Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

witajcie!! Dziś razem z moim narzeczonym zaplanowaliśmy ślub - 4.12.2007 z czego bardzo się cieszę i pozdrawiam wszytskie pary co biorą ślub w tym roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim:) Wczoraj poruszyłyście tyle tematów, że nie bardzo wiem, do czego najpierw się odnieść. A więc po kolei... Ashia---Cieszę się, że znalazłaś producenta papieru czerpanego. Widzę, że konsekwentnie dążysz do realizacji swoich marzeń. i bardzo dobrze, skoro ten papier Ci się podoba, to gratuluję :) Ja znam tylko jednego producenta papieru czerpanego, który niestety nie posiada dużych ilości, a zamówienia należy składać z dużym wyprzedzenie. Czas oczekiwania jest również długi, a dostawy stopniowe, rozłożone na małe partie. Dlatego nie polecałam Ci takiego rozwiązania. Najważniejsze, że znalazłaś:) Teraz tylko wymarzony projekt i masz coś własnego. A wiesz nad czym ostatnio się zastanawiałam... Nad zastąpieniem elementu z atłąsowej wstążki w moim projekcie, koronkowym motywem. Co o tym sądzisz??? Ami---Ja również jestem z zupełnie innego regionu niż większość dziewczyn, ale przecież to nie żaden problem. Owszem pojawiają się różnice w zwyczajach, ale to tylko może poszerzyć wiedzę i otworzyć oczy na nowe pomysły ;) Jeśli chodzi o nauki dawno mam to już za sobą:D Teraz mogę zająć się już bardziej zaawansowanymi i przygotowaniami. Życzę miłego dnia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziwwczyny🖐️ dziekuję za zdjęcia:D wysłaąłm do kolejnych dziewczyn u nas też będa winetki i myślę , ze jak zaproszenia będę robić sama to zrobie też winetki od razu, zeby były w tym samym stylu. ami27 --- z moich okolic tez nie ma nikogo . jestem ze śląska Dziewczyny Wy sie zastanawiacie czy godzina 17 to nie za wcześnie , u nas godzina 13 to już późno:) wstepnie chcieliśmy na 11 - 12, ale teraz sie zastanawiam czy nie zrobić na 13- 14 bo wiadomo rano jeszcze bedzie masa rzeczy so zrobienia i żeby to jakos na spokojnie wszystko zrobić. Ashia - ty tez sam będziesz robiła zaproszenia, zastanawiałaś się już nat tekstem zaproszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez by się podobał ślub w zimie, w czsie świat bożego narodzenia... choinki w kościele... cos pięknego va_neska -- gratuluję:)!!!! a czy adwent przeszkadza w ślubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny wysłałam do was swoje zdjecia do was tzn: monia.kami78 namagnesowana.pinezka nadziejamyszki ancura kaczka196 wiosna Jeśli ktoś jeszcze chce to mogę wysłać swoje zdjęcia bądz czekam na wasze a ja sie zrewanzuje. Czy ktoś oprócz trzech kropek i mnie wybiera się na jednodniowe nauki do Pallotynów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poscie to napewno ale sama wielkanoc i dni po niej juz mozna robić a jezeli chodzio o adwent to może kiedyś nie, tak jak to było z dyskotekami , że w adwencie były zabronione. teraz juz nie ma takiego zakazu, bo kościół doszedł to wniosku że adwent to jest radosne oczekiwanie na narodzienie się Dzieciątka Jezus, i mamy się wtedy cieszyc, więc myślę , że ze ślubem w adwencie nie będzie żadnego problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Witam w ten strasznie deszczowy dzien, wlasnie wrocilam ze spaceru z psem, przemoklam do suchej nitki. Ja poczatkowo tez myslalam nad slubem w grudniu, ale potem stwierdzilam, ze na pewno nie wytrzymalabym z zimna w kosciele i ogolnie tak jest szaro i ponuro wtedy, bo ze sniegiem to tez nigdy nic nie wiadomo. W pazdzierniku wybieram sie na 2-dniowe nauki przedmalzenskie, obawiam sie tylko tej poradni, bo jakos nie wyobrazam sobie robic jakiegos wykresu kiedy dni plodne a kiedy nie, a podobno takie rzeczy sa w tych poradniach. Najwyzej z netu jakis sobie sciagne i po klopocie. No i oczywiscie winetki tez zamierzam zrobic, nie chce zamieszania. Dzieki dziewczyny za zdjecia, bede sukcesywnie wysylac do nastepnych. Ale sie tu tak domowo i cieplo zrobilo:) Buziaki i milego dnia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila - dzięki za zdjęcia:) kurcze też bym chciałą skoczyć tak jak ty:) a zdjęcia z tunezji bajka... już ne mogę doczekać się podróży poślubnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo! unas nie bierze się slubów w adwent i post.ksiądz(ten z mojej parafii) chyba by zawału dostał!jedynym odstepstwem jest \"józefa\"w poście-jesli np wypada w sobote to można...mysmy tez pierwotnie chcieli w grudniu(tego roku)ale po 1 terminy:( po drugie doszłam do wniosku ze nie mogę zapanowac nad pogodą :D więc jesli nie będzie śniegu i mrozu-to niestety lipa:( kobiety kiedy i z kim idziecie wybierać sukienkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejamyszki --- ciesze sie ze ci sie podobają zdjecia, ten tandem to bylo moje marzenie i moj J sprawil mi prezent na nasza druga rocznice znajomosci, wrazenia nie do opisania :) Ja tez slicznie dziekuje za zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och ja już to najchętniej zaraz bym poszła mierzyć suknie ślubne, ale musze jeszcze poczekać, a to dlatego, ze czekam na moją Siostrzyczkę. Siostra jest w Anglii pod koniec czerwca pojechała tam z chłopakiem do pracy. wraca albo 25 września albo tydzień później. i jak tylko przyjedzie( no pewnie nie od razu) to pójdziemy mierzyć suknie, pójdę z siostrą i mama. wogóle to cały pomysł ze ślubem był kiedy ona była już w Anglii i tylko mailami i smsami z nią gadałam, i już nie mogę się doczekac kiedy pogadamy sobie jak ona przyjedzie, a Wy z kim byłyście, czy pójdziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejamyszki --- ja z kolezanka raczej nie pojde wszystkie sa albo w zaawansowanej ciązy albo wlasnie urodziły a siostry nie mam :( Pozostaje mi moj J i mama, plan mam taki ze ide z J przymierzamy ogladamy on wskazuje 3 których mu sie najbardziej podobam potem ide z mama i jedna z nich wybieramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pewnie bede chodzila z moja przyjaciolka, tak wstepnie poogladac, a i tak pewnie wybiore ta jedyna z moim P i mama. Ja tez nie moge sie juz doczekac mierzenia sukni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na 100% pójde z siostrami:D koleżanka koleżanką ale im ufam bezgranicznie!ostatni na slub kolegi byłam wybierac kiecke ze znajomą-potem okazało sie ze wyglądam jak w worku po ziemniakach:(a wybieram się w okolicy lutego pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Co do kiecki, to tak się będę rozglądać - dzisiaj lecę do Londynu, to sobie popatrzę. W Londynie mieszka moja przyjaciółka i Ona mi ewentualnie coś będzie doradzać. Natomiast jeśli będę coś wybierać w Polsce - to rzem z facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Dziekuje bardzo za zdjęcia od Lily i Namagnesowanej Pinezki 🌻 Połączam sie pod listę Kaczki z prosbą o fotki od: pszczółka madzia summertea (!!!!!!!!! :) ) nadzieja myszki capria agi ( !!!!!! :) ) kaska22 musiq va-neska Dzięki wielkie z góry :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moim zdjęciem jest problem tego typu, że w domu nie posiadam jeszcze internetu, a w komputerze w pracy żadnych prywatnych fotek nie posiadam. Ale co się odwlecze, to nie uciecze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie lubię zdjęć dziewczyny!! Nie mam w komputerze zdjęć, a jeśli już jakies posiadam to wywołane. Obiecuję jednak, że jak tylko nadarzy się okazja to prześlę Wam obowiązkowo moje zdjęcia. A to wszystko sprowadza się do tego, że nie będzie fotografa na weselu tylko mój brat zrobi kilka fotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna , Kropka ------- moje uwagi odnośnie biura Triada : Triada jest biurem z długoletnim stażem i na pewno mozna być pewnym że nie spotka nas niespodzianka na lotnisku typu : sorry , ale biuro nie zapłaciło za hotel więc radzźcie sobie teraz sami i zwróćcie do tego kasę za bilet lotniczy . Pod względem obsługi w Polsce jest wszystko OK. Natomiast na miejscu ... rezydyntki sa do bani . Spotkałam juz mnóstwo postów na portalu wakacje.pl , gdzie ludzie się skarżyli na obsługę za granica . Te baby nie przekazują praktycznych informacji , patrzą tylko jak wcisnąć komuś wycieczkę, która jest droższa od tych z biur lokalnych o połowę. Są aroganckie i nie miłe. Nie zawsze odbierają telefony i nie oddzawnają . Jak się zapyatałam czy mi zwrócą za rozmowy telefoniczne do rezydentki w dniu przyjazdu ( bo nawet nie rozkwatowarowała nas osobiście w hotelu , tylko wysłała jakiegoś egipcjanina z którym nie szło sie dogadać w żadnym języku ) to mi odburknęła , że to ja miałam problem a nie ona, więc ją to nic nie obchodzi .... To tyle o Triadzie. Nigdy już nie pojadę z tym biurem. Nie wiem jak jest w innych krajach , ale Egipt nie jest ich najmocniejszą stroną ! Generalnie jest tak , że praktycznie każde biuro korzysta z usług biura lokalnego w danym kraju i może się zdarzyć że nawet nie będzie rezydenta polskiego - tylko powiedzmy polskojęzyczny ( niekoniecznie mówiący płynnie i wyraźnie ). Ale przeważnie nie miałam żadnych problemów , bo np. z Kopernika był taki facio, który miał polską żonę i po polsku mówił nieźle. Co jakiś czas sam do nas dzwonił bądź przychodził i pytał czy wszystko OK. A te krowy z Triady przychodziły do hotelu 2 razy w tygodniu na 20 minut i to w południe , gdzie wszystcy są na plaży ... Dobra nie będę się więcej żalić :) Jezeli chodzi o przetestowane przeze mnie biura to : Triada ----- kicha do potęgi Exim Tours ------ kicha GTI ------- polecam Kopernik -------- polecam !!! Słyszałam też że Sun Fun jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, wielkie dzięki za info - zawsze myślałam, że Triada to taka lepsza \"klasa\". A słyszałaś coś o Neckermannie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka ---- osobiście nie byłam , ale ludzie chwalą bo chociaż nie jest najtańszym biurem to dbają o klientów . Jedyny minus jest taki że jest duże pradopodobieństwo pobytu na wakacjach w gronie niemieckich turystów .... Przynajmiej tak bylo 3-4 lata temu. Musisz wejśc na www.wakacje.pl na forum i tam się podpytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka -----Na Twój kierunek to nie każde biuro ma ofertę :) Na pewno Ecco Holiday ma ogromny wybór w różne ciekawe egzotyczne zakątki ... http://www.eccoholiday.com/ Lila ----------ja jeszcze na ten jedniowy kurs przedmałżeński chce się załapać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny: monia --> Nieciekawa sprawa z tą Triadą :-o Nie po to człowiek czeka cały rok na wakacje, żeby później przeżywać takie stresujące chwile w obcym kraju. Odnośnie hotelu - jechaliście do określonego hotelu, czy na tak zwany traf? Z moich doświadczeń z Triadą wynika, żeby nigdy, ale to przenigdy nie jeździć do hotelu no-name! 5 lat temu pojechaliśmy z rodzicami do Tunezji do tak zwanego trafa - hotel nie był zły, tyle że daleko od plaży. Później już jeździliśmy do określonych hoteli, ale pamiętam że np. w Grecji ludzi z trafa zakwaterowali do na prawdę nieciekawych miejsc. W Turcji mieliśmy z Triadą dosyć niemiłą sytuację - mieliśmy wykupiony hotel trzygwiazdkowy, ale po przyjeździe na miejsce okazało się, że miejsca w naszym hotelu zajęli niemieccy turyści, a nas zakwaterowano w innym. W sumie nowy hotel był lepszy od pierwotnego, ale dla zasady napisaliśmy do Triady skargę, postraszyliśmy, że napiszemy skargę do Izby Turystyki i dla zamknięcia nam ust wszyscy ludzie, którzy wylądowali w nieplanowanych hotelach dostali od Triady odszkodowanie ;) Jeśli chodzi o inne biura podróży to jeździłam jeszcze z Sigmą Travel, Alpiną (tu moi rodzice utopili trochę pieniędzy gdy splajtowała) i Lekierem (bardzo fajne biuro podróży, ale też upadło). Dobre opinie czytałam o Nekermanie. Planując wakacje myśleliśmy o Triadzie, gdyż jest to pewne biuro podróży (po przygodzie z Alpiną boję się biur, o niepewnej pozycji na rynku). Poza tym byłam już z Triadą na 4 wycieczkach, przy piątej dostałabym u nich zieloną kartę (moi rodzice mają - bardzo przydatna sprawa, jeśli się chce z nimi jeździć). Zobaczymy... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wogóle dziękuje za zdjęcia, już sie odwdzięczam :) Hehe, spojrzałam na liczniczek - już tylko 9 miesięcy z hakiem mi zostało (tak niedawno był rok i kilka miesięcy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosno------ byłam na NO NAME - 4 gwiazdki . Ale sam hotel był bardzo fajny . Nic do niego nie mam . Mam żal do rezydentki. Bo dostaliśmy po przyjexdzie jakieś obleśne pokoje , do których wchodziło się dziwnymi obskurnymi korytarzmi z widokiem na kwatery egispkiej obsługi... ale SAMI załatwiliśmy sobie nowe super pokoje z fajnym widokiem, bez udziału rezydentki z Triady . Bo ta miała nas głęboko w d.... . To wtedy wydzwaniałam do niej , a ona mi wypaliła że to mój problem ., bo przeciez sam hotel ma 4 gwiazki :( Hoeel był bardzo ładny , byli tam tylko Włosi - bo właścicielem jest Włocho-Egipcjanin. Piękna plaża z laguną i rafami oraz zatopionym statkiem , przy którym można było nurkowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do biura podróży byłam na wakacjach z TUI - swietna obsługa dbają o klienta Neckermann - j.w. Pegaz - bardzo dobra obsługa a dziewczyny swietnie gadają po turecku wiec bez problemu zalatwia kazda twoja sprawe Scan Holiday - wiem ze sie połączyło z jakimś biurem niemieckim - jestem z niego zadowolona porazka to SUN&FUN - nikomu nie plecam poprostu jedna wielka kicha TRiada - j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Waszym miejscu napisałabym na tego babsztyla skargę do Triady. Moja kuzynka pracowała kiedyś jako pilotka wycieczek zagranicznych - starała się o pracę rezydentki na Krecie. Niestety nie udało się jej, bo okazuje się, że do takiej pracy jest wielu chętnych (nieźle płacą, do tego jeśli nie spędza się czasu z wczasowiczami samemu można wygrzewać się na plaży :) ). W takim razie co taka leniwa chamka robi jeszcze na tym stanowisku w Egipcie? Chyba nie rozumie, że bardzo wiele osób przyjęłoby taką pracę i starałoby się być miłym dla wczasowiczów, żeby utrzymać się na tej posadzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×