Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła żona

Dziewictwo a wierność

Polecane posty

Gość szuruburu
nie martw się Olusiaczku, są jeszcze normalni mężczyźni na tym świecie...fakt że jest ich mało, ale tym przyjemniej jak się takiego znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA..JA..ja
najgorsze kłótnie ,awantury ,wypalenie uczuć- wyciąga z nas potwora...człowiek umie powiedzieć coś a potem żałować..chcę napisać ,że w złości często mówimy to czego naprawdę nie myślimy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuruburu
ja...Ja .ja: czy Twój mąż wypomniał Ci kiedyś w złości, że miałaś kogoś przed nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA..JA..ja
nigdy, nawet mu to głowy nie przyszło..raczej by się z tego śmiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co piszecie. Mi jednak przeszkadza fakt że dziewczyna z którą się spotykam miała już innego mężczyzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuruburu
tak myślałam, mój też nigdy mi tego nie wypomniał... i dlatego śmieszni są dla mnie ci co nam na tym forum od szmat wymyślają, bo pojęcia nie mają o czym piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuruburu
Nano: a miałeś kogos wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty nano z nię nie
dyskutuj WARIATKA pisze sama do siebie. Nawet taki zwyczaj stawianie trzech kropek a w ostatnienm zdaniu dwóch. Nawet tak samo formułuje zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusiaczek, że się wtrącę, Twój ociec zapewne należy do grupy osób podobnych do wypisujacych tu bzdury Też faceta i Mężusia. Są faceci, którzy uważają każdą kobietę za szmatę, jeśli nią nie jest, to wkrótce nią będzie, i sam postara się o jej zeszmacenie. wielbiciele dziewic to dla mnie zboczeńcy, wystarczy przeczytać ten topik dokładnie. psychotycznie boją się zdrady, mają manię posiadania i dominacji wynikające z kompleksów, sam podział kobiet na dziewice i kurwy świadczy o tym, że ci ludzie powinni się leczyć. to nic dobrego na przyszłość nie wróży. bycie dziewicą nie gwarantuje szczęscia małżeńskiego, bo wielbiciel dziewic bierze sobie za żonę rzecz (podział kobiet na towar używany i nieużywany o tym świadczy), tylko twierdzi, że nieużywaną, a kobieta w jego życiu będzie tylko rzeczą, po ślubie już używaną, ale na wyłączność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteż zwykła przykładową
głupią szmatą. którą ktoś kiedyś oszukał wykorzystał a teraz używając kiulku nicków próbujesz udowadniać że dziewictwo nie ma znaczenia ZDURNIAŁAS całkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA..JA..ja
kłócimy się raczej o takie przyziemne rzeczy jak np. -cholera ile na tą kieckę wydałaś -no wariatka co tak długo w kafe siedzisz pewnie romansujesz:D i takie tam codzienne pierdoły...przysięgam w najgorszych kłótniach a u nas to wygląda tak, że na przykład-obrażanie się na siebie i nie odzywanie przez parę godzin..nigdy a to nigdy nie słyszałam takich słów...nawet w w żartach nic mu się nie wymknęło..on myśli tak jak ja..że to normalne i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste
racja! zgadzam sie w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA..JA..ja
nie wiem do kogo bijesz ,że ja sie podaję za parę osób odbiło ci...i jakim prawe nazywasz kogoś szmatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA..JA..ja
poczytaj sobie moje wypowiedzi..no nie wiem kto tak pisze jak ja albo ja jak ten ktoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planeta - masz racje. Moj tata - jeszcze kiedy bylo \"dobrze\" traktowal mame tak, ze kiedy wszystkow domu bylo zrobione, ugotowane, posprzatane, wyprane, itd byl w nagrode seks. Obecnie spia na 2 osobnych lozkach od 5ciu lat, a Ona jest dla Niego tylko smieciem - niepotrzebnie paletajacym sie z kata w kat. Moze wlasnie tak bardzo boje sie porzucenia, odrzucenia, sponiewierania. Mimo, iz mysle, ze mam wysoka wartosc jako czlowiek i kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuruburu
do Dolly Haze, JA...JA...JA, Olusiaczka, Planety i Oszczędnej: chyba powinnyśmy założyc swój topik, bo jakiś natręt próbuje nam wmówć, że jesteśmy jedną osobą, chociaż mi akurat tacy psychopaci są obojętni. To jeszcze jeden dowód, że komus taka rozmowa jest niewygodna. Komuś kto cały czas zmienia swoje pseudo, żeby nie móc sie doniego odnieś osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA..JA..ja
olusiaczek wcale nie musi się powielić historia twoich rodziców,to ty i twój partner tworzycie związek i wszystko jest uzależnione od was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nawet nie na temat gadacie
wynocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuruburu
Nano: nie chcesz z nami rozmawiać to nie. Ja się tu nie wypowiadam, żeby kogoś na siłę przekonywać, ale chyba znalazłam się w takiej sytuacji jak osoba, z którą się obecnie spotykasz i mogłabym ci cos podpowiedziec, jesli zależy ci na tej kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA..JA..ja
no szkoda ,że ta rozmowa nie jest prowadzona w realu wtedy nie mieli by wątpliwości -mam nadzieje ,że może uda sie nam napisać równocześnie post w tedy zamkniemy buzie niedowiarką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA..JA..ja
nie na temat jak nie na temat...?!pisałam i o dziewictwie i o wierności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuruburu
a zależy Ci żeby ich przekonywac, bo mi nie szczególnie ja się ciesze,że mogę pogadać z kilkoma normalnymi osobami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA..JA..ja
jeżeli ci to przeszkadza to zakończ związek i nie marnuj czasu ani swojego ani jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuruburu
ja..ja..ja: zalezy Ci żeby kogoś tu przekonywać, bo mi nie szczególnie. jA sie cieszę że mogę pogadac z kilkoma normalnymi osobami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA..JA..ja
nie ma sensu ich przekonywać..ale to właśnie nam sie udało:D posty w ten sam czas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szuruburu, to wielbiciel dziewic :) nie mówiłam że to psychopaci? coś mu się wydaje i uznaje to za rzeczywistość. spadaj podszywaczu, ten topik został przejęty przez nas, temat będzie taki, jaki chcemy. my tu rządzimy. wkurza go, że ktoś z realnego świata podważa szczęscie dziewicy po ślubie z wielbicielem dziewic i odkrywa prawdę przed światem, że nie to co kobieta ma między nogami, ale co oboje mają w głowie, najczęsciej warunkuje szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szuruburu, to wielbiciel dziewic :) nie mówiłam że to psychopaci? coś mu się wydaje i uznaje to za rzeczywistość. spadaj podszywaczu, ten topik został przejęty przez nas, temat będzie taki, jaki chcemy. my tu rządzimy. wkurza go, że ktoś z realnego świata podważa szczęscie dziewicy po ślubie z wielbicielem dziewic i odkrywa prawdę przed światem, że nie to co kobieta ma między nogami, ale co oboje mają w głowie, najczęsciej warunkuje szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA..JA..ja
szurumburu-nie ,ale właśnie nam sie to udało ten sam czas 20.35:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×