Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Kropka --- a to już sie trzeba tam zapisać ? Bo wcześniejniej czytałam , że mają jakieś info na stronie zamieścić ... bo żeby nie okazało sie że zostaniemy na lodzie :( Pomęcze jeszcze trochę .... To jest w soboty ??? A ta kobieta z poradni to też jest w \"pakiecie\" ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mają podań nowy termin po 10.09, teraz się nie zapiszesz. Pani z poradni jest w pakiecie ;-) To najczęściej jest w soboty - nie wiem, czy teraz na 100% ale mam nadzieje. No i Monia jak nie zdążysz teraz, to nie martw się, bo oni robią takie szkolenia cyklicznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejamyszki: Dzieki za zdjecia, wlasnie wyslalam kilka moich, innym tez chetnie wysle, tylko pozbieram adresy z wczesniejszych stron. Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK. Dzięki :) Po prostu myślałam , że robią 2-3 razy w roku ... Bo w mojej parafi robią 2 razy i to w dziwnych terminach : wrzesień , styczeń ... a ci co zdecydują sie w marcu na ślub w sierpniu musza ganiać po innych Kościołach :( Wysłałam moje fotki do Lily , Namagnesowanej Pinezki , Ancury . Do reszty dziewczyn , które dołaczyły po 22 sierpnia nie mogłam doczytać adresów mailowych ... jak któraś chce to niech poda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już sie zwijam do domku ... Nic dzisiaj nie zrobiłam w pracy , oprócz zamieszania i bałaganu na biurku ... No cóż .. dzień jak co dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co się z nią dzieje! mam nadzieje ze do nas szybko wróci.. szkoda że z moich okolic niema żadnej z was...i że nie ma tego typu kursów:( co do winietek-ja jestem za nienarzucaniem \"regulaminu\"ślubu i wesela..ale akurat wizytówki to dobra rzecz(pod warunkiem ze sie mądrze gosci posadzi)-nie wie czy czytałyscie taki topik(dosc dawno) o tym harmonogramie ślubu i wesela..np.\"goście w kosciele trzymają róże nad głowami młodych\" \"po mszy goscie czekają jakies 5min po wyjsciu pary młodej dopiero wychodza\"\"do kieliszków szampana podchodzimy pojedynczo aby nie tworzyc sztucznego tłoku\" etc.. osobiscie takie instruowanie ludzi mi sie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha, Ami, jakbym dostała taką durną instrukcję obsługi, to bym nie poszła na taki ślub. Natomiast wizytówki są dobre, bo nie ryzykujesz, że w ostateczności wylądujesz pomiędzy \"ciocia Krysią\" a \"wujkiem zdzisiem\", których \"znasz\" ze swojego chrztu ;-) A Wiosna to nie jest na urlopie ? Przecież chyba się wybierała na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZECIN:( osamotniony szczecin:)ale luzik\"podepne \"sie dowas:) wiecie co ostatnio słyszałam ze para młoda robiła sobie nawzajem prezenty z okazjii ślubu..ona jemu zegarek z grawerem ,on jej bransoletke-co sądzicie? dziś sobie myslałam,o tym czy cos się realnie zmieni w naszym życiu po ślubie...i doszłam do wniosku ze chyba nie.świadomość ze się kocha i jest się kochanym jest niezmienna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do prezentów - to właściwie sama nie wiem, nie mam zdania. Co do zmian - to wejdź na topik świeżo upieczonych mężatek, czy jakoś tak - i dowiesz sie, że po ślubie będzie Ci wpaniale, magicznie, i w ogóle ;-) Może będzie, choć ja uważam, że będzie tak samo - uważam tak jak Ami, że miłość, to miłość, nie ma znaczenia w jakiej oprawie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o wizytowki to tez sie zgadzam, ze sa one ulatwieniem wszystkiego i nie ma balaganu. a jesli chodzi o taka instrukcje obslugi to nie za bardzo dobry pomysl. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Wracałam dziś z pracy dośc długo bo 2h, a wszystko przez to, że zrobiłam sobie małą rudnkę po sklepach. Wróciłam z lakierem do paznokci, 1 t-shirtem, 2 bluzeczkami i gazetą wyborczą :P A teraz już na temat: winietki to moim zdnaiem podstawa na weselu bo naprawdę nie miło jest jak wyląduje się gdzies zupełnie przypadkiem, jak przysłowiowe 5 koło u wozu. U nas będą na 100%. Co do zaproszeń to właśnie napisałam maila do Muzeum Papieru i zamawiam sobie kilka różnych arkuszy papieru czerpanego, robie testowe zaproszenia i wtedy podjemiemy decyzję ostateczną. Ślub będziemy pewnie mieć w okolicach 14, max. 15. Tak żeby mieć szansę na konkretną sesję zdjęciową, co prawda będzie ona w tym samym miejscu co wesele, ale tam jest dość ciemno przez te wszystkie drzewa :P Wczoraj dotarły zamówione przeze mnie srebrne obrączki. Moja jest 10, po jednym dniu noszenia stwierdzam, że wybrałam dobry rozmiar. Natomiast mój M. ma 30 i chyba jest troszkę za luźna. Jak wróci to się do wiem czy jej przypadkiem nie zgubił :P Może uda się nam dziś wyrwać do kina. Czytalam dziś w \"Filmie\" o nowym filmie z Jennifer Aniston, podobno warto obejrzeć. Może któraś z Was oglądała już? Nadziejamyszki -> dziękuję za zdjęcia. Postaram się szybciutko podesłać coś swojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Film beznadziejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIELKA PROŚBA!!!!!!! DZIEWCZYNKI KTORE ZARAZ ZOSTANĄ WYMIENIONE PONIZEJ,BŁAGAM MOCNIUTKO O ZDJĘCIA ICH;) !!! PONIEWAZ OD WAS JESZCZE NIE DOSTAŁAM. NAPEWNO ODPISZE. OTO MÓJ ADRES: KACZKA196@WP.PL *tygrysica *lila *pszczolka madzia *młoda2 *summertea *nadzieja myszki *namagnesowana pinezka *capria *papierowe nozyczki *agi58 *kaska22 *musiq *jasminum Jeszcze raz bardzo,bardzo prosze.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć: Szybko przejrzałam ostatnie posty, nie mam ostatnio czasu na forumowanie - problemy na uczelni (ech, szkoda gadać...). monia --> zaciekawiłaś mnie tą Triadą. Planowaliśmy jechać z nimi w podróż poślubną, więc jestem ciekawa co Was aż tak zniechęciło do tego biura. Ja również proszę nowe Panie o przesłanie swoich fotek :) (nie mam teraz czasu przeszukiwać wątku więc proszę o wyrozumiałość - postaram się w miarę możliwości szybko odwdzięczyć za fotki). Co do winetek to jestem w 100% za (o czym kilkakrotnie pisałam już na tym forum ;) ). Sama siedziałam na kilku weselach na dostawce obok obcych ludzi, słyszałam o parach, które musiały być rozdzielone, bo nie było dla nich miejsc obok siebie. Nie, dziękuje. U mnie na weselu na pewno nie będzie takiego bajzlu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysylam zdjecia do kaczki. i prosze emaila do wiosny to wysle fotki. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dlugiej nieobecnosci :-) ami27 mnie ochrzanila zebym wracala to jestem :-D strasznie duzo piszecie a ja nie mam ostatnio czasu codziennie na necie siedziec. Praca, praca, praca. ehhh..super ekstra bardzo ja lubie ale juz chyba pora na urlop a ten dopiero za 4 tygodnie. Do tego jeszcze duuuuuzo pracy ostatnio. szkoda gadac.. A pozatym musialam chyba zregenerowac sily i nabrac zapalu znow do tej calej slubnej musztry bo juz byl czas ze mialam serdecznie dosc tego tematu. No ale 10 miesiecy zostalo a ja mam ...sale ...wiec chyba pora cos zaczac dzialac. Nie chce mi sie dziewczyny. To chyba przez to zmeczenie. pozdrowionka :-) Postaram sie zagladac tu czesciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - zaliczka na orkiestrę dana, sala zarezerwowana :) Nie jest źle. Kościół w przyszłym tygodniu załatwimy. Chłopak z orkiestry kazał nam sobie wybrac piosenkę na 1 taniec !! Macie jakieś pomysły?? I zaproponował byśmy ułożyli listę z dedykacjami - komu i jaka piosenkę dedykujemy, a oni w naszym imieniu zagrają, byśmy już na weselu sobie tym głowy nie zaprzątali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewczyny, zmykam juz do lozeczka. Wiosna i kaczka: wyslalam Wam zdjecia, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×