Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła żona

Dziewictwo a wierność

Polecane posty

Bo jakbym napisał że nie jewtem prawiczkiem to zaraz by było jakim prawem chcesz dziewice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex.......
no ja w odróżnieniu od ciebie nie stawiam takich barier... ale jak bym była tobą zastanowiłam bym sie nad swoimi wartościami i zachowaniem..agresja uszami ci wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko przy takich ddziewczynach jak ty. Nie dość że szmata to jeszcze dumna z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex.......
tak nano widać ,że nie można cię traktować po ludzku bo po prostu na to nie za sługujesz...więc na dowidzenia napisze ci coś z twojego poziomu: szmatą jest twoja mama bo nie jest już przecież dziewicą- takiego buraka to juz dawno ..nie ,,czytałam'' :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Bo jakbym napisał że nie jewtem prawiczkiem to zaraz by było jakim prawem chcesz dziewice\" - no to jak, byłeś w tym momencie prawiczkiem, a teraz już nie jesteś? Nie potrafiłeś się przyznać do bycia prawiczkiem? Czy może wtedy nie potrafiłeś się przyznać do bycia nie - prawiczkiem, żeby nie odpowiadać na pytanie jakim prawem chcesz dziewice. Nano - a co będzie za dziesięć lat jak Twója wybranka przestanie być małolatą? Wymienisz, bo \"małolatki są weselsze ,ciekawsze i ładniejsze\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtedy nic nie napisałem na to pytanie ani tak ani nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eh.......................
Moją wypowiedź pominięto, ale może to i dobrze. Powtórzę jednak, Nano w Pana wieku, jest Pan zwykłym podstarzałym śmiesznym facetem. Nigdy jako osoba młoda nie zwróciłabym uwagi na kogoś, dla kogo odpowiedzialność to tylko słowo. Bo co odpowiedzialnego jest w rozdziewiczaniu kolejnych dzieci (to nie są jeszcze kobiety dorosłe) by potem za jakiś czas nazwać taką dziewczynę kurwą, gdyż już nie będzie dziewicą ( w końcu rozstając się z taką, przylepiasz jej mimowolnie etykietę)? Zmieniając często partnerki sam jesteś zużytym egzemplarzem, który swoim zachowaniem pokazuje jak bardzo jest jeszcze niedojrzały. Powinieneś stracić dziewictwo z kobietą, którą spędzasz całe życie inaczej będziesz zwykłą szmatą. Twój tok myślenia jest bardzo klarowny. Tak. Będziesz zwykłą zużytą szmatą. Jaka dziewica będzie chciała takiego zużytego starego faceta? Czy wiesz, jaki to obciach pokazać się z takim starym facetem, z którego młode koleżanki będą się śmiać, a nauczyciele na Twój widok od razu zadzwonią na policję lub do rodziców? Nie wiesz? To masz szczęście. Seks teoretycznie bardzo dorosłego mężczyzny z wyrośniętym dzieckiem (inteligencja to nie jest wyznacznik dorosłości) nie jest niczym dobrym. Szczególnie, jeśli lubisz nieformalne związki i swobodę. Z seksu czasami rodzą się dzieci. A Ty na dziecko nie możesz sobie pozwolić, bo tak naprawdę sam nim jesteś. I zawsze taki będziesz. Nie wiem dlaczego się z nim kłócicie, on umrze i będzie miał takie same poglądy. Taki typ człowieka, głuchego na rozsądek. Za to bardzo zaprzyjaźnionego ze szmatą. I być może jeszcze z lusterkiem. Jeśli nie przyda mu się, wtedy zobaczy w nim największą ze szmat. Szmatę w postaci własnego chamstwa. A może i czegoś więcej. Bo serce też zastępuję mu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex.......
nano włącz sobie tą komedie na polsacie jesteś jak ten typ dużo by chciał ale sam nie ma nic..nawet charakteru bo wygląd to juz zapomnij (oczywiście przed przemianą-w tym filmie:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy kto nie potrafi zdobyć
dziewicy, zwiążę się z taką z przebiegu. Bo i tak to lepsze niż własna ręka. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex.......
,,Płytki facet'' komedia -polsat..to cały ty..on ma nawet takie teksty jak ty,,lubię młodziutkie'' buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja naprawdę dobrze wyglądam, a co do dziewczyn które nie chcą ze starszymi chłopakami, to mam odwrotne wrażenie. Koleżanki mojej dziewczyny chyba bardziej są zainteresowane moimi kolegami niż swoimi rówieśnikami. Masz prawo spotykać się z kim chcesz. Ja też nie twierdzę że podobam się i mogę mieć każdą małolatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wyglądu to lepiej wyglądam teraz niż jak miałem 17 latek, a o takiej dziewczynie jak mam teraz mogłem tylko pomarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psyycholog
Mężczyźni w ten sposób potrafią odreagowywać frustracje jeszcze z okresu liceum. Gdy takie "wymarzone " dziewczyny się nimi nie interesowały - a teraz mając przewagę wiedzy, życiowego doświadczenia są w stanie te marzenia realizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psyycholog
kolejny domorosły psychoanalityk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham sex.......
oj chciałabym być przy tym być jak dziewczynie otworzą sie oczy...bo nawet jeżeli dobrze wyglądasz to charakterek masz obleśny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podstarzały ku*wa
casanova..rwie gówniary i myśli ,że jest macho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie myśkle że jestem macho, i nie rwie gówniar aby z nimi się przespać ale szukam odpowiedniej kandydatki na żonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podstarzały ku*wa
pomarzyć to ty możesz dalej..bo jak byś ja miał to siedział byś u niej..a nie przepraszam- rodzice pozwalają jej na towarzystwo tylko do 22.00 i nie dziwi mnie to. byłeś popychadłem w średniej szkole ,co..wyładniałeś-wątpię..takie popychadła mogą tylko tutaj sie wyżyć..na kobietach ,które by nawet na nich nie spojrzały ...dla tego się wyżywasz i wyzywasz- bo jak one sie bawiły z innymi chłopakami, ty siedziałeś w domu i waliłeś gruchę w kiblu-w ukryciu przed mamusią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abox coś się przyczepiła co nie napisze to krytykujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj 4 godziny z nią spędziłem. a bawię się w piątki i soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podstarzały ku*wa
skończyłem rozmowę z tobą ćwoku-bo w imieniu tych kobiet powinieneś w ciemnym rogu dostać w pierdol może w tedy by ci się przypomniało jak mama uczyła:że kobietą należy się szacunek...a dziwki czy szmaty chłopcze nie widziałeś na oczy za wysokie progi dla dupka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wystarczy urodzić się kobietą aby być szanowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sool
O rany....znowu ten palant??!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niechcemisie wszystkiego czytać, ale widzę, że mamy znowu w komplecie zgraję zboczeńców: rain, nano, mężuś i też facet. musicie popodszywać się troche, bo i tkas nie uwierzymy, że 4 zboczków kafeteryjnych reprezentuje zdanie 3 miliadrów osobników płci męskiej. tylko, że tamci faceci mają ciekawsze rzeczy do robienia ze swoimi ukochanymi. cóż, 4 milośnikom dziewic pozostaje ślęczenie przed kompem na kafe dla kobiet i dyskutowanie ze starymi babami po 30. -> nano, nie zauważyłeś nawet, że jednak wolisz sobie pogadać wieczorkiem ze starymi babami po 30, niż ze swoją siedemnastką, która już jest szmatą, bo inaczej nie zadawałaby się ze szmaciarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"a co do dziewczyn które nie chcą ze starszymi chłopakami, to mam odwrotne wrażenie. Koleżanki mojej dziewczyny chyba bardziej są zainteresowane moimi kolegami niż swoimi rówieśnikami\" kiedyś też podsłuchalam rozmowę na przystanku, jakies max. 17 lat miały, podniecały się elektrykami, którzy podjechali audi z jakimiś drabinami. po chwili przyglądania się stwierdziły \"nie, to stare capy, z 25 lat jak nic, mają\". uśmiałam się do łez. więc dalej nie masz racji, bo różnie to bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli szuka tatusia, to nie potrzebuje seksu, wytrzymacie w czystości krocza te 4 lata, gwarantuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nano: cala twoja mentalnosc wyjawia jedno napisane przez ciebie zdanie, \" nie potrafie byc z kobieta,ktora mial ktos inny\" no coz. najwyrazniej uwazasz,ze gdy uprawiasz seks z kobieta,to ja \"masz\". zdejmij choc na chwile te klapki z oczu i uswiadom sobie,ze kobiety tak samo jak mezczyzni czasem po prostu uprawiaja seks dla przyjemnosci i nikt ich wtedy nie \"ma\",nikomu sie nie oddaja. czasem sie oddaja,gdy kochaja.ale na szczescie minely czasy,gdy bylysmy w czyims posiadaniu podczas gdy faceci mogli to robic z kim chcieli \"bo taka ich natura\". my tez mamy czasem zwykla ochote na seks. i takie samo prawo jak ty,zeby go uprawiac. mozesz byc z kim chcesz ,ale twoje podejscie do sprawy jest rodem ze sredniowiecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×