Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rzeczka Zapomnianego

Opieka socjalna matek z dziećmi w Anglii

Polecane posty

Gość bzybzy
jest 1690 Ł rocznie max w child tax credit a warunek nie można przekroczyć zarobków na rodzinę rocznie 53000 coś tam A prawdą jest że child benefit jest stały 17,45 Ł tyg na pierwsze dziecko, a child tax credit jak wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzybzy
kolejna fajna strona do :) WYLICZANIA TAX CREDITU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzybzy
PO ASPX W ADRESIE WYMAŻCIE RESZTĘ WSKOCZY OD RAZU STRONA DO WYLICZANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabytkowo
witam mam do was pytanie zlozylam 5 miesiecy temu o tax credit i working tax working tax mi przyznali dwa miesiace temu a tax credit jeszcze nie mam odpowiedzi czy to mozliwe ze tak dlugo sie czeka na odpowiedz prosze o porade jesli ktos wie cos na ten temat pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabytkowo
witam mam do was pytanie zlozylam 5 miesiecy temu o tax credit i working tax working tax mi przyznali dwa miesiace temu a tax credit jeszcze nie mam odpowiedzi czy to mozliwe ze tak dlugo sie czeka na odpowiedz prosze o porade jesli ktos wie cos na ten temat pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaaa102
moze nie ma dziecka w komputerze. zadzwon i zapytaj,mozna prosic o tłumacza. Ja tez podawalam 2 miesiace temu ze mam dziecko i ubiegam sie o ciild tax credit,ale ten wpis im wcieło. poza tym working tax skladalam 4 kwietnia i nie dali mi nic wstecz za 2005,tylko za jeden dzien- od 4 do 5kwietnia 5 funtow-czy to możliwe?kazdy pisze ze dostaje sie za 3 miesiace wstecz a tu nici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzybzy
WYSŁAŁAM o dofinansowanie mieszkania ZOBACZYMY aha wysłałam też o wymianę prawa jazdy na angielskie bo są tańsze ubezpieczenia na auto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaaa102
Working tax credit bierze sie od momentu złożenia, nie ma żadnego okresu wstecz. Przynajmniej ja tak dostałam. Czy to możliwe? Tyle osób pisało o 3 miesiącach wstecz, ale może pomyliło ten zasiłek z child benefit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzybzy
dużo moich znajomych dostało 3 miesiące do tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabytkowo
witam mam pytanie 5 miesiecy temu zlozylam aplikacje o child tax credit i 2 tygodnie temu dzwonilam i stwierdzili ze nie maja dzieci w komputerze i podalam im dane i wprowadzili do komputera czy nie wiecie moze ile czasu bede musiala znow czekac na odpowiedz.Ijeszcze jedno mam pytanko moze wiecie na ten temat cos mieszkam tutaj z mezem i dwojka dzieci tylko maz pracuje roczny jego dochod to 16000 funtow czy mi sie bedzie nalezal tax credit na dzieci i moze wiecie ile dzieki z gory za odpowiedz ijeszcze do tego dochodu mamy tylko child tax na dzieci 120 funtow na miesiac a do mieszkania nic nie dostajemy bo niby nam nie przysluguje pa i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaaa102
zabytkowo,mysle ze nie nalezy wam sie working tax credit. Moj chlopak zarabia 13000 i dostalismy około 20 funtów na tydzien+50 tygodniowo na dziecko. Ale mozesz złożysz jeszcze o child benefit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaaa102
zabytkowo jesli chodzi o czas oczekiwania to powinnaś ich ciągle pospieszać, my tak zrobilismy, dzwonilismy co 2 dzień i w koncu dostalismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa12345
mam pytanko czy któraś składała o child benefit bez swojego NIN i ją umówili na spotkanie w związku z nadaniem numeru? i czy dostała ten numer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabytkowo
dzieki agataaa102 za odpowiedz sory child benefit mam 120 na miesiac na 2 dzieci a nie tax credit dzis dzwonilam do nich o tax credit na dzieci i powiedzieli mi ze wszystko maja i wkrutce przyjdzie mi decyzja i nie wiem jak mam myslec czy przyznaja mi na dzieci czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzybzy
do ewa 12345 Ja tak dostałam child benefit a potem przy składaniu o tax credit dostałam spotkanie na NIN i już go mam w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzybzy
na dzieci napewno dostaniesz bo granica górna zarobków rocznie to 53000 coś tam na rodzinę (do child tax creditu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzybzy
do ewa 12345 tylko że ja dostałam na pracującego męża a teraz chcę przepisać na siebie bo liczy się do ciągłości pracy i do najniższej emerytury :) Jeżeli masz mozliwość to załatwiaj na siebie jeśli nie pracujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaaa102
BZYBZY co jest wymagane do ubiegania się o housing benefit? WOrking,child tax credit i child benefit czy wystarczy jeden z tych zasiłków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzybzy
do hausing benefit ( dofinansowanie domu) na razie tylko wypełnialiśmy druk gruby kilkanaście stron (bez NINu nie przejdzie twój i ewent męża lub partnera) Child bnefit (rodznne na dziecko) jedna z osób musi pracować dostaje chyba każdy wynosi 1,45Łna pierwsze dziecko tygodniowo child tax credit to element working ax creditu składa się na jednym druku, można dostać obydwa albo tylko child tax credit w zależności od wielu czynników CZYTAJ WYŻEJ wyżej również kalkulator do obliczania tax creditu KWOTA KTÓRA WYCHODZI - TO KWOTA OD DNIA WYPEWNIANIA W KALKULATORZE TRZEBA JĄ ROZŁOŻYĆ NA POZOSTAŁE MIESIĄCE DO KWIETNIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzybzy
do hausing benefit ( dofinansowanie domu) na razie tylko wypełnialiśmy druk gruby kilkanaście stron (bez NINu nie przejdzie twój i ewent męża lub partnera) Child bnefit (rodznne na dziecko) jedna z osób musi pracować dostaje chyba każdy wynosi 1,45Łna pierwsze dziecko tygodniowo child tax credit to element working ax creditu składa się na jednym druku, można dostać obydwa albo tylko child tax credit w zależności od wielu czynników CZYTAJ WYŻEJ wyżej również kalkulator do obliczania tax creditu KWOTA KTÓRA WYCHODZI - TO KWOTA OD DNIA WYPEWNIANIA W KALKULATORZE TRZEBA JĄ ROZŁOŻYĆ NA POZOSTAŁE MIESIĄCE DO KWIETNIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaaa102
dzieki bzybzy za odp. chodziło mi tylko o info dotyczące housing benefit,bo slyszałam,ze warunkiem otrzymywania jest tax credit i child benefit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzybzy
WIECIE CO moja koleżanka składała o hausing benefit i dostała 48 Ł tygodniowo (trochę nakłamała że mieszka sama z dieckiem i td) dostaje już 3 miesiące i MIAŁA KONTROL wpadli jej do chaty i zobaczyli dokładnie co i jak ZABRALI JEJ I dowalili KARĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkaaa102
właśnie nie wiem czy to prawda. przeciez na child benefit moge czekac nawet kilka miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzybzy
nie prawda child benefit szybko nawet 3 tygodnie a co do child taxui working taxu to prawda ja czekam 7 miesięcy ale mam juz decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzybzy-czekalas az 7 miesiecy na taxy? a jesli ja dostalam juz pismo ze narazie mam czekac na skontaktowanie sie ze mna kogos z jobcentre w sprawie NIN(z dopiskiem ze jesli w ciagu 5 tygodni nikt sie nie skontaktuje to ja mam zadzwonic) to chyba juz tylko z gorki? prosze pociesz mnie ze to juz kwestia krotkiego okresu czasu bo juz kota dostaje.Fakt za jedna pensje meza i child benefit na 2 dzieci mozna sposkojnie zyc caly miesiac ale jak sie ma troche wiecej kasy to i zmartwien czasem tez mniej ;-) bo mozna zrobic wiecej zakupow :-) aha dodam ze forme na tax skladalismy pod koniec sierpnia i to juz trzecie papiery jakie przyszly w sprawie uzupelniania informacji(w jednych jeszcze raz trzeba bylo podac dochod, w drugich pytali o moje szczegolowe dane tzn o potwierdzenie tych ktore wypisali no i teraz trzecie z tym cholernym NINem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszlo mi jeszcze do glowy-a moze nie czekac az jobcentre sie skontaktuje ze mna tylko pojechac do nich i pokazac pismo? to pismo przyszlo tydzien temu.ale jak sobie pomylse ze moge czekac jeszcze 4 tygodnie az ktos sie odezwie to mnie trafia.nie lubie czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzybzy
do eternity a ty masz już ten NIN czy nie bo nie kumam Bo od momentu rozmowy w sprawie NIN to jest z górki bo jakieś 5 tyg do kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×