Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Lila - z kamerzysta mam ten sam problem - na dobrą sprawę przestałam się tym przejmować i nie szukam póki co, bo byłam kompletnie załamana jakością oferowanych usług. Powiedziałam mojemu przyszłemu mężowi - że to bedzie jego działka - choć jak znam życie skończy się na tym, że będę musiała przekopać znów cały internet :( Brida... nie opowiadaj i nie umniejszaj wagi - ten zaliczony egzamin to cudowne uczucie :) w każdym razie gratuluję ogromnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie tak summertee, zgadzam się z toba ze to wspaniałe uczucie zdać taki egzamin, ale z drugiej strony miałam nadzieję że jesli obleje ten egzamin to nie rozpocznę tych studiów :) wiem ze to wydaje sie byc trochę chore rozumowanie.... ale jak pomyślę że przez kolejne 3 lata mam studiowac wieczorowo język to humor wcale mi sie nie poprawia.... to bardziej realia codziennosci sprowadzaja mnie na ziemie i kazą sie cieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zamówimy ksiedza dopiero w październik listopad bo wtedy ma dopiero nowy kalendarz i zapisuje msze a zreszta sie nie śpieszy bo chcemy msze na ok 14 a zawsze są na 11 wiec nie ma problemu nikt nas nie uprzedzi chyba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Hej DZiewczyny dawno nic nie pisałam, ale zawsze rano i wieczorem czytałam topic żeby być na bierząco:) widzę, że tu jakieś wymiany zdjęć , a ode mnie nikt nie chciał zdjęcia jak pojawiłam się pierwszy raz:( może to jakieś przeoczenie albo coś, więc pisze tu swojego maila k.hyla@op.pl jak ktoś bedzie chciał zdjęcia to niech prześle mi soje a ja odeślę... może tez przypomnę co mamy załatwione - sale , zespół, kamerzystę, oprawę muzyczna w kościele. został jeszcze fotograf. mamy 2 nad którymi się zastanawiamy. ja chciałabym tekiego fotografa , który ma zrobiony specialny ogródek do zdjęć w plenerze. jest tam łuk z cegieł, jeziorko z mostkiem, ąłny zboza i takie tam. tak sobie myślę ,że wtedy pojedzie się w jedno mijsce i bedzie duzo zróżnicowanych zdjęć, nie bedzie trzeba jeździć i tracić czas. biorą 600 zł za 20 zdjęć. Brida - gratulacje za zaliczony egzamin:) a kciuki bedę trzymała przy następnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze m, że chyba nikogo nie ma:( a myślałam , że pogadam trochę. pisałyscie , ze suwaczki wasze pędża, mój jakoś strasznie po wolutku idzie...juz ne moge doczekać się kiedy zostanie 1 miesiąć... 1 tydzień.. 1 dzień :D pisałyście o kamerzyście, ja już na szczęście mam załatwionego. przejżałam pare płyt z wesel, jedne studio to mnie zaskoczyło na maksa: z kościoła było nagrane tylko tyle - (podkład muzyczny przez cały czas ) para podchodzi do ołtarza chwilka przed ołtarzem i para wychodzi z kościoła... i to nie był tylko jeden film od tego kamerzysty. yłam naprawdę zaskoczona, bo rozumiem że całej mszy nie ma,ale przysięga??? przeciez to jest całą istotą ślubu!!! jadąc na kolejne spotkanie z kamerzystą modliłam się w duchu, żeby był fajny i zeby to był ten, no i byl:) kamień z serca. bardzo przyjemny facet, na wstępie powiedział nam , ze film bedzie taki jak chcemy, ze wszystkie wstawki, animacje zależa od nas. jedna para miała tyle animacji.. mnie się to bardzo nie podobało. muzyke na podkłady jak chcemy to mamy przynieść na płytce i muzyka bedzie tam gdzie bedziemy chcieli żeby była. jakość filmu była świetna. ja zastanawiam się nad tym filmem, bo nie chce żeby był taki jak wszyscy maja. ze najpierw czołówka, potem tacy byliśmy jeszcze wczoraj i zdjęcia z młodości , potem przygotowania przed ślubem, ślub wesele... ( przynajmniej u nas tak wyglądaja filmy ze ślubu) mam już pare pomysłów na film, mam nadzieje że wszystko sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, że żadnej z was nie ma jak ja jestem, no nic ide w takim razie do łóżka, przytulę się do mojego A i poczytam książkę., dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejamyszki -> witaj 🌻 ja tylko na chwilke. Mój M. juz sie nakrecil, ze jakis serial SF bedziemy oglądać i nie mam teraz inneog wyjścia jak wyłączyć kompa i ogladać z nim. My nie bedziemy miec kamery. Nie chcemy. Fajnie, ze Ty masz takiego kamerzyste ktory Ci pasuje bo to najwazniejsze. Ja mam mała załamke z powodu zespołu, a raczej jego braku :( Przyszły dziś nasze \"testowe\" srebrne obrączki, moja 10 jest oki, ale 30 mojego M. coś za luźna. Ale zobaczymy jak się sprawdzi po kilku dniach noszenia. Zmykam. Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i żegan!!!!do snu się szykuje! nadzijea myszki------i reszta dziewczyn: UWAŻAM ŻE NIE TRZEBA PISAC O WYMIANIE ZDJĘC...TO DLAMNIE JEST OCZYWISTE-DOSTAJE ZDJECIE(ALBO KTOS PROSI O NIE)-WYSYŁAM!moze za jakis czas to sie stanie regułą na naszym dzielnym topiku który wszystko przetrzyma:D dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa nadzieja-----opowiedz o swoim pomysle na film z wesela jesli mozesz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa sumerato-supeer ze ci sie udało ztym księdzem! monia_witaj znowu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) miłego dnia życze mam nadzieje że dzisiaj będę miała z kim pogadać :) luźny dzień w pracy się zapowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Szefa jak na razie nie ma - święty spokój :) Mam pytanie - w przyszłym tygodniu chcemy iść do księdza zapisać się na październikowe nauki w kościele. Trwają 4 tygodnie po godzinie w każdą niedzielę. I co myślicie - przy tym zapisywaniu daje się księdzu kasę za ustalenie daty ślubu?? Chcemy mieć ją ustaloną w kościele (orkiestra i sala już załatwiona na 12.05.2007) by móc przygotowywać zaproszenia. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Jeśli chodzi o kamerzystę, to rzeczywiście bardzo istotna kwestia. Na szczęście mam to dawno za sobą. Nasz kamerzysta (a raczej kamerzyści) są nastawieni na współpracę z nami. To znaczy nie wrzucą żadnego elementu, póki nie uzgodnią z nami. Poza tym przedstawiliśmy już nasz pomysł, oczywiście to tylko zarys, ale zdążyli się zorientować, jaki styl filmu nas interesuje. Podobnie jak Ami i pewnie większość dziewczyn tu obecnych nie pozwolimy, aby nasz film składał się z gołąbków, fruwających serduszek, obrączek itp.:D Mam wybraną już część zdjęć, które zostaną tam zamieszczone, jednak wspólnych fotek mamy całą masę, więc trudno się zdecydować. Jeśli chodzi o podkład muzyczny dobieram określone utwory pod każdy etap uroczystości. Muzykę dobieramy w ten sposób, że każdy utwór jest nam bliski i my tylko wiemy, jakie wspomnienia u nas przywołuje. Z tego też względu film nabierze formę indywidualną.:) Pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami - mnie się ogromnie podobają zdjęcia z hdd :) nawet chyba pytałam ich o ofertę, w każdym razie są u mnie w zakładkach. To tak na wszelki wypadek - gdyby okazało się, że plener z naszym fotografem nie wyszedł tak jakbym tego chciała. Zresztą ustaliliśmy, że bierzemy do parku w niedzielę (wtedy mamy plener), dwie nasze cyfrówki, żeby zrobić masę zdjęć - już sobie. Taki szalony pomysł wprowadziliśmy w życie w Rzymie i mamy 600 cudownych i niesamowicie radosnych zdjęć :) jasne, że nie są wystudiowane, ale widać na nich ogromną radość i miłość :) dlatego uważam, ze to świetny pomysł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczołkamadzia --- ja byłam u księdza i dałam 100 pln na zarezerwowanie godziny a cały ślub będzie kosztował mnie 800 pln tak więc zostao mi 700 do dopłacenia. W różnych kościołach księża mają różne preferencje jedni prosza o małą wpłatę inni nie. Ja dla świętego spokoju wolałam dać 100 i mieć pewność że będę miała ślub o godzinie jakiej ja chce a nie jaka będzie wolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć DZiewczyny, wpadłam przed praca cos napisać . ami27, ashia - wysłałam Wam zdjęcia bo narazie tylko Wasze maile znalazłam. co do tego filmu to wymyśliłam sobie tak: nie bedzie się zaczynał napisem pamiątka ze ślubu.. czy cos w tym stylu . bedzie napis np. 20 sierpień 2008 ( nasz ślub jest 27.07.2007), potem my siedzimy sobie w ogródku i zastanawiamy sie co dzisiaj robimy. pada pomysł , że najpierw idziemy na spacer a później zobaczymy sobie film ze ślubu. no i potem jest spacer ( podkład muzyczny) w takim pieknym parku, gdzie są stawy, dużo zileeni, taki mały zameczek, ( będziemy to kręcić wcześniej albo teraz jesienią, żeby w parku były piekne kolorowe liscie albo na wiosne). potym spacerze siadamy na kanapę pilotem włączamy na telewizor i dopiero jest pamiatka ze ślubu ...- leci czołówka, przedstawienie pary młodej, świadków... i zaraz potem droga do kościoła, jak siedziemy w samochodzie. i wtedy będzie coś takiego że najpierw pani mloda, potem pan mlody się zamyśkla ( na filmie od tego kamerzysty ma to świetnie zrobione ten efekt zamyślania0 i przypomina sobie co było jeszcze przed chwila - czyli własnie ubieranie się do slubumłodej/ młodego. potem w kościele slub, przysięga. potem poleci przyjazdz do restauracji, przywitanie... potem u fotografa... znowu przyjęcie weselne. i jak już bedzie ciemno to bedzie taki spacer na dworze. najpierw ja sobie chodzę, patrzę sobie na obrączkę i przypominam sobie dzieciństwo - zdjęcia z dzieciństwa, potem mojego A. też na obrączkę się patrzy, kręci nia na palcu- przypomina sobie swoje dzieciństwo- jego zdjęcia. potem on przychodzi do mnie, obejmuje mnie, i takie tam:) i razem juz wspominamy nasze wspólne dni- nassze wspólne zdjęcia. no i na koniec bdzie chyba ( juz po skończeniu filmu) że wyłączamy telewizor i ja kładę głowę na ramię mojego A... eheh nie wiem czy cos z tego zrozumiecie Dziewczyny:) , ale napiszcie co o tym myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz kobieto ile ci zajeło wymyslanie tego scenariusza:D?moim zdaniem całkiem ciekawy jest!!!!!!mnie tez sie wydaje ze 99% filmów to dziecinstwo-my razem-przygotowania-śluba-wesele...umnie moze schemat by przeszedł tylko forma:(....fajne jest kiedy zdjecia z dziecistwa przeplataja sie z rzeczywistoscią tj np. ja jako 7mczy bobas a za chwile dorosła kobieta ubierająca podwiązke:P cóż zoabczymy...na co \"pójdzie\" nasz kamerzysta! zdjecia obajrze w domu-i wyśle swoje:) miłego dnia kobiety życze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejamyszki --- podoba mi się twój scenariusz :) w końcu coś innego niż taki zwykły reportaż ze ślubu i wesela :) a to moj adres mailowy : lila_24@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to samo wymyślenie tego to była chwila:) bardzo chciałam coś wymyślić, żeby dało się zrobić, i żeby było inaczej, kombinowałam i nic, i pewnego dnia w pracy mowie mojemu A ( razem pracujemy) ze chcialabym zeby nasz film ze ślubu był inny i w tej chwili mnie olśniło jakby to mogło być:) np. ten spacer to sam kamerzysta nam zaproponował , ja tylko zmieniłam jego kolejność i troszkę inną forme. ile wasz kamerzysta będzie kosztował? bo nqasz 550 zł za 3 godziny zrobionego filmu- juz gotowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila - strasznie dużo u Ciebie ksiądz sobie zażyczył. U nas jest co łaska, podobno 100 lub 200 zł to max. I do tego po 50 zł organista i kościelny, co by ładnie grał i dywanik rozłożył w kościele. Tylko nie wiem kiedy to się im wręcza. No nic popytam znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że to dość dużo spróbujemy troche ponegocjować z księdzem może coś nam spuści z ceny. W tej kwocie mamy przystrus kwiatami kościoła , czerwony dywan, kościelny, organista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Nie moglam zaczac sie uczyc do egz nie zajrzywszy najpierw tutaj:) nadziejamyszki: super scenariusz wymyslilas, ja jeszcze o tym nie myslalam, moze w przyszlym tyg zaczne, bo teraz czeka mnie mega starcie we wtorek na uczelni.. No ale tak to jest jak sie w czerwcu nie mialo glowy do nauki:) Podaje swoj e-mail, jakby ktoras chciala jakies fajne zdjecia podeslac: aniutka_ak@o2.pl, ja tez jakis poszukam:) Zycze milego dnia, u mnie piekna pogoda, idealna na spacer albo rower, ale coz, ksiazka czeka i krzywo sie na mnie patrzy, buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczółkamadzia: U mnie \"co łaska\" to ksiądz bierze 500 zl, a to male miasto, no ale coz, jak trzeba to trzeba. Gdyby ludzie tyle nie dawali, to ksiadz by sie nie przyzwyczail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysica20
dziewczyny witam was;) mam pytanie do pineski jak sie czujesz jak jest juz 11 miesiecy do slubu a nie rok????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Tygrysica, jakos szybko mi ten czas leci. Jeszcze kilka miesiecy temu myslalam, ze to jeszcze tyyylllleee czasu, a to juz tak niedlugo, nie moge sie doczekac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysica20
my mamy slub miesiac po tobie wiec jescze rok i(ponad) hmmi tez juz sie noe moge doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysica20
pinesko a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×