Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Hej dziewczynki dawno nie pisalam nie mialam dostepu do internetu :P widze, we tu troche osob i postow przybylo hehe ale juz nadrobilam zaleglosci :P Tego calego piercera od 7 bolesci to nie komentuje lol2 Miska ja tez sie martwilam czy to normalne czuc precik, ale tak :D Nie masz sie czym martwic :P Pozdrowionka z Francji dziewczynki :D papa :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczescie Ja dzis bylam w studiu :P kocurku zamowilam ten kolczyk tzw w tym moim studiu zamawiaja z tamtad z wildcata i abaddona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patuśka
ja chce iść jutro zrobić sobie kolczyka słyszałam że to nie boli..u niektórych... jest tu ktoś ze szczecina kto może mi polecić dobry salon kosmatyczny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jutro jadę do warszawki na szkolenie. Dostałam od szefa sporo kasy na wyjazd i zastanawiam się czy by tego na kolczyk lub tatoo nie wykorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patuśka => Nie salon ale wybierz się do studia tam jest najlepiej kocurku jakie szkolenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaPP
za tydzień chciałabym sobie przebić pępek bo wtedy już nie bede ćwiczć na basenie i takie tam ,chciałabym sie dowiedzieć ile trwa taki zabieg i jak to sie robi czy jakiś pistolet czy igła.ile taki dobry zabieg kosztuje i po jakim czasie można zmienić kolczyk..??i proszę o jakis rady na temet pielęgnacji pozdrawiam:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adziolek
hey. Ja mam kolczyk od ponad 2 miesięcy i super mi sie zagoiło. Do smarowania uzywałam Tribioticu, bo to pomaga goić rany, a do przemywania soli fizjologicznej, można także używać rumianku i szałwi, ale nigdy wody utlenionej i spirytusu! Miałam problem z odkręceniem górnej kuleczki od kolczyka, ale się udało. Kuleczka sama sie odkręciła i moge teraz zmieniac kolczyk chodzić na solarium i pływać. Gdy nie zagoił ci sie dobrze pepek a zależy ci na basenie kup sobie plastry wodoszczelne, lub zasmaruj dwie dziurki większą ilością Tribioticu. Ale najlepiej w okresie gojenia odradzam basenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ma kolczyk w pępku dokładnie 1,5 roku... I jakies 3 miesiące temu nagle zaczął mi ropiec. ropa gromadiła sie jakos pod skórą, zrobił sie wielki bąbel. smarowałam tribioticem. wygoiło sie, ALE... przedtem skóra zakrywała mi całą sztangę.uwazałam ze mam nawet za duzo skóry wziętej... a teraz? lepiej nie mówic. trzyma sie praktycznie na ostatnim włosku.jednak jestem do niego tak przywiązana ze nie wyjme ;) byłam u kosmetyczki (nie u tej idiotki co mi przebijała tylko u profesjonalistki), która powiedziała zebym nie wyciągała na wakacje bo te wszystkie bakterie i zaraski z jezior moga mnie zainfekowac ;/ powiedziała równiez, ze to co mam teraz mi spokojnie przetrzyma wakacje a potem poprostu wyjme i jesli chce to ona mi to zrobi jeszcze raz porządnie! naprawde, jestem tak emocjonalnie związana z kolczykiem, ze kiedy wyciągnełam go na noc i zrobiła mi sie błonka rano, to przebiłam ją agrafka i znów mogłam wsadzic kolcA. naprawde polecam wszystkim kolczyk,ładnie wygląda ;)(no mój akurat teraz nie ;() mój przypadek to tez moja wina, bo nie dbałam o kolczyka ;(. ropiał mi cały czas itp. teraz jak przekłuje od nowa to bede dbac jak nie wiem co! pozdrawiam wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sindy xD
Siemka dziewczynki :) Ciekawe czy mnie jeszcze pamiętacie xD No, ale ja nie o sobie. Wiem, że to o kolczyku w pępku, ale mam pytanie do strasznego_kocurka o kolczyk, ale w brwi. Otóż mój kolega chce sobie zrobić. Ma 14 lat. I jego pytanie jest takie: czy może już go sobie zrobić, skoro nadal mu się trochę twarz zmienia??? Normalnie chyba go totalnie wzięło na kolca. Plz, pomóż straszny_kocurku!!! Buziaki dla forumowiczek :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to niewiem odnosnie tych 14 lat ale z dorosla osoba musi byc z pewnoscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justii..xD
Elo wszystki...Mam takie pytanko, chcę sobie zrobić kolczyk w pępku '' w tym tygodniu'' i nie wiem czy teraz jak się zaczynają wakacje tak można..??....A czekać nie chce mi się tam do zimy lub wiosny tak jak wszyscy radzą. Czy musiałam bym zrezygnować z opalania się, basenów itp...??. Proszę o szybką odpowiedź...Pozdr=*=*=*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justii..xD => Ok miesiacazalezy jak bedzie sie goic to nawet 2 meisiace bedziesz musiala uwazac i nei opalac sie ani nei kąpac wiec jesli ci sie nei spieszy to zrob sobie we wrzesniu tak czy owak jesli zrobisz teraz to ebdzie zaczerwieniony i bedzie w trakcie gojenia wiec reprezentowac sie ladnei bnie bedzie dopiero jak sie zgoji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguskaaamore
Siemka laski wczoraj zrobiłam soebie kolka w jęzorze jezuuuuuuuuuuuu jak bolałosame łzy mi ciekły normalnie:( a w pępuszku też mam i musze przyznać że mniej bolało w momencie przekuwania tylko poczuwał mrowienie - fajnie wygląda chociaż już wychodzi z mofey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalitonia
Mam pytanko chce sobie przekuć pępek ale czy będe mogla sie opalac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutkaa xD
witam wszystkich :* wczoraj przebilam sobie pępek i jestem bardzo zadowolona z efektu... w ogole mnie nie bolało tylko lezalam sobie wyluzowana na łozeczku i czekalam az bede mogla wyjsc zadowolona na polko heh :) teraz tylko przemywam wodą utleniona i sola fizjologiczna (jak kto woli) i potem smaruje tribiotykiem xD przez pierwsza noc mnie troche bolalo .. ale rano bylo wszystko w porzadeczku ;] jezeli ktoras z was chce sobie przebic to idzcie smialo i sie nie bojcie bo to jest fajOoskie... ja tam sie caly czas smiałam :) nie wiem co tam jeszcze pisac... jak macie jakies pytania to piszcie na gg: 8263369 xD buziaczki :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalitonia - jesli chchesz by sie ladnie i szybko zgoilo to nei mozeszsie opalac zreszta zabronione jest ora kapanie w jeziorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutkaa xD - bo bolec nie boli a na poaczatku nic sie neidzieje po paru dniach dopiero oznaki gojenia widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justii..xD
No to teraz już sama nie wiem czy iść i sobie przkłuć ten pępek czy nie...=/ A bardzo bym chciała na te wakacje już go miec..Ale nie mogę zrezygnować z opalania się i kąpania=/....Do wakacji jeszcze niecałe dwa tygodnie..A ja się wybieram na wakacje nad morze, w połowie lipca, wiec mogę sobie jeszcze teraz go zrobić, a potem sie z nim kąpać czy to w czymś zagraża?..=/..Cztałam, że dziewczyna po 3 tygodniach po przebiciu się kapała w jeziorze pare dni pod rząd i jej sie nic nie stało....Czy tak można....PoRaDzIcIe....=*=*=*...Pozdr...xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLUŚśśś....=*
Emka....Mam pytanko...xD ile kosztuje przebicie pępka w profesjonalnym zakładzie...:PP Bo mam zamiar jutro....sobie przebić pępek, ale nie wiem ile trzeba za to ''cudeńko'' zabulić..LoL..Więc proszę o Szybką odpowiedź...xDxDxD..Pozdrawiam....=*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xD ... xD
to zalezy gdzie pojdziesz bo ja np. bylam w salonie kosmetycznym i zaplaciłam 50 zł bo mialam swojego kolczyka a tak jak chesz kupic w tym zakladzie to pewnie bedzie to wiecej kosztowało... ;P pozdro 600 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justii..xD => Nie patrz na innych bo każdemu się goji inaczej Jeśli chcesz to rób ale gdy coś się ebdzie dzialo to wakacje bedziesz meic zwalone w tym jeszcze moze bedziesz musiala go wyjac na stale wiec pozostaje jedynie blizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLUŚśśś....=* => Najlepiej isc do studia nie kazda kosmetyczka sie na tym zna a w studiu ok 80 zl w niektorych 150zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efik-17
mi kolczyk w pępku robiły kumpele... kupiłam kolczyk za 30zl (akurat trafiłam na porządny, a nie z tworzywa sztucznego), welflon(najgrubszy-szary) i tyle:] samo przekłuwanie troszke bolało, no i musialam sie przyzwyczaić, troche pochodzić, codziennie go myłam. Miałam też specjalną maść niestety nie pamiętam teraz nazwy(taka na oparzenia i rany) i na szczęście nic mi sie z nim nie działo, nie bolał, nie ropiał i wyglądał pięknie... tyle że szybko mi sie znudził(po 4 miesiącach) i został mi ślad po przekłuciu, taki mały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BziukumBuziak*
efik-17 -> Musze przyznac,ze mialas bardzo duzo szczescia... Ja np juz bym sobie sama nie przeklula... Ani nie dala kolezance czy kosmetyczce bez uprawnien... Za duzo cierpien;P Po prostu mialas bardzo duzo szczescia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BziukumBuziak*
aguskaaamore -> Ja mam kolczyk w jezyku jakos 2 miesiace... A w nosie juz 2 rok... W pepku mi sie zerwal ale nie kce byc bardzo okolczykowana... Jak ktores mi sie znudza to wymysle cos nowego:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BziukumBuziak* chyba zle zrozumialas jej sie nic nei dzialo poprostu sie znudzila hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iSSSka
hey :D:D mam pytanie . jakiej dlugosci conajmniej powinien byc kolczyk (baban tak zwany) przy przekłuwaniu pępka .. ?? BuZiOle :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataluska
Hej!! od ponad tygodnia mam kolczyk w pępku i zauwazylam ze wokol dziurek jest zaczerwienienie. co to moze byc?? czy tak sie goi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×