www.suknie-slubne.pl/kolekcje.php?m=1&kol=4&gr=6&poz=193 Monia -> cieszę się bardzo że suknia Ci sie podoba, jestem pewna że MY WSZYSTKIE bedziemy cudnymi pannami młodymi :) :) :) Zabulina --> mój wyjazd do Krakowa był zupełnie w innym celu przez przypadek trafiłam na suknie... mam nadzieję że wszystkie zdjęcia które robiliscie w weekend sa fantastyczne jak zawsze :) Papierowe nożyczki  myślałam tak jak TY ale kiedy przymierzyłam suknie zmieniłam zdanie w 100%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki tak się cieszę że suknia WAM sie podoba i nie skrytykowałyście że planuję jej zakup tak wcześnie (tak jak to zrobiła dziś moja koleżanka) to chyba prawda że nikt inny nie zrozumie tak przyszłej panny młodej , jak inna przyszła panna młoda :) AMI --> cieszę się że znów mam neta i mogę siedzieć na topiku, masz rację że prawdziwa gorączka przygotowań dopadnie nas pod koniec roku :) :) TRZY KROPKI --> a ja wciąż mam nadzieję że bedziesz odwiedzać nas częściej i zaczniesz powoli wczuwać sie w rolę oprzyszłęj panny młodej, kiedyś pisałaś że niie podobają Ci sie takie wyczajne suknie suknie slubne (długie), znalazłam trochę mniej zwyczajna a może niezwyczajną ;) przesyłam linka: http://www.suknie-slubne.pl/kolekcje.php?m=1&kol=4&gr=1&poz=315 http://www.suknie-slubne.pl/kolekcje.php?m=1&kol=4&gr=6&poz=193 Monia -> cieszę się bardzo że suknia Ci sie podoba, jestem pewna że MY WSZYSTKIE bedziemy cudnymi pannami młodymi :) :) :) Zabulina --> mój wyjazd do Krakowa był zupełnie w innym celu przez przypadek trafiłam na suknie... mam nadzieję że wszystkie zdjęcia które robiliscie w weekend sa fantastyczne jak zawsze :) Papierowe nożyczki  myślałam tak jak TY ale kiedy przymierzyłam suknie zmieniłam zdanie w 100%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystica
Witam :-) Monia - DZIEKUJE Ci Kochana za te linki do fotografow!!! Kamien spadl mi z serca ze jeszcze nie wszystko przepadlo i nie musze godzic sie na byle co z braku opcji! Dziekuje stokrotnie :-****** Brida - suknia sliczna!! Bardzo mi sie podoba. Ja nie moge w takiej wystapic z powodu rozstepow na ramionach :-( a pozatym juz wybralam swoj "celtycko-sredniowieczny stroj" heh...Ale suknia mi sie podoba BARDZO :-) Z nowosci na temat moich przygotowan to mam juz kamerzyste. Nie wiem czy dobrze robie ale...Ustalilismy z J. ze zainwestujemy w dobrego ( a tym samym drozszego ) fotografa a film nam nakreci nasz przyjaciel. On jest w szkole filmowej i przygode z filmami amatorskimi ciagnie juz kilka lat. Co prawda nie ma profesjonalnego super wyczesanego sprzetu ale za to na pewno ma gust. Do tego ma 3 kamerki. I powiedzial ze on bedzie krecil ta najlepsza a swoje dwie stare da komus zeby bylo wiecej materialu. Co do montazu to drugi nasz przyjaciel jest grafikiem komputerowym i powiedzial ze bez problemu nam to zmontuje w takim stylu i z takim podkladem jaki sobie tylko wymyslimy. Wiec bedzie mnostwo materialu (z 3 kamer) i montaz . Cos sie z tego chyba zrobi na ok 1.5 godz materialu (dluzszego filmu nie chcemy.Koszt- heheh tylko za plytki mini DV i po browaku :-) Troche to ryzykowne-wiem ale z drugiej strony wydaje mi sie ze moze wyjsc orginalnie. A zabezpieczeniem niech beda zdjecia zrobione przez profesjonaliste. Co o tym sadzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierowe nozyczki mój biust to 70A-70B i sie nie boję, wręcz przeciwnie uważam że mój mikroskopijny biust całkiem dobrze wyglada w tej sukni :) :) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mystica
czemu nie moge zarezerwowac swojego nicka? Pojawia mi sie komunikat : Nastapil blad w czasie wykonywania zadania. Nie okre¶lono identyfikatora u¿ytkownika. Co jest grane? buuu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierowe nożyczki.... tzreba iść do salonu i poprzymierzać, ja miałam zupełnie inną wizję... dopiero po przymiarce zmieniłam zdanie... polecam salony i przymierzanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh..jest!!! dziekuje za podpowiedz... a co myslicie o tym moim pomysle z kamerzysta? powiedzcie cos bo nie wiem czy dobrze robie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) suknie faktyczne super :) Mystica, pomysł z kamerzystą nie jest zły, u nas sytuacja jest dokłądnie odwrotna mamy w rodzinie fotografa, który nie do konca jest fotografem ale robi piękne zdjęcia, i ma super sprzętm więc on bedzie robił zdjęcia, wynajmujemy tylko kamerzystę :) którego jeszcze nie mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallooo!ja tylko na chwilke...ide spac juz ...ale widziałam mystica suknie która ci sie podoba..ja tez ją chciałam na początku ale zostałam przy tejhttp://www.lisaferrera.pl/product_info.php/products_id/5?osCsid=dbde27abe5433ce469864e975edd4e6e i dlatego juz nie oglądam innych sukienek aby sobie w głowie nie mieszac:P dobra!miłych snów kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc Ami :) widzę że powoli każda z nas zaczyna mieć wizję sukni :) ssuper :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mystica.... faktycznie trochę celtycka, (elfia)... ładna :) myslę że suknie które wybieramy i któr nam sie podobaja trochę odzwierciedlają nas-same :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie muzyka bedzie bardzo rozna poprzez lata 20, 50, 60 az po wspolczesne ale tez walce itp itd. Dlub bedzie w malym drewnianym kosciolku sala tez mala. samochod zwykly tylko z bala tapicerka , zadne limuzyny. Dekoracje z kwiatow bialo zielonych i tiulu. Swiece. Skromnie sie staram by bylo i tak ..elfio hehehhehe... ;-) moze to smieszne ale tak to sobie wymarzylam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i to jest chyba najważniejsze by było tak jak sobie wymarzyłyśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w celu blizszego zapoznania sie zamieszczam link do moich fotek: http://www.fotka.pl/osoba.php?id=1552930 wkrotce postaram sie dodac ich troche wiecej a w ramach ciekawostki jestem tez na okadce pewnej ksiazki hehehhe czysty przypadek-pomoglam znajomemu, ale fajna pamiatka zostala oto link do tej okladki http://www.mareno.pl/okladki/big/83-89064-60-X.jpg?zyx=0c9f6549cff2c5bddca6761da50145dc nie to ze sie chwale ale ... :-P hehehheh Na szczescie moje zycie nie ma nic wspolnego z trescia ksiazki i mam nadzieje ze miec nie bedzie :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze mam :-) z dedykacja autora ilustracji. Jak sadzicie czy do mojego typu urody pasuje wogole taki celtycki styl? czy moze jeszcze powinnam to przemyslec? no elfka to ze mnie zadna wiem ;-) i daleko mi do Liv Tyler ale moze bedzie ok? co? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYGRYSICA20
Cześ wsyskim laseczka;.) dziekuje za serdexzne i cieple przyjęcie do waszego grona;))))) niom my bedziemy mie wesele, w dworku w janowiacach kolo Tarnowa) przewidujemy 150 osób a i tyle ten dworek zmiesci** suknie która chcialbym meic to ta ...http://www.lisaferrera.pl/product_info.php/products_id/48?osCsid=f5d90b23aa07ca63311e3563704f8ab6:) bardzo mi sie podoba tylko w krakjowie jej nie maja a ni w rzeszowie ale moga przesłacz innego sklepu, a to nie sa wielkei koszty bo 40 zł wiec jak bede przymierzac ale na to anstawiam sie gdzies na poczatku roku, mysle ze ta bedzie moja kieca w tym dniu:) z moi Kochaniem jestemsy juz prawie 4 lata ja mam 20 on 23 latka;) jestem taka szczesliwa:)))) mamy zamowiona sale, kamerzyste fotografa, i kucharke w psyslym tygodniu jedziemy posluchac orkiestre,,, i narazie pewnie tyle. a reszte zaraz p[o nowym roku zaczniemy... pozdrawaim wa skochane i biore sie do pracy... jesce dzis jutro iwweekend;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie po dłuższej nieobecności:D Niestety to nie przygotowania ślubne mnie tak pochłaniają a praca, praca, praca...:( Chociaż muszę Wam wyznać, że w sobotę po raz pierwszy założyłam na siebie suknię ślubną. Uczucie niesamowite!!!! Tak, to znaczy, że rozpoczęłam na dobre poszukiwania. A tak naprawdę chodziło mi o wstępne określenie kroju, bo wiadomo, że nie zawsze wymarzona suknia okazuje się tą trafioną. Ja akurat miałam szczęście i trafne oko;) Pamiętacie zapewne moją wymarzoną suknię. Tak więc mierzyłam ją ostatnio jako pierwszą i nie mogłam uwierzyć, że tak dobrze siebie znam:) Leżała niemalże idealnie. I ta wdzięczna francuska koronka...oczu nie mogłam od siebie oderwać:):):) Tymczasem muszę się już udać w wir pracy. Życzę miłego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi :) ja też w sobotę przymierzyłam pierwszy raz w życiu suknie i podobnie ak ty wiem że to ta właściwa :) hmmm.... ja dalej leniuchuję.... jeszcze 5 tygodni wakacji mi pozostało :) miłego dnia dziewczynki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będziecie mieć chwilę , to powiedźcie jak się Wam widzi ten fotograf ... http://www.foto.publicpro.pl/slub4/index.php Opcja 10 godzin robienia zdjęc = 1.960 ( 150 wydrukowanych + 150 na CD ) , czyli gdzieś tak od 15 do 1 w nocy , a druga opcja to 1490 zł za 7 godzin ... Nie wiem jakoś po głębszym obejrzeniu chyba mnie nie powalił na ziemię ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Monia, na mój gust owszem, powalające nie są, ale przyzwoite. A co się stało z Twoją koleżanką, która miała Ci robić zdjęcia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, zdjęcia są całkiem w porządku, mnie się podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TYUGRYSICA
fotki są suuupci:) ale drogo bardzo drogo:( ja mam z poprawinami 1200 zł:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×