Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

moniczko - wysłałam, ale dostałam zwrot właśnie. Sprawdź czy nie masz przeładowanej poczty, a ja sprobuję jeszcze raz. Ktoś wysłał mi zdjęcia z innego maila, ale się nie podpisał. Która to z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok chodziło mi o Kaczuszkę. Dzięki serdecznie za zdjęcia. Dziewczyny super wyglądacie i macie sympatycznie wyglądających przyszłych mężów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anku,Gradia,Monia ile wy macie lat i wasi partnerzy? pewnie gdzies jz pisałyscie ale nie zauwazyłam. Młodo wyglądacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, ale ja juz nie jestem taka młoda. My jesteśmy rocznik 80. Ja ze stycznia, a mój A. z grudnia więc prawie rok różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszło mi od Anku na razie, ale idzie jakieś drugie, baagatela, 5 MB:) Anku, jesteś śliczna i przypominaszmi moją najlpeszą przyjaciółkę z wyglądu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowie wam że najlepsze zdjecie wybralam :) jakbym wam posłała takie nie pozowane to byscie padły haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gradia, mam Cię:) Hehe, kolejny lachon - ale kurczę, mam wrażenie, jakbym Cię skądś znała.... skąd jesteś..? Kto chce jeszcze moje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mieszkam w Zakopcu, ale ostatnich 5 lat mieszkałam i studiowałam w Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczko , ja to chyba najstarsza z towarzystwa jestem .... Ja mam 28 lat ( znaczy się skończę w X ) a mój prawie mężuś 29 ... A jesteśmy ze sobą od 9 lat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gradia-a czy ja ciebie mam??i reszte której niemam????? :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o JA PROSZE APELUJE WRECZ O ZDJECIA KOBIET KTÓRYCH NIEMAM!!! gradia---z zakopca hmmmm tak sobie pomyslałam ze moze...adoptujesz mnie????bo ja tam w górach stale moge byc:Dmoge prac gotowac sprzątac-(tylko nie kaz mi okien myc) bede cichutko zreszta i tak bede na koscielcu cały czas siedziała:D wiek-ja 30.12.1980 mój G. 16.08.1978.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami wysłałam do Ciebie i nie dostałam zwrotu. Sprawdź , jak nie masz to napisz.Odeślę wieczorkiem Ja tez nie mam jeszcze Twoich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gradia, ja nie mam szkrzyni przepełnionej na 100 % , bo wszystko ściąga mi się na outlooka razem z mailem firmowym ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia🌻 for you!!!!!bedziemy czekac na ten dzien razem(i z paroma innymi kobietami:P gradia-sprawdze w domu-ja tu mam null dostepu do skrzyni prywatnej!!!!! ja powiem tak aby oszczedzic czasu:kto niem(a chce) miec moje zdjecie nie meila rzuci-ja nie nadazam was czytac- to bardzo miło ze topik rozrasta sie tak szybko!!!! p.s zabulinka-a ty sie nie wybierasz czasem nad nasz bałtyk polski:D???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja sie przepatrzyłam czy w któryms z linków były bukiety za 450zł!!-nie wiem jak wy-ale ja na stówe tyle nie dam za bukiet!no rozumiem samochód butonierka bukiecik dla swiadkowej i 1 (okazała) wiązanka w kosciele-ale sam mój bukiet:o ? a moze któras wie jak tak sie ceny plasują?ja wiem ze to w zaleznosci od regionów-ale tak+/- za mekijaz i fryzure i wiązanke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) wysłałam zdjęcia do całej reszty mam nadzieję że dojdą.... a teraz idę sie zamrozić chyba .... zaczyna brakować mi śniegu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jak zwylke żadna 😠, bo oczywiście nie ma ani jednej krótkiej 😡 Ale sobie kieckę ubzdurałam ;-) Monia, no ja nie mogę, Ty masz tyle lat co ja, Twój facet ma tyle lat, co mój, a staż podobnie długi - 8 lat !! Po prostu SZOK, jak wiele nas łączy :-D :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki---wyslij mi meila to ci wieczorem podesle zdjecia ze slubu na którym byłam ostatnio panna miała suknie własnego pomysłu z przodu krótka z tyłu dłlllllllugim trenem(jak w teledysku axela rose:) moze ta ci sie spodoba? ja ma króciótkie nogi i łydki za chude do krótkiej-pozatym źle bym sie czuła chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami, kochana jesteś :-) Wieczorem sie odezwę, to Ci maila tez wyślę. Ja po prostu sobie nie wyobrażam, w długiej sukience, chociaż krótkich też nie noszę - ale z \"dwojga złego\" wolę krótką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brido--mnie sie wydaje ze tobie bedzie ona pasowac-zdajesz sie byc\"smukłą\" osobą-a nie jak ja paczusiem z dziecinną twarzą:D hmm szukam słowa\"dostojna\"- to bedzie dobre słowo!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×