Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Cześć Lila :-D Tak ostatnio się zastanawiałam, gdzie zniknęłaś. To w ten weekend też są targi ?? A nie było ich miesiąc temu ? Ja nie idę - nie lubię w ogóle żadnych tego typu imprez, a poza tym by mi się nie chciało. Na razie mi się w ogóle odechciało przygotowań - czekam na powrót chęci :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek kobietki!!! Ufff, jak to dobrze że już za parę godzin weekend :-) Lila--- czekam na twoją relację z targów, ja nie idę bo sama bez D jakoś nie mam ochoty :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na targi nie idę - nie mamy na razie na to czasu. Może w styczniu się wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Lila ----- ja tez sie w niedzielę wybieram na Torwar :) Nie wiem dokładnie o której godzinie , bo kolezanka z pracuy chcioała się ze mną wybrać, ale nie wiadomo o której będzie mogła się z pracy urwać ... Więc na 90 % pewnie się spotkamy :) Wiosno ------ wow ! To bardzo radykalny krok , bo faktycznie teraz trudno będzie coś znaleźć, chyba że weźmiecie po uwagę zmianę daty. ostatnio u koleżanki oglądałam film z wesela i tam była piękna sala ! Na Ursynowie . W srodku bardzo fajnie , rewelacyjne rozwiązanie z miejscem na tańce i orkiestrę. Nie wiem jak z budynek wygląda z zewnątrz i jaka jest cen za oaobe . Ale z tego co ja widziałam na reportażu to wnętrze bardzo fajne. W mojej okolicy ( Ząbki, Kobyłka, Marki , Bródno ) jest też parę niezłych lokali. Oprócz mojej sali :) w której na Twoją date na bank nie ma terminu jest taka sala która wewnątrz jest super ! . Gustownie urządzona, piękne łazienki , hol . Cena a osobę 140 zł. Ale minusem jest w niej to , że na samą salę wchodzi sie po schodach i to takich jak w bloku , tzn. \"łamanych\" z półpiętrem. No i z zewnątrz średnio wygląda. natomiast włąścicielka zorganizowała z drugiej strony taki ogródem z ławeczkami ( nie widziałam osobiście). Pisze Ci o tej sali , bo być może w niej sa wolne terminy. http://www.quatro.waw.pl/fotolist.php Jeżeli chcesz to odpytam koleżanke o te salę na Ursynowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki-- nosi mnie po polsce jak nie morze to góry szkoda tylko że służbowo :( ale w związku ztym nic nie pisze ale za dwa tygodnie powinno sie to zmienić i wtedy wróce do rozmów z wami :) Miesiąc temu były w PKiN ale ja w tym czasie byłam z J w górach zdobywać nowe szczyty :) monia.kami--- moze uda nam sie tam spotkać ja pewnie będę po obiedzie tj ok 14 :) A po tergach zdam relacje obym tylko coś dla siebie znalazła bo jakoś chodzić od salonu do salonu mi się nie chce pszczółkamadzia --- gdybym była w twojej sytiułacji postąpiłabym tak samo jak TY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) @ dni mojej nieobecnosci na forum, a tu tyle wpisow:) Zaraz nadrobie zaleglosci.... Jak tam u Was imprezy andrzejkowe, byly jakies?? U mnie niespodziewana impreza wczoraj byla, nie chcialam nigdzie isc, bo moj narzeczony musial wyjechac i jakos nie mialam ochoty na zabawe. ale znajomi sami do mnie przyszli, a koledzy przebrali sie za dziewczyny lekkich obyczajow a ich dziewczyny za facetow. Ubaw mialam po pachy... No i troszke przesadzilam z alkoholem... Wiosna, mam nadzieje, ze uda sie Wam znalesc odpowiednia sale, trzymam kciuki, zeby sie udaly poszukiwania Perelko, witam Cie serdecznie, fajnie, ze wrocilas, pewnie wyjazd sie udal🌻 Dzis musze troche odpoczac, bo glowa boli mocno...Milego popoludnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bohema
witam wszystkich, jest ktos może z Katowic lub okolic? Szukam fajnego fotografa i kamerzysty- możecie kogoś polecić!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tu pierwszy raz :) czy myślała któraś z was o chórze gospel na ślubie? ja w takowym chórze śpiewam i bylismy juz na paru ślubach. Naprawde niesamowite, aż dreszczyk ludziom przechodzi jak śpiewamy. i wcale niekoniecznie piosenki z tanczeniem i klaskaniem. bardziej stonowane, piekne i alleluja z oratorium hendla...mmmm...cudnie. nie mam jeszcze ustalonej daty ślubu, ale wiem, że napewno zaśpiewa chór w kosciele. niekoniecznie musi to byc chor gospel, ale ja akurat taki znam i jest bomba. taki klasyczny chor gregorianski mysle, ze byłby zbyt poważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Nawet nie usiłuję przeczytać wszystkiego, coście popisały:) Młoda - rozumiem, jakie to podłe uczucie - dla nas, kobiet, auto to tylko rzecz do przemieszczania się z punktu A do punktu B, względnie coś ładnego - a dla facetów to niemal dziecko... :D (oczywiście są wyjątki wśród obydwu płci).Straszne jest takie \"nie odzywanie się\". Na pocieszenie powiem Ci, że jak mój M zarysował osobiście zderzak, też przez pół dnia się do mnie nie odzuwał - taki był wściekły.. na siebie :D Nie martw się, to jest coś, co każdy facet musi przejść osobiście:) Jeszcze kilka takich przygód i będzie to po nim spływać jak po kaczce;) taki wisielczy żarcik. Ogólnie - uczy w górę! cokoloko - popiam z doświadczenia poprzednie wypowiedzi. To zadziwiające, jak inaczej wygląda suknia w katalogu albo na manekinie, a inaczej - na nas! To jest chyba tak, jak z różdżkami w Harrym Potterze - każda różdżka sama wybiera sobie właściciela:) tak samo - suknia też \"sama rzuci Ci się na szyję\", jeśli ją tylko .. przymierzysz. Moja własna wizja sukni legła w gruzach, gdy przymierzyłam w końcu TĄ JEDYNĄ:) Patrycjo - o Promnicach słyszałam same dobre rzeczy. Zastanawiam się, czy nie wybrać si tam na Sylwestra - choć obawiam się, że obudziłam si już trochę za późno. To chyba dobry wybór. Kaśka - nigdy, ale to nigdy nie chodź mierzyć sukni sama:) Weź koleżankę albo mamę - te kobiety w salonach chyba przechodzą jakiś specjalistyczny kurs mącenia w głowie - trzeba mieć \"posiłki\":) mafuszka - masz racje co do nauk przedmałżeńskich. Można je \"odfajkować\" i mieć z głowy, a można pójśc na jakieś naprawdę wartościowe (najlepiej - prowadzone przez psychologów) gdzie uczy się sztuki negocjacji i jasnego wyrażania poglądów. Taką dobrą opinią cieszą się często nauki tzw \"weekendowe\", czyli cały weekend warsztatów. Ja sama na takich byłam:) i choć miałam zastrzeżenia, o lepszych w okolicy nie słyszałam. wiosenko - krok radykalny, ale wydaje mi się, że macie jeszcze szanse. Mimo wszystko uważam, że dobrze robicie - nie ma co ulegać złudzeniu \"fałszywego zaangażowania\" i pchać sie w coś, co nie do koca odpowiada oczekiwaniom. Kibicuję Ci zatem:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszytskim, ale mam lenia dzisiaj, już nie mogę sie doczekać 15, jak sobie wreszczie pójdę do domku. Ja osobiście myslałam o \"spiewaczce\" która ładanie zaspiewa Ave Maria, ale tym chórem to jest fajny pomysł. Przemyslimy to z moim T. Monia doszły zdjecia? Miałam wczoraj jakiś problem ze skrzynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, Bohema - tu dziewczyny są jeszcze \"przed\", więc raczej nikogo Ci nie polecą. Tak się składa, że ja jestem fotografem z tych okolic. Tylko, że ja się nie lubię samo-polecać :P Do tego stopnia, że większość tutejszych aktualnych bywalczyń nawet o tym nie wie ;) :P Jak chcesz, to kliknij w mój nick i tam masz odnośnik do strony www (nie będę go tutaj wklejać, wolę się reklamować w inny sposób). Będę też na Międzyplanetarnych Targach Ślubnych w lutym w Spodku. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawa prawda jestem tu od 2 tygodni chyba. Bardzo mi milutko :) A więc cześc jestem Dominika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Marysia:) Jestem psycholgiem, a hobbystycznie - plastykiem i fotografem:) Jestem mężatką od 2 lat, a na forum - od samego początku (patrz pierwsze wpisy:D)). Skąd jesteś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Jeleniej Góry, na dzień dzisiejszy interesuje mnie wszytsko co jest zwiazane ze ślubem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie również. A tak serio to interesuje się dość szerko pojętą ekonomią tzn. Biznes plany, rózne anlizy finansowe, controling tym tez zajmuje się w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc raczej ścisłowiec, albo \"ścisłowczyni\":) Dla mnie te sprawy to czarna magia i bardzo podziwiam ludzi, którzy się na tym znają:) Mój M skończył bankowośc i finanse:) ale kiedy rozmawia z kolegą o jakichś sprawach ekonomicznych, to dla mnie mówią zupełnie obcym językiem:) Jak długo jesteś ze swoim Mężczyzną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domiś ------- dostałam ocywiście Twoje foty ! Bardzo dziękuję :) A propos Twojego zawodu ... Własnie ubiegamy się w banku o kredyt firmowy i anlalityk finansowy męczy mnie niesamowicie , co chwila jakieś \"pierdoły musze mu wysyłać ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia!:) Oho, chyba M wraca z upolowaną zwierzyną:) znaczy się, z obiadkiem:) zmykam na razie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 lat, mieszkamy razem jak juz wczesniej pisłam od 1,5 roku. A równo w 10 rocznice bycia razem tj. 01.09.2007 pobieramy się. Poznaliśmy się jak miłam 16 lat T miał wtedy 19 i tak się potoczył nasz los ze jestęmy razem juz tyle lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam dokładnie procedur bankowych, poniewaz nie pracuje w banku, ale jakbys potrzebowała pomocy to napisz postarm sie pomóc, mam koleżankę która zajmuje się kredytami dla firm w pekao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Troche tego napisałyście przez moją nieobecność internet mi nie dzialal od wczoraj od 15 ale teraz jest wszystko oki:) Przeczytam to pozniej bo nie mam teraz zbytnio czasu. Przeprowadzka, wyjazd na weekend, wszystko w biegu:) ale jest dobrze. Pozdrowiaonka dla was i milego weekendu zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kielka
Cześć! W sumie raczej nie uczestniczę w Waszych rozmowach ale namiętnie czytuję, ponieważ również się przygotowuję do TEGO dnia. I w związku z tym mam do Was pytanie... znalazłam świetną salę, w sumie hotel, 130 zł od osoby (w Poznaniu) i blsko więc już nie muszę się martwić jakimś autokarem ale... :) terminy... albo 06 lipca (piątek) albo koniec września... :( no a my planowaliśmy czerwiec, no i nie wiem... Jesteście przesądne co do tego całego "R" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kielka
Wrzesień ma ale to trochę późno, no i wszyscy już wiedzą że czerwiec... więc gdybamy nad tym lipcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kielka --- literką R w miesiącu chyba już nikt się nie przejmuje co ma być to będzie. Ja biorę ślub w maju i jak komuś nie pasuje to jego problem. Więc jeśli wrzesień Ci nie pasuje to weź ślub w lipcu w końcu to piękny letni miesiąc i piękne długie dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kielka
Końcówka września... I wsumie ja nic osobiście do lipca nie mam ale moja mama jak to usłyszała to była "zbulwersowana" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×