Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Kasia, osobiście nie znam, nie wiem, za moimi plecami nic raczej z dekoracji nie będzie. Monia, to ja od dzisiaj piję sok pomidorowy, bo właśnie brzuch jest moją zmora 😠 - raz płaski, a raz taki, że jakbym powiedziała, że jestem w 3 miesiącu, to by uwierzyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nową twarz🌻 koncepcja..hmm..nie wiem ale u mojej kolezanki nie było gołąbków ani zadnych serduszek-za młodymi którzy mieli nieco wieksze i białe krzesła przyczepione było ich (jakies 10x) powiekszone zdjęcie z wypadu w góry z napisem\"zawsze tam gdzie ty\" fajnie to wyglądało. ja nic tam nie moge zrobic u siebie na sali-tak jak wspominałam tylko tiule i żywe kwiaty wchodza w rachube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami jaka nowa twarz ;) nie poznajesz starej kumpeli z \"przygotowań w toku bo ślub w tym roku\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy Kropki , no ja wierzę że mi to pomaga. A jeżeli i Tobie pomoże to się cieszę :) Kasiak - a może jakaś dekracja z tiulu ... na mojej sali mają taki jeżdżący stojak z tiulem ładnie upiętym i podświetlonym trochę ...i tak jeżdżą z nim gdzie para zażyczy się usadowic ...ale jeżeli masz za sobą scianę to można pewnie coś tam upiąć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie nawet ściagnęłam filmik 8minABS żeby ćwiczeniami zrobić sobie płaski brzuch, ale jak na moją wspaniałą kondycję to jest mordęga. Chodzi Wam o dietę rozdzielną? Słyszałam o niej ale nie wierzyłam, że na tym można tyle schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak bo cie sczczele:D po dupie! mówiłam do ANKU!!!!! no dobra ale ciebie terz ściskam very very very bardzo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘😘😘 BUZIAKI DLA CIEBIE KOCHANA!!!!!!! Ami ja oczywiście nie w temacie, nie rzucaj gromami ale jaka suknia??? Jaka koncepcja????? Widzę, że suwaczek idzie nieubłaganie do przodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh , ja sobie zakupiłam te herbatki System slim Figura . Oooo i to dobry miesiąc temu - wraz z płytą z ćwiczeniami ... Leń ze mnie patentowany jest do potęgi ... płyty do tej pory nie obejrzałam ani razu , nie mówiąc o ćwiczeniach ... Rolki z kumpelą też sobie zakupiłysmy ... i są w świetnym stanie bo używane ledwie 5 razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaczku kofany:D koncepcja wystroju za Para Młodą//// ja nie bede nic miała za soba / a mój suwaczek/////tak daleko:(:(:(:(:( ale kasiu Twoj oooooooooo Ty juz prawie żona jestes!!!!!jak ja bede miałą tak niedługo jak ty to epilepsjii dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja leniwiec jestem....i obzartuch jestem. nie cwicze(no chyba ze przełaczanie pilota)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego dnia dziewczynki.... zmykam na imprezę ciała pedagogicznego.... trzeba wakacje oblać ;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w wekend tez chyba zaglądac nie bede.....jade jutro do rodziców-bedą świetowac 45 rocznice slubu. WSZYSTKIM NAM ŻYCZE OBCHODZENIA TAKICH ROCZNIC W TAKIM ZWIĄZKU:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amiś ja nie wiem, o czym ty do mnie mówisz:D A z tym wybielaniem się zastanowię i dam znać- zobaczę czy nam kasy starczy, bo ciiiiii planujemy kupić mieszkanie w najbliższym czasie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anku31 -> witaj :) Mam upatrzoną sukienkę i od razu problem z nią bo nie zamierzam wydać dużo kasy, a domyślam się,że tania nie jest. http://www.suknie-slubne.pl/kolekcje.php?m=1&kol=1&gr=4&poz=383 Teraz się zastanawiam czy krawcowa będzie wstanie mi takie cudo uszyć, póki co jestem dobrej myśli bo to przyszła teściowa mojego brata i wiem, że ma niezłe zdolności :) Zmykam po zakupy - chciałam kota to teraz mam za swoje, musze iść kupić żwirek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka suknie na pewno ci uszyje :) jestem pewna, bo nie jest taka skomplikowana. do mojej linka nie podam, bo sie nie da, ale wytłumacze gdzie ją zobaczyc: www.pronovias.com potem 2007 make your choice str 6, suknia w ostatnim rzedzie środkowa Ebano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna ta Twoja sukienka :) Pewnie gdbym była troszkę wyższa to bym własnie czegos w tym stylu szukała, ale przy moich krótkich nóżkach nie będzie dobrze wygladać taki model (tzn. tak mi się wydaje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ashia porady fajne ale i tak NIGDY nie obejdzie się bez przymierzenia konretnego modelu. Całkiem inaczej wygląda to w praktyce niż w teorii. Ale tak na pierwsze rozeznanie fajna strona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki że podoba wam sie moj typ :) a stronka powinna sie otworzyc, tylko skopiuj linka i wklej w okienko wyszukiwarki:) Ja tez nie nalezę do wysokich bo mam 166cm, ale wiesz, zawsze jest jeszcze obcasik, wiec to dodaje wzrostu. Ja bardzij sie boje o górę, bo mam małe piersi i nie wiem jakbym w tym wygladala, dobrze że ktoś wymyslił rózne cuda, ktore poprawiają urodę hehe ;) zresztą i tak bede szyła kiecę, bo ta ktora mi sie podoba kosztuje 4.400... :( zgroza. A ta sukienunia czerwona, ma bardzo ładny dekolt, ale do tego muszą byc duuuze cycuszki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anku31 -> to jestem od Ciebie niższa o 14 cm :P Takie \"maleństwo\" ze mnie ;) Co do biustu to mam 75D więc nie było by tak źle. Eh narazie uciekam bo trzeba się pouczyć trochę, jeszcze mam 2 przedmioty do zaliczenia + praca licencjacka do obrony na wrzesien. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ashia!!!ja mam 156 i napewno jestem najnizsza z was:) a piersi...lepiej nie mówic 75c-d!!!! i badz tu mądry i pisz wiersze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami Sloneczko - ja mam 152 :) Waże ok. 48 kg, niby nie dużo, ale raczej do kościstych nie należe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podobnie jak Ami mam 156 cm ... i zawsze powtarzam sobie, że małe jest piękne... gorzej z biustem... 75 A-B ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez naleze do tych koscistych, a staniczek 70 a-b, zalezy jaki staniczek haha... A wy moje kochane moze małe, ale przynajmniej macie czym oddychac, nie to co ja :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×