Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła żona

Dziewictwo a wierność

Polecane posty

Gość mężuś biedaku
to teraz wszystko jasne prawiczkiem jesteś albo niedorajdą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężuś biedaku
POSZUKAJ DZIEWICY TYLKO JĄ BĘDZIESZ WSTANIE OKŁAMAĆ:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o miłośnikach dziewic
Ale odpowiedz mi mężuś, wysil resztki mózgu, czekam niecierpliwie. :) Aha, uprzedzając bluzgi typu "dziwko", "kurwo", "szmato" itp., muszę cię rozczarować, bo nie jestem żadną z powyższych. :) Miałam w życiu tylko jednego mężczyznę, wciąż go mam i nie zamierzam tego zmieniać. Co nie zmienia faktu, że wprost nieprzeciętnie gardzę tobą , twoimi poglądami, a przede wszystkim twoją porażającą GŁUPOTĄ. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężuś biedaku
KSIĘZA ,DOŚWIADCZONI,MĘŻUSIE...W CZYM JESTEŚCIE TAK DOŚWIADCZENI W WYPISYWANIU PIERDÓŁ:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężuś biedaku
Mężczyźni chcący posiadać dziewicę: 1.silne zasady moralne lub religijne 2.egoiści-lubiący sprawować władzę nad swoją zdobyczą 3.normalni -zakochali sie akurat w dziewicy(ale nie ze względu na jej błonę tylko osobowość) Mężczyźni w związkach z nie dziewicą: 4.zwyczajny-miłość ,sex-związek ludzi ,którzy darzą się szacunkiem i uczuciem..najczęściej dochodzi do małżeństwa 1,2,3-nie wyklucza małżeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolly Haze
Matko jedyno, ja nie wiedziałam że dziewic w tym kraju jest jak psów... naprawdę nie wiedziałam! Toz juz w liceach je mozna na palcach liczyć a wy chcecie taką do ślubu zakonserwowaną trzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ppp...ppp
no jest tych dziewic troszkę przynajmniej tu..ciekawe z jakich powodów:D nie będę pisać:D stare-bo nikt ich nie chce i po gimnazjum ledwo:Dlub brzydkie jak skurwysyn-biedule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ppp...ppp
oczywiście zaraz będzie tekst ,że te brzydkie dupy dają a dziewice są wszystkie ,piękne i zajebiście mądre buhaha w ogole na tym forum one pod jakąś ochronką są nie wolno nic złego na nie napisać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie przesadzaj
w liceum większość z nas jest dziewicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do niby psychologa . Jedna z tych książek to Leczenie czynnościowych zaburzeń seksualnych a autor to Zbigniew Lew-Starowicz. Ktoś zaraz napisze mi że jestem impotentem i czytam takie księzki al e moja siostra studiuje medycyne i stąd ta ksiązka a przeczytałem z ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rózga
to ja wam powiem swoj dramat. mam 19 lat i jestem dziewica. lazilam pare miesiecy pewnym kolesiem, zakochalam sie po uszy i juz sie zanosilo na jakies smielsze zabawy, ale sie wydalo, ze on juz jest doswiadczony. no i musialam z nim przestac sie spotykac, bo skoro sama tak sie trzymalam dzielnie w czystosci, to nie po to, zeby sie potem zadawac z jakims puszczalskim chlopakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze coś nawet autorka temaru wyraźnie napisała że jej obecnemu facewo przeszkadza że nie jest dziewicą. Jeżeli piszesz na jakiś temat to przeczytaj go zanim kogoś od bydła z wyzywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PPP Poziom twojej wypowiedzi świadczy jedynie o tobie, taką kurwe od razu mażna rozpoznać, możesz być również jakimś wkurzonym gówniarzem bo żadna z tobę nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yinyang
prawda jest taka, że jak dopiero pierwszy raz to robisz bez żadnych doświadczeń to chcesz potem spróbować z kimś innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość równie dobrze mozna
powiedzieć że jak kobieta puszczała się przed slubem to i po ślubie będzie jej łatwiej zdradzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p..jak pie...
śmieszne jest to pod jaką ochronką trzyma się tu dziewice jak by nie miały języka w buzi..co one jakieś kalekie są czy co ..w końcu będzie po błonie a na tym topiku robi się z tego jakąś zajebistą świętość..i cyrk ..ludzie nie macie normalnych z związków ,nie macie swojej miłości nie uprawiacie sexu..chorzy jacyś jesteście z tymi poglądami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p..jak pie...
a kto ci karze brać kurwę na żonę...to już nie ma normalnych kobiet..ale dla was cioty tylko dziewicę,bo nie dziewica nawet by na was spojrzeć nie chciała..a wy nieboraki nie wiecie nawet co do czego w wyrku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwkę to masz w
burdelu ale ciebie biedaku nawet nie stać..zresztą poco wywalać kasę jak zaraz się spuścisz ćwoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o miłośnikach dziewic
MĘŻUŚ --> Całkiem serio proszę o podanie stron, może uda mi się sprawdzić przy okazji, choć obecnie jestem daleko od wszelkich bibliotek typu akademickich na przykład. Założę się, że wypaczyłeś kontekst tego, co podobno napisał Starowicz lub dokonałeś nieuprawnionego uogólnienia (np. Starowicz opisywał jakiś przypadek, możliwość zaburzeń, a ty zrobiłeś z tego ogólną zasadę). Jesteś do tego zdolny: jeden podręcznik, to nie "wszystkie", mężuś. Aha, na podstawie twoich jakże gorących wypowiedzi na tym topicu, uważam, że zasłużyłeś sobie na miano "bydła".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okreslenie dziwka nie dotyczycy jedynie pań oddających się za pieniądze. Więc jesteś taką samą używaną szmatą jak one. Czujesz się lepsza bo nie bierzesz pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z jednym mogę się zgodzxić
co do opinii mężusia. "ŻE niedziewice zdradza się bez wyrzutów sumienia" tak to jest z facetami i też bym żadnej okazji nie przepuścił gdyby "wycierucha" mi się trafiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dotyczy dziewic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Właśnie że nie
na tym polega różnica między dziewicami a szmatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuruburu
zgadzam się z barbara. uważacie, że jak dziewczyna miała kogoś wcześniej, to jest "szmatą"? Nigdy byście się w takiej dziewczynie nie zakochali? Ajeśli ten poprzedni facet zrobił jej świństwo, nie ma prawa do szcęścia? Pytacie na pierwszej randce, czy dziewczyna jest dziewicą? To jest wasz wyznacznik wartości człowieka? Chyba rzeczywiście mało pewni siebie jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to nie ma nic z tym
wspólnego. "Chcę dziewicę bo nie chciałbym aby inny facet spuszczał się matkę miich dzieci to kwestia szacunku do samego siebie" Cytuje osobę która to napisała bo w pełni się z nią zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielu mężczyznom to nie
przeszkadza i z pewnością niedziewicę też mają prawo do swojego szczęscia ale nie z osobą która z powodu braku dziewictwa swojej narzeczonej czuje się poniżona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuruburu
myslę, że jesteście biedni emocjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakbym był kiepski
to bałbym się rozdziewiczyć kobietą bo gdyby mi nie wyszło to miałaby uraz do końca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego biedni emocjonalnie
poprostu wrażliwsi. Ty jesteś biedna emocjonalnie bo tego nie rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuruburu
wrażliwsi? hahaha.... była długo w stałym związku, planowaliśmy ślub, były plany, wielka miłość, wielkie słowa, nigdy nikomu tak nie wierzyłam jak jemu, a jednak okazał się największym kłamcą. Zawiódł mnie i zdradził w bardzo okrutny sposób. Człowiek który zdradą się brzydził przez całe życie. Jestem obecnie w związku drugi rok z mężczyzną, którego znam od piaskownicy. Jestem dla niego pierwsza ijakoś mu to nie przeszkadza i nie myślę, że kiedyś go zdadzę. Kocham go, a on mnie i chcemy mieć wspólnie dzieci. Nie ma między nami goryczy, niedomówień i żalu. o wszystkim sobie mówimy. Dlatego mysłę, że jesteście płytcy emocjonalnie i jednak nie przekonuje mnie wrażliwość w waszym wydaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×