Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość kamikadze xD
Sorki za tyle postów, ale za każdym razem wyskakiwał mi błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dajcie znać, która ma konto na naszej-klasie to się pozapraszamy nie? Przecież tutaj samo grono znajomych :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dajcie znać, która ma konto na naszej-klasie to się pozapraszamy nie? Przecież tutaj samo grono znajomych :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwonka
Dzisiaj zrobilam sobie kolczyk w pepku. Robilam w dobrym salonie i za przebicie + kolczyk zaplacilam w sumie 90 zl (bo wybralam lepszy kolczyk) Moze i troche bolalo w trakcie zabiegu , ale to doslownie sekunda :) teraz jest wszystko ok tylko musze nosci opatrunek :) JAK NAJBARDZIEJ POLECAM KOLCZYK W PEPKU ;) POZDRAWIAM :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzzzia001 No nieeeeeeeeeeeeeeee.........................rozpisałam sie tylko po to zebys dlatej sie pytala o to znieczulenie? wszytsko napisałam apropo tego, to chyba juz powinnaś wiedzieć czy z czy bez. Jeżeli sie tak bardzo boisz to nie rób sobie tego kolczyka i już po problemie. Niektórzy tacy odważni a igiełki się boją. A madzia wyraźnie napisała,że miała znieczuleni ale później miała tylko problemy. madzia to TY mi podaj swoj nr :) bo ja mam niepokzuj wiadomosci od nieznajomych i mi to blokuje :) to napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwonka a;e ten opatrunek to sie nosi z 1 godzinę po przebiciu, zdejmij go bo nie będzie tam dopływało powietrze. To jest tylko na drogę przejsciową z salonu do domu teraz możesz go zdjąć. xxxemilciaxxx ........ ja pierdolę. 20 zł... ciekawe jak i w jakich warunkach...jakbym taką cenę usłyszała to bym uciekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyncia
dawno nic nie pisala... mam pytanie do tych dziewczyn ktorych rodzice nie wiedza o kolczyku:D bo moja mama nie wie i boje sie ze kiedys przez przypadek zobaczy albo cos... a wtedy na pewno kaze mi go wyciagnac:( a tego bym nie chciala. moze macie jakies rady??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darunia16
Ja mialam robiony kolczyk ponad tydzien temu.Moim zdaniem bolalo tylko troszke ale robila mi to osoba ktora sie na tym zna.Zrobienie kolczyka kosztuje ok 100zl.Jesli nie ma sie zbednego tluszczyku i stosuje sie do zalecen pepek goi sie ok 2 mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxNatalaXXX
Jakiego spirytusu powinnam użyć do odkażania rany wokół kolczyka??? SPIRYTUS SALICYLOWY CZY REKTYFIKOWANY??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxNatalaXXX
A czym one się różnią????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czym sie róznia, ale do odkazania ran jest spirytus salicylowy. Ten drugi jest ponoc mocniejszy i nie wiem czy sie nadaje do przemywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxNatalaXXX
Dzięki serdecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuathla
ja dzisiaj zrobiłam sobie kolczyk w wardze. Nie ma się czego bać, jeżeli przekłuwa fachowiec, to dzieje się to naprawdę szybko i nie boli. Uczucie samego przekłucie może nie jest przyjemne a potem trochę szczypie, ale nie trzeba robić wielkich dramatów, tak jak ja dzisiaj przed przekłuciem. Teraz jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fontanna1
Kolczykowanie jest ekstra!:)Mam w pępku-przebicie nie bolało mnie raczej po przebiciu bardzo szczypało,ale da się wytrzymać.Wygoiło się w przeciągu 4 miesięcy.Nie żałuję,zastanawiam się tylko co z nim będzie jak będe w ciąży?Wiadomo,że go wyjmę ale co dziurką,czy się zarośnie?Proszę o rady doświadczonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia20
A ja mam kolczyka w jezyku,wardze,sutku..no i hmmm...tzw. christina piercing,czyli na wzgórku łonowym...Oglnie to jestem z nich bardzo zadowolona i planuje kolejne:) ale jeszcze nie wiem gdzie:)Moze jakies propozycje?:)Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fontanna1 jesli masz pepek calkiem zagojony i w czasie ciazy wyjmiesz, pozniej raczej nie bedzie problemów z wlozeniem z powrotem (jesli masz calkowicie wygojony kanal przebicia) ale nie wiem 100%, tylko slyszalam ze dziewczyny wyciagaly na jakis czas i pozniej wlozyly bez problemu. madzia20 propozycji jest pelno, teraz kolczyka mozesz miec wszedzie gdzie tylko chcesz na brzuchu, na biodrze, na szyi, rece itd... (tak zwany surface) robisz tam gdzie ci sie podoba;) mi osobiscie nie podoba sie takie kolczykowanie wszedzie... Ale to kwestia gustu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikadze xD
madzia20: Jeżeli chcesz gadać o cipie, to to nie jest forum dla Ciebie . A tak nawiasem, to skoro jesteś już na tym forum to możesz zrobić kolczyk w pępku (tego chyba nie masz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
fontanna1 a a kto ci każe wyjmować kolczyka na czas ciąży,teraz jest możliwość założenia na cza ciąży kolczyka z bioplastu ale długiego,on jest elastyczny więc nic się nie stanie jak go noszą kobiety w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Cześć!!! Ale naszło tych postów!! No Fruti masz rację że to forum o kolczykach w nosie dobija.... ;/ eeee... ja wam podam moje gg.... 5233110:) Buziaczek dla was.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia20: Ejjj serio to nie jest forum dla ciebie!! I w ogóle dobiło nie że ty chcesz jeszcze sie nas poradzić!! Znajdź se jakieś forum o ..... nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie rozumiem dlaczego wam przeszkadza to że madzia20 dzieli sie z nami swoimi eksperymentami. my też gadamy o nosach i co takiego. fajnie ze cos sie tu dzieje zreszta to forum jest chyba jedynym najżywszym o piercingu wiec nie widze przeszkod zeby od czasu do czasu odbić od tematu, a fajnie czasem posłuchac jakie ludzie mają pomysły. A to że ona ma akurat w mejscu intymnym to jej sprawa i nie nam to krytykować, przeciez nikt nie zmusza nikogo zeby tam robił kolca no nie? mi też nie podoba sie kolczykowanie całego ciała , ale ile ludzi tyle wymysłów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Van
hejo ;) Faktycznie potów się nazbierało :D Jak już gadamy o numerach gg i podajemy swoje, to jak by ktoś chciał to to jest moj nr gg : 4742795 Buźki dla was dziewczyny ;* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Van
Tylko jak zapiszecie moj nr gg. to piszcie nawet jak bede niedostepna, bo mam ustawione 'POKAZUJ STATUS TYLKO ZNAJOMYM' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olusiiaaa**
Ja sobie kolczyka zrobiłam wczoraj;) I powiem nie boli mnie^^ Polewam go kilka razy dziennie wodą utlenioną... i to pomaga xD Przebicie pępka nie jest takie bolące jak niektóre z was mówią;) Tego wcale nie czuć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyncia
Olusiiaaa** : wydaje mi sie ze nie powinno sie polewac pepka woda utleniona bo wtedy nie bedzie to schlo jak powinno... ale moze sie myle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
A ja sobie dzisiaj zmieniłam kolca w pępku na taki twister z długimi stożkami i wcale mi one nie przeszkadzają,i ten kolczyk i kółko które miałam są wygodne a przede wszystkim lekkie bo z tytanu,miałam ostatnio kupić jakiś kolczyk na allegro ale zrezygnowałam bo są one ze stali chirurgicznej a ja jestem uczulona na nikiel(a stal go zawiera,poza tym jest ciężka)więc nie warto,po co kupować kolczyk który będę mogła założyć tylko sporadycznie.Piercerka mi poleciła do przemywania industriala taki płyn Rywanol,to kosztuje grosze,ma taką żółta barwęale myślę że jest skuteczny bo łagodzi stany zapalne i zaczerwienienie,ostatnio się walnęłam w tego industriala,było już dobrze z gojeniem a teraz od nowa i muszę tym przemywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilyn666
Madzia20 ja też planuję zrobienie christiny ale to na 18tkę bo jak by to wyglądało jakby 17 latka poszła sobie zrobić christinę...może też przebije sobie sutki(jak coś to oba) tylko z sutkami to jest lekkie ryzyko że się nie przyjmie albo że się będzie zahaczać,lubię takie ukryte kolce a nie tak wszystko na twarzy,ja na twarzy nie mam żadnego ale planuję monroe i to będzie mój pierwszy i ostatni kolczyk na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×