Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła żona

Dziewictwo a wierność

Polecane posty

Gość tralallalalallalllallalalllaal
dreamer----ale ty jestes pojebany, czemu wszystkich probujesz przekonac to swoich pojebanych racji, daj zyc innym i tym sie kierowac czym chca, a nie udowadniac na sile, ze masz racje i tylko podejscie jesr sluszne:O, bo ni chuja tak jest. Jedni wola dziewice, innym to bez roznicy, i czemu ty pusta lepetyno ci tak ciezko zaakceptowac, o chuja sie udzielasz ciagle w tym temacie, jak wciaz sie powtarzasz, z czasem sam sie przekonasz ze DZIEWICTWO JEST W CENIE, NO CHYBA , ZE POWAZNIE JESTES ZUZYTA SZMATA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eep
erosR-type - jak sie Ciebie czyta to czlowiek zaczyna rozumiec dlaczego niektore dziewczyny tak bardzo chca stracic dziewictwo ... One chyba po prostu nie chca trafic na takiego "milosnika dziewic"... :) Dziewczyny pozbywajcie sie dziewictwa a bedziecie mialy facetow pokroju Erosa z glowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralallalalallalllallalalllaal - ależ Ty pomarańczowy jesteś kulturalny - ja niczyich racji nie określam jako pojebane - więc ocenę kondycji umysłowej innych i tolerancji dla poglądów daruj sobie i zajmij się tym, co Ty sam prezentujesz. I nigdzie nie napisałem, że nie akceptuję tego, że jedni wolą dziewice a innym to bez różnicy - więc polecam trening czytania ze zrozumieniem. Ja tylko dyskutuję z innymi - bo to jest jakbyś nie doczytał forum dyskusyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erosR-type
eep a może wniesiesz coś do dyskusji?? hehe myslenie nie boli-naprawde! Napisałem tylko swoje zdanie na ten temat-Nie jest ono obraźliwe dla nikogo.Pod wieloma wzgledami jest zgodne z opiniami większości mężczyzn. Nie neguje innych opinii i nikogo nie skreślam.Wyrażam tu swoje zdanie oraz powiedzmy zdanie pewnej dużej części męskiego stanu.Nie zajmuje skrajnych stanowisk. Dziewictwo dla mnie to zdecydowana zaleta niedziewictwo wada aczkolwiek zgodze się że dla niektórych fakt niedziewictwa może być neutralny raczej nigdy pozytywny (masochiści moga mieć inne zdanie ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eep
eros - w tym problem jest wlasnie. Rozpatrywanie relacji miedzy kobieta a mezczyzna w tych kategoriach jest bledem. Znajdziesz pewnie kiedys ta swoja dziewice. Zastanawiales sie czy ona nie zacznie sie po pewnym czasie zastanawiac "jakby to bylo z innym" ? Blona nie daje zadnej pewnosci co do przyszlej dziewicy wiernosci :) Zreszta raz sie z nia przespisz - i po dziewictwie :) Bedzie taka sama "przechodzona" dziewczyna jak wszystkie inne ktore z tego powodu odrzuciles :) Poza tym uczciwosc wymaga oczekiwac od innych tylko tego czego i po sobie oczekujemy ... Czy jestes prawiczkiem ? Zalozmy ze bys byl - starczylaby Ci jedna kobieta na cale zycie ? Smiem watpic kolego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony żonaty z
Dreamer wolałaby, żeby męzczyznom przeszłośc kobiety, z którą są byla obojętna i ma do tego prawo. Dreamer dowodzi, że gdyby była mężczyzną, interesowałby ją wyłącznie dzien dzisiejszy i przyszłość, ja jej wierzę tym bardziej, że pisze ona o sobie w rodzaju męskim. Ja wolalbym, aby na polskich plażach , kobiety opalały się topless, a na dowód tego powiem, że gdybym był kobietą na pewną zrzuciłbym górną część stroju , myslę, że wszyscy mi wierzą , więc należy też zaufać Dreamer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erosR-type..
do eep Czy ja gdzies napisałem ze odrzucam kogos z tego powodu ze jest nie dziewicą?Czy napisałem że to jest jedyna rzecz na której mi zależy?? Nie! Poprostu wolałbym aby moja kobieta była dziewicą i tyle...Czy nie mogę mieć takich zaopatrywań?? Heh jeżeli nie jestes dziewica i masz z tego powodu problem to nie moja wina....Ja chcę aby moja kobieta była dziewica i tyle...a co bedzie później czas pokaże.Napewno to że jest dziewica nie znaczy że zaraz bedzie chciała spróbować z kimś innym to absurdalne podejscie do tematu. Wszystko sie może zdażyć to zależy od wielu czynników ale nie mów ze dziewica zdradzi bo będzie chciała spróbować z kimś innym...Poza tym nazywanie niedziewice "przechodzonymi" to lekka przesada...Szczerze powiedziawszy wolałbym żeby spróbowała raz z kims innym niż była niedziewicą od początku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erosR-type..
poza tym jak napisałem wcześniej-chciałbym to nie znaczy że bede to miał...jeżeli spotkam wspaniała kobietę którą pokocham a ona nie będzie dziewicą to nie znaczy że ja skreśle tylko i wyłącznie z tego powodu...nie będzie to jej zaleta ale jeżeli bedzie naprawde super to mogę spokojnie być z kims takim...Nie zmienia to faktu ze wolałbym aby była dziewica...moge?? Aha i komuś spodobał się mój nick hehe a może nie spodobały się moje wypowiedzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doświadczony - gdybym był kobietą też zrzuciłbym górną część stroju :P - a tak co najwyżej możemy napisać petycję do pań z prośbą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhej
halo..? haloo? // ja w wieku 18 lat oddalam sie mezczyznie, ktory-wiem, ze teraz to brzmi moze glupio..- mial byc moim Mezem do konca zycia, to byl jedyny powod, bo do PUSZCZALSKICH nie naleze, i po prostu to moje niedojrzalosc emocjonalan...hmm i naiwnosc....spowodowaly ze oddalam mu sie nie wiedzac ze on juz od dawna ma zone i dziecko!!!!! I co /...? Jakos nie mozna o mnie powiedziec Puszczalska, i jestem pewna ze jesli juz kogos poznam to NIGDY NIGDY nie zdradze bo to SPRZECZNE z moimi zasadami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamer2OO6
a ja sie tam puszczam na lewo i prawo i zyje i do tego jest mi z tym dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhej
..a ja bardzo dobrze rozumiem panow ze woleliby dziewice....wiem....domyslam sie co to znaczy dostac cnote w prezencie - bezcenny skarb, i dltego wyrzucam sobie ze bylam taka NAIWNA! i co, mam sie zabic??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejheja
dreamer---> ty taki jestes, ale widze ze sie roznimy-nie mam an mysli nic zlego, po prostu bedzie Ci zawsze latwiej, bo ja juz taka pokopana wrazliwa i marzycielka jestem-stad sie tak ohydnie urzadzilam=zawsze chcialam oddac sie JEDYNEMu ktory bedzie ze mna do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopóki pikawa i stawy pozwolą
dziewice po 25 to brzydkie dupy ,których po prostu nikt nie chciał ale znajdzie sie paru frajerów tutaj -którym powiedzą ten wianek to dla ciebie buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopóki pikawa i stawy pozwolą
hejhej zaszyj dziurę ale ty głupia jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuuuuuuuuehehehe
"których poprostu nikt nie chciała" bbbbbbbbbbbbuuuuuuuuehehe, ależ ty pojebany. jakbyś nie zauważył okazji na puszczenie się jest zawsze, nie takie paszczury dają dupy, więc jeśli one by nie czekały, to wystarczyło by sie na jakiejść dysce zakręcić koło kogokolwiek i już po fakce, nieprawda? wszystko pojdzie. byle by otów, weić jeśli jest dziewica, no raczej na kogoś czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazwyczaj to
na mikołaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopóki pikawa i stawy pozwolą
czekają,czekają...czekają...i czekają...buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopóki pikawa i stawy pozwolą
święty mikołaj im powiedział ,że pan kowalski będzie mężem i tylko jemu możesz dać...naiwni..buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
Doczytałam do 6 strony, więcej naraz nie dam rady. Małżeństwo zakłada wyłączność. Człowiek prawy, jeśli wchodzi w małżeństwo, zakłada, że będzie wierny małżonkowi. Jeśli zakłada inaczej, nie powinien nigdy się żenić. Natomiast o, co człowiek robił wcześniej, jako osoba wolna, to jego sprawa i zupełnie "inna inszość".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuruburu
też- Masz 100% racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donS
Pikawa hehe pewnie ze czekają a raczej szukają.Bo taki stary wór treningowy jak ty nadaje sie tylko na pojemnik na sperme do banku nasienia buehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhejjj
przepraszam dreamer, to chyba bylo nie do Cieie tylko d podroby, (nie zalapalam ze sie podszywaja ...) jak widac niektorzy uwazaja za smieszne to ze dziewczyna moze chciec naprawde oddac sie jednemu mezczyznie, ciekawe,m czy jestem taka osamotniona w swoich pogladach! P.S nie uwazam ze jestem staroswiecka.... P.S ktos zarezerwowal sobie oba moje nicki -hejhej, i hejheja ;) coz....cos wymysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejhejjj - podszywają się - ale chyba najczęściej jakieś dzieci co nie potrafią normalnie dyskutować albo nie mają nic do powiedzenia - bo naprawdę dowcipnego podszywu już dawno nie spotkałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to za chwile spotkasz
Broń się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quiosque
erosR-type.. napisal: "Poza tym nazywanie niedziewice "przechodzonymi" to lekka przesada...Szczerze powiedziawszy wolałbym żeby spróbowała raz z kims innym niż była niedziewicą od początku..." co ty pieprzysz? ze niby od nie-dziewica urodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quiosque - jemu chyba chodziło o to, że wolałby dziewicę, która już w trakcie związku z nim, spróbowała z kimś innym (czyli chyba zdradziła) niż dziewczynę, która nie była by wcześniej dziewicą, ale wierną. Czy tak eros? Dla mnie to dziwne, ale to przecież jego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikawa..
szukają i znaleźć ofiary nie mogą...a z tym czekaniem i oddawaniem jest tak ,że jak w dupę je ktoś nie kopnie to ma tego frajera pod ołtarz ,a jak ją kopnie to szuka następnego ale nie jest już dziewicą i wy pustaki wtedy nazywacie ją szmatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy wolą dziewice... no więc, spotykacie w wieku 40 lat, 35 letnią dziewicę... i co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×