Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła żona

Dziewictwo a wierność

Polecane posty

Gość Cave
Panowie!!!! Chciałbym przeprowadzić pewien test...Myslę że to mogłoby uzmysłowić wszystkim i pokazać, powiedzieć czy to legendarne dziewictwo ma jakiekolwiek znaczenie czy też nie...Nie wymagam odpowiedzi na forum...poprostu proszę sie nad tym zastanowić... Otóz wyobraźmy sobie zupełnie nierealną sytuację: Sa trzy kobiety...wszystkie z wygladu identyczne!! O takich samych cechach harakteru...poprostu identyczne pod każdym (niemal) wzgledem!! Są Twoim ideałem jezeli chodzi o intelekt, harakter, wyglad poprostu strzał w dziesiatke...z tym że: 1 pierwsza z nich ma bogata przeszłośc sexualna i uczuciową...miała wielu partnerów w łózku...uprawiała sex nie tylko z partnerami ale też miała czasem do tego słabość i zaliczała kolesi na jedną noc. 2 druga z nich miała zaledwie dwuch kochanków wczesniej...z pierwszym straciła dziewictwo jak była jeszcvze młoda (taka szczenięca miłośc) a drugi to facet którego chyba jak twierdzi bardziej kochała i była z nim kilka m-cy 3 trzecia to dziewica Która z nich wybierasz na partnerkę?? Z która chcciałbyś być?? Czy nie ma to dla Ciebie żadnego znaczenia?? Zastanów sie... Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cave - tutaj się z Tobą zgodzę - przegięcie w żadną stronę i nazywanie kogoś pochopnie obraźliwymi słowami nigdy nie jest dobre. Każdy ma prawo do tego żeby \"woleć\" czy \"nie woleć\" dziewice (czy prawiczków w przypadku kobiet). I jeśli swoją postawą (czy jedną czy drugą) nikogo nie krzywdzi, to nie ma w tym nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cave - nie wymagasz odpowiedzi, ale ja odpowiem - jeśli chodzi o pierwszą - nie przekreślam, ale byłbym bardziej ostrożny (raczej ze względu na choroby przenoszone drogą płciową - skoro miała wielu partnerów to prawdopodobieństwo jest oczywiście większe, to jeszcze też kwestia jakich partnerów)- to zależy jaką kobietą była by \"w całokształcie\", a pomiędzy kandydatką nr 2 i nr 3 nie odczuwam różnicy (oczywiście przede wszystkim także liczyłby się \"całokształt\")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno ze ostatnię kandydatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cave
ok Dreamer...ja napewno wybrałbym trójeczkę ;) raczej nie wybrałbym jedynki ale oczywiście też nie skreślam...a z dwójeczka jestem teraz i bardzo ja kocham co też o czymś świadczy...pozdrawiam serdecznie bez wzgledu na płec bo juz sam nie wiem co mam myśleć o Tobie...z reszta nieważne...jestesmy piekni bo tacy rózni...jeden lubi lizaki malinowe inny zajada sie śledziami...Pozdro loodziska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test - zdecydowanie 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak niech pozostanie - niech każdy ma prawo do lubienia tego co lubi i niech każdy wypowiada się za siebie - zamiast takich dziwnych uogólnień w stylu \"KAŻDY facet lubi...\" - bo to jest nonsens. A co masz myśleć o mnie, tzn. o mojej płci? - jest taka do jakiej się przyznaję cały czas, nie czuję potrzeby udawania nikogo innego - jak ktoś chce sądzić jakoś inaczej - niech sobie sądzi, mi przez czyjeś myślenie żaden atrybut nie odpadnie, i nic nie urośnie (chociaż jak mawia mój kumpel - może fajnie by było obudzić się kiedyś kobietą - tylko trudno by było oderwać się od lustra i zabawy piersiami :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W życiu wybrałem numer 3 i naprawdę warto, nie żałuje wręcz jest dumny i zadowolony z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pytanie w tytule - raczej tak. Test tez wolałbym opcję nr 3. Nie dla samego dziewictwa fact się żeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony żonaty z nie
Cave przecież wiesz , że Twój sondaż już na wejściu uległ znieksztalceniu.Jako pierwsza odpowiedziała Dream / jak myślę jeszcze dziewica , co zresztą pochwalam/. Pewnie wkrótce pojawi się Casanowa/ którą z koleji według mnie przeleciał jeden lub dwóch facetów/ Odpowiedż na twoje pytania pojawia se mniej więcej raz w roku na stronie głownej każdego portalu. Nagłowek przeważnie wyglada mniej więcej tak.....90% mężczyzn na żony wybrałoby dziewice.... Również fakt, że na każdym portalu najwięcej postów pada na tematy, w których uzyto słowa dziewictwo też o czymś świadczy. Dla kobiet już nieco przechodzonych dam jednak pocieszającą wiadomość, że w Polsce nie jest tak wcale najgorzej. Niedawno w onecie pojawiła się wiadomośc, że włoska prasa feministyczna bije na alarm .Sąd w jakimś mieście za gwałt na 14-letniej dziewczynce skazał ojczyma, który tego dokonał na wyrok w zawieszeniu, ponieważ okazalo się, że nie była już ona dziewicą , Dociekliwi dziennikarze zaobserwowali taką prawidłowość, że we Włoszech w sprawach o gwałt dziewictwo jest decydującym kryterium przy wydawaniu wyroków i gdy sprawcy udowodnią, że ofiara jest niedziewicą dostają przeważnie zawiasy lub niskie wyroki. Dlatego cieszmy się, że mimo iż naszym kraju dominuja konserwatywne poglądy to z normalnościa nie jest tak najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doświadczony - znów udało Ci się sprawić, że ze śmiechu omal nie oplułem herbatą monitora - może spróbuj kabaret założyć, tylko najpierw zwiększ różnorodność pomysłów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikusia18
Tak to czytam i cieszę się że jestem dziewicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony żonaty z nie
W moim przedostatnim zdaniu było oczywiste przejęzyczenie - powinienem napisać .....gdy sprawcy udowodnią, że ofiara w chwili gwaltu nie była już dziewicą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko po co gwałcić niedziewi
aby starym krowom przyjemność sprawić. Jakbym mieł zgwalcić to wybrałabym małolatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Tylko po co gwałcić niedziewi\" - Ty się lepiej lecz, niezależnie od tego kogo byś wybrał. A może tak Ciebie ktoś kiedyś zgwałci - przecież to zgodnie z Twoimi regułami - bo raczej nie sprawi Ci przyjemności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cave
Nie mniej jednak widać z odpowiedzi ze dziewictwo jest w cenie...o czym ja wiedziałem od zawsze...i jestem przekonany że wiekszość facetów ma takie własnie zdanie...ale ok nie twierdze że wszyscy...Mikusia18- super że jesteś dziewica...nie strać tego z pierwszym lepszym...Dziewictwo to wspaniała sprawa...zatrzymaj je dla tego którego bedziesz pewna i którego pokochasz na śmierć i życie ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o miłośnikach dziewic do Cave
Wybacz, że wrzuciłam Cię do jednego worka z typami pokroju mężusia, ale niektóre Twoje wypowiedzi usprawiedliwiają mnie. :O Jednak teraz przeczytałam uważniej to, co pisałeś i mogę uznać je za wypadek przy pracy. Starasz się wypowiadać w sposób stonowany. Twoje poglądy uważam za szowinistyczne, ale oczywiście masz do nich prawo. Nie masz tylko prawa obrażać nikogo i dzielić kobiet grubą linią na dziewice i kurwy (nic pośrodku!), tak jak to robi wiele żałosnych imitacji faceta na tym topicu. Stąd moje wzburzenie i ciężkie słowa, których użyłam. Co do Twojego testu, odpowiem jako kobieta - wybrałabym odpowiedź nr 3, wybrałabym prawiczka, ale tylko sama będąc dziewicą, miałabym prawo do takich wymogów. Tak więc działa prosta, znana zasada: jesteś prawiczkiem, wymagaj dziewicy, a jeśli nie - spadaj z takimi wymogami. :O Nie potrafię zrozumieć kobiet, które uznają tę dwoistą moralność niektórych facetów i jeszcze się cieszą, że taki doceni ich wianek (i tylko to w nich zobaczy!), ale to ich problem. Dla mnie to odrażająca obłuda i nigdy nie chciałabym być z takim typem. Na szczęście mam normalnego mężczyznę, który oczywiście cieszy się, że jesteśmy dla siebie jedyni (ale oboje!), jednak nie to stanowi o mojej wartości w jego oczach. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oka mgnienie
a ja Wam powim tak : po pierwsze zgadzam się jeśli chłopak jest prawiczkiem to może szukać dziewicy i taki układ jest najzdrowszy, ale jeśli sam mam doswiadczenie i wymga (staje sie to kryterium wyboru partnerki) czystosci od dziewczyny to cos tu jest nie tak. Owszem nie mowie tu o tym, ze nie ma prawa wiazac sie z dziewica, ale tylko wtedy kiedy tak wyjdzie, bo dziewczyna ktora bedzie odpowiadala im pod wzagledem charakteru i w ogole nia bedzie, a nie dlatego, że oni chca dziewicy, nie badzcie egoistami, dlaczego ktos dla Was ma miec ten dar skoro Wy go juz nei macie?! ale mimo to życze Wam tego abyscie znalezli partnerki z którymi bedziecie szczesliwi i zeby co niektorzy zrozumieli i dojrzeli do pewnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawidłowa odpowiedź na test
tą którą bym pokochał. przypomina to kawał, o teście na normalność w zakładzie psychiatrycznym- żadna z podanych wresji odpowiedzi nie jest właściwa: lekarz napełnia wanne wodę, stawia przed pacjentem kieliszek, dzbanek i wiadro. pacjent ma opróżnić wanne. kiedy pacjent jest uznawany za normalnego? kiedy wyciągnie korek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawidłowa odpowiedź na test
tą którą bym pokochał. przypomina to kawał, o teście na normalność w zakładzie psychiatrycznym- żadna z podanych wresji odpowiedzi nie jest właściwa: lekarz napełnia wanne wodę, stawia przed pacjentem kieliszek, dzbanek i wiadro. pacjent ma opróżnić wanne. kiedy pacjent jest uznawany za normalnego? kiedy wyciągnie korek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie nieraz
zakochują się. Ale aby być z kimś całe życie samo zakochanie niewystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie myl zakochania z miłością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tam taki
wybór kandydatka 1- egozistyczna, kłamliwa i coś tam jeszcze dziewica kandydatka2- szczera, oddana inteligentna niedziewica jaki wybór???????????????????????? dlaczego wszystkie niedziewice wrzucacie do jednego worka??? mowicie -- "zachowaj dziewidztwo dla faceta którego kochasz ponad życie i chcesz z nim być do końca", ale facet nagle mnie olewa, albo dzieją się o wiele bardziej skąplikowane rzeczy (nie wiem wypadek itd...) ---- czy wtedy taka kobieta nie jest idealna kandydatką na żonę tylko dlatego że kogoś kochała i miała plany???? bzdury jakich mało, czy dziewidztwo wiąże się tylko z przerwaniem błony???? a czy kobieta która robi facetowi loda dalej jest dziewicą? czy już nie? albo facet który zadowala ją oralnie?? przecież to zupełna obłuda, kobieta która ma jakiekolwiek doswiadczenie sexualnie niestety już chyba nie jest dziewicą, kiedyś pierwsze doświadczenia sexualne kobieta przeżywała ze swoim mężem w noc poślubną, i nie miała zielonego pojęcia co to jest mineta itd... a dziś??/ n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tam taki
dlatego kiedyś dziewica to byłą kobieta "czysta" pod każdym wzgledem, a nie tak jak dziś--- mowię że jestem dziewicą ale wiem jak smakuje orgazm, sperma itd..... chore to jest troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz racji
dziewictwo to przede wszystkim brak stosunku dopochwowego i czystość tam. tak było jest i pozostanie. gdyby petting uwalniał od dziewictwa, to ujednolicono by słownictwo i nie rozróżniano by pettingu i seksu, bo byłoby to równoznacze. zresztą, wątpie, aby dziewica robiła wokół lody i uprawia seks analny, a tam by nikog nie dopuściła, któryś by na pewno to zrobił, wbrew jej woli, bo by się nie powstrzymał:P, dziewice z reguły boją się I stosunku a co dopiero robienia wokół lodów, choć może takie przypadki się zdarzą, ale na palcach by policzyć można. zresztą lepsza dziewica tam, nawet jeśli wiem czym jest już orgamz niż niedziewica:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tam taki
czystość "tam"" heh śmieszy mnie to niezmiernie, to jest pojmowanie kandydatki na żone w kategoriach "czystej pochwy" a nie jej piękna intelektualnego, charakteru, to może lepiej iść do sexshopu i kupić sobie lalke dmuchaną, ona na pewno jest "czysta w środku" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz racji
he he he, ale śmieszn, heh he he:), wszystko ważne, + czystość tam, i co byś nie powiedziała, tutaj wszystko zasotało juz przewałkowane:), dziewice rulezzzzzzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz racji
zresztą miałaś iść sobie porzygać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tam taki
tak "nie masz racji", masz racje ide sobie pozygac bo znam juz na pamiec te argumenty, wpadam tu niemal od początku zobaczyc jakie nowosci sie pojawiaja i niestety w kolko to samo.. dołujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średnniowiecze rulzzzzzz
Częsty pogląd utożsamiania dziewictwa z istnieniem u kobiety błony dziewiczej jest uważany przez naukowców za błędny. Potwierdzone naukowo są przypadki kobiet, które rodziły się bez wykształconej błony dziewiczej. Błonę dziewiczą, jak każdy element ciała można również stracić niekoniecznie współżyjąc z drugim człowiekiem Dziewictwo w kulturze Dziewictwo jako swego rodzaju wyjątkowy stan seksualny człowieka w wielu kulturach nacechowane jest treściami symbolicznymi i sakralnymi. Wszystko jednak wskazuje na to, że dla najstarszych kultur nie dziewictwo, a seksualność miała wymiar sacrum. Średniowiecze W średniowieczu dziewictwo stało się postulowanym stanem idealnym dla kobiety. W nauczaniu Kościoła katolickiego również dla mężczyzny był to stan pożądany, ale ogólnie ówczesna kultura tego akurat poglądu nie podzielała - w większości społeczeństwa dominował kult męskiej sprawności seksualnej i sukcesów w tej dziedzinie. źródło http://pl.wikipedia.org/wiki/Dziewica wiek ciemnoty rządzi umysłami panów XXI wieku brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×